خانه / ایزوگام / ایزوگام سنگریزه ای دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام سنگریزه ای دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام سنگریزه ای دلیجان با بهترین قیمت و کیفیت در دسترس عموم قرار می گیرد و تنوع رنگ و دوام این عایق رطوبتی بسیار زیاد و قابل توجه است.

امروزه بسیاری از کارخانه های تولید کننده ایزوگام سنگریزه ای ادعا می کنند که محصولات خود را با بهترین قیمت و شرایط فروش به مشتریان و متقاضیان عمده ارائه می کنند، در حالی بسیاری از کارشناسان حوزه ی تولید ایزوگام سنگریزه ای معتقدند باید در خرید این محصول با قیمت مناسب و ارزان دقت کرده و کیفیت محصولات را نیز مورد بررسی دقیق قرار داد و تولید ایزوگام سنگریزه ای دلیجان با سفارش خریدار و با متراژ بالا صورت می گیرد.

ایزوگام سنگریزه ای دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان برندی معتبر

البته برخی از برند ها و کارخانه های تولید کننده ایزوگام سنگریزه ای دلیجان امروزه با توجه به تجربه و سابقه ای که دارند به مشتریان خود ایزوگام سنگریزه ای را با بهترین قیمت و کیفیت عالی و تضمینی ارائه می دهند.

ایزوگام سنگریزه ای دلیجان

قیمت ایزوگام سنگریزه ای دلیجان

بسیاری از تاجران و فعالان حوزه ایزوگام معتقدند که ایزوگام سنگریزه ای دلیجان از نظر قیمت و کیفیت قابل مقایسه با مخصولات تولیدی شرکت های دیگر نبوده و این محصولات حتی توانسته بسیاری از بازار های خارجی را نیز تصاحب کند زیرا در تولید ایزوگام سنگریزه ای دلیجان تمام استاندارد های لازم به صورت کامل تعریف شده است و دارای ضمانتنامه های معتبری نیز می باشد.

نکته !

نکته !

ایزوگام سنگریزه ای به صورت سفارشی تولید می شود و بهتر است قبل از اقدام به خرید با کارشناسان در این زمینه مشورت نمایید.

ایزوگام سنگریزه ای بسیار باکیفیت بوده و از قیر پلیمری در تولید آن استفاده شده است و برای خرید به صورت عمده کافی است که به صورت اینترنتی سفارشات خود را ثبت کرده و از این بابت می توانید مطمئن باشید که بهترین تیم فروش ایزوگام و حتی در صورت نیاز بهترین گروه های نصب ایزوگام را هم به شما معرفی کرده و با این کار اقدامات لازم برای خرید و فروش و نصب ایزوگام سنگریزه ای دلیجان در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می گیرد.

ایزوگام سنگریزه ای دلیجان

قیمت نصب ایزوگام سنگریزه ای دلیجان

همان طور که می دانید در بحث قیمت و نصب ایزوگام سنگریزه ای دلیجان کارهای فوی العاده صورت گرفته است تا خریدار بتواند از قدرت خرید ایزوگام با بهترین کیفیت و قیمت بهره مند شود و این امر با تولید عایق های رطوبتی که هم کیفیت پلیمری دارند و هم چسبندگی و زیبایی ظاهری آن ها می تواند چشم نواز باشد به حقیقت پیوسته است و کارهای مربوط به نصب ایزوگام با گروه های بسیار کارآزموده که آموزش نصب ایزوگام را گذارنده اند انجام می شود.

نصب ایزوگام یکی از مهمترین مراحل پس از خرید ایزوگام است چرا که اجرای ایزوگام می تواند بر توانایی و استحکام ایزوگام افزوده و به این ترتیب مقاومت عایق رطوبتی که خریداری کرده اید دوچندان می شود.

عایق چیست و ایزوگام سنگریزه ای چه کاربردی دارد؟

با نگاهی کمی دقیق تر و توجهی که نشان از دقت نظر دارد وقتی به اطراف نگاه میکنیم در همه جا و در اکثر اماکن با نمونه ای از مصرف عایق در بخشهای مختلف مواجه می شویم .
می توانیم یک لیست بلند بالا از انواع عایق ها تهیه و در معرض دید قرار دهیم، اما نمونه مورد نظر ما و تکنولوژیکی، عایق رطوبتی و حرارتی است. این نوع از عایق میتواند در عین سادگی تولید، بواسطه تجربه اندوزی سالیان گذشته و استفاده از تجهیزات و مواد اولیه در دسترس از کاربرد بسیاری برخوردار است.
بخاطر افزایش دامنه کاربرد آن و در معرض چشم بودن در همه جا، از دقت نظر بینندگان مغفول مانده و تنها زمانی به وجود آن پی میبریم که یا آسیب دیده و باید ترمیم شود و یا دیگر کار از کار گذشته و باید با تحمل هزینه بسیار زیاد تعویض گردد.
این نمونه فراگیر، انواع ایزوگام است. عایق های حرارتی و رطوبتی ایزوگام که امروز به عنوان یک نوع مصالح ساختمانی از آن یاد میشود، در واقع باید در دسته بندی جداگانه ای تحت عنوان عایق های رطوبتی و حرارتی جای داده شود و نه مصالح ساختمانی.
با توجه به تولید آن با ستگاه های تمام الکترونیکی و تداوم نوآوری و تغییرات در آنها، باید از ایزوگام به عنوان صنعت جداگانه یاد شود. این محصول که در عرض های یک متر و طول ده متر، دارای وزن حدود ۴۰ کیلوگرم میباشد، کار انتقال و استفاده از آنرا برای همه سخت کرده است. و تنها کسانی باید دست به انتقال و استفاده بزنند که تجربه کافی و فیزیک بدنی مناسب را داشته باشند.
با ملاحظه سطور بالا و دقت در لابلای نوشته ها، باید این ویژگی را متوجه شویم که انواع عایق ها از چیزی دارند محافظت می کنند. از عوامل مخرب در مقابل آرامش و امنیت.
عموما از آسیب رسیدن به سازه در مقابل هجوم عوامل مخرب و فرسایش، از اتلاف انرژی و هدر رفت آن، و جلوگیری از رسیدن آسیب به پشت بام و تخریب ان.
ایزوگام سنگریزه ای دلیجان که در کارخانه هیرمان تولید میگردد، با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه، همجنین استفاده از قیرپالایشگاهی در تولید خود، هم از ضخامت و هم از وزن مناسب برای این منظور برخوردار است.
تنوع رنگ، قیمت مناسب، زیبائی پس از نصب و یکپارچگی در دید، می تواند از ویژگی های این نوع ایزوگام محسوب گردد.
نصب آسان و طول عمر نیز از شاخصه های ایزوگام سنگریزه ای است که مناسب برای استفاده در اماکنی مانند روف گاردن، کف و دیوار پارکینگ های طبقاتی، استخر ها و کانال های آبیاری سطحی است.
دامنه کاربرد این نوع از ایزوگام را می توان در دفتر فروش به دقت مورد بررسی قرار داد. تنها کافی است ارتباط مستقیم با دفتر فروش داشته باشید و یا به کارخانه تولید کننده تلفن بزنید تا دریائی از اطلاعات در اختیار شما قرار گیرد.

