خانه / ایزوگام / ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان با بهترین قیمت به فروش می رسد و توافق برای زمان تولید و حمل و بارگیری کاملا رعایت و در زمان مقرر صورت می گیرد. ایزوگام پلیمری بردین دلیجان با کیفیت عالی و قیمت استثنایی با پلمپ گمرک و مجوزهای صادراتی اخذ شده برای صادرات آماده سازی می شود. اطلاعات تکمیلی در سایت موجود است.

ایزوگام مرغوب صادراتی

بهترین برند ایزوگام دلیجان برای صادرات کدام است؟

بر اساس نظر سنجی های بعمل آمده برای انتخاب بهترین ایزوگام از مصرف کنندگان، بهترین برند ایزوگام برای مصرف در داخل و صادرات، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بوده است.
ایزوگام سوپر صادراتی شرکت هیرمان با ضخامت ۵ میلیمتر و وزن ۵۰ کیلوگرم در انواع ساده و فویل دار تولید می گردد. این محصول توانسته فصل جدیدی را برای استاندارد سازی باز نماید و شرکت هیرمان با تولید این محصول کیفیت و دوام را با استفاده از مواد اولیه درجه یک، از بهترین نام های معتبر در کشور در سطح بالائی به نام خود به ثبت رسانده است.
مصرف کنندگان و مشتریان این شرکت با درصد بسیار بالائی این مجصول را تائید و به دیگران توصیه می نمایند. برای پاسخ به نیاز متولیان امر ساخت و ساز، شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در صدد تولید محصولی برآمد که بتواند همه این نیازها را بصورت یکجا برآورده سازد.
این محصول که با نام ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان در بازار عرضه شده است برای نصب در اقصی نقاط کشور، با درجه حرارت های مختلف، بهترین گزینه بوده و تا مدت ۲۵ سال آرامش، اطمینان و امنیت را برای شما به ارمغان می آورد.
با خرید این محصول و دریافت ضمانت نامه معتبر شرکت به همراه بیمه نامه و نصب آن توسط متخصصین با تجربه و آموزش دیده ایزوگام این شرکت می توانید از آسودگی خیال در ارائه خدمات پس از فروش نیز بهره مند باشید. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان می تواند تنها انتخاب شما باشد.
با خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان کیفیت و دوام را یکجا خواهید داشت و از خرید خود رضایت صد در صدی را برای اولین بار تجربه خواهید کرد. برای اطلاع از مشخصات فنی محصول و قیمت به روز آن با مشاورین و کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا بهترین برند ایزوگام دلیجان را به شما بطور کامل معرفی نمایند.
به همین منظور و برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام برای صادرات می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و از راهنمائی های آنها در انتخاب خود بهترین مشاور را بصورت رایگان در اختیار داشته باشید.

شرایط لازم قبل از نصب ایزوگام دلیجان هیرمان در پشت بام

تعداد بسیاری از مصرف کنندگان اظهار داشتند علیرغم استفاده از ایزوگام با کیفیت و درجه یک مانند هیرمان، متاسفانه پس از مدت کوتاهی مجبور به دوباره کاری و تعویض عایق با صرف هزینه بسیار شده اند.
طی بررسی های میدانی صورت گرفته شده توسط کارشناسان، به نکات قابل تاملی برخوردند که ذکر آنها در اینجا ضروری است.
این کارشناسان به اتفاق شرایط و بستر نامناسب نصب ایزوگام در پشت بام توسط افراد غیر حرفه ای را دلیل اصلی نارضایتی از ایزوگام می دانستند.
قبل از هر گونه اقدامی برای نصب ایزوگام میبایست محدوده مورد نظر توسط کارشناسان و افراد خبره نصب،  بررسی و تمام مسائل و مشکلات بستر رفع و آماده سازی لازم برای اجرای ایزوگام انجام گیرد.
از نکات بسیار مهم قبل از کار نصب ایزوگام را که می توان به آن اشاره کرد عبارتند از:

