خانه / ایزوگام / ایزوگام استاندارد صادراتی مرغوب دلیجان

ایزوگام استاندارد صادراتی مرغوب دلیجان

ایزوگام استاندارد صادراتی مرغوب دلیجان را از کجا بخرم؟ برای دریافت شرایط و اطلاعات لازم برای صادرات انواع عایق های رطوبتی دلیجان می توانید از سامانه اطلاعاتی شرکت هیرمان دلیجان استفاده نمایید. تولید و فروش بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان با بسته بندی جدید و اخذ مجوزهای قانونی و مستقیم از کارخانه صورت می گیرد.

ایزوگام استاندارد صادراتی

تفاوت ایزوگام و تنوع آن برای چیست؟

ایزوگام در کارخانجات تولیدی در انواع مختلف و با تعداد لایه های متفاوت تولید می شود. این تفاوت در تولید اولا بستگی به منطقه ای که قرار است ایزوگام در آنجا مصرف شود دارد و دوما به سفارش خریدار برای مصارف خاص و مکان های مورد نظر ایشان.
ایزوگام از نظر تعداد لایه به چند دسته تقسیم می شود. ایزوگام تک لایه، ایزوگام دو لایه و ایزوگام سه لایه.
قابل ذکر است که تعداد لایه ها ارتباطی به استاندارد و غیر استاندارد بودن ندارد و مشخصات فنی هر کدام از این تولیدات و استاندارد تعریف شده برای هر کدام از این تولیدات منحصر بفرد می باشد.
تفاوت ایزوگام ها در تعداد لایه ها فقط به محل مصرف آنها بستگی دارد و تفاوت در درجه مقاومت و تحمل پذیری آنها در برابر تغییرات دما می باشد.
توضیح اینکه ایزوگام های تولید شده با لایه های بیشتر افزایش قیمت را در پی خواهد داشت و به دلیل استفاده بیشتر از مواد اولیه، هزینه تولید بالاتری را هم در پی دارد. به این ترتیب مصرف کنندگان ایزوگام با در نظر داشتن مکان مورد مصرف باید نسبت به سفارش ایزوگام با تعداد لایه های متفاوت اقدام نمایند.
تفاوت ایزوگام های تک لایه و دو لایه و سه لایه نه در استفاده از قیر آنهاست و نه در استفاده از لایه آلومینیوم در آنها.
این تفاوت در استفاده از لایه های پلی استر و تیشو بکار رفته در تولید ایزوگام می باشد که موجب افزایش و یا کاهش درجه نرمی و سختی ایزوگام و به دنبال آن مطلوبیت و مرغوبیت استفاده در مکان خاص را خواهد داشت. ایزوگام های تولید شده در دو لایه عمومی ترین و محبوب ترین نوع ایزوگام است که برای مصرف در مناطق معتدل و میزان بارش زیاد تا بسیار زیاد مناسب است. ایزوگام دو لایه بر اساس استاندارد تعریف شذه برای آن می بایست از مقاومت کششی قابل قبول برخوردار باشد و بتواند شکل و فرم استاندارد خود را همچنان حفظ نماید.
ایزوگام دولایه همچنین می بایست در مقابل تغییرات دما تاب آورده و قیر بکار رفته در آن در اثر این تغییرات به حد روانی نزدیک ولی از تغییر و شل شدگی مقاومت مناسب را از خود بروز دهد.

