خانه / ایزوگام / ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان همان ایزوگام درجه یک پلیمری است که به ایزوگام BPP شهرت دارد. لیست بهترین قیمت ایزوگام به روز شده در سایت درج می شود و کلیه نوسانات قیمت و همچنین شرایط فروش عمده در اقصی نقاط کشور از طریق کارشناسان آنلاین سایت امکان پذیر خواهد بود. با خرید عمده می توانید تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

ایزوگام استاندارد مرغوب

 

اعتماد به علامت استاندارد یا اعتماد به تولید کننده؟

برای خرید هر محصولی داشتن اعتماد و اطمینان حرف اول را میزند. این اعتماد و اطمینان همیشه به چند روش برای خریدار بدست می آید، یکی از این موارد میتواند اعتماد به گفته های خریداران دیگر باشد و بر اساس گفته ها و نظرات خریداران دیگر به خریدار منتقل شده است.
مورد دیگری که میتوان از آن نام برد اعتماد بدست آمده بر اثر بخشنامه های دولتی و یا سازمان های مرتبط با این تولیدات هستند.
یکی از معتبرترین سازمان ها که مسئولیت بررسی و صدور مجوز و بخشنامه های حمایت از مصرف کننده را دارد و ناظر بر رعایت حقوق مصرف کننده می باشد سازمان ملی استاندارد ایران است.
سازمان ملی استاندارد که در جایگاه کنترل کیفیت کلیه محصولات تولیدی کشور قرار دارد با تعیین استاندارد های لازم برای تولید محصولات با کیفیت، در جهت حمایت از حقوق مصرف کننده مسئولیت داشته و در کنار این موضوع جایگاه اطمینان بخش در برآوردن نیاز به آگاهی و موارد اطمینان بخش به خریداران محصولات را نیز دارد.
سازمان ملی استاندارد با تایید محصولات تولیدی و ارائه کد مخصوص برای هر محصول، مجوز چاپ علامت خود روی برچسب محصولات که نشان از تایید این سازمان برای محصول تولید شده محسوب می شود را می نماید. شرکت ها و کارخانجات تولیدی با دریافت این کد و چاپ آرم مخصوص استاندارد موجب اطمینان و اعتماد خریدار را فراهم و در نهایت مسئول عدول از موازین استاندارد را به عهده میگیرند.
با این مقدمه کوتاه و آشنایی با استاندارد به سراغ محصول تولیدی شده توسط کارخانه تولید عایق های رطوبتی و حرارتی هیرمان می رویم که نقش بسیار منحصر بفردی در آرامش و آسایش هموطنان دارد. عایق های رطوبتی و حرارتی که در موارد بسیاری کاربرد دارند از نظر کاربرد می تواند به دسته ها و گروه های بسیاری تقسیم شوند، اما در این زمان کوتاه به بررسی عایق ساختمان نخواهیم پرداخت.
عایق رطوبتی و حرارتی با کاربرد در ساختمان که به ایزوگام شهرت دارد در سال های اخیر بیشترین مورد استفاده را در مکان های مورد نیاز به عایق داشته است.
آنچه که در ظاهر و در تصور عموم از عایق به ذهن می رسد همان نوار های عرض یک متر و طول ده متر است که با ظاهر درخشنده خود نمائی میکند. صرفنظر از شکل ظاهری ایزوگام کاربرد آن و کیفیت محصول خریداری شده میتواند از آسیب های جدی وارد شده به ساختمان جلوگیری و از لحاظ اقتصادی صرفه جوئی قابل ملاحظه ای را برای دارندگان و مالکین داشته باشد.
توصیه کلیه مشاوران مجموعه شرکت ایزوگام هیرمان استفاده از تولیدات استاندارد و تهیه از کارخانجات معتبر و دارای شهرت می باشد.

ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه ایزوگام دلیجان هیرمان

شاید مدت زیادی طول بکشد تا این اتفاق رقم بخورد اما بروز این اتفاق حتمی است. وقتی رطوبت کار نفوذ را آغاز نماید متوقف کردن کردن آن به دلیل دیده نشدن با چشم و پنهان ماندن بخاطر عدم بازدید به مدت زیاد بطور مداوم حادث شده و در زمان مقتضی که کسی انتظار ندارد، آسیب وارد شده خود را بصورت نم در گچ کاری سقف نشان خواهد داد.
به همین دلیل توصیه ما این است که به همراه خرید ایزوگام ضمانت نامه کیفیت و بیمه نامه معتبر را از فروشنده محصول درخواست نمائید.
به این ترتیب هم از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان خواهید داشت و هم اینکه در صورت بروز هر گونه اتفاق از این دست می توانید با فروشنده تماس و نسبت به انجام اقدامات لازم، پاسخ مناسب را دریافت نمائید.
ذکر این نکته لازم به نظر میرسد که وجود علامت استاندارد بر روی برچسب ایزوگام نشان از سلامت تولید و اطمینان از کیفیت تولید بر اساس استاندارد ملی ایران خواهد داشت. به این ترتیب شما می توانید با ارسال کد استاندارد به سامانه سازمان از صحت مطالب مندرج بر روی برچسب اطمینان لازم را کسب نمائید.
کارخانجات و تولید کننده های بسیاری در ایران مشغول تولید ایزوگام می باشند اما با توجه به قدمت تولیدات در منطقه دلیجان و وجود افراد با تجربه، آموزش دیده و با تخصص لازم در این منطقه، تولیدات کارخانه های ایزوگام دلیجان را در کشور در رتبه و جایگاه اول قرار داده و از اشتهار بسیاری در میان خریداران برخوردار است.
در میان کارخانجات تولید کننده ایزوگام و فروشندگان آن برخی از محصولات از درجه اعتبار و جایگاه مناسبی برخوردار می باشند که در این میان میتوان به شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان اشاره کرد که با استفاده از مواد اولیه استاندارد و افراد با تجربه که سال ها در این زمینه فعالیت مستمر دارند، همچنین با استفاده از خط تولید به روز و تجهیزات اتوماتیک، توانسته سهم بسزائی در رفع نیاز انبوه سازان و سازندگان داشته باشد.
شرکت هیرمان از بدو شروع به تولید، تعاملات لازم را با استفاده کنندگان و خریداران داشته و در جهت رفع نیاز های اقشار مختلف حداکثر تلاش خود را نموده است.
شما میتوانید با اطمینان خاطر کلیه محصولات تولیدی با نام هیرمان را خریداری نموده و از کیفیت و استاندارد محصولات تولیدی مطمئن باشید.
در صورت لزوم میتوانید با ارتباط با دفتر فروش و یا کارخانه سوالات خود را مطرح و از مشاوره رایگان مجموعه برای خرید هر چه بهتر ایزوگام در تناسب با منطقه خود استفاده نمائید.
پاسخگو بودن، در دسترس بودن و ارائه بهترین مشاوره از شاخصه های این شرکت بوده که اصل اساسی در مشتری مداری را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است.

تورم و افزایش قیمت مواد اولیه

طی سال های اخیر و به دلایل بسیار زیاد، از تحریم تا سوئ مدیریت کلان، شاهد افزایش قیمت مواد اولیه که در تولید ایزوگام نقش اساسی را دارند بوده ایم. این افزایش قیمت بخاطر کمبود و یا هزینه های تولید از مبدا بوده است که تولید کننده را وادار نموده تا بر این اساس قیمت تمام شده تولید خود را محاسبه و با افزایش سود مناسب برای خود تعیین قیمت و ایزوگام را به بازار عرضه نماید.
همانطور که میدانید قیمت تمام شده تولیدات ایزوگام در کارخانه به عوامل بسیاری ارتباط دارد که کارخانه دار اجبارا باید به آنها توجه خاص داشته باشد و در پایان ارزش گذاری محصول در نظر داشته باشد.
این پارامتر ها می تواند در قالب هزینه های بیمه و مالیات دیده شود و یا هزینه های حقوق و دستمزد و یا افزایش قیمت قیر و مواد اولیه تولید که اساس و پایه تولید ایزوگام می باشد.