دلیجان، قطب صنعت ایزوگام کجاست؟

در مسیر عبور از شهر قم و پس از طی حدود ۱۲۵ کیلومتر بطرف جنوب و حدود ۲۲۵ کیلومتری شهر تاریخی اصفهان، شهرستان دلیجان قرار دارد.
دلیجان یکی از قطبهای صنعتی کشور می باشد که بخاطر وجود تعداد بسیار زیادی از کارخانجات تولید کننده ایزوگام به شهرتی قابل ملاحظه در کشور و احتمالا در خارج از کشور دست یافته است.
کارخانه های تولید ایزوگام احداث شده در این شهرستان بطور روزانه و با جدیت به کار تولید مشغول هستند. تولیداتی که بطور مشخص، از نفوذ رطوبت به جسم سقف جلوگیری می کند و در ادامه، از تبادل انرژی داخلی، چه گرمایش و چه سرمایش، با محیط بیرون جلوگیری و یا به حداقل میزان خود می رساند.
ایزوگام تولید شده در این کارخانجات بخاطر نزدیکی به پالایشگاه اصفهان و وجود منطقه آزاد به این شهرستان، می تواند مواد اولیه مورد نیاز خود را برای تولید به سرعت و با کمترین هزینه بدست بیاورد که یکی از عوامل موثر در قیمت تمام شده برای خریدار محسوب می شود.
همجواری با استان های مهم دیگر مانند تهران، این منطقه را از موقعیت بسیار مناسبی برخوردار کرده است و بیشتر تولیدات این کارخانه ها در ساخت و ساز تهران و اطراف به کار میرود.
رقابت در این منطقه بسیار بالاست و تولید کننده ها با استفاده از فن آوری های نوین و نوآوری در تولیدات گام های اساسی از تولید کنندگان دیگر مناطق جلوتر هستند.
کارخانه ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام با کیفیت و استفاده از بهترین مواد اولیه می تواند نیاز به مصرف تولیدات با کیفیت را برای عموم تامین و تضمین دوام و طول عمر بالای ۲۰ سال را برای تولیدات خود ارائه نماید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین و انواع دیگر تولیدات که بر اساس نیاز مصرف تولید می شود را می توانید با اطمینان خرید و استفاده نمائید.

ویژگی های ایزوگام هیرمان در تولید

شاید تا به حال برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که” چطور یک کارخانه ایزوگام می تواند در یک منطقه صنعتی چندین برند ایزوگام را تولید و در بازار به فروش برساند؟ “
شرکت ایزوگام هیرمان که در حال حاضر به یکی از شناخته شده ترین برندها در میان تولید کنندگان تبدیل شده است، بصورت تخصصی در صنعت تولید عایق های رطوبتی فعالیت میکند که توانسته با اتکا بر توان مدیریتی و تخصصی خود علاوه بر تامین نیاز های داخل به ایزوگام ،صادرات محصولات خود را به بیش از ۲۰ کشور گسترش دهد.
این کارخانه، در حال حاضر با تولیدات انبوه و استفاده از به روز ترین تجهیزات و ماشین آلات و با استفاده از نیروهای انسانی با تجربه و آموزش دیده در زمینه تولید، تعمیرات و نگهداری؛ فروش، بازاریابی و بازار سازی؛ صادرات و خدمات پس از فروش جایگاهی برای خود بدست بیاورد که رسیدن به آن و دست یافتن به آن برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت نمایند بعنوان الگوی بسیار معتبری قرار گیرد.
با ورود به این کارخانه تولیدی و با یک نگاه به اطراف کاملا متوجه وجه تمایز این کارخانه با دیگران به چشم مشخص میشود. انضباط و دیسیپلین کاری و رجحان کیفیت تولیدات بر کمیت شعار هیرمان در تولید است.
بنظر می رسد که مسئولین و متولیان  و همچنین نیروی کار به این درک رسیده اند که بقای در بازار در گرو کیفیت و تعهد است ، و نظم و انظباط در تولید و استفاده از استانداردهای ایزو در مدیریت میتواند به بدست آوردن جایگاه شایسته، کمک شایانی نماید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!