خانه / ایزوگام / ایزوگام صادراتی استاندارد درجه یک دلیجان

ایزوگام صادراتی استاندارد درجه یک دلیجان

ایزوگام صادراتی استاندارد به کشورهای عراق، بحرین، تاجیکستان، ارمنستان و ترکیه و روسیه با بسته بندی درجه یک کارخانه دلیجان ارسال و به موقع تحویل می شود. شرکت هیرمان دلیجان با فن آوری پیشرفته و دستگاه های مجهز و همچنین بارگیری در کانتینرهای سرپوشیده و مناسب اقدام به صادرات بهترین ایزوگام های تولیدی در مجموعه خود نموده است. صادرات ایزوگام در سال های ۹۷ و ۹۸ به بالاترین میزان خود رسیده است.

ایزوگام صادراتی استاندارد

توصیه های کارشناسی برای نصب ایزوگام

می بایست، حتما برنامه ای برای تعمیر و نگهداری ایزوگام پس از نصب در نظر داشت،حتما می بایست با افراد دارای صلاحیت در این مورد مشورت کرد و راهکار مناسب را دریافت نمود، صرف نظر از نوع ایزوگام مصرفی و کیفیت اعلام شده توسط تولید کننده، می بایست هر ماه بطور مستمر و مداوم به این نقاط سرکشی کرد و از سلامت ایزوگام اطمینان حاصل نمود.
البته باید یادآوری کردکه نقاطی مثل کف سرویس های بهداشتی و یا آشپزخانه را که ایزوگام در لایه های زیر سرامیک و کاشی کار شده است نمی توان دید ولی کار اصولی این است که می توانید از بندهای بین سرامیک و کاشی بازدید کنید و در صورتی که آسیب دارند و یا ملات بین درزهای آن مخدوش و یا کنده شده است، بازسازی نموده تا از ایجاد آسیب به لایه های زیرین جلوگیری شود.
همیشه نصب ایزوگام را به افراد با تجربه و دارای صلاحیت بسپارید و خودتان کار نصب را انجام ندهید. نکاتی در این زمینه و ریزه کاری هائی وجود دارد که ممکن است شما از آن اطلاع نداشته باشید. احتمال دارد در ظاهر بتوانید کار نصب را انجام دهید و در نهایت این امکان هم وجود دارد که از تجربه بالائی برخوردار نباشید و طی یک فرایند کوتاه مدت مجبور به دوباره کاری و تعویض قسمت هائی از آن شوید.
نکته مهمی در این کار وجود دارد، و آن این است که معمولا دوباره کاری هزینه بسیار بیشتری دارد و آدم های حرفه ای در کار نصب ایزوگام، کار دست دوم را به سختی انجام میدهند.
شما در زمینه نصب ایزوگام و یا انتخاب نوع ایزوگام برای مصرف می توانید با کارشناسان و مشاورین شرکت هیرمان تماس برقرار کنید و اطلاعات و مشاوره رایگان را در این مورد دریافت نمائید. این شرکت با سالها تجربه در امر صنعت ایزوگام می تواند راهنمای بسیار خوبی برای شما باشد.

