خانه / ایزوگام / ایزوگام صادراتی شرق دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام صادراتی شرق دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام صادراتی شرق دلیجان با بهترین قیمت عرضه می شود چرا که قیر و مواد اولیه مصرفی در آن با قیمت مناسب تهیه شده است و بسیار خوب بسته بندی و بارگیری و پلمپ شده است. بهترین ایزوگام صادراتی از جمله ایزوگام بردین دارای کیفیت و استانداردهای روز است که نه تنها با کیفیت بالا بلکه با مقاومت و چسبندگی بیشتر و مطابق با آب و هوای منطقه تولید شده است.

ایزوگام صادراتی شرق

خط تولید ایزوگام دلیجان برای صادرات

بکارگیری دستگاه های خودکار و نیمه خودکار که با فشردن یک دکمه شروع بکار میکنند و بدون وقفه و با سرعت قابل کنترل و از همه مهمتر با دقت بسیار بالا کار خود را انجام میدهند، نیاز به تعمیرات و دستمزد ندارند، بدون حاشیه میتوانند در ۲۴ساعت، اگر لازم باشد، کار کنند و تولید کنند تا نیاز مشتریان به ایزوگام را تامین نمایند، خط تولید می گویند.
وقتی این تجهیزات در کنار هم قرار میگیرند، هر کدام از این دستگاه ها برای انجام یک کار مشخص طراحی و تولید می شود، که با کنار هم قراردادن آنها مجموعه ای درست میشود که امروزه در تمام کارخانجات تولید ایزوگام مشاهده می شوند.
خطوط تولید هر کارخانه تولیدی مختص همان کارخانه و به منظور انجام یک کار مشخص و برای تولید یک محصول مشخص طراحی و بکار گرفته میشود. به عنوان نمونه برای تولید ایزوگام تنها یک خط تولید لازم است که می توان با تغییرات در ورود مواد اولیه به داخل دستگاه، تولید نمونه دیگری از ایزوگام را در خرجی تحویل گرفت.
برای تولید ایزوگام طرح دار با حذف لایه فویل و افزودن لایه طرح دار به جا آن ایزوگام طرح دار تولید می گردد.
کارخانجات تولید ایزوگام با بکار گیری خط تولید و با استفاده از مناسب ترین طراحی ها برای جلوگیری از اتلاف انرژی و هدر رفت مواد اولیه که امروزه از قیمت های بسیار بالائی هم برخوردار است استفاده میکنند.
این دستگاه ها و تجهیزات هر کدام بصورت مجزا و منحصر بفرد طراحی و تولید میگردد که با قرار گرفتن در کنار هم به یک مجموعه واحد تبدیل میگردند که از ابتدا تا انتهای کار تولید بدون نیاز به عوامل انسانی و کارگران متخصص کار تولید را در ابعاد و اندازه های بسیار بالا و تعداد قابل ملاحظه به راحتی انجام میدهند.
این دستگاه ها با دقت مثال زدنی کلیه لایه های ایزوگام، اعم از قیر و فویل های آلومینیومی و پلی استرها و حتی رول کردن ایزوگام و در نهایت استفاده از پودر برای جلوگیری از چسبیدن لایه های ایزوگام به هنگام رول و بسته بندی را بصورت خودکار انجام میدهند.
شرکت تولید ایزوگام دلیجان هیرمان با استفاده از نوآوری در تولید و استفاده از دانش فنی به روز و فراتر از نمونه های مشابه، توانسته هم در تولید انبوه برای صادرات به کشور های منطقه و هم کیفیت قابل قبول در تولید برای استفاده هموطنان عزیز به جایگاه مناسبی دست پیداکند.
این شرکت با بکار گیری دستگاه ها و تجهیزات به روز و تکنولوژی بالا، هم در تولید و هم در بسته بندی محصولات و هم استفاده از مواد اولیه کاملا استاندارد، بدون استفاده از افزودنیهای غیر مجاز که لطمه جبران ناپذیری را به کیفیت میزنند، خط تولید خود را برای استفاده حداکثر برآورد تامین مشتریان داخلی و خارجی فراهم نموده است.
شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان همچنین با اختصاص جایگاه های فروش و نمایندگی های عمومی و انحصاری در مراکز تعدادی از استان ها، در جهت تامین نیاز داخل، گام های موثر و قابل ملاحظه ای را برداشته است.
قابل ذکر است شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با اختصاص خط تولید مجزا برای تولید ایزوگام با استاندارد منطبق بر کشورهای اروپائی نیز فعالیت دارد و در این زمینه به عنوان پیشرو در تولید ایزوگام با کیفیت محسوب می شود.

