خانه / ایزوگام / نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در تهران

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در تهران

نمایندگی ایزوگام شرق از رایج ترین انواع روابط تجاری است که در ایران قرارداد آن براساس ماده ۱۰ قانون مدنی تنظیم می گردد و قرارداد نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران بر این اساس تنظیم شده است.
نمایندگی، رابط حقوقی است که تولیدکننده اختیارات مشخص را به لحاظ حقوقی و حقیقی به او می دهد.
نمایندگی ایزوگام شرق قابلیت و امکانات فروش کالا را در منطقه خود داشته باشد اعم از محل کسب و کار، نیروی انسانی و دانش فنی مورد نیاز محصول.

نمایندگی ایزوگام شرق

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان اهداف و ماموریت های برای پیشرو بودند در عرصه تولید ایزوگام تعریف نموده است تا مسیر پیشرفت و تعالی کارخانه همسو با نظر و انتظار مصرف کنندگان ایزوگام و وارد کنندگان ایزوگام باشد.
ایزوگام خوب و مورد پسند مشتری چگونه ایزوگام می تواند باشد؟
پاسخ به این پرسش اهداف و ماموریت تولید را مشخص می کند.
ایزوگام خوب:

  • قیر خالص پالایشگاهی دارد
  • تیشو و پلی استر آن بسیار مرغوب است
  • برای ۱۰ سال ضمانت می شود
  • ضخامت و وزن استاندارد دارد
  • بهترین فویل  ( انواع روکش ) مصرف شده است
  • بسته بندی عالی و باکیفیت دارد.

نمایندگی ایزوگام شرق با احترام به مشتریان و مصرف کنندگان اطمینان خاطر و آرامش در محصول تولیدی کارخانه ایزوگام شرق دلیجان با تضمین تعیین شده محصول را هدیه می دهد.

نکته!

نکته!

نمایندگی ایزوگام شرق در تهران با بهترین امکانات ، نیروی انسانی مجرب و متخصص، به فروش و ارائه خدمت به مشتریان می پردازد.

نمایندگی ایزوگام شرق

نمایندگی ایزوگام شرق در تهران

فرانچایز یا همان اخذ نمایندگی مدلی از کسب و کار است تحت عنوان یک نام تجاری مشترک و یک الگوی بازار یابی و فروش واحد فعالیت و کسب درآمد می کنند برای تجارت روشی پرسود اما پردردسر است.
جهت دریافت نمایندگی لازم است به نکاتی توجه داشته باشید:

  • تحقیق کنید صاحب امتیاز برند کسب و کار فرانشیز موفقیت شغلی برخوردار بوده باشد.
  • هم چنین پشتیبانی های لازم را برای نمایندگی ها خود داشته باشد.
    قراداد کامل و قانونی تهیه نمایید که کلیه موارد قانونی را در روش کسب و کار فرانچایز برای خود تهیه نماید که دچار ضرر و زیان نشوید.
  • شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با داشتن نمایندگی های فعال در سراسر کشور توانسته است حسن نیت و شایستگی خود را در زمینه تجارت فرانچایز به نمایندگی های ایزوگام شرق به اثبات برساند.

توجه نمایید!

توجه نمایید!

ایزوگام شرق دلیجان را از دفتر تهران- خیابان اسلام پناه- نبش کوچه احمدی – پلاک ۱۱ با قیمت درب کارخانه و به راحتی تهیه نمایید.

نمایندگی ایزوگام شرق

ایزوگام شرق با قیمت درب کارخانه

یکی از چشم اندازهای شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان این است که شبکه انحصاری فروش را در سراسر ایران داشته باشد زیرا مصرف کننده ایرانی را شایسته داشتن انتخاب محصول و کیفیت بالا و قیمت مناسب می داند.
نمایندگی ایروگام شرق خدمات خود را محله هایی همچون:

  • بلوار تعاون
  • بلوار فردوس
  • بولیوار
  • پونک
  • پیامبر
  • جنت آباد
  • سازمان برنامه
  • ستاری
  • سردار جنگل
  • سولقان
  • شهر زیبا
  • شهران و دیگر محله های شرقی و جنوبی و شمال تهران ارائه می کنند.