کاربرد ایزوگام های با لایه های متفاوت در کجاست؟

از ایزوگام تک لایه میتوان در نقاطی از سازه استفاده کرد که شکل هندسی نا منظم دارد. این دامنه کاربرد بخاطر افزایش قیر بیشتر در تولید و همچنین حذف لایه تیشو در ایزوگام است. ولی در خط تولید هیچ تغییری بوجود نمی آید و کیفیت نیز همچنان در بالاترین سطح قرار خواهد داشت.
از کاربرد ایزوگام تک لایه همچنین می توان به استفاده در ترازهای پایین تر از سطح آب هم اشاره نمود، که برای عایق کاری دیوارهای حائل و نگهدارنده خاک مورد استفاده قرار دارند. البته بخاطر پایین بودن قیمت آن نسبت به ایزوگام دولایه همچنین می توان از این نوع ایزوگام در مکان هایی مانند تراس و کف آشپز خانه ها نیز بهره برد. در این مکان ها بخاطر آبریز کمتر و نفوذ رطوبت کمتر و همچنین عدم وجود لایه آلومینیومی قابل استفاده خواهند بود.
ایزوگام دو لایه را می توان در پشت بام، کف سرویس های بهداشتی که آبریز در آنها زیاد است استفاده کرد. پشت بام ها همچنین به خاطر اینکه در معرض تابش شدید خورشید و تغیرات مداوم دما طی شبانه روز، و شستشوی مستمر قرار دارند، بکار بردن ایزوگام با تعداد لایه های دو و یا سه برای اطمینان بیشتر برای عایق کاری مناسب تر می باشد.
قابل ذکر است که ایزوگام سه لایه با توجه به ضخامت بالا تر و استفاده از قیر بیشتر، هم از نظر مقاومت و هم از لحاظ تاب آوری در برابر انواع تغییرات می تواند در مناطق سردسیر و یا بسیار گرم مورد توجه قرار گیرد. ممکن است قیمت بالای این محصول، آن را به تولید سفارشی تبدیل کرده باشد اما توصیه میگردد در مناطق با درجه دمای بسیار بالا و بسیار پایین از این نوع استفاده شود.
کارخانه های بسیاری نسبت به تولید ایزوگام سه لایه اقدام می نمایند که در این بین کارخانه تولید ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام سه لایه با وزن ۵۰ کیلوگرم و ضخامت ۵ میلیمتر، همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه اول در تولیدات خود جایگاه مناسبی را برای تولیدات خود بدست آورده است.
ایزوگام سه لایه در بیشتر کشور های جنوبی و استوائی کار برد دارد که این شرکت تولید کننده سهم بسیار مناسبی در صادرات محصولات خود به این کشور ها را به خود اختصاص داده است.
کلیه تولیدات و سفارشات ایزوگام در این کارخانه با بهترین مواد پلی استر و تیشو بعلاوه قیر پلیمری تولید و با جدید ترین دستگاه های بسته بندی بصورت وکیوم و استاندارد تولید و عرضه میگردد.
برای اطلاع از قیمت های به روز و کسب اطلاع از انواع تولیدات این کارخانه می توانید به دفتر فروش مرتبط و از مشاورین و کارشناسان مجرب و آموزش دیده این مجموعه بهترین بهره را ببرید.
علاوه بر این ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام با ضخامت های متنوع و تعداد لایه های متفاوت می تواند هر سلیقه ای را پوشش داده و مصرف را در اماکن مختلف در بر داشته باشد.

همپوشانی ایزوگام در پشت بام و در شیب

نحوه اجرا و نصب ایزوگام در پشت بام حتما می بایست از پایین ترین نقطه شیب بندی شروع و در نهایت به بالاترین نقطه شیب، کار نصب را به اتمام رساند. برای این منظور می بایست نقطه خروج آب های سطحی را که همان مجرای خروج آب و یا ناودانی می باشد در نظر گرفت و اولین رول را در آن نقطه با رعایت ریزه کاری های نصب در اطراف کف شور آغاز نمود.
به این دلیل این روش توصیه می شود که رول بعدی با همپوشانی مناسب انجام خواهد شد و جریان عبود آب های بارندگی و یا شستشو بدون برخورد با لبه های ایزوگام به سهولت و روانی به مسیر خود تا رسیدن به دریچه خروجی ادامه خواهد داد.
با توجه به این نکته که جریان بارش و نزولات جوی با زاویه صورت می گیرد نصب ایزوگام در بدنه جان پناه پشت بام و حتی روی قرنیز نیز باید صورت گیرد تا از نفوذ باران از این قسمت ها به زیر لایه عایق ایزوگام جلوگیری شود. برای این منظوز معمولا کار نصب بصورت پیوسته و بدون برش صورت میگیرد تا کمترین مقدار لبه را در هنگام نصب داشته باشیم.