تقسیم بندی ایزوگام بر اساس قیر مصرفی

ایزوگام را از نقطه نظر تولید می توان به دو دسته تقسیم کرد، این دو دسته صرف نظر از نوع مواد تشکیل دهنده آنها و تنها بر اساس قیر بکار رفته در تولید، قابل بررسی است.
پایه اصلی شکل گیری ایزوگام و نوع مصرف آن که همان عایق بودن در برابر نفوذ آب میباشد را قیر تشکیل میدهد. بنا بر این طبیعی است که این دسته بندی نیز بر همین اساس شکل گیرد.
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که ایزوگام مجموعه ای از بهم پیوستن دست کم هفت نوع مواد اولیه است که در فرایند خط تولید، هر کدام در مقاطع زمانی مناسب اضافه میگردد و در نهایت و پس از اتمام کار تولید و شکل گرفتن این مجموعه به هم پیوسته، تشکیل محصولی را میدهد که ایزوگام نامیده میشود.
اما تاکید دسته بندی روی قیر و دانستن نکاتی در باره انواع قیر های بکار رفته در تولید ایزوگام میتواند جنبه افزایش اطلاعات هم برای ما داشته باشد.

نوع اول ایزوگام که بر پایه قیر پلیمری است، عنصر اصلی این نوع ایزوگام از قیری با درجه نفوذ پذیری ۶۰/۷۰ می باشد که یکی از فراورده های پالایشگاهی بوده و از کیفیت بسیار بالائی برخوردار است. این نوع قیر در کوره های تقطیر و از پالایش نفت خام بدست می آید که مواد دیگر آن نظیر بنزین، نفت چراغ، نفت گاز و حلال های دیگر نفتی از آن جدا شده است.
پس از جدا سازی و بدست آوردن قیر مورد اشاره که از ته نشین شدن آن در پایین کوره و دستگاه تقطیر به دست می آید در بسته بندی های ۱۸ تا ۶۰ کیلیویی و قابل حمل به بازار فروش عرضه میگردد.
قابل ذکر اینکه این بسته بندی می تواند بصورت بشکه ای بوده و در اوزان و ابعاد دیگری هم وجود داشته باشد که بسته به فرایند پالایشگاه میتواند تولید و عرضه شود.
درجه حرارتی که این نوع قیر میتواند در کوره های تقظیر به جا بماند غالبا ۳۸۰ درجه سانتیگراد در نظر گرفته شده است که حاصل این درجه حرارت محصولی جامد و تا حدودی نیمه جامد میباشد.

نوع دوم ایزوگام که بر پایه قیر دمیده است، عنصر اصلی این نوع ایزوگام مازوت می باشد. مازوت از نفت کوره بدست می آید و به این صورت تولید می شود که هوای بسیار داغ را که با دستگاه ها و تجهیزاتی که برای این منظور ساخته شده اند توسط لوله های مخصوص و پر از سوراخ های متناسب و یک اندازه به محفظه ای که مازوت در آن قرار دارد دمیده میشود. درجه حرارت هوای دمیده شده میتواند تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد دما داشته باشد.
در اثر این دمیدن و درون محفظه و با ترکیباتی که در این حرارت شکل میگیرد، مولکول های هیدروژن با اکسیژن ترکیب شده و حاصل این ترکیب قطرات آب می باشد. به این ترتیب ناخالصی موجود در نفت کوره یا مازوت بصورت آب از لوله های خروجی که به این منظور تعبیه شده است خارج و در نهایت محصول باقی مانده قیری است که به قیر دمیده شهرت پیدا کرده است.
کیفیت قیر دمیده نسبت به قیر پلیمری از درجه پائین تری برخوردار است و در نتیجه از درجه نفوذ پذیری پائین تری هم برخوردار است. از این نوع قیر عموما در ورقهای سقف، باطری سازی و در اندود کاری نیز استفاده می شود.
علامت اختصاری که برای قیر دمیده در فرایند فروش و بکار گیری استفاده می شود حرف ”  آر ” انگلیسی می باشد. مثلا قیر آر ۸۰/۲۵ که عدد ۸۰ درجه نرمی قیر و عدد ۲۵ درجه نفوذ پذیری قیر و حرف آر بیانگر دمیده بودن قیر مصرفی است.
تنها حسن این نوع قیر که در تولید ایزوگام استفاده می شود اینست که بدون افزودن مواد دیگر و مستقیما وارد خط تولید میگردد.

