خانه / ایزوگام / ایزوگام مخصوص صادرات با کیفیت بسیار بالا

ایزوگام مخصوص صادرات با کیفیت بسیار بالا

ایزوگام مخصوص صادرات با کیفیت بسیار بالا با قیر پلیمری درجه یک تهیه و توزیع می شود و کشورهای همسایه ایران و کشورهای اروپایی از جمله مقصد صادرات ایزوگام است.

شاید بسیاری از افراد تصور نمایند ایزوگامی که به کشور های مختلف صادر می شود از نظر کیفیت ایزوگام و مرغوبیت مطابق با ایزوگامی بوده که در بازار های داخلی، فروشگاه های زنجیره ای و مراکز عرضه ایزوگام می باشند، در حالی که اینگونه نبوده و ایزوگام مخصوص صادرات به صورت سفارشی و براساس استاندارد های لازم می باشد.

ایزوگام مخصوص صادرات

کیفیت ایزوگام مخصوص صادرات

ایزوگام مخصوص صادرات باید علاوه بر استاندارد های ملی ایران دارای استاندارد اروپا نیز باشد و در اکثر مواقع کارشناسان شرکت های خارجی به صورت سفارشی و براساس نیاز خود تمامی مشخصات ظاهری از جمله طول و عرض و ضخامت و همچنین مشخصه های کیفی ایزوگام را بر اساس استاندارد های اروپا درخواست کرده و اقدام به عقد قرارداد می نمایند.

نکته مهم!

نکته مهم!

ایزوگام صادراتی از طریق بازارهای مرزی و با کانتینرهای سرپوشیده به کشور مقصد حمل می شود.

در صورت مغایرت ایزوگام مخصوص صادرات، محصولات سفارش داده شده با آنچه که در قرارداد ذکر شده، امکان مرجوع بار وجود داشته باشد و به همین دلیل نیز کارخانه های تولید کننده ایزوگام که با شرکت های خارجی در زمینه ی صنعت ایزوگام همکاری می کنند تمام تلاش خود را بکار گرفته تا براساس سفارش و نیاز آن ها اقدام به تولید ایزوگام درجه یک سفارشی نمایند.

ایزوگام مخصوص صادرات

ایزوگام مخصوص صادرات درجه یک

باتوجه به این که معمولا حجم سفارشات مخصوص صادرات بسیار بالا می باشد، شرکت های تولیدی باید این حجم از ایزوگام مخصوص صادرات را با بالاترین کیفیت و براساس استاندارد های تعریف شده و در زمان مقرر تولید و برای شرکت های خارجی با حمل و نقل مناسب ارسال نمایند.

ایزوگام صادراتی بسیار با دوام تر است و همچنان با انواع مختلف به صورت ایزوگام دولایه و تک لایه به کشورهای مختلف با بهترین شرایط و به قیمت مناسب صادر می شود.

ایزوگام مخصوص صادرات

مراحل فروش ایزوگام صادراتی

برای شناخت و اطلاع از شرایط فروش ایزوگام مخصوص صادرات توصیه می شود با کارشناسان و مدیران فروش سایت اختصاصی فروش ایزوگام ارتباط برقرار نمایید.

 

 

فروش ایزوگام مخصوص صادرات به دقت و با بررسی کامل صورت میگیرد و این امر از طریق نمایندگی ها و یا حتی از طریق سایت های معتبر صورت می گیرد و ایزوگام مخصوص صادرات با پلمپ گمرکی و با داشتن کلیه ضمانت نامه ها و مجوزهای گمرک به فروش می رسد.

بهترین ایزوگام پلیمری درجه یک برای صادرات در نظر گرفته می شود و ایزوگام مخصوص صادرات همواره برترین کیفیت را دارد.

چه زمان صادرات صورت می گیرد؟

مجوعه ای از عوامل برای اینکه صادرات یک محصول انجام شود وجود دارد. برخی از این عوامل را می توان در ارتباط با صنایع با یکدیگر دانست و دسته ای دیگر در رابطه با اقتصاد و درآمد خلاصه می شود.
عامل اصلی در صادرات ایزوگام را می توان در استفاده از مواد نفتی و مشتقات آن در تولید ایزوگام و استفاده از ایزوگام بر شمرد.
تولید کننده داخلی ایزوگام با توجه به اینکه ایران دارای ذخایر و منابع بسیار غنی نفت و مشتقات آن است، در تولید آن با قیمت های پائین و نیروی کار ارزان می تواند به صادرات این محصول بیندیشد.
صرف نظر از استاندارد های دوگانه و در مواردی چند گانه میان داخل و کشورهای مقصد برای صادرات این محصول می توان صادرات ایزوگام با کیفیت را بر اساس پاسخ دهی به نیاز کشور های مورد نظر در دستور کار قرار داد.
برای صادرات ایزوگام فرایندی وجود دارد که باید به باز تعریف آنها اقدام و استراتژی خاصی را به همراه زمان مورد نیاز اختصاص داد.
برای صادرات این محصول می توان از توان شرکت های صادر کننده که برای این منظور تجربه و توان بازار یابی خوبی دارند استفاده نمود و کار را از ابتدا تا انتها به آنان سپرد.
کشور های اروپائی و آسیای میانه که در آنها تولید نفت و مشتقات آن امکان پذیر نمی باشد و از این لحاظ در رده های میانی و پائین قرار دارند می تواند برای این منظور در نظر گرفته شود.
در صورت وجود منابع و توان بازرگانی و بازار یابی شرکت، اقدام به صادرات می تواند بخش قابل ملاحظه ای از سود حاصل از صادرات را به جیب تولید کننده واریز نماید.
همانطور که میدانید شرکت تولید ایزوگام هیرمان با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه نیروی انسانی موجود در داخل توانسته با تولید ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب، اقدام به صادرات این محصول نماید و از این بابت نامی در میان بزرگان صنعت ساختمان در اقصی نقاط گیتی برای خود دست و پا کند.
تولیدات ایزوگام هیرمان که همگی بر پایه قیر پلیمری و استفاده از مواد اولیه درجه یک، تولید و روانه بازار مصرف می شود در ضخامت ها و وزن های مختلف و برای استفاده در مکان های متفاوت از پشت بام تا پی ساختمانها کار برد دارد و حتی سفارشات تولید بر اساس نوع نیاز برای مکان های خاص نیر پس از بررسی تولید، در اختیار مشتری قرار می گیرد.

