خانه / ایزوگام / ایزوگام دولایه ارزان فویل دار دلیجان

ایزوگام دولایه ارزان فویل دار دلیجان

ایزوگام دولایه ارزان فویل دار دلیجان به عنوان بهترین گزینه برای هر مصرف کننده یا کارفرما جهت عایق بندی ساختمان خود در برابر شرایط جوی مختلف می باشد.
ایزوگام دولایه ارزان فویل دار یکی از پرفروش ترین انواع عایق ضد رطوبتی بوده که علاوه بر لایه ی پلی استری و لایه تیشو دارای یک روکش و یا فویل آلومینیومی برای افزایش مقاومت و حفاظت بهتر از لایه های ایزوگام می باشد.
ایزوگام فویل دار به صورت تک لایه و یا دولایه مصارف عمده ای در پروژه ها دارد.

ایزوگام فویل دار دلیجان با کیفیتی پلیمری تولید می شود و شرکت هیرمان دلیجان بر تولید و فروش آن نظارت مستقیم دارد.

ایزوگام دولایه ارزان

ایزوگام دولایه ارزان

ماندگاری ایزوگام و مقاومت آن در برابر رطوبت و سرما، اولین رکن مهمی است که در انتخاب بهترین نمونه ایزوگام باید مورد توجه قرار گیرد.
ایزوگام دولایه ارزان فویل دار به عنوان یکی از ایزوگام های باکیفیت و درجه یک شناخته می شود.
کارخانه ایزوگام دلیجان به عنوان یکی از کارخانه های برتر در کشور، تولید این نمونه از ایزوگام را هم گام با استاندارد های جهانی آغاز نموده است.

توجه!

توجه!

ایزوگام فویل دار، مقاومتی چند برابر دارد و در مقایسه با دیگر انواع ایزوگام می توان گفت که کیفیت برتری دارد.

 

 

 

مشخصات رول ایزوگام دولایه

هر رول ایزوگام استاندارد دارای مسخصات زیر است:

 • وزن هر رول ۴۰ کیلوگرم است
 • ضخامت ایزوگام دولایه ۴ میلیمتر است.
 • مصرف بهترین قیر پلیمری
 • استفاده از تیشو و پلی استر متراکم
 • استفاده از فویل آلومینیومی وارداتی درجه یک
 • استاندارد پلیمری
 • برچسب و لیبل بر وری هر رول ایزوگام

ایزوگام بردین؛ مشکین شرق، ایزوگام دولایه ارزان بردین صادراتی با فروش در تناژ بالا انجام می گیرد.
ایزوگام دولایه ارزان

فروش عمده ایزوگام دلیجان

شرکت هیرمان با استفاده از فرمولاسیون های خاص و همچنین بهره گیری از جدیدترین فناوری در تولید ایزوگام دو لایه فویل دار توانسته به میزان قابل توجهی قیمت تمام شده هر رول ایزوگام را با کیفیت عالی و براساس استاندارد های جهانی کاهش دهد.
فروش ایزوگام دولایه ارزان دلیجان به صورت عمده است و :

 • مستقیم از درب کارخانه
 • فروش و پخش از طریق نمایندگی های فعال
 • فروش اینترنتی و بدون واسطه؛ در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
 • خرید بی واسطه و در تناژ بالا سبب پایین آمدن قیمت و فروش ایزوگام دولایه ارزان به صرفه برای طرفین است.

ایزوگام دولایه ارزان

جهت اخذ مشاوره های تخصصی و کاربردی در زمینه خرید ایزوگام دولایه ارزان درجه یک نیز، از راهنمایی های برتر کارشناسان بهره مند خواهید شد.
شرکت هیرمان دلیجان می تواند در تمام نقاط ایران خدمات خود را به خوبی عرضه نماید.

 

 

بیشترین محل برای نصب ایزوگام کجاست؟

سکونت انسان و یکجا نشینی او از پناه بردن به درون غارها شروع شده و به ساخت بنا های چند طبقه و برج های فعلی رسیده است. اما نقطه مشترک تمام این پیشرفتها و تنش ها، ایجاد حس والای امنیت بوده است. حس امنیت برای کاستن از استرس و وحشت و در نهایت بقای انسان.
انسان همیشه در مقابله با طبیعت و نیروهای آن بوده است و این فکر در او پدید آمده که با ابزار و ساخت مصنوعات می تواند به این رویاروئی به نفع خود پایان دهد.
ایزوگام که در آن از مواد اولیه متفاوتی تولید می شود با داشتن مقاومت بسیار بالا و نفوذ ناپذیری در برابر رطوبت می تواند در بخش های بسیاری از بنا مورد استفاده قرار گیرد. بیشترین دامنه کاربرد ایزوگام در پشت بام به رسمیت شناخته شده است و شاهد استفاده از آن هستیم.
ابزاری که از دل طبیعت و در اعماق زمین برای انسان وجود دارد و ما با ترکیب یا تجزیه آنها راه ساخت ابزار و ادوات را می آموزیم و برای مقابله با همان طبیعت از آن بهره می گیریم.
در این میان هستند کالاها و مصنوعاتی که علیرغم استخراج از دل زمین کمک شایانی به انسان نموده است و با اختراعات و نوآوری های صورت گرفته توانسته جایگاه و محبوبیت لازم را به دست بیاورد.
عایق ها که در حال حاضر نقش بسیار مهمی در ایجاد لایه ای برای غیر قابل نفوذ کردن بنا بکار برده می شود از آن دسته تولیداتی است که به سادگی به دست نیامده و با انسان همیشه همراه بوده است. هر زمان به نوعی و با شکلی خاص و منطبق با شرایط زمان.
انواع عایق ها که در صنایع و در منازل از آن ها استفاده می کنیم تماما برای محافظت انسان و ایجاد حس امنیت و آسایش بکار برده می شود.

