خانه / ایزوگام / ایزوگام صادراتی سه لایه با کیفیت فوق العاده

ایزوگام صادراتی سه لایه با کیفیت فوق العاده

ایزوگام صادراتی سه لایه جدیدترین نوع عایق رطوبتی که در کارخانه دلیجان با کیفیت فوق العاده بالا تولید می شود و به صورت سفارشی به کشورهای دیگر صادر می شود.
ایزوگام صادراتی سه لایه نوع جدیدی از عایق های رطوبتی است که هم کیفیت بالاتری دارد و هم فوق العاده مستحکم است و میزان استقامت در این نوع ایزوگام چندین برابر است.

ایزوگام صادراتی سه لایه

از لایه پلی اتیلن در ایزوگام چه میدانیم؟

یکی از مواد اولیه ی استفاده شده در ایزوگام، پلی اتیلن یا به اصطلاح عامه و شایع آن، فیلم پلی اتیلن می باشد. اطلاق کلمه فیلم به این ماده اولیه، احتمالا بخاطر رول شدن و تشابه آن با فیلم عکاسی است که در متراژ های مختلف و عرض های متفاوت تولید می شود. مثلا فیلم پلی اتیلن با عرض ۲ متر و طول ۲۰ متر که وقتی بصورت رول در می آید نام فیلم را به خود اختصاص می دهد.
نمونه های بسیاری از انواع فیلم پلی اتیلن را در استفاده روزانه بسیاری در امور زندگی می بینیم. از بسته بندی های آب معدنی تا بسته بندی مواد خوراکی و حتی پلاستیک های حمل مواد خریداری شده از مغازه ها.
پلی اتیلن که بر اثر فرایند شیمیائی در کارخانه های مخصوص و توسط تجهیزات بخصوص تولید میگردد در صنعت تولید ایزوگام از لایه های اصلی و حیاتی محسوب می گردد.
اگر یک رول ایزوگام را تصور کنید، پس از باز کردن بسته بندی و یا وکیوم کارخانه تولید کننده، آنچه در نگاه اول به چشم می آید و در طول ایزوگام نمایان می شود همان لایه پلی اتیلن است که روی آن و در فواصل معین نام تجاری کالا، شرکت تولید کننده و اطلاعات دیگری می تواند روی آن چاپ و دیده می شود.
در واقع فیلم همان لایه ای است که پس از باز کردن رول ایزوگام و قبل از نصب دیده می شود. اطلاعات درج شده روی فیلم پلی اتیلن نشان اصالت کالای تولید شده می باشد.
فیلم پلی اتیلن علاوه بر ارائه اطلاعات نام تجاری و نشان کارخانه تولید کننده، کارکرد دیگر آن جلوگیری از بهم چسبیدن لایه های ایزوگام در زمان رول کردن می باشد.
همچنین فیلم پلی اتیلن میتواند محافظ خوبی برای تغییرات دمائی در زمان نگهداری و دپو در انبار ایزوگام باشد. لایه فیلم پلی اتیلن می تواند در ضخامت های متفاوتی تولید و عرضه شود و این موضوع ارتباط تنگاتنگی با مورد استفاده آن دارد. معمولا برای استفاده در تولید ایزوگام از لایه فیلم پلی اتیلن با ضخامت بین ۵۰ تا ۶۵ میکرون استفاده می شود.