مشخصات ایزوگام استاندارد صادراتی چیست؟

ایزوگام استاندارد صادراتی به صورت سفارشی تولید می شود و در تولید چنین ایزوگامی که در کارخانه ایزوگام دلیجان به صورت بسیار مرغوب تولید می شود توسط کارشناسان آزمایشگاه ومتخصصین مورد دقت قرار می گیرد و استانداردهای بین المللی هم در آن رعایت شده است.
ایزوگام صادراتی باید هم در هنگام و روند تولید کاملا مطابق با درخواست مشتری باشد و هم در هنگام تحویل تمام موارد مورد نظر و توافق انجام شود و این کار توسط گروه کارشناسی ما قابل انجام است.
ایزوگام استاندارد صادراتی مشخصات زیر را دارد:

 1. ایزوگام صادراتی دلیجان وزن و ضخامت استاندارد دارد.
 2. ایزوگام صادراتی استاندارد اصل است.
 3. ایزوگام دلیجان صادراتی مطابق با استانداردهای کشور مقصد تولید می شود.
 4. قیر ایزوگام صادراتی دلیجان بسیار مرغوب و پلیمری است.
 5. متریال و مواد اولیه و پلیمرهای مصرفی کاملا مرغوب است.
 6. بسته بندی و چیدمان رول های ایزوگام جدید و بادقت تمام است.
 7. ایزوگام صادراتی دلیجان با مجوز و پلمپ گمرکی ارسال می شود.

تولید ایزوگام به صورت سفارشی

تولید ایزوگام به صورت سفارشی

ایزوگام صادراتی باید هم در هنگام و روند تولید کاملا مطابق با درخواست مشتری باشد و هم در هنگام تحویل تمام موارد مورد نظر و توافق انجام شود و این کار توسط گروه کارشناسی شرکت هیرمان دلیجان قابل انجام است.
ایزوگام استاندارد صادراتی

فروش ایزوگام صادراتی مرغوب

زمانی که صحبت از ایزوگام صادراتی می شود باید توجه داشته باشید که محصول تولید شده صادراتی باید تمام استانداردهای کشور مورد نظر و مقصد را داشته باشد و به همین منظور کارخانه ایزوگام دلیجان توانسته است بهترین ایزوگام استاندارد صادراتی را تولید کرده و در جهت رشد تولید و فروش ایزوگام و انواع دیگر عایق های رطوبتی تلاش بسیاری شده است.
ایزوگام مرغوب را باید از مواد اولیه و نوع قیر آن شناخت و ضخامت و وزن هر رول هم می تواند نشانه ای دیگر از کیفیت ایزوگام باشد.
فروش ایزوگام هیرمان دلیجان به کشورهای:

 • ترکمنستان
 • آذربایجان
 • قرقیزستان
 • تاجیکستان
 • گرجستان
 • افغانستان
 • پاکستان
 • سوریه
 • روسیه
 • فیلیپین
 • مالزی
 • ترکیه
 • عراق
 • عمان
 • کشورهای اروپایی و خاورمیانه و کشورهای آسیایی از جمله مقصد فروش ایزوگام مرغوب دلیجان با استاندارد جهانی هستند.

ایزوگام مرغوب دلیجان

ایزوگام مرغوب دلیجان

ایزوگام مرغوب را باید از مواد اولیه و نوع قیر آن شناخت و ضخامت و وزن هر رول هم می تواند نشانه ای دیگر از کیفیت ایزوگام باشد.

پلمپ ایزوگام + مجوز گمرکی

در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید محصول بر اساس ثبت سفارش صورت می گیرد و تعدادی از برندها و مارک های ایزوگام به خوبی توانسته اند خود را به جهانیان معرفی کنند.
تولیدات کارخانه های مشهور و شناخته شده ایزوگام در دلیجان به خوبی توانسته اند نیازهای بازارهای داخلی و جهانی را مورد ارزیابی قرار داده و بهترین ایزوگام استاندارد دلیجان را برای صادرات تولید و تامین می کنند.
پس از ثبت سفارش و تولید ایزوگام در شرکت هیرمان دلیجان، آزمایشات لازم و تاییدیه کارشناسی بر روی رول های ایزوگام صورت می گیرد.
وزن و ضخامت هر رول ایزوگام تایید شده و سپس بسته بندی و بارگیری انجام می شود.
بارگیری طبق ضوابط انجام می شود و توسط کارشناسان مربوطه پلمپ گمرکی صورت می گیرد.
اخذ مجوزهای ایزوگام استاندارد صادراتی به عهده کارشناسان است و در سریع ترین زمان ساماندهی می شود.