بازدید از محل نصب ایزوگام و مشاوره قبل از اجرا


مالک تصمیم به اجرای عایق بندی و یا ایزوگام پشت بام منزل خود می گیرد، با مراجعه به دفتر فروش هیرمان و یا تماس تلفنی با نمایندگی شرکت و ارتباط با یکی از فروشندگان محلی، دعوت نصاب مربوطه برای بازدید از محل ادامه کار را پیگیری می نماید.
با حضور کارشناس مربوطه و بازدید از محل، برآورد هزینه و زمان نصب را با هم توافق می کنند. اما این بخش مهمی از انجام کار نیست. فاصله بین حضور کارشناس و یا نصاب ایزوگام تا رسیدن به توافق برای انجام کار خود دارای پروسه ای است که کنکاش در آن خالی از لطف نیست و شاید اطلاعات مفیدی در این بخش وجود اشته باشد که مورد نیاز شما هم باشد.
وقتی نصاب در محل مورد نظر حاضرمی شود با چه چیزی روبرو خواهد شد؟ پشت بامی که سال های سال از اجرای آن گذشته و ظاهرا طی همین سال ها با انواع و اقسام ترمیم ها و لکه گیری ها و انواع روش های قدیم و جدید به اینجا رسیده مواجه خواهد شد.
در اینجا چند حالت می تواند مورد بررسی قرار گیرد. اول اینکه سقف بسیار قدیمی است و پشت بامی که قرار است ایزوگام روی آن نصب شود بستر و آمادگی لازم برای نصب را به هیچ وجه ندارد. چه باید کرد؟
مطمئنا ساختار تولید ایزوگام و جنس پشت بام از تناسب لازم برا ی اجرا برخوردار نیستند و روی این لایه نمی توان اقدام به نصب ایزوگام کرد.
نصب ایزوگام در این مکان ها به شرطی میسر است که توجیه اقتصادی کار برآورد، و بنای مورد نظر از نظر استحکام دیوارها توسط کارشناس مربوطه تائید شده باشد.
نصاب ایزوگام پس از حضور در محل ممکن است با پشت بام مفروش با موزائیک روبرو شود. در این مرحله کار ساده تر است و با کمی تغییرات می توان ایزوگام را اجرا نمود. در صورتی که سطح مورد نظر نیاز به تعویض و یا ترمیم داشته باشد باید قبل از نصب ایزوگام روی موزائیک، این کار را انجام داد تا اجرای ایزوگام پس از نصب با مشکل مواجه نباشد.
کارشناس نصب ایزوگام ممکن است با حضور در محل با پشت بام آسفالت شده مواجه شود. میدانیم که آسفالت بخاطر داشتن قیر و استفاده از مواد ریز دانه مانند شن های با دانه بندی کوچک عایق بسیار خوبی برای این منظور بوده است و تا وقتی که پای ایزوگام به پشت بام ها راه نیافته بود بهترین عایق برای ایزولاسیون و جلوگیری از نفوذ رطوبت به سقف و داخل بنا استفاده می شد.
در زمان اجرای ایزوگام روی آسفالت همان بحث افزایش بار روی پشت بار و تحمل ستون ها هم در اینجا مطرح است، اضافه اینکه قبل از اجرای ایزوگام حتما باید سطح مورد نظر و شیب بندی آن مورد توجه قرار گیرد و در صورت نیاز ترکهای موجود بازسازی و ترمیم لازم صورت گیرد و سپس اقدام به نصب نمود.
ممکن است لایه قبلی ایزوگام قدیمی روی پشت بام باشد که به مرور زمان کیفیت خود را از دست داده و اکنون وقت تعویض آن است. در این صورت می توان روی ایزوگام موجود کار نصب را انجام داد ولی نکته ای که در این روش وجود دارد این است که نوع لایه ایزوگام قبلی باید مشخص شود. با بررسی و تائید محل و عدم وجود موارد خاص می توان اقدامات لازم برای نصب را انجام داد.
اگر ساختمان و پشت بام نو ساز است الان زمان نصب ایزوگام رسیده است. در این نوع ساختمان ها کار بسیار فنی و از جهت آماده بودن بررسی های لازم صورت می گیرد. از نظر زیر سازی و شیب بندی، عاری بودن محل از گرد و غبار و مواد اضافی دیگر، جارو کردن و احتمالا لکه گیری های سطحی و کوچک و در آخر نصب ایزوگام با رعایت تمام شرایط ایمنی و حرفه ای نصب انجام خواهد شد.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان با در اختیار داشتن کارشناسان زبده نصب و مشاورین با تجربه می تواند شما را در این امر یاری دهد.
کارشناسان این شرکت در هر زمان آمادگی این را دارند تا با بازدید از محل های مورد نظر شما برای نصب ایزوگام، انواع مشاوره های حرفه ای و اجرائی را بطور رایگان در اختیار شما قرار دهند و این اطمینان را در شما بوجود آورند که نصب ایزوگام برای شما در بهترین حالت و شرایط و با مناسب ترین هزینه، منطبق با بودجه شما عملیات اجرائی صورت می گیرد.
تلفنها و خطوط تماس، سایت های شرکت هیرمان، شبکه های اجتماعی مرتبط با این شرکت در کمترین زمان شما را به یکی از مشاورین متصل می نماید و در اسرع وقت با حضور آنها کار مشاوره با سرعت انجام می گیرد.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با داشتن تعداد بسیار زیادی نمایندگی در استانها کشور در خدمت شما می باشد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!