 • پاک کردن بستر کار از هرگونه نم و رطوبت قبل از نصب ایزوگام
 • رفع هر گونه ترک و فرو رفتگی در پشت بام که باعث نفوذ رطوبت به زیر لایه عایق شود
 • استفاده از پرایمر و یا قیر قبل از اجرای ایزوگام در محدوده ای که موزائیک کار شده است
 • اطمینان از شیب بندی مناسب بستر پشت بام جهت هدایت آبهای سطحی به طرف مجرای خروجی
 • تمیز کردن بستر از هر گونه آلودگی مانند خاک و نخاله های ریز دانه
 • تمیز کاری بستر از مواد چسبیده و اضافه مانند سنگریزه ها، بتن و مواد تیز گوشه

شاید بتوان در ادامه به این لیست تعداد دیگری از عوامل مخرب را اضافه نمود اما مهمترین دلایل را در اینجا ذکر کردیم تا خریداران محترم قبل از اقدام به خرید از مناسب بوده شرایط بستر اطمینان داشته باشند و سپس اقدام به خرید نمایند.

نکات مهم برای داشتن عایق بندی با کیفیت

ما باید کیفیت ایزوگام وعایق را از کیفیت در عایق بندی تفکیک کنیم. کیفیت ایزوگام بستگی مستقیم به مواد اولیه بکار رفته در ایزوگام دارد و کیفیت در عایق بندی وابسته به نصاب و شرایط محل کار است.
برای داشتن عایق بندی با کیفیت مجموعه ای از عوامل دخالت دارند که مهمترین آنها می تواند:
۱ – استفاده از ایزوگام با کیفیت نظیر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان  باشد.( کیفیت این برند ایزوگام سرآمد میان تولیدات دیگر است )
۲ – استفاده از کارشناسان و مشاورین زبده و آموزش دیده برای بررسی محل قبل از نصب ایزوگام
۳ – رفع هر گونه نقص و یا ایراد در بستر، قبل از نصب ایزوگام
۴ – در نظر داشتن زمان نصب و فصول مناسب در اجرا
۵ – سپردن کار نصب ایزوگام به افراد با تجربه و آموزش دیده

شاید بتوان به این لیست گزینه های بیشتری را هم افزود اما بنظر میرسد استفاده از آموزش های شرکت هیرمان برای حصول اطمینان از انجام درست کار و دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام میتواند راهگشا باشد.
 برای حصول به این منظور می توانید از امکانات موجود که در بستر اینترنت فراهم شده است استفاده لازم را ببرید. مراجعه به سایت و یا راه اندازی شبکه های مجازی و اجتماعی شرکت هیرمان بخاطر شماست.

هزینه نصب ایزوگام به چه عواملی بستگی دارد؟

در بررسی هزینه نصب ایزوگام آیتم ها وعوامل بسیاری دخالت دارند. از هزینه کارگر برای حمل ایزوگام تا رفع ایرادات و مشکلات بستر را می توان در این نوشته متذکر شد.
هر گونه کاستی، در نصب عایق می تواند به افزایش هزینه نصب خاتمه یابد. در ساختمان های قدیمی که فاقد آسانسور هستند برای انتقال رول های ایزوگام به محل نیاز به حمل دستی می باشد. این مسئله توسط کارگر صورت می گیرد که هزینه ای را در بر دار.
یا وجود کولر در پشت بام و باز و بسته کردن آن می تواند در هزینه انجام کار دخالت داشته باشد. مثال دیگری را که میتوان ذکر کرد اینکه وجود ترک های عمیق در بستر و یا وجود موزائیک در بستر پشت بام، اجرای یک لایه پرایمر و یا قیر را الزام آور می کند که این مورد هم می تواند به افزایش هزینه های نصب ایزوگام منجر شود.
در نهایت بنظر میرسد قبل از هر گونه اقدام وجود یک کارشناس نصب برای برآورد هزینه و صدور پیش فاکتور الزامی است.
تماس با مشاورین شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان شما را از هرگونه نگرانی و دغدغه می رهاند، همچنین کلیه عملیات اجرائی را از ابتدا تا انتها برای شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام و تضامین مورد نیاز را نیز به شما ارائه خواهند داد.