کیفیت ایزوگام هیرمان و نقش آن در صادرات

تلاش نیروی انسانی در کنار مدیریت کار آمد می تواند از مشخصه های بارز پیشرفت باشد، در واقع وجود نیرو های انسانی با تجربه و کار بلد از ارکان یک تولید کننده مطرح است. در کنار استفاده از مواد اولیه با کیفیت، تجهیزات و دستگاه های مدرن و با تکنولوژی روز، به همراه مدیریت قوی در کنترل و بازار یابی می تواند یک برند قابل اتکا و اعتماد را در بین مشتریان به وجود بیاورد.
می توان نتیجه گرفت مبنای فروش ایزوگام کیفیت تولید آن است. کیفیت ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید و عرضه میگردد.
در کنار مواد اولیه با کیفیت، نیروی انسانی با تجربه و ابزار های تولید و خط تولید مجهز به دستگاه های نو و با تکنولوژی روز ایزوگامی مطمئن و با کیفیت را به بازار داخلی و در کنار آن صادرات عرضه می نماید.
در کنار تمام این فرایند های پنهان و آشکار مشاوران و متخصصین تولید این صنعت وجود دارند که شما را در امر انتخاب و خرید یاری می نمایند.
می توانید از وجود این مشاورین بهره کافی را بصورت رایگان ببرید، چون در مجموعه هیرمان دفتری به عنوان مشاوره در نظر گرفته شده است که هم حضوری پاسخگوی سوالات مراجعین است و هم بصورت تلفنی مشکلات شما را بر طرف می نمایند.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با افزایش صادرات ایزوگام خود توانسته بازار هائی در خارج از کشور برای خود بدست بیاورد و تولیدات خود را به آن کشور ها هم صادر نماید. بیشتر خریداران این شرکت تولیدی ایزوگام را کشورهائی با طیف گسترده فرهنگی و جغرافیائی تشکیل داده اند. از حوزه خلیج فارس با طوفان های شن و آلودگی هوا گرفته تا گرمای بالای ۵۰ درجه سانتیگراد که ارزش عایق های رطوبتی و حرارتی این کارخانه را دو چندان کرده است.
همچنین در میان وارد کنندگان ایزوگام هیرمان کشورهای شمالی ایران هم هستند که در برخی ماه های سال دمای هوای آنها  کمتر از ۲۰ درجه زیر صفر می رسد. در این دمای پائین ایزوگامی می تواند تحمل داشته باشد که هم مواد اولیه بسار با کیفیتی را داشته باشد و هم دارای ضخامت بیش از ۴میلیمتر داشته باشد.
عمده سفارشاتی که به این شرکت می رسد و تقاضای بسیاری هم دارد از کیفیت  ایزوگام تولید شده اظهار رضایت و خرسندی دارند و برای نیاز آینده خود هم درخواست ارسال دارند.
بنظر میرسد شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان با قرار دادن کیفیت تولید در راس برنامه های تولید خود استراتژی شفاف و ارزشمندی را انتخاب نموده، تا از طریق آن به بازار های بین المللی دسترسی داشته باشد. استاندارد های مورد استفاده در این تولیدات همگی منطبق بر آخرین ظوابط و قوانین کشورها مقصد بوده و در داخل نیز دارای تائیدیه و مهر مخصوص می باشد.
با ارسال کد استاندارد محصولات شرکت هیرمان به سامانه استاندارد ملی، از آخرین وضعیت تولید، تاریخ اعتبار برند هیرمان و اطلاعات دیگر دسترسی داشته باشید و از کیفیت محصولات تولیدی شرکت هیرمان اطمینان لازم را بدست بیاورید.
مراحل خرید در این شرکت از سهولت و شفافیت خیلی خوبی برخوردار است که می توانید به راحتی پس از انتخاب نوع محصول مورد نیاز، ثبت سفارش نمائید و با واریز مبلغ اغلام شده از سوی دفتر فروش، خرید خود را در محل تحویل بگیرید.
ضمانت نامه های معتبر شرکت هیرمان به همراه بیمه نامه های در نظر گرفته شده برای تولیدات، از شاخصه های دیگری است که در این شرکت تولیدی مدتهاست نهادینه شده است.

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و صادراتی بردین

در تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان از قیر پلیمری استفاده شده است و ضخامت آن در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت، ۵ میلیمتر انتخاب شده است. انتخاب ضخامت ۵ میلیمتر بر اساس کلیه دستور العمل ها و قوانین کشور های اروپا و استاندارد C E، بوده است که این محصول را در زمره برترین تولید از نظر کیفیت قرار داده است.
وزن ۵۰ کیلو گرم برای ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به دلیل قیر مورد استفاده بوده و از شاخصه های بسیار مهم و با ارزش این محصول می باشد.
ایزوگام صادراتی بردین هم با استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولید آن به منظور صادرات تولید شده است ولی با استقبال بی نظیر از طرف مصرف کنندگان داخلی، برای فروش در داخل نیز در نمایندگی ها و نمایندگی های انحصاری هیرمان در مراکز استان ها موجود است.