تعداد لایه های استاندارد ایزوگام دلیجان

وقتی صحبت از عایق های رطوبتی و حرارتی به میان می آید، منحصرا در باره کاربرد ایزوگام در ساختمان فکر می کنیم و بی اختیار نام ایزوگام به ذهن خطور می کند. ایزوگام که مجموعه ای از لایه های مختلف است، عموما برای عایق کاری پشت بام، کف سرویس های بهداشتی، کف آشپزخانه ها، کف استخر، دیوار های موتور خانه ها و محل تجمع لوله های تاسیسات در ساختمان های بلند مرتبه و دارای واحد های زیاد، روی پی ها، قبل از سنگ کاری در کف پارکینگ ها برای ساختمان هائی که از شناژ برای فونداسیون استفاده می کنند و تعداد بسیاری کاربرد دیگر را می توان به لیست اضافه کرد، مورد استفاده قرار می گیرد.
تعداد لایه های بکار رفته در تولید ایزوگام معمولا تا ۷ لایه می تواند متغیر باشد. این لایه ها که همه با هم تشکیل یک عایق مناسب برای رطوبت و حرارت را می دهند بدون وجود هر یک از آنها ایزوگام ناقص و بلا استفاده خواهد بود.
لایه ای که آن را در نمای ایزوگام و پس از نصب مشاهده می کنیم به فویل شهرت دارد. این لایه می تواند از تابش مستقیم نور خورشید به لایه بعدی جلوگیری کند و نقش محافظ برای ایزوگام را دارد. طول عمر ایزوگام  نصب شده در پشت بام ها وابستگی مستقیم به وجود و کیفیت همین لایه دارد.
لایه بعدی در ایزوگام مجموعا از سه نوع مختلف مواد اولیه است که با هم تشکیل لایه اصلی ایزوگام را می دهند. قیر، تیشو و پلی استر.
لایه تیشو و پلی استر با هم وارد سینی قیر مذاب می شود و با ترکیب با قیر تشکیل لایه اصلی ایزوگام را می دهد.
لایه تیشو که از مواد پتروشیمی ساخته می شود به حالت نمدی و بافته شده است که در ترکیب با پلی استر می تواند به لایه یک پارچه و تا حدودی محکم تبدیل شود و با داخل شدن به سینی قیر و پس از طی مدت زمان عبور با هم به ایزوگام تبدیل شوند.
در تولید ایزوگام لایه پلی استر را هم می توان حذف کرد. اگر این لایه حذف شود ایزوگام به تک لایه تبدیل می شود و برای مصرف در مکان های بخصوصی بکار می رود.
لایه بعدی که در کلیه ایزوگام های تولید شده موجود بوده و در واقع نقش ارائه اطلاعات به خریدار و نصاب را دارد به فیلم پلی اتیلن شهرت دارد. فیلم پلی اتیلن لایه ای به عرض یک متر و طول زیاد است که بصورت رول در اختیار واحد تولید قرار می گیرد.
روی لایه فیل پلی اتیلن که یک لایه بسیار نازک و نایلونی است اطلاعاتی از شرکت تولید کننده، نام تجاری شرکت، نام محصول و اطلاعات دیگری وجود دارد که در هنگام نصب و با باز کردن و آماده سازی برای نصب به رویت می رسد.
معمولا به ازای هر دومتر طول فیلم این اطلاعات که روی فیلم پلی اتیلن چاپ شده است قرار دارد. وجود فیلم در ایزوگام هم برای انتقال اطلاعات در نظر گرفته شده و هم در زمان رول کردن ایزوگام و در پایان تولید، از بهم چسبیدن ایزوگام جلوگیری شود.

پودر تالک و بسته بندی ایزوگام دلیجان

لایه بسیار نازک یا ماده اولیه دیگری هم با نام پودر تالک وجود دارد که به دو منظور در تولید ایزوگام استفاده می شود. یک دلیل این است که بعنوان یک تثبیت کننده در سینی قیر افزوده می شود تا موجب پایداری و ایستائی ایزوگام شود و دیگر اینکه در زمان انبار کردن ایزوگام برای آماده سازی فروش و به جهت وجود گرما در انبار از تغییر شکل ایزوگام پس از تولید و شل شدن قیر موجود در ایزوگام جلوگیری شود.
توضیح اینکه مقدار اضافه کردن پودر تالک به شیره ایزوگام با محاسبات دقیق صورت می گیرد که کمبود و یا اضافه بودن آن روی ایزوگام تاثیر نامطلوب دارد.
بسته بندی و استفاده از برچسب هم دارای قوانین و قواعد خاصی است که رعایت آن مهم و لازم است. نوع بسته بندی، هم در نگهداری و هم در بازاریابی محصول تاثیر دارد بعلاوه اینکه در زمان انبارداری و نگهداری در انبار می تواند از تخریب محصول تولید شده محافظت نماید.
در حال حاضر و به یمن وجود تجهیزات مکانیزه برای بسته بندی، از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می شود  که بصورت سریالی و پشت سر هم در خط تولید بکار گرفته می شود و از ابتدا تا انتهای تولید ایزوگام فرایند تولید و بسته بندی یک پارچه را شاهد هستیم.

