خانه / ایزوگام / ایزوگام شرق اصلی با بهترین قیمت عمده

ایزوگام شرق اصلی با بهترین قیمت عمده

ایزوگام شرق اصلی با بهترین قیمت عمده در مسیر فروش قرار گرفته است و کیفیت و مرغوبیت عایق رطوبتی شرق دلیجان مورد توجه بسیاری از شرکت ها و پیمانکاران است.
چگونه می توان ایزوگام شرق اصلی را از نمونه های تقلبی و نامرغوب موجود در بازار شناسایی کرد؟بهترین ایزوگام شرق محصول کدام کارخانه است؟ آیا تمامی مراکز و فروشگاه های ایزوگام در کشور معتبر بوده و با اطمینان کامل می توان از طریق آن ها اقدام به خرید ایزوگام اصلی شرق با بهترین قیمت کرد؟
امروز شرکت ایزوگام شرق علاوه بر ایران در کشور های خارجی نیز شناخته شده می باشد و محصولات این شرکت از نظر کیفیت و دوام قابل مقایسه با محصولات بسیاری از برند های داخلی و خارجی نیز می باشد.
قیمت ایزوگام نیز متناسب با مواد اولیه و درجه کیفی آنها دائما درحال نوسان است.

ایزوگام شرق اصلی

خرید آنلاین ایزوگام شرق اصلی

در خرید آنلاین ایزوگام شرق اصلی توصیه می شود به چند نکته دقت کنید:

  • از نمایندگی های مجاز خرید نمایید
  • از کیفیت و استاندارد ایزوگام اطمینان کسب نمایید
  • ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر را درخواست نمایید
  • قبل از سفارش خرید از نوع ایزوگام مصرفی اطلاعاتی کسب نمایید
  • قیمت رول ایزوگام را استعلام بگیرید و کاملا مطمئن خرید کنید

صنعت ایزوگام وابستگی به میزان رضایت مشتری و فروش ایزوگام خوب و درجه یک دارد و باید در این زمینه تلاش بیشتری برای تولید باکیفیت و فروش و صادرات ایزوگام شرق اصلی به کشورهای دیگر انجام گیرد.

ایزوگام شرق اصلی

قیمت ایزوگام شرق به صورت عمده

شاید بسیاری از مشتریان عمده و یا فعالان حوزه ی ایزوگام به نمایندگی های مجاز شرکت ایزوگام شرق و یا کارخانه تولیدی دسترسی نداشته باشند و به همین خاطر نیز در هنگام خرید ایزوگام شرق اصلی باید اطلاعات و دانش کافی برای اطمینان از اصلی بودن این محصول در اختیار داشته باشید.
قیمت ایزوگام به عواملی مانند:

  • نوع ایزوگام
  • کیفیت مواد اولیه مصرفی در تولید عایق رطوبتی بخصوص قیر
  • نوسانات قیمت در بازار
  • خرید و فروش عمده ایزوگام از کارخانه
  • برند و اصلی بودن عایق رطوبتی

نکته!

نکته!

ایزوگام شرق اصلی حتما ضخامت ۴ میلیمتر دارد و وزن هر رول ۴۱ کیلوگرم است.

ایزوگام شرق اصلی

تولید ایزوگام درجه یک شرق در کارخانه دلیجان

تولید و نصب ایزوگام شرق اصلی، طی مراحل مختلفی انجام می شود و هر یک از مراحل در کیفیت و استقامت و مقاومت ایزوگام و سازه ای که عایق رطوبتی در آن استفاده می شود تاثیرگذار است.

نحوه تولید ایزوگام شرق را در فیلم زیر شماهده می کنید:

جهت خرید ایزوگام شرق اصلی با بهترین قیمت پیشنهاد می شود با کارشناسان سایت نیز ارتباط برقرار کرد.

