خانه / ایزوگام / ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام استاندارد مرغوب دلیجان همان ایزوگام درجه یک پلیمری است که به ایزوگام BPP شهرت دارد. لیست بهترین قیمت ایزوگام به روز شده در سایت درج می شود و کلیه نوسانات قیمت و همچنین شرایط فروش عمده در اقصی نقاط کشور از طریق کارشناسان آنلاین سایت امکان پذیر خواهد بود. با خرید عمده می توانید تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

ایزوگام استاندارد مرغوب

لیست قیمت ایزوگام استاندارد مرغوب

ایزوگام استاندارد مرغوب باید چه مشخصاتی داشته باشد و آیا مصرف کننده می تواند خود به نوع و کیفیت ایزوگام پی ببرد؟ چگونه می توان لیست قیمت ایزوگام دلیجان را به سرعت دریافت کرد؟ ایزوگام خوب چه نوع ایزوگامی است و از کجا می شود بهترین ایزوگام را خریداری کرد؟
سوالاتی از این دست و همچنین قیمت ایزوگام برای مصرف کننده بسیار اهمیت دارد و برای این که بتوانید پاسخ سوالات خود را دریافت کنید می توانید از اطلاعات سایت هیرمان دلیجان بهره مند شوید.
لیست قیمت ایزوگام استاندارد مرغوب بر اساس نوع و کیفیت مواد اولیه و یا نوع ایزوگام منتشر می شود.

 1. وب سایت
 2. راه های تماس تلفنی
 3. دریافت قیمت از درب کارخانه
 4. مشاوره کارشناسی و بررسی لیست قیمت ایزوگام استاندارد مرغوب در کانال های ارتباطی راه های پیشنهادی هستند.

اعلام قیمت ایزوگام

اعلام قیمت ایزوگام

شرکت های تولید کننده ایزوگام، قیمت عایق رطوبتی را بر اساس متراژ و نوسان قیمت مواد اولیه و با در نظرگرفتن قیمت و کیفیت قیر بررسی و اعلام  می کنند.

 

 

روش هایی برای تشخیص ایزوگام مرغوب

چطور می توان ایزوگام استاندارد مرغوب را تشخیص داد؟ این کار برای خریدار معمولی کاری سخت است و شما می توانید با استفاده از راهنمایی و مشاوره با کارشناس متخصص اقدام به خرید ایزوگام نمایید.
کارخانجات ایزوگام دلیجان تولیدات خود را به سمت تولید پلیمری برده اند و ضخامت و وزن هر یک از انواع ایزوگام طبق استاندارد تولید می شود و در نمایندگی های ایزوگام هم به شما مرغوب ترین عایق رطوبتی معرفی می شود.
مشخصات ایزوگام مرغوب به شرح زیر است:

 • ایزوگام های نامرغوب به دلیل استفاده از مازوت بوی نامطبوعی دارند.
 • اگر دست خود را بر روی لایه های خارجی ایزوگام بکشید و سیاه نشود؛ ایزوگام پلیمری و خوب است.
 • باید عایق رطوبتی در هر طرف کشیده ولی پاره نشود و همچنین نشکند.
 • تکه کوچکی از عایق که در فریزر به مدت دو ساعت نگهداری شده است شکسته و یا ترک بر نمی دارد.
 • ایزوگام استاندارد مرغوب و خوب در مقابل بارندگی خود را نشان می دهد و اگر کیفیت ایزوگام و اجرای آن مناسب باشد حتی تا ۱۶ سال هم عمر می کند.

  ایزوگام کارخانه دلیجان

  ایزوگام کارخانه دلیجان

  کارخانجات ایزوگام دلیجان تولیدات خود را به سمت تولید پلیمری برده اند و ضخامت و وزن هر یک از انواع ایزوگام طبق استاندارد تولید می شود.

ایزوگام استاندارد مرغوب

توصیه هایی برای خرید ایزوگام استاندارد

شرکت های ایزوگام معتبر مانند شرکت هیرمان دلیجان؛ کارشناسان و نمایندگی ها و متخصصینی دارند که به محل اعزام شده و مشاوره های لازم را به خریدار و متقاضی ایزوگام ، چه در مرحله خرید و حتی در مرحله نصب ایزوگام می دهند.

 • ایزوگام مطلوب و خوب و ایزوگام استاندارد مرغوب در درجه اول شرایط استاندارد ایران را دارد.
 • مقاومت ایزوگام خوب نسبت به هوای منطقه ( گرما و سرما ) مناسب است.
 • طول عمر لازم را دارد.
 • به لحاظ کششی مقاومت کافی دارد.
 • ایزوگام خوب از مواد پلیمری و درجه یک تولید می شوند و از مواد پلاستیکی بازیافتی استفاده نمی شود.