مشخصات ایزوگام صادراتی شرق

ایزوگام صادراتی شرق چند خصلت و مزیت دارد که یکی از آن ها قیمت و کیفیت بسیار عالی است و ایزوگام دلیجان به صورت مستقیم در روند رشد و خرید انواع ایزوام موثر بوده است. ایزوگام صادراتی شرق به کشورهای بسیاری همچون ترکیه و روسیه صادر می شود و کاملا مطابق با آب و هوای این کشورها تولید می شود.

 • ایزوگام صادراتی شرق دارای کیفیت پلیمری است.
 • ایزوگام صادراتی برای منطقه و کشور مقصد تولید می شود.
 • تولید ایزوگام صادراتی تحت نظر کارشناسان متخصص است.
 • ایزوگام شرق صادراتی استاندارد اصل است.
 • لیبل و برند ایزوگام دلیجان صادراتی کاملا مورد تایید است.
 • ایزوگام صادراتی برای سالها ضمانت می شود.
 • ایزوگام صادراتی ضخامت و وزن استاندارد دارد.
 • پس از بسته بندی و بارگیری، ایزوگام صادراتی پلمپ گمرکی می شود.

خرید ایزوگام صادراتی

خرید ایزوگام صادراتی

فصل مناسب خرید و فروش و نصب ایزوگام می تواند کیفیت آن را چندین برابر کند. رویکرد خرید ایزوگام صادراتی دلیجان رو به رشد است و ایجاد درآمد زایی کرده است. شرکت هیرمان دلیجان کلیه موارد را در هنگام تولید و توزیع مورد توجه قرار می دهد.

صادرات ایزوگام به کشورهای منطقه

کارخانه ایزوگام دلیجان انواع ایزوگام را به شما معرفی می کند و در این مورد می توانید بر راهنمایی کارشناسان ما حساب کنید. ایزوگام شرق برند و مارک بسیار شناخته شده ای است و بهترین ایزوگام در این شرکت تولید می شود و به تمام نقاط ایران بارگیری و ارسال می شود.
ایزوگام صادراتی شرق دارای گواهینامه های بین المللی است و استانداردهای لازم را اخذ کرده و کارشناسان ما می توانند در سریع ترین زمان ممکن امورد مربوط به گمرک را به خوبی پیگیری کرده و راهکارهای لازم برای صادرات ایزوگام را به شما اطلاع خواهند داد.
ایزوگام صادراتی شرق به کشورهای مختلفی صادر می شود که عبارتند از:

 • کویت
 • عراق
 • افغانستان
 • پاکستان
 • قرقیزستان
 • ترکمنستان
 • گرجستان
 • تاجیکستان
 • روسیه
 • سوریه
 • مالزی
 • استرالیا و بسیاری دیگر از کشورها که نتیجه همکاری بین شرکت ایزوگام هیرمان و شرکت ها و پیمانکاران است.

ایزوگام دلیجان شرق

ایزوگام دلیجان شرق

ایروگام شرق دلیجان به منظور مصرف در داخل کشور و صادرات به کشورهای منطقه و حوزه خلیج فارس تولید می شود و با قیمت مناسب و به روز در اختیار شرکت ها قرار می گیرد. ایزوگام شرق صادراتی دارای کلیه استانداردهای روز جهانی است.
ایزوگام صادراتی شرق