کیفیت ایزوگام مرغوب صادراتی

ایزوگام مرغوب  صادراتی چه نوع ایزوگامی است؟ آیا کارخانه ایزوگام دلیجان توان تولید هر گونه ایزوگام با بهترین کیفیت و بهترین قیمت را دارد؟
همان گونه که می دانید اساس تولید هر نوع عایق رطوبتی بر نوع قیر آن استوار است و از آن جایی که می دانید هر یک از انواع ایزوگام باید مشخصات خاص خود را داشته باشد و سفارش مشتری بسیار مهم است باید در هر حال کیفیت و استحکام و مقاومت آن حفظ شود و این امر توسط گروه تولید و کارشناسی ما مورد توجه فراوان است.
ایزوگام مرغوب صادراتی بردین دلیجان:

 • با مصرف بهترین قیر پلیمری تولید شده است.
 • وزن و ضخامت استاندارد دارد.
 • متریال و مواد اولیه دیگر مانند تیشو و پلی استر مرغوب دارد.
 • مطابق با نوع آب و هوای کشور مقصد تولید شده است.
 • بسته بندی و استانداردهای روز دنیا را دارد.
 • هر رول ایزوگام صادراتی، بدون آسیب و شکستگی است.
 • ایزوگام صادراتی دلیجان ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر دارد.
 • قیمت ایزوگام مرغوب صادراتی مناسب و مقرون به صرفه است.

ایزوگام سفارشی دلیجان

ایزوگام سفارشی دلیجان

همان گونه که می دانید اساس تولید هر نوع عایق رطوبتی بر نوع قیر آن استوار است و از آن جایی که می دانید هر یک از انواع ایزوگام باید مشخصات خاص خود را داشته باشد و سفارش مشتری بسیار مهم است.
ایزوگام مرغوب صادراتی

بهترین ایزوگام صادراتی هیرمان

چرا می گوییم بهترین ایزوگام خریداری شود و چرا باید برای صادرات باکیفیت ترین نوع ایزوگام انتخاب شود؟ همان گونه که قبلا اشاره کردیم خرید ایزوگام امری مهم و نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود.
از جهت این که مقاومت و کارایی ایزوگام می تواند در استحگام ساختمان تاثیر بگذارد پیشنهاد می شود همواره مرغوب ترین ایزوگام با قیمت مناسب خریداری شود. ایزوگام مرغوب صادراتی هیرمان دلیجان که مطابق با شرایط آب و هوایی و مناطق مختلف کشورها سازگار است در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید و تامین می شود.

 1. عراق
 2. ترکیه
 3. ارمنستان
 4. تاجیکستان
 5. گرجستان
 6. روسیه
 7. سوریه
 8. کویت
 9. قرقیزستان
 10. افغانستان
 11. پاکستان و کشورهای اروپایی و افریقایی و خاورمیانه مقصد نهایی ایزوگام هیرمان دلیجان با برندهای مختلف هستند.

خرید ایزوگام مرغوب

خرید ایزوگام مرغوب

از جهت این که مقاومت و کارایی ایزوگام می تواند در استحگام ساختمان تاثیر بگذارد پیشنهاد می شود همواره مرغوب ترین ایزوگام با قیمت مناسب خریداری شود.

ایزوگام صادراتی + پلمپ و مجوز گمرک

کارخانه ایزوگام دلیجان تمام تلاش خود را برای تولید هر چه بهتر و بیشتر انواع ایزوگام با برندها و مارک های مختلف کرده است و آماده تولید و فروش بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام همراه با گواهینامه ها و ضمانتنامه های بین المللی است.
در این راستا سایت شرکت هیرمان دلیجان تلاش خود را برای معرفی و پیگیری خرید و فروش ایزوگام در سطح کشور و برای صادرات به عمل می آورد.
ایزوگام صادراتی مرغوب در انواع مختلف تولید و پس از بسته بندی و بارگیری؛ پلمپ گمرکی شده و آماده ارسال می شود.
گواهینامه های لازم برای صادرات ایزوگام و همچنین تاییدیه های آزمایشگاه به همراه عایق رطوبتی ارسال می شود.
ایزوگام مرغوب صادراتی لیبل و مارک اصل دارد و کلیه مواد تشکیل دهنده و نوع استاندارد و تاریخ تولید و انقضاء بر روی لیبل ثبت شده است.