نمایندگی ایزوگام شرق

نمایندگی ایزوگام شرق در تهران ایزوگام مورد نیاز شما را با قیمت درب کارخانه و پشتیبانی تهیه و آرامش خاطر را برای شما فراهم آورد.
نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان با افتخار خدمات مشاوره تخصصی و رایگان در خصوص نوع ایزوگام مصرفی در مناطق آب و هوایی گوناگون ارائه می نماید.
شبکه انحصاری فروش ایزوگام باعث می شود بتوان بازار هدف و مصرف کننده واقعی مشخص شود و بتوان بدون دغدغه تغییر قیمت محصول توسط واسطه ها ایزوگام با قیمت کارخانه به مشتری عرضه گردد.

نکته!

نکته!

تمام تلاش مدیریت و پرسنل شرکت ایزوگام هیرمان این است که بتواند خرید ارزان و باکیفیت را به مشتری خود در بازار عرضه نماید.

خرید ارزان ایزوگام شرق در تهران

خرید ارزان ایزوگام شرق در تهران را که با استاندارد های ملی منطبق باشد.
همچنین از کیفیت و اصل بودن آن اطمینان داشته باشید می توانید از طریق تماس با دفتر نمایندگی ایزوگام شرق در تهران به دست آورید.
برای این که بتوانید خرید مناسب و قیمت ارزان داشته باشید تلاش نمایید که به تناسب و مقدار مورد نیاز خود خرید نمایید.
فایل صوتی زیر در شناخت انواع ایزوگام به شما کمک می کند:

https://izogamco.com/wp-content/uploads/2018/10/anvaa-isogam.m4a
خرید محصولی که خدمات پس فروش و ضمانت نامه های معتبر داشته باشد از جمله موارد یک خرید ارزان است.
شرکت ایزوگام شرق با پاسخگویی به تمامی این نیازها از جمله داشتن ضمانت نامه ده ساله برای کلیه محصولات خود و ارائه کلیه خدمات نصب با استفاده از تیم مجرب و آموزش دیده، شما را از یک خرید مناسب و ارزان مطمئن می نماید .

 

 

انتخاب ایزوگام طرح دار و اهمیت آن در عایق کاری

عایق ها نقش بسیار ویژه ای در زندگی روزمره ما دارند و بنظر می رسد بخش عمده ای از لوازمی که ما استفاده می کنیم به نوعی عایق محسوب می شوند. عایق ها که در معنای ذاتی و کارکرد آنها برای انسان به عنوان جدا کننده و یا محافظ از آن یاد می شود در ساخت و ساز و پروژه های عمرانی هم از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
ما از عایق ها برای محافظت استفاده می کنیم، محافظت چیز ارزشمندی از خطر تخریب و آسیب. ممکن است عایق را برای منظور دیگری هم استفاده نمائیم مثلا زیبائی و ایجاد هماهنگی بین چند کالای دیگر.
مثلا از ایزوگام در پشت بام برای محافظت بنا از هجوم رطوبت و حرارت محافظت می کنیم ولی ممکن است از همین ایزوگام برای نمای برخی سوله ها برای زیبائی و هماهنگی بهره ببریم.
حتی ممکن است با تلفیق و ترکیب عایق ها بتوانیم آنها را چند منظوره بسازیم. ایزوگام های طرح دار به همین منظور تولید و روانه بازار شده اند. طرح دار کردن ایزوگام ابتکار بسیار جالبی بود و به این دلیل که هم خواص عایق بودن ایزوگام، و هم خاصیت زیبائی بخشیدن به محل را در خود دارد.
ایزوگام طرح دار در انواع طرح ها و با رنگ های بسیار تولید می شود. این نوع از ایزوگام را می توانید بصورت سفارشی هم انتخاب نمائید. ایزوگامی که در پشت بام برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و حرارت به ساختمان استفاده می شود با طرح دار نمودن آن می توان زیبائی را هم به کیفیت آن افزود و فضای دلنشینی را برای استفاده بوجود آورد.
همانطور که از اسم ایزوگام طرح دار پیداست این نوع عایق فقط در مکان هائی استفاده می شود که در معرض نور و تابش و یا در مجموع فضاهای باز است و نمی توان آن را در زیر دیوار ها و یا کف آشپزخانه و سرویس های بهداشتی استفاده نمود. همین لایه طرح دار مانع چسبندگی شده و خود ایزوگام موجب تخریب و آسیب می شود.
به همین علت استفاده از ایزوگام طرح دار برای فضاهای باز توصیه می شود. ضخامت های این نوع ایزوگام هم می تواند بسته به محل استفاده و شرایط سخت تر از نظر آب و هوا و جوی نیز متغیر باشد. بطوریکه در مناطق سردسیر با افزودن به ضخامت لایه قیر، می توان مقاومت آن را در برابر سرما افزایش داد بعلاه اینکه با اتصال لایه طرح دار به آن فضای مورد نظر را برای استفاده اعضای خانواده و محلی مناسب برای گذراندن وقت فراهم نمود.