قیمت ایزوگام دلیجان

ایزوگام صادراتی شرق از چند جهت مزیت خود را برای صادرات حفظ کرده است. وزن و ضخامت کاملا مطابق خواسته مشتری و استاندارد است و دیگر این که قیر پالایشگاهی مرغوب در هنگام تولید به کار برده شده است و بسته بندی و بارگیری با رعایت تمام اصول انجام شده و کانتینرهای مناسب آن را به مقصد حمل خواهند کرد و تحویل می شود.
قیمت ایزوگام به روز و با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه که در تولید عایق رطوبتی مهم هستند تعیین و اعلام می شود و هر چه کیفیت مواد اولیه بهتر باشد به مراتب قیمت آن هم بالاتر خواهد بود و البته قیر پالاشگاهی یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت ایزوگام دلیجان است.
از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت انواع ایزوگام نوع و کیفیت تیشو و پلی استر است و همچنین فویل آلومینیومی و نوع ایزوگام و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام در قیمت نهایی آن موثر هستند.
لیست قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان و ایزوگام صادراتی شرق در سایت شرکت هیرمان به صورت روزانه منتشر می شود.

ایزوگام صادراتی شرق

انواع بهترین ایزوگام دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان کلیه تولیدات خود را به صورت عمده و مستقیم از درب کارخانه برای فروش و توزیع در بازارهای داخلی و صادرات آماده می کند. کارشناسان می توانند در هنگام ثبت سفارش بهترین انواع ایزوگام را به شما معرفی نمایند.

 1. ایزوگام شرق دلیجان
 2. ایزوگام دلیجان هیرمان
 3. ایزوگام بردین صادراتی
 4. ایزوگام مشکین شرق و انواع ایزوگام سفارشی در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید و توزیع می شوند.

ایروگام صادراتی شرق دارای انواع مختلفی است که از بهترین قیر پالایشگاهی تولید شده اند و بسیار باکیفیت هستند.

 • ایزوگام فویل دار
 • ایزوگام بدون فویل
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام به صورت رول
 • ایزوگام برش خورده
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام سنگریزه
 • ایزوگام خودچسب و انواع دیگری از عایق های رطوبتی که به صورت سفارشی تولید می شود.

فروش بهترین ایزوگام

فروش بهترین ایزوگام

برای دریافت مشخصات ایزوگام دلیجان و نوع ایزوگام و قیمت ایزوگام شرق دلیجان می توانید از طریق سایت شرکت هیرمان دلیجان اقدام نموده و کیفیت و نوع تولید و زمان فروش و تحویل بهترین ایزوگام روز دلیجان را مورد بررسی قرار دهید.
ایزوگام صادراتی شرق

فروش ایزوگام صادراتی با مجوز گمرک

فروش عمده ایزوگام دلیجان با توجه به سیاست ها و تشریفات گمرکی صورت می گیرد و پس از تولید و بسته بندی هر نوع عایق رطوبتی، بارگیری و پلمپ گمرکی در سریع ترین زمان انجام می شود.
تشریفات گمرکی و اخذ گواهینامه های مربوط به صادرات ایزوگام توسط کارشناسان انجام می شود و این امور می تواند به ساده تر شدن کارها و انجام امور اداری کمک نماید.

 1. بازارچه تمرچین
 2. بازارچه باشماق
 3. بازارچه پرویز خان
 4. بازارچه سیرانبند
 5. یازارچه دوغارون
 6. بازارچه ایلام
 7. بازارچه مهران
 8. بازارچه پیرانشهر، مرزهای زمینی هستند که ایزوگام صادراتی شرق از این مناطق صورت میگیرد و صادرات ایزوگام دلیجان از طریق بنادر هم انجام می شود.

شرکت هیرمان دلیجان با انجام امور گمرکی و با استفاده از کارشناسان آموزش دیده توانسته اند بهترین خدمات را به خریداران عمده ایزوگام صادراتی عرضه نمایند.

ایزوگام صادراتی شرق

خرید ایزوگام دلیجان با قیمت عالی

تولید ایزوگام درجه یک و استاندارد از اموری است که کارخانه های ایزوگام دلیجان ان را دنبال می کنند و با صادرات انواع عایق های رطوبتی می توانند نقش بزرگ و مشارکتی در پروژه های عمرانی داشته باشند.
ایزوگام صادراتی شرق از بهترین کیفیت و قیمت برخوردار است و به همین جهت در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته و بهترین قیمت ها و باکیفیت ترین ایزوگام ها در سایت هیرمان دلیجان مورد بررسی و معرفی قرار می گیرند. اطمینان به خرید ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه ایزوگام هیرمان اهمیت ویژه ای دارد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!