سایت شرکت هیرمان

سایت شرکت هیرمان

سایت شرکت هیرمان دلیجان تلاش خود را برای معرفی و پیگیری خرید و فروش ایزوگام در سطح کشور و برای صادرات به عمل می آورد.
ایزوگام مرغوب صادراتی

برترین بازارهای مرزی ایران و عراق

حضور گسترده تجار و بازرگانان در مرزها و بازارچه های مرزی یکی از نشانه های اهمیت این بازارهای برای ورود و خروج انواع کالا و محصولات است که انواع عایق های رطوبتی قیری هم یکی از این محصولات برای صادرات به کشورهای همسایه به شمار می آید.
شرکت هیرمان دلیجان توانایی تولید و تامین انواع ایزوگام پلیمری درجه یک و استاندارد را داشته که با تناژهای مختلف و با محوزهای گمرکی از این مرزها به کشورهایی مانند عراق حمل می شود.

 1. بازار مرزی تمرچین
 2. بازار مرزی ایلام
 3. بازار مرزی مهران
 4. بازار مرزی باشماق
 5. بازار مرزی پرویز خان
 6. بازار مرزی پیرانشهر
 7. بازار مرزی جوانرود
 8. بازار مرزی اروند کنار و دیگر بازارچه های مرزی مشترک ایران با کشورهای همسایه به خوبی در رونق صادرات و واردات کالاها موثر هستند.

بازارهای مرزی ایران و عراق

بازارهای مرزی ایران و عراق

شرکت هیرمان دلیجان توانایی تولید و تامین انواع ایزوگام پلیمری درجه یک و استاندارد را داشته که با تناژهای مختلف و با محوزهای گمرکی از این مرزها به کشورهایی مانند عراق حمل می شود.

ایزوگام صادراتی | ایزوگام بردین پلیمری | ایزوگام مشکین شرق

ایزوگام یا همان عایق های رطوبتی قیری که دارای انعطاف بسیاری هستند در انواع مختلف و در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید می شوند و کیفیت هر یک و قیمت فروش ایزوگام به صورت روزانه در سایت درج می شود و نوسان قیمت ایزوگام هم به خوبی مشاهده می شود.
شرکت هیرمان دلیجان برندهای همچون؛ ایزوگام بردین صادراتی؛ ایزوگام مشکین شرق؛ ایزوگام هیرمان دلیجان را برای مصارف داخلی و صادراتی تولید نموده و با قیمت مناسب در اختیار شرکت ها و پیمانکاران می گذارد.

 • ایزوگام پلیمری
 • ایزوگام دولایه فویل دار
 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام سنگریزه در ردیف بهترین ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان قرار دارند که در تناژ بالا و به صورت عمده توزیع و پخش می شوند.

برندهای شرکت هیرمان

برندهای شرکت هیرمان

شرکت هیرمان دلیجان برندهای همچون؛ ایزوگام بردین صادراتی؛ ایزوگام مشکین شرق؛ ایزوگام هیرمان دلیجان را برای مصارف داخلی و صادراتی تولید نموده و با قیمت مناسب در اختیار شرکت ها و پیمانکاران می گذارد.
ایزوگام مرغوب صادراتی

لیست قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان

لیست قیمت ایزوگام که تحت تاثیر مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام مرغوب صادراتی به روز شده در سایت درج می شود، این امر می تواند به خریدار کمک کند که در زمان مناسب، ایزوگام مورد نیاز خود را ثبت سفارش نماید.
ایزوگام درجه یک صادراتی و ایزوگام پلیمری دلیجان هیرمان به صورت رول های ۱۰متری استاندارد با عرض ۱ متر در بسته بندی های شکیل و جدید با قیمت مناسب برای فروش آماده می شوند.
از کلیه برندهای معتبر و قیمت هر یک و زمان تحویل به صورت روزانه در سایت شرکت هیرمان دلیجان با اطلاع شوید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!