ایزوگام صادراتی استاندارد چه مشخصاتی دارد؟

ایزوگام های صادراتی همواره باید به صورتی تولید و بسته بندی شوند که مورد توجه و نیاز کشور مقصد بوده و از نظر استانداردهای بین المللی کاملا” تایید شده باشند.
کارخانه های ایزوگام دلیجان برای این که بتوانند در بازارهای داخلی و خارجی دوام آورده و محصولات خود را به بهترین نحو عرضه و به فروش برسانند نیاز دارند که کلیه مراحل مورد نیاز برای تولید محصولات درجه یک را پشت سر بگذارند.
ایزوگام هیرمان دلیجان که مجموعه ای از توانمندی ها و دستگاه های بسیار پیشرفته و مجهز است قادر است که به تمام کشورهای همسایه و اروپایی محصولات قیری خود را با بهترین و مرغوب ترین کیفیت صادر نماید.

 • ایزوگام هیرمان دلیجان
 • ایزوگام بردین صادراتی دلیجان
 • ایزوگام مشکین شرق دلیجان
 • ایزوگام بان گستر دلیجان
 • ایزوگام دلیجان شرق؛ برندهایی هستند که در داخل و خارج از کشور برای فروش پیشنهاد می شوند.

مشخصات ایزوگام استاندارد صادراتی چنین است:

 1. ایزوگام صادراتی استاندارد بسیار مقاوم است و ضخامت حداقل ۴ میلیمتر دارد.
 2. ایزوگام استاندارد دلیجان از بهترین قیر پلیمری تولید شده است.
 3. تیشو و پلی استر مرغوب در ساخت ایزوگام پلیمری دلیجان به کار می رود.
 4. ایزوگام های دلیجان پس از نصب کاملا” کیفیت خود را نشان می دهند.
 5. ایزوگام صادراتی استاندارد ضمانت نامه اصل دارد.
 6. ایزوگام درجه یک دلیجان با محیط زیست سازگار است و طبق آب و هوای منطقه مصرفی؛ تولید می شود.

اطلاعات کارشناسی و دریافت قیمت هر رول ایزوگام را می توانید از طریق وب سایت و راههای ارتباطی که برای شما ساده تر است دریافت نمایید. اطلاعات درج شده در سایت به شما کمک می کند که در هنگام ثبت سفارش خرید ایزوگام دلیجان بسیار آگاهانه عمل نمایید.

ایزوگام صادراتی شرق دلیجان + پلمپ گمرکی

ایزوگام استاندارد دارای مشخصات خاص است و باید که حتما با قیر پلیمری بسیار خوب و درجه یک تولید شده باشد و تمام مواردی که در تولید مراعات می شود می تواند کیفیت و در نتیجه فروش ایزوگام را بیشتر کند.
ایزوگام شرق دلیجان یکی از مشهورترین کارخانه های تولید ایزوگام در ایران است که تولیدات خود را جهانی ساخته است و میزان خرید و فروش ایزوگام شرق و صادرات آن بسیار مورد توجه بوده و رونق بالایی در بازار دارد.
ترانزیت و یا همان حمل و نقل کالاها و محصولاتی از جمله انواع عایق های رطوبتی که نیاز دارند در هنگام بارگیری و در مسیر از ضربه خوردن و آسیب دیدگی در امان باشند توسط کانتینرهای مخصوص و سرپوشیده انجام می شود و پی از بارگیری پلمپ گمرکی صورت می گیرد.