لیست قیمت ایزوگام استاندارد مرغوب

ایزوگام استاندارد مرغوب باید چه مشخصاتی داشته باشد و آیا مصرف کننده می تواند خود به نوع و کیفیت ایزوگام پی ببرد؟ چگونه می توان لیست قیمت ایزوگام دلیجان را به سرعت دریافت کرد؟ ایزوگام خوب چه نوع ایزوگامی است و از کجا می شود بهترین ایزوگام را خریداری کرد؟
سوالاتی از این دست و همچنین قیمت ایزوگام برای مصرف کننده بسیار اهمیت دارد و برای این که بتوانید پاسخ سوالات خود را دریافت کنید می توانید از اطلاعات سایت هیرمان دلیجان بهره مند شوید.
لیست قیمت ایزوگام استاندارد مرغوب بر اساس نوع و کیفیت مواد اولیه و یا نوع ایزوگام منتشر می شود.

 1. وب سایت
 2. راه های تماس تلفنی
 3. دریافت قیمت از درب کارخانه
 4. مشاوره کارشناسی و بررسی لیست قیمت ایزوگام استاندارد مرغوب در کانال های ارتباطی راه های پیشنهادی هستند.

اعلام قیمت ایزوگام

اعلام قیمت ایزوگام

شرکت های تولید کننده ایزوگام، قیمت عایق رطوبتی را بر اساس متراژ و نوسان قیمت مواد اولیه و با در نظرگرفتن قیمت و کیفیت قیر بررسی و اعلام  می کنند.

روش هایی برای تشخیص ایزوگام مرغوب

چطور می توان ایزوگام استاندارد مرغوب را تشخیص داد؟ این کار برای خریدار معمولی کاری سخت است و شما می توانید با استفاده از راهنمایی و مشاوره با کارشناس متخصص اقدام به خرید ایزوگام نمایید.
کارخانجات ایزوگام دلیجان تولیدات خود را به سمت تولید پلیمری برده اند و ضخامت و وزن هر یک از انواع ایزوگام طبق استاندارد تولید می شود و در نمایندگی های ایزوگام هم به شما مرغوب ترین عایق رطوبتی معرفی می شود.
مشخصات ایزوگام مرغوب به شرح زیر است:

 • ایزوگام های نامرغوب به دلیل استفاده از مازوت بوی نامطبوعی دارند.
 • اگر دست خود را بر روی لایه های خارجی ایزوگام بکشید و سیاه نشود؛ ایزوگام پلیمری و خوب است.
 • باید عایق رطوبتی در هر طرف کشیده ولی پاره نشود و همچنین نشکند.
 • تکه کوچکی از عایق که در فریزر به مدت دو ساعت نگهداری شده است شکسته و یا ترک بر نمی دارد.
 • ایزوگام استاندارد مرغوب و خوب در مقابل بارندگی خود را نشان می دهد و اگر کیفیت ایزوگام و اجرای آن مناسب باشد حتی تا ۱۶ سال هم عمر می کند.

  ایزوگام کارخانه دلیجان

  ایزوگام کارخانه دلیجان

  کارخانجات ایزوگام دلیجان تولیدات خود را به سمت تولید پلیمری برده اند و ضخامت و وزن هر یک از انواع ایزوگام طبق استاندارد تولید می شود.
ایزوگام استاندارد مرغوب

توصیه هایی برای خرید ایزوگام استاندارد

شرکت های ایزوگام معتبر مانند شرکت هیرمان دلیجان؛ کارشناسان و نمایندگی ها و متخصصینی دارند که به محل اعزام شده و مشاوره های لازم را به خریدار و متقاضی ایزوگام ، چه در مرحله خرید و حتی در مرحله نصب ایزوگام می دهند.

 • ایزوگام مطلوب و خوب و ایزوگام استاندارد مرغوب در درجه اول شرایط استاندارد ایران را دارد.
 • مقاومت ایزوگام خوب نسبت به هوای منطقه ( گرما و سرما ) مناسب است.
 • طول عمر لازم را دارد.
 • به لحاظ کششی مقاومت کافی دارد.
 • ایزوگام خوب از مواد پلیمری و درجه یک تولید می شوند و از مواد پلاستیکی بازیافتی استفاده نمی شود.

اکثر مردم به سمت ایزوگام ارزان و قیمت پایین می روند که این امر در طول زمان سبب خسارت و نیاز به تعمیر محل عایق کاری می شود و بهتر است که به خرید ایزوگام استاندارد مرغوب به عنوان سرمایه گذاری نگاه کرده و به سمت خرید انواع عایق های رطوبتی استاندارد بروند.

