خانه / ایزوگام / ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان با بهترین قیمت به فروش می رسد و توافق برای زمان تولید و حمل و بارگیری کاملا رعایت و در زمان مقرر صورت می گیرد. ایزوگام پلیمری بردین دلیجان با کیفیت عالی و قیمت استثنایی با پلمپ گمرک و مجوزهای صادراتی اخذ شده برای صادرات آماده سازی می شود. اطلاعات تکمیلی در سایت موجود است.

ایزوگام مرغوب صادراتی

کیفیت ایزوگام مرغوب صادراتی

ایزوگام مرغوب  صادراتی چه نوع ایزوگامی است؟ آیا کارخانه ایزوگام دلیجان توان تولید هر گونه ایزوگام با بهترین کیفیت و بهترین قیمت را دارد؟
همان گونه که می دانید اساس تولید هر نوع عایق رطوبتی بر نوع قیر آن استوار است و از آن جایی که می دانید هر یک از انواع ایزوگام باید مشخصات خاص خود را داشته باشد و سفارش مشتری بسیار مهم است باید در هر حال کیفیت و استحکام و مقاومت آن حفظ شود و این امر توسط گروه تولید و کارشناسی ما مورد توجه فراوان است.
ایزوگام مرغوب صادراتی بردین دلیجان:

 • با مصرف بهترین قیر پلیمری تولید شده است.
 • وزن و ضخامت استاندارد دارد.
 • متریال و مواد اولیه دیگر مانند تیشو و پلی استر مرغوب دارد.
 • مطابق با نوع آب و هوای کشور مقصد تولید شده است.
 • بسته بندی و استانداردهای روز دنیا را دارد.
 • هر رول ایزوگام صادراتی، بدون آسیب و شکستگی است.
 • ایزوگام صادراتی دلیجان ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر دارد.
 • قیمت ایزوگام مرغوب صادراتی مناسب و مقرون به صرفه است.

ایزوگام سفارشی دلیجان

ایزوگام سفارشی دلیجان

همان گونه که می دانید اساس تولید هر نوع عایق رطوبتی بر نوع قیر آن استوار است و از آن جایی که می دانید هر یک از انواع ایزوگام باید مشخصات خاص خود را داشته باشد و سفارش مشتری بسیار مهم است.

ایزوگام مرغوب صادراتی

بهترین ایزوگام صادراتی هیرمان

چرا می گوییم بهترین ایزوگام خریداری شود و چرا باید برای صادرات باکیفیت ترین نوع ایزوگام انتخاب شود؟ همان گونه که قبلا اشاره کردیم خرید ایزوگام امری مهم و نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود.
از جهت این که مقاومت و کارایی ایزوگام می تواند در استحگام ساختمان تاثیر بگذارد پیشنهاد می شود همواره مرغوب ترین ایزوگام با قیمت مناسب خریداری شود. ایزوگام مرغوب صادراتی هیرمان دلیجان که مطابق با شرایط آب و هوایی و مناطق مختلف کشورها سازگار است در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید و تامین می شود.

 1. عراق
 2. ترکیه
 3. ارمنستان
 4. تاجیکستان
 5. گرجستان
 6. روسیه
 7. سوریه
 8. کویت
 9. قرقیزستان
 10. افغانستان
 11. پاکستان و کشورهای اروپایی و افریقایی و خاورمیانه مقصد نهایی ایزوگام هیرمان دلیجان با برندهای مختلف هستند.

خرید ایزوگام مرغوب

خرید ایزوگام مرغوب

از جهت این که مقاومت و کارایی ایزوگام می تواند در استحگام ساختمان تاثیر بگذارد پیشنهاد می شود همواره مرغوب ترین ایزوگام با قیمت مناسب خریداری شود.

 

 

ایزوگام صادراتی + پلمپ و مجوز گمرک

کارخانه ایزوگام دلیجان تمام تلاش خود را برای تولید هر چه بهتر و بیشتر انواع ایزوگام با برندها و مارک های مختلف کرده است و آماده تولید و فروش بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام همراه با گواهینامه ها و ضمانتنامه های بین المللی است.
در این راستا سایت شرکت هیرمان دلیجان تلاش خود را برای معرفی و پیگیری خرید و فروش ایزوگام در سطح کشور و برای صادرات به عمل می آورد.
ایزوگام صادراتی مرغوب در انواع مختلف تولید و پس از بسته بندی و بارگیری؛ پلمپ گمرکی شده و آماده ارسال می شود.
گواهینامه های لازم برای صادرات ایزوگام و همچنین تاییدیه های آزمایشگاه به همراه عایق رطوبتی ارسال می شود.
ایزوگام مرغوب صادراتی لیبل و مارک اصل دارد و کلیه مواد تشکیل دهنده و نوع استاندارد و تاریخ تولید و انقضاء بر روی لیبل ثبت شده است.