اخذ گواهینامه ها و تشریفات اداری توسط کارشناسان خبره صورت گرفته و در کمترین زمان و به دقت این کارها در شرکت هیرمان دلیجان هماهنگ می شود. محصولات قیری و عایق های رطوبتی در زمان مقرر و بر طبق قرارداد بارگیری و ارسال می گردند.
ایزوگام صادراتی استاندارد

خرید ایزوگام صادراتی استاندارد

ایزوگام استاندارد روکش دار و یا بدون روکش برای هر منطقه و مکانی که مصرف داشته باشد تولید می شود و در حین تولید به نوع منطقه و یا گرمسیر بودن و سردسیر بودن شهر و یا کشور مورد نظر، مورد توجه است.
ایزوگام درجه یک دلیجان با پیشرفته ترین تجهیزات و با خط تولید مجرب تولید می شود و از طریق سایت هیرمان دلیجان و یا تماس تلفنی با کارشناسان ما می تواند اطلاعات بسیار خوبی برای قیمت ها و معرفی نوع ایزوگام و میزان کیفیت هر یک را در اختیار شما بگذارد.
کیفیت و قیمت ایزوگام و همچنین متراژ ایزوگام در ثبت سفارش مورد توجه است و ان چه که باید در هنگام خرید ایزوگام صادراتی استاندارد به آن دقت شود، انتخاب بهترین و مناسب ترین ایزوگام برای پروژه است.

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دو لایه روکش دار
 • ایزوگام بدون روکش ( پودری)
 • ایزوگام های پلیمری
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام سنگریزه
 • ایزوگام نوع A
 • ایزوگام نوع C
 • ایزوگام نوع H
 • ایزوگام SBS

و یا دیگر انواع عایق رطوبتی درجه یک و استاندارد که به صورت سفارشی و رول شده و یا برش خورده هر یک می تواند برای پروژه ای مناسب بوده و باید بر طبق اصول استاندارد خریداری شود.

با توجه به نوع آب و هوا، نوع پروژه و همچنین میزان هزینه ای که برای عایق کاری در نظر داشته باشید می توانید از نظرات کارشناسی شرکت هیرمان دلیجان بهره مند شوید.
ایزوگام صارداتی استاندارد

کاربرد انواع ایزوگام درجه یک دلیجان

ایزوگام استاندارد دلیجان چه به صورت صادراتی و چه برای مصارف داخلی دارای انواع مختلف و کاربردهای فراوان است.

 • کانال‌های آبیاری و توزیع آب
 • سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه ها
 • سردخانه‌ها و مراکز بهداشتی
 • سدها و سازه‌های آبی
 • پل‌های هوایی و پل‌های بتنی
 • باند فرودگاه ها
 • مترو وتاسیسات و سازه‌های جانبی
 • سقف کانکس‌ها و ساختمانهای پیش ساخته
 • پارکینگ‌های طبقاتی
 • مرغداری‌ها
 • لوله‌های آب، گاز، نفت
 • پشت‌بام‌ ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونی، این ها و بسیاری دیگر از موارد مشابه می توانند کاربرد انواع عایق های رطوبتی باشند.

برای تهیه و تولید ایزوگام صادراتی استاندارد روش ها و فناوری های بسیاری به کار گرفته می شود که ایزوگام مورد نظر مطابق با دمای محیط و سازگار با آب و هوای منطقه تولید شود و این امر در گروه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان بسیار مورد توجه است.

لیست قیمت به روز ایزوگام صادراتی

اعلام لیست قیمت هر رول ایزوگام صادراتی استاندارد دلیجان می تواند در هنگام خرید و اختصاص بودجه برای خرید ایزوگام دلیجان اهمیت ویژه داشته باشد.

 • خرید ایزوگام از درب کارخانه
 • تهیه ایزوگام از نمایندگی های ایزوگام دلیجان
 • دفاتر و مراکز فروش ایزوگام خوب دلیجان
 • وب سایت و راه های تماس آنلاین
 • تماس تلفنی و اعلام ثبت سفارش ایزوگام ، راه های متنوع و سریع و ساده برای خرید ایزوگام دلیجان به صورت عمده است.

شناسایی هر یک از انواع ایزوگام دلیجان و خرید عمده ایزوگام دلیجان توسط شرکت ها و بازرگانی ها برای صادرات عایق های رطوبتی ضروری و لازم است و راهنمای شما شرکت هیرمان دلیجان آماده هر گونه همکاری است.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!