آزمایشات استاندارد روی قیر ایزوگام شرق

شرکت های تولید ایزوگام دلیجان ملزم به انجام آزمایشات و تست های مختلف بصورت ادواری و در زمان های مشخص روی تولیدات خود هستند.
این آزمایشات و تست ها می تواند از بروز انحراف در کیفیت تولید و هدر رفتن مواد اولیه مورد استفاده در خط تولید جلوگیری نماید. همچنین انجام این تست ها و نمونه گیری ها می تواند نشان سلامت و یا انحراف آن از روند تولید ایزوگام با کیفیت باشد.
برای تولید ایزوگام با مشخصات و بر اساس استاندارد اعلام شده از سوی سازمان ملی استاندارد، انجام آزمایشات می تواند به چند روش و در چند مرحله صورت گیرد.
یکی از مهمترین آنها انجام آزمایش کیفیت روی اصلی ترین ماده اولیه ایزوگام، یعنی قیر می باشد. بطوریکه قیر موجود را از چند جهت مورد تست قرار می دهند تا از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایند.
یکی از آزمایشا ت برای بررسی قیر از جهت میزان نفوذ پذیری است که با دستگاه های مخصوص و توسط افراد متخصص در واحد کنترل کیفیت صورت می گیرد.
این دستگاه به گونه ای است که درجه آنرا روی عدد خاصی مثلا ۶۰ تنظیم می نمایند و حلقه های دستگاه را با قیر پر می کنند. همزمان با افزایش حرارت و اندازه گیری، مقدار نفوذ حلقه دوم داخل حلقه اولی میزان نرمی قیر را ثبت و یادداشت می کنند.
لازم به ذکر اینکه در قیر های پالایشگاهی و قیر دمیده مقدار نرمی و رقم استاندارد آن می تواند متفاوت باشد که تعیین مقدار آن با نظر کارشناس کنترل کیفیت تعیین و به مرحله آزمایش گذاشته می شود.
تعیین کیفیت ایزوگام تولید شده از نظر مقاومت در برابر حرارت، توسط دستگاهی که به آن ” آون ” گفته می شود انجام می شود.
این آزمایش به این صورت انجام می گیرد که یک قطعه ایزوگام انتخاب شده را درون آون گذاشته و درجه حرارت دستگاه را تا  120درجه سانتیگراد افزایش می دهند. در مدت زمان های مشخص و تعیین شده برای این آزمایش، نرم شدن ایزوگام را اندازه گیری می نمایند و در برگه ای ثبت و یادداشت می نمایند.
در پایان اگر قیر موجود در آن چکه کند پایان زمان آزمایش فرا رسیده است و اعداد را با مقدار استاندارد مقایسه می نمایند. در صورت مطابقت اعداد با مقدار استاندارد، کنترل پایان یافته و مجوز تولید ایزوگام صادر می گردد.
تست یخ زدگی ایزوگام برای سنجش مقدار مقاومت ایزوگام در برابر سرمای شدید و تغییرات آب و هوائی از اهمیت بسیاری برخوردار است.
به این ترتیب قطعه ای از ایزوگام را بریده و درون دستگاه قرار میدهند و درجه حرارت را تا -۱۵ درجه پائین می آورند. در پایان و رسیدن درجه به این مقدار میله را که پیچ تنظیم آن توسط مسئول کنترل کیفیت به سمت پائین حرکت داده می شود به سطح ایزوگام نزدیک و به آن فشار می آورند. بروز هرگونه شکستگی در ایزوگام، آنرا باطل اعلام می کنند و از تولید آن جلوگیری می گردد.
آزمایش مهم دیگر روی ایزوگام می تواند ایزوگام را در برابر تنش ها و کشش های وارد شده مورد ارزیابی قرار دهد. برای این آزمایش فک هائی تا ۲۰۰ کیلوگرم فشار را روی ایزوگام وارد می کنند تا از کیفیت ایزوگام تولیدی اطمینان داشته باشند. با حرکت دادن فک متحرک دستگاه، ایزوگام کشیده می شود تا آستانه پارگی و تفکیک برسد.
در صورتی که ایزوگام از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت در تولید خود استفاده کرده باشد نباید تست کشش با مشکلی مواجه شود و در غیر این صورت ایزوگام تولیدی دارای کیفیت خوبی نخواهد بود.

کنترل کیفیت در تولیدات ایزوگام دلیجان هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان با توجه به تولیدات انبوه و صادراتی خود، واحد کنترل کیفیت را با پیشرفته ترین و به روز ترین تجهیزات تاسیس و با تولید محصولات استاندارد و بر اساس دستور العمل های سازمان ملی استاندارد ایران تمام تولیدات خود را در زمان های نا مشخص و بصورت کاملا تصادفی از نظر کیفیت کنترل و نتایج بدست آمده بطور مرتب به خط تولید برای اطلاع و در صورت نیاز تصحیح انحرافات ارسال می نماید.
در این شرکت تولیدی ایزوگام، کیفیت تصادفی نیست و نشان از وجود تفکر اصولی و بر اساس تشخیص نیاز های واقعی خریدار و مشتری دارد.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ۵ میلیمتر ضخامت و ۵۰ کیلوگرم وزن را می توانید در هر زمان و هر موقعیتی برای آزمایشات متعدد کنترل کیفیت انتخاب و در بوته آزمایش قرار دهید. مواد اولیه به کار رفته در تولیدات این کارخانه تماما از برند های قابل اعتنا و اطمینان تهیه می شود و قبل از استفاده و سپردن به خط تولید از سوی واحد کنترل کیفیت مورد آزمایش و تست های استاندارد قرار می گیرد و پس از تایئد این واحد جهت بهره برداری مراحل خود را طی می نماید.
تولید ایزوگام صادراتی بردین نیز از این روش پیروی می نماید و تنها در صورت احراز شرایط استاندارد از مواد اولیه، تولید آن آغاز می شود.
کلیه سیستم خرید مواد اولیه، تولید، انبار و حتی فروش بر اساس قوانین و قواعد پذیرفته شده داخلی و بین المللی صورت می گیرد و شما با اطمینان کامل می توانید از این محصول استفاده نمائید.

خرید ایزوگام دلیجان با استفاده از شبکه های اجتماعی

علاوه بر استفاده از سایت و تماس تلفنی با دفتر اصلی فروش، شبکه های اجتماعی هم می تواند گزینه مناسبی برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات از قیمت و کیفیت محصولات تولیدی باشد.
از طریق شبکه های اجتماعی و عضویت در سامانه هیرمان اطلاعات به روز محصولات و تغییرات در زمان مورد نظر به اطلاع شما می رسد. همچنین آموزش های کاربردی برای انتخاب و نصب ایزوگام برای افراد در نظر گرفته شده است تا بهترین انتخاب را انجام دهند.
استفاده از این روش و اینترنت، زمان و مسافت به حداقل میزان کاهش یافته و بلافاصله انجام کارها صورت می گیرد.
ایزوگام های تولید شده در هیرمان، نماد اعتماد و اطمینان به همراه آرامش برای شماست.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!