آیا ایزوگام طرح دار بجای سنگ مصرف می شود؟


نمای جانبی ساختمان برای این منظور نیز می تواند در نظر گرفته شود. همیشه این نماها بخاطر هزینه بر بودن آن از نظر دور می ماند و تا مدت ها ظاهر ناهمگون و نا هماهنگی را شاهد هستیم.
اخیرا عده ای از سازندگان برای این نما ها هم فکری کرده اند و با استفاده از ایزوگام طرح دار و زیر سازی مناسب، این بخش از ساختمان را با ظاهری زیبا و چشم نواز به اتمام می رسانند.
زیر سازی برای نصب ایزوگام بسیار حائز اهمیت است زیرا ایزوگام نصب شده و چسبیده شده در مکان هائی که زیر سازی مناسب ندارند همیشه از کارکرد و عمر مفید کوتاهی برخوردار بوده است.
سازندگان منازل و ویلاهای شخصی که هزینه سنگ برای آنها بسیار بالاست می توانند از ایزوگام های طرحدار برای ایجاد نما استفاده نمایند.
تنها کافیست پس از اتمام کار ساختمان نمای آن را با یک لایه نازک در حد ۵ سانتیمتر سیمان کاری نمایند تا سطح صاف و یکنواخت را داشته باشند و پس از آن با استفاده از انواع ایزوگام های طرح دار که در بازار موجود است استفاده نمایند.
به این ترتیب هم نمای زیبائی دارند و هم از هزینه کمی برای نماسازی استفاده کرده اند.
ایزوگام های طرح دار که در بازار به وفور یافت می شوند از طرف تولید کنندگان و کارخانه های ایزوگام ضمانت ۲۰ ساله دارند و در مناطقی که میزان بارندگی در آنها زیاد است گزینه مناسبی می تواند باشد.

بهترین ایزوگام را از کجا بخریم؟

برای خرید بهترین ایزوگام باید به دفتر فروش ایزوگام هیرمان مراجعه کنید. این شرکت تولید کننده ایزوگام، با تولید انواع ایزوگام در وزن ها و ضخامت های متنوع انواع سلیقه ها را در بر دارد.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات صادراتی، همچنین ایزوگام در لایه های متنوع می تواند برای هر منطقه ای از کشور یک نوع را به شما پیشنهاد بدهد.
با انتخاب و خرید ایزوگام های تولید شرکت هیرمان از خدمات قبل و پس از فروش برخوردار می شوید و تا سالیان متمادی از مراجعه مجدد خلاص خواهید شد.
برای دریافت اطلاعات از انواع تولیدات و کیفیت های مورد اشاره می توانید با دفتر فروش تماس گرفته و از راهنمائی های کارشناسان مستقر در دفتر استفاده نمائید.
مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی هیرمان هم می تواند گززینه مناسبی برای ثبت سفارش باشد. نمایندگی های بسیار در منطقه و کشور نیز می توانند شما را در امر انتخاب بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام راهنمائی نمایند.کافیست به اطراف نگاه کنید تا یکی از مراکز فروش ایزوگام دلیجان هیرمان را ببینید. با استفاده از محصولات هیرمان، که در انواع تک لایه، دولایه، سه لایه، طرح دار وساده، ایزوگام های سوپر صادراتی و صادراتی بردین را در کارنامه خود دارد می تواند تنها گزینه مراجعه شما باشد.
انواع ایزوگام های طرح دار، که بر اساس تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد، در نمای بسیاری از سوله ها، نمای جانبی ساختمان ها و در مکان های روباز مانند روف گاردن به چشم می خورد. ایزوگام هیرمان، نماد اطمینان

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!