ایزوگام صادراتی سه لایه دلیجان

ایزوگام صادراتی سه لایه برای این که به کشورهای دیگر معرفی شود از طریق سایت و کارشناسان گروه تولیدی هیرمان به کلیه فروشندگان و پیمانکاران معرفی می شود و با کیفیت فوق العاده این عایق رطوبتی همگان می توانند آشنا شوند.

 • تولید ایزوگام سه لایه به صورت سفارشی است و برای مناطقی که آب و هوای سردسیری دارد بسیار مناسب است.
 • ایزوگام سه لایه کیفیتی پلیمری دارد و بسیار بادوام است.
 • ایزوگام پلیمری سه لایه با بهترین مواد اولیه و تیشو و پلی استر مرغوب تولید می شود.
 • ایزوگام سه لایه هم ضمانت نامه اصل دارد و هم پس از نصب، به خوبی کیفیت آن مشخص و ثابت می شود.
 • ایزوگام صادراتی سه لایه استاندارد ملی و بین المللی دارد.

بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام دلیجان برای مصارف داخلی و صادراتی در مجموعه هیرمان با در نظر گرفتن کلیه شرایط و بررسی میزان خرید و فروش در بازار و عرضه و تقاضا تولید می شود.

ضمانت نامه ها و بیمه نامه های ایزوگام سه لایه اصل و معتبر است و می توانید کارهای گمرکی را به همکاران مجرب ما در شرکت هیرمان دلیجان بسپارید.
ایزوگام صادراتی سه لایه

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان

قیمت ایزوگام به چند عامل متفاوت بستگی دارد و از همه مهم تر مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام است و میزان نوسان قیمت ها در این میان نقش مهمی را بازی می کنند.
ایزوگام بسته به این که از چند لایه تشکیل شده است هم دارای قیمت های مختلف است و ایزوگام دو لایه و سه لایه از تک لایه گران تر است.
انتشار لیست قیمت ایزوگام به روز در سایت و یا اطلاع از طریق راه های تماس و همچنین مشاوره کارشناسی می تواند به شما کمک کند که در خرید ایزوگام بهترین تصمیم را بگیرید.

 • قیمت قیر پلیمری درجه یک
 • تیشو و پلی استر درجه یک
 • فویل آلومینیومی
 • نوع ایزوگام
 • ضخامت
 • وزن ایزوگام به صورت عمده از عوامل تاثیرگذار در قیمت ایزوگام دلیجان و ایزوگام صادراتی سه لایه دلیجان است.

ایزوگام صادراتی سه لایه به جهت این که در پروژه های خاص مورد مصرف است به صورت سفارشی تولید می شود و می توانید از گارانتی و ضمانت نامه های آن اطمینان کافی داشته باشید.

کیفیت انواع ایزوگام هیرمان دلیجان

ایزوگام سه لایه توسط گروه های نصاب بسیار ماهر اجراء می شود و از آن جایی که این گروه ها آموزش دیده هستند می توانند در تمام ناحیه های مختلف شهر تهران حضور داشته باشند و برای ایزوگام صادراتی سه لایه اطلاعات کافی برای نصب و اجراء در اختیار خریدار گذاشته می شود.
کیفیت ایزوگام دلیجان که ارتباط مستقیم با مواد اولیه مصرفی دارد در فروش عمده به صورت مستقیم از کارخانه بسیار ارزان و مقرون به صرفه خواهد بود.