سایت شرکت هیرمان

سایت شرکت هیرمان

سایت شرکت هیرمان دلیجان تلاش خود را برای معرفی و پیگیری خرید و فروش ایزوگام در سطح کشور و برای صادرات به عمل می آورد.

ایزوگام مرغوب صادراتی

برترین بازارهای مرزی ایران و عراق

حضور گسترده تجار و بازرگانان در مرزها و بازارچه های مرزی یکی از نشانه های اهمیت این بازارهای برای ورود و خروج انواع کالا و محصولات است که انواع عایق های رطوبتی قیری هم یکی از این محصولات برای صادرات به کشورهای همسایه به شمار می آید.
شرکت هیرمان دلیجان توانایی تولید و تامین انواع ایزوگام پلیمری درجه یک و استاندارد را داشته که با تناژهای مختلف و با محوزهای گمرکی از این مرزها به کشورهایی مانند عراق حمل می شود.

 1. بازار مرزی تمرچین
 2. بازار مرزی ایلام
 3. بازار مرزی مهران
 4. بازار مرزی باشماق
 5. بازار مرزی پرویز خان
 6. بازار مرزی پیرانشهر
 7. بازار مرزی جوانرود
 8. بازار مرزی اروند کنار و دیگر بازارچه های مرزی مشترک ایران با کشورهای همسایه به خوبی در رونق صادرات و واردات کالاها موثر هستند.

بازارهای مرزی ایران و عراق

بازارهای مرزی ایران و عراق

شرکت هیرمان دلیجان توانایی تولید و تامین انواع ایزوگام پلیمری درجه یک و استاندارد را داشته که با تناژهای مختلف و با محوزهای گمرکی از این مرزها به کشورهایی مانند عراق حمل می شود.

 

 

ایزوگام صادراتی | ایزوگام بردین پلیمری | ایزوگام مشکین شرق

ایزوگام یا همان عایق های رطوبتی قیری که دارای انعطاف بسیاری هستند در انواع مختلف و در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید می شوند و کیفیت هر یک و قیمت فروش ایزوگام به صورت روزانه در سایت درج می شود و نوسان قیمت ایزوگام هم به خوبی مشاهده می شود.
شرکت هیرمان دلیجان برندهای همچون؛ ایزوگام بردین صادراتی؛ ایزوگام مشکین شرق؛ ایزوگام هیرمان دلیجان را برای مصارف داخلی و صادراتی تولید نموده و با قیمت مناسب در اختیار شرکت ها و پیمانکاران می گذارد.

 • ایزوگام پلیمری
 • ایزوگام دولایه فویل دار
 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام سنگریزه در ردیف بهترین ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان قرار دارند که در تناژ بالا و به صورت عمده توزیع و پخش می شوند.

برندهای شرکت هیرمان

برندهای شرکت هیرمان

شرکت هیرمان دلیجان برندهای همچون؛ ایزوگام بردین صادراتی؛ ایزوگام مشکین شرق؛ ایزوگام هیرمان دلیجان را برای مصارف داخلی و صادراتی تولید نموده و با قیمت مناسب در اختیار شرکت ها و پیمانکاران می گذارد.

ایزوگام مرغوب صادراتی

لیست قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان

لیست قیمت ایزوگام که تحت تاثیر مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام مرغوب صادراتی به روز شده در سایت درج می شود، این امر می تواند به خریدار کمک کند که در زمان مناسب، ایزوگام مورد نیاز خود را ثبت سفارش نماید.
ایزوگام درجه یک صادراتی و ایزوگام پلیمری دلیجان هیرمان به صورت رول های ۱۰متری استاندارد با عرض ۱ متر در بسته بندی های شکیل و جدید با قیمت مناسب برای فروش آماده می شوند.
از کلیه برندهای معتبر و قیمت هر یک و زمان تحویل به صورت روزانه در سایت شرکت هیرمان دلیجان با اطلاع شوید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!