ایزوگام های صادراتی

ایزوگام های صادراتی

تولیدات کارخانه های مشهور و شناخته شده ایزوگام در دلیجان به خوبی توانسته اند نیازهای بازارهای داخلی و جهانی را مورد ارزیابی قرار داده و بهترین ایزوگام استاندارد دلیجان را برای صادرات تولید و تامین می کنند.
ایزوگام استاندارد صادراتی

ایزوگام صادراتی دلیجان + شرق

در تولید انواع ایزوگام صادراتی دلیجان و شرق دقت بسیار می شود که هم روکش و استاندارد و هم بسته بندی در بهترین شکل ممکن انجام شود و هم هنگام بارگیری از ضربه و افتادن رول ایزوگام جلوگیری می شود و در نهایت پلمپ گمرکی می تواند نمونه ای از حمل دقیق محصول باشد.
ایزوگام استاندارد صادراتی شرق و ایزوگام دلیجان صادراتی در انواع مختلف با استاندارد پلیمری ( BPP ) تولید می شود و ثبت سفارش ایزوگام و تاییدیه آن توسط کارشناسان و متخصصین کارخانه ایزوگام هیرمان صادر می شود.

 1. ایزوگام تک لایه فویل دار
 2. ایزوگام دولایه فویل دار
 3. ایزوگام پودری
 4. ایزوگام سنگریزه و شنی و ماسه ای
 5. ایزوگام پلیمری
 6. ایزوگام SBS که با ضمانت مادام العمر تولید می شود.
 7. ایزوگام نوع A
 8. ایزوگام نوع H
 9. ایزوگام نوع C نمونه هایی از ایزوگام استاندارد صادراتی است.

ایزوگام پلیمری هیرمان

ایزوگام پلیمری هیرمان

ایزوگام استاندارد صادراتی در انواع مختلف با استاندارد پلیمری ( BPP ) تولید می شود و ثبت سفارش ایزوگام و تاییدیه آن توسط کارشناسان و متخصصین کارخانه ایزوگام هیرمان صادر می شود.
ایزوگام استاندارد صادراتی

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه

از جمله عوامل مهمی که در قیمت گذاری انواع ایزوگام دلیجان هیرمان موثر است، خرید ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه است که برای شرکت ها و بازرگانی های بزرگ فراهم شده است.
شرکت های صادراتی می توانند محصولات مختلف تولید شده در شرکت هیرمان دلیجان را از طریق آنلاین و با مشاوره کارشناسی مورد بررسی قرار داده و به این ترتیب بهترین ایزوگام دلیجان را می توانند ثبت سفارش نمایند.
در نهایت گرفتن گواهینامه ها و اخذ استانداردهای مختلف توسط کارخانه ایزوگام هیرمان و کارشناسان متخصص صورت میگیرد و در مقصد مورد توافق ایزوگام استاندارد صادراتی تحویل می شود.

قیمت خرید ایزوگام

قیمت خرید ایزوگام

قیمت هر رول ایزوگام صادراتی به روز شده در سایت درج می شود و تغییرات قیمت مواد اولیه هم به صورت روزانه منتشر می شود. خرید ایزوگام استاندارد صادراتی دلیجان بدون واسطه ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.
ایزوگام استاندارد صادراتی

لیست قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان

متریال و مواد اولیه مصرف شده در تولید ایزوگام پلیمری از بهترین مواد و بخصوص قیر صد در صد پالایشگاهی انتخاب می شود.
ایزوگام هیرمان دلیجان برای بیشتر از ۱۵ سال تضمین می شود و در صورت نصب مناسب هم می تواند بیش از این ها هم کار کند.
لیست قیمت به روز ایزوگام دلیجان به تفکیک نوع ایزوگام از جهت لایه های تشکیل دهنده در سایت درج شده و قابل دسترسی برای همگان است.
شرکت ها و پیمانکاران می توانند با مشاوره کارشناسی و ثبت سفارش ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان در هزینه های پروژه به صورت قابل توجهی صرفه جویی کنند.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!