اکثر مردم به سمت ایزوگام ارزان و قیمت پایین می روند که این امر در طول زمان سبب خسارت و نیاز به تعمیر محل عایق کاری می شود و بهتر است که به خرید ایزوگام استاندارد مرغوب به عنوان سرمایه گذاری نگاه کرده و به سمت خرید انواع عایق های رطوبتی استاندارد بروند.

راهنمای خرید ایزوگام

راهنمای خرید ایزوگام

شرکت های ایزوگام معتبر مانند شرکت هیرمان دلیجان؛ کارشناسان و نمایندگی ها و متخصصینی دارند که به محل اعزام شده و مشاوره های لازم را به خریدار و متقاضی ایزوگام  چه در مرحله خرید و حتی در مرحله نصب ایزوگام می دهند.

 

 

بهترین ایزوگام های دلیجان

ایزوگام استاندارد مرغوب ابعاد ۱۰ متر در ۱ متر است و ضخامت ایزوگام از ۳ تا ۴ میلی متر متغیر است که ایزوگام تک لایه با ضخامت ۳ میلی متر برای دیوار و موارد کم اهمیت تر استفاده می شود. ایزوگام های یا ضخامت ۳/۵ تا ۴ میلی متر دولایه که با لایه از تیشو تولید می شود و برای پشت بام ها، سرویس ها و پارکینگ ها مناسب است.
به سادگی می توانید با مشاوره کارشناسی و دقت در مواردی که ذکر شده است ایزوگام خریداری شده را تست و از کیفیت بهترین ایزوگام خریداری شده اطمینان حاصل کنید.

 1. ایزوگام هیرمان دلیجان
 2. ایزوگام بردین دلیجان
 3. ایزوگام شرق
 4. ایزوگام صادراتی بردین
 5. ایزوگام مشکین شرق؛ نمونه هایی از انواع ایزوگام استاندارد مرغوب هستند.

بهترین کیفیت ایزوگام

بهترین کیفیت ایزوگام

به سادگی می توانید با مشاوره کارشناسی و دقت در مواردی که ذکر شده است ایزوگام خریداری شده را تست و از کیفیت بهترین ایزوگام خریداری شده اطمینان حاصل کنید.

ایزوگام استاندارد مرغوب

فروش ایزوگام خوب با ضمانت معتبر

چنانچه کارخانه های ایزوگام تولید انواع عایق های رطوبتی و محصولات قیری را به صورت کاملا استاندارد و با کیفیت بالا انجام دهند، به این ترتیب می توان از میزان مقاومت و استحکام  آن ها اطمینان یافته و در نتیجه میزان کارایی سازه ها هم چندین برابر می شود.
ایزوگام استاندارد مرغوب هیرمان در صورت نصب دقیق و باکیفیت حداقل برای ۱۵ سال کار می کند و به این ترتیب در کاهش هزینه های جاری اهمیت بسزایی دارد.
ایزوگام خوب با کیفیت پلیمری در انواع:

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام سنگریزه
 • ایزوگام خودچسب
 • ایزوگام رنگی طرح دار، تولید می شود که هر یک برای منظور خاص توسط کارشناس ارزیابی و توصیه می شوند.

ایزوگام استاندارد هیرمان

ایزوگام استاندارد هیرمان

ایزوگام استاندارد مرغوب هیرمان در صورت نصب دقیق و باکیفیت حداقل برای ۱۵ سال کار می کند و به این ترتیب در کاهش هزینه های جاری اهمیت بسزایی دارد.

ایزوگام استاندارد مرغوب

پخش عمده ایزوگام + استان های کشور

ایزوگام استاندارد مرغوب که با مواد اولیه درجه یک ساخته شده است به شما معرفی می شود و از آن جایی که ایزوگام مرغوب دارای کیفیت بالا و برندهای مختلف است می توانید از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید.
ایزوگام استاندارد مرغوب معمولا” کیفیت خود را در سال اول پس از بارندگی نشان می دهد و اگر در این مرحله مشکلی نداشته باشد معمولا تا سال های زیادی دوام می آورد.

 • استان تهران
 • استان البرز
 • استان کرمانشاه
 • استان خراسان
 • استان ایلام
 • استان فارس
 • استان کرمان
 • استان یزد و دیگر استان های کشور با توجه به نوع آب و هوای خود از بهترین ایزوگام استاندارد مرغوب با ثبت سفارش و خرید مستقیم از درب کارخانه هیرمان و پخش عمده و مزایای آن آشنا هستند.

ایزوگام با کیفیت عالی

ایزوگام با کیفیت عالی

ایزوگام استاندارد مرغوب معمولا” کیفیت خود را در سال اول پس از بارندگی نشان می دهد و اگر در این مرحله مشکلی نداشته باشد معمولا تا سال های زیادی دوام می آورد.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!