تفاوت قیمت ایزوگام صادراتی با ایزوگام داخلی در چیست؟

ایزوگام برای مصرف در داخل کشور بر اساس استاندارد ایران و با استفاده از مواد اولیه مناسب که در استاندارد به آن اشاره شده است صورت می گیرد.
ایزوگام تولید شده برای مصرف در داخل کشور بنا به مقتضیات داخل و شرایط جوی و منطقه ای کشور تولید و به خریدار تحویل می گردد. اما استاندارد خارج از ایران چیز دیگری را مطالبه می نماید و خرید را بر اساس استاندارد تائید شده خودشان سفارش و مورد پذیرش قرار می دهند.
پس از اینکه تولیدات یک کارخانه برای صادرات آماده شد، نوبت به دریافت و یا اخذ تائیدیه های بسیار از مراجع ذیربط و ذیصلاح در این امور میرسد.
به عنوان نمونه این مراجع میتواند سازمان ملی استاندارد باشد و یا گمرکات مرزی کشور که هر کدام موظف به صدور بخشی از این مدارک می باشند.
در نهایت با اظهار نامه تائید کالا از جانب تولید کننده و ذکر مشخصات تولید از نظر مواد تشکیل دهنده و نتایج آزمایشات صورت گرفته روی ایزوگام، اقدام به پلمب بار نموده و سفر ایزوگام برای تحویل به خریدار در بیرون از مرزهای کشور آغاز می شود.
اما این سفر ابتدای کار تائید و تحویل بار ایزوگام محسوب می شود و تا زمانی که خریدار نتایج آزمایشات و همخوانی آن را با سفارشات خود تائید نکرده، تحویل انجام نمی گیرد.
در کلیه مراحل صادرات ایزوگام هیرمان به کشور های متقاضی تا کنون مشاهده نشده اتفاق و یا اشکالی در صادرات بوجود بیاید که منجر به مرجوعی کالا شود. این موضوع به شانس بستگی ندارد و تنها بخاطر تولید بر اساس استاندارد و تکمیل بودن مدارک و کیفیت بالای ایزوگام هیرمان است.
آشنائی با این مراحل که گاهی به روزها و ساعت های متمادی و تلاش بسیار می انجامد و استفاده از مواد اولیه منطبق بر استاندارد های کشور مقصد نتیجه تعیین قیمت بر اساس واحد پول کشور مقصد خواهد بود. به این ترتیب اختلاف قیمت در ایزوگام تولید شده برای خارج از کشور منطقی و قابل انتظار می باشد.
برای مصرف کننده داخلی، قیمت ایزوگام بر اساس تولید در کشور لحاظ می شود و خریدار این نوع ایزوگام می تواند اطمینان داشته باشد که ایزوگام صادراتی را با بهترین کیفیت و برای استفاده در داخل در دست دارد.
ایزوگام صادراتی بردین و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان از جمله تولیدات کارخانه هیرمان است که هم برای استفاده در داخل کشور و هم برای صادرات به دیگر کشور ها تولید می شود.
ایزوگام های نام برده شده با ضخامت و وزن استثنائی را می توانید از نمایندگی ها و یا بطور مستقیم از دفتر فروش هیرمان خرید نمائید.

روش های دریافت اطلاعات از قیمت ایزوگام صادراتی

روش ها و درگاههای زیر می تواند شما را برای دریافت اطلاعات قیمتی و سایر اطلاعات مورد نیاز راهنمائی نماید:

  • روش حضوری: در این روش با حضور یافتن در دفتر فروش شرکت ایزوگام هیرمان می توانید بطور مستقیم و بدون واسطه با مشاورین فروش و کارشناسان مستقر در دفتر ارتباط برقرار نمائید و همچنین در این روش مزیت کسب اطلاع از دیگر محصولات را هم در پی دارد.
  • روش غیر حضوری: در این روش شما می توانید با استفاده از تماس تلفنی و بدون حضور در مکان خاص و یا نمایندگی های هیرمان از مشاوره تلفنی و قیمت محصولات اطلاع کسب نمائید و یا ضمن هماهنگی نسبت به بازدید تیم نصاب از محل اجرای ایزوگام و برآورد متراژ مورد نیاز اقدام نمائید.
  • روش استفاده از فضای مجازی: شرکت تولید ایزوگام هیرمان با طراحی و بارگذاری سایت خود در فضای مجازی، برای راحتی مردم عزیز کشور در سراسر ایران و استفاده عموم از ایزوگام با کیفیت بطور یکسان اقدام نموده است و علاوه بر آن در شبکه های اجتماعی نیز حضور خود را پر رنگ نموده تا از این طریق روش های ارائه اطلاعات را برای کلیه استفاده کنندگان فراهم و به سهولت انجام گیرد.
    با مراجعه به شبکه های اجتماعی، از اطلاعات وسیع و آموزش های متنوع نیز برخوردار خواهید بود.

با هیرمان آرامش و اطمینان را به همراه آسایش بالای سر خود حس می کنید.


جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!