 1. کیفیت ایزوگام توسط افراد کارشناس و متخصص تشخیص داده می شود.
 2. ایزوگام باکیفیت سازگار با محیط زیست است.
 3. ایزوگام درجه یک دلیجان برای ۱۰ سال و حتی بیشتر کار می کند.
 4. ایزوگام باکیفیت وزن و ضخامت طبق استانداردهای تایید شده دارد.
 5. ایزوگام پلیمری درجه یک دلیجان کاملا” پس از نصب برای سال ها می چسبد و بوی نامطبوعی ندارد.

کاتالوگ های اینترنتی و اطلاعات تکمیلی برای تمام خریداران عمده ایزوگام دلیجان در سایت موجود و قابل دسترسی است. هر گونه سوال و ابهام در خصوص کیفیت عایق های رطوبتی درجه یک و بخصوص ایزوگام صادراتی سه لایه پاسخ داده می شود.
ایزوگام صادراتی سه لایه

شرکت های تولید ایزوگام با کیفیت فوق العاده

شرکت های تولید کننده ایزوگام دلیجان بر اساس این که میزان رقابت بسیار بالاست و همچنین تنوع و تعداد مارک ها و محصولات قیری بسیار زیاد است اقدام به تولید محصولاتی باکیفیت عالی و البته فروش به صورت عمده و با قیمت ارزان نموده اند.

 1. تولید ایزوگام بر اساس ثبت سفارش صورت می گیرد.
 2. ایزوگام صادراتی سه لایه و ایزوگام دو لایه فویل دار صادراتی دلیجان در کارخانه هیرمان دلیجان تحت برندهایی مانند:
 3. ایزوگام بردین صادراتی
 4. ایزوگام دلیجان شرق
 5. ایزوگام بان گستر دلیجان
 6. ایزوگام مشکین شرق
 7. انواع ایزوگام پلیمری صادراتی
 8. عایق های پی و فونداسیون

تولید می شود و فروش ایزوگام از مبداء کارخانه و به صورت کاملا” سفارشی و با پلمپ گمرکی است.

ایزوگام صادراتی سه لایه دلیجان با اخذ گواهینامه ها و طبق استاندارهای روز جهانی بسته بندی و بارگیری می شود و پس از اخذ مجوزهای لازم برای صادرات به مرز و یا به مقصد کشور مذکور حمل می شود.
ایزوگام صادراتی سه لایه

ویژگی های ایزوگام های صادراتی دلیجان

تولید ایزوگام که نیاز به تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته در کارخانه های ایزوگام دارد به خوبی تامین می شوند و استفاده ار خط تولید بسیار با تجربه و کارآمد هم از دیگر ویژگی های کارخانه های ایزوگام دلیجان است.
ایزوگام صادراتی سه لایه به جهت این که در پروژه های خاص مورد مصرف است به صورت سفارشی تولید می شود و می توانید از گارانتی و ضمانت نامه های آن اطمینان کافی داشته باشید.

 1. ایزوگام صادراتی باید مطابق با آب و هوای کشور مقصد تولید شده باشد.
 2. مقاوم و مستحکم باشد.
 3. مطابق با استاندارد های کشور مقصد تولید شده باشد.
 4. ضمانت نامه و بیمه نامه داشته باشد.
 5. با مجوزهای گمرک و گواهینامه های بین المللی بارگیری و ارسال شود.
ایزوگام صادراتی سه لایه

ایزوگام دلیجان صادراتی و البته ایزوگام صادراتی سه لایه دارای کلیه مشخصات فوق هستند و برای کشورهایی مانند:

 • ترکمنستان
 • ازبکستان
 • تاجیکستان
 • قرقیزستان
 • ترکیه
 • عراق
 • مالزی
 • استرالیا
 • افغانستان
 • روسیه
 • سوریه و دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی تولید و صادر می شوند. ایزوگام درجه یک دلیجان همیشه خاصیت های درجه یک خود را حفظ می کند و از جمله چسبندگی و مقاومت بالای آن همواره مورد تایید و تاکید بوده است.

فروش عمده ایزوگام صادراتی سه لایه از هم اکنون به صورت آنلاین و یا از طریق راه های تمای تلفنی شرکت هیرمان دلیجان آغاز شده است و خریداران می توانند از این فرصت استثنایی بهترین استفاده را کنند.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!