راهنمای خرید ایزوگام

راهنمای خرید ایزوگام

شرکت های ایزوگام معتبر مانند شرکت هیرمان دلیجان؛ کارشناسان و نمایندگی ها و متخصصینی دارند که به محل اعزام شده و مشاوره های لازم را به خریدار و متقاضی ایزوگام  چه در مرحله خرید و حتی در مرحله نصب ایزوگام می دهند.

بهترین ایزوگام های دلیجان

ایزوگام استاندارد مرغوب ابعاد ۱۰ متر در ۱ متر است و ضخامت ایزوگام از ۳ تا ۴ میلی متر متغیر است که ایزوگام تک لایه با ضخامت ۳ میلی متر برای دیوار و موارد کم اهمیت تر استفاده می شود. ایزوگام های یا ضخامت ۳/۵ تا ۴ میلی متر دولایه که با لایه از تیشو تولید می شود و برای پشت بام ها، سرویس ها و پارکینگ ها مناسب است.
به سادگی می توانید با مشاوره کارشناسی و دقت در مواردی که ذکر شده است ایزوگام خریداری شده را تست و از کیفیت بهترین ایزوگام خریداری شده اطمینان حاصل کنید.

 1. ایزوگام هیرمان دلیجان
 2. ایزوگام بردین دلیجان
 3. ایزوگام شرق
 4. ایزوگام صادراتی بردین
 5. ایزوگام مشکین شرق؛ نمونه هایی از انواع ایزوگام استاندارد مرغوب هستند.

بهترین کیفیت ایزوگام

بهترین کیفیت ایزوگام

به سادگی می توانید با مشاوره کارشناسی و دقت در مواردی که ذکر شده است ایزوگام خریداری شده را تست و از کیفیت بهترین ایزوگام خریداری شده اطمینان حاصل کنید.
ایزوگام استاندارد مرغوب

فروش ایزوگام خوب با ضمانت معتبر

چنانچه کارخانه های ایزوگام تولید انواع عایق های رطوبتی و محصولات قیری را به صورت کاملا استاندارد و با کیفیت بالا انجام دهند، به این ترتیب می توان از میزان مقاومت و استحکام  آن ها اطمینان یافته و در نتیجه میزان کارایی سازه ها هم چندین برابر می شود.
ایزوگام استاندارد مرغوب هیرمان در صورت نصب دقیق و باکیفیت حداقل برای ۱۵ سال کار می کند و به این ترتیب در کاهش هزینه های جاری اهمیت بسزایی دارد.
ایزوگام خوب با کیفیت پلیمری در انواع:

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام سنگریزه
 • ایزوگام خودچسب
 • ایزوگام رنگی طرح دار، تولید می شود که هر یک برای منظور خاص توسط کارشناس ارزیابی و توصیه می شوند.

ایزوگام استاندارد هیرمان

ایزوگام استاندارد هیرمان

ایزوگام استاندارد مرغوب هیرمان در صورت نصب دقیق و باکیفیت حداقل برای ۱۵ سال کار می کند و به این ترتیب در کاهش هزینه های جاری اهمیت بسزایی دارد.
ایزوگام استاندارد مرغوب

پخش عمده ایزوگام + استان های کشور

ایزوگام استاندارد مرغوب که با مواد اولیه درجه یک ساخته شده است به شما معرفی می شود و از آن جایی که ایزوگام مرغوب دارای کیفیت بالا و برندهای مختلف است می توانید از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید.
ایزوگام استاندارد مرغوب معمولا” کیفیت خود را در سال اول پس از بارندگی نشان می دهد و اگر در این مرحله مشکلی نداشته باشد معمولا تا سال های زیادی دوام می آورد.

 • استان تهران
 • استان البرز
 • استان کرمانشاه
 • استان خراسان
 • استان ایلام
 • استان فارس
 • استان کرمان
 • استان یزد و دیگر استان های کشور با توجه به نوع آب و هوای خود از بهترین ایزوگام استاندارد مرغوب با ثبت سفارش و خرید مستقیم از درب کارخانه هیرمان و پخش عمده و مزایای آن آشنا هستند.

ایزوگام با کیفیت عالی

ایزوگام با کیفیت عالی

ایزوگام استاندارد مرغوب معمولا” کیفیت خود را در سال اول پس از بارندگی نشان می دهد و اگر در این مرحله مشکلی نداشته باشد معمولا تا سال های زیادی دوام می آورد.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!