خانه / ایزوگام / ایزوگام صادراتی پلیمری درجه یک دلیجان

ایزوگام صادراتی پلیمری درجه یک دلیجان

ایزوگام صادراتی پلیمری کاملا مطابق با شرایط استاندارد و مصرف کشور مقصد تولید می شود و کارخانه ایزوگام دلیجان نه تنها تولیدات داخلی خود را به صورت ایزوگام درجه یک عرضه می کند، بلکه تمام تولیدات برای مصارف گوناگون را به صوورت پلیمری و اعلاء تولید می کند. ایزوگام صادراتی پلیمری چه خصوصیاتی دارد؟ آیا کیفیت ایزوگام درجه یک دلیجان تضمین شده است؟ قیمت عایق های رطوبتی چه تفاوت هایی با هم دارد؟ پاسخ خود را در اینجا می یابید.

ایزوگام صادراتی پلیمری

ایزوگام دلیجان هیرمان و ویژگی های منحصر بفرد آن

ایزوگام دلیجان هیرمان می تواند به عنوان یک عنصر دکوراتیو در ساختمان های امروزی مطرح باشد. در جائیکه کلیه نکات بصری در ساخت یک ساختمان به چشم خریدار از حساسیت ویژه ای برخوردار است، ظرافت ایزوگام و طرح و نقوش آن به همراه رنگ و در تلفیق با سلیقه انتخاب و نصب در پشت بام و دیوار ها می تواند از اهمیت بسیاری برخوردار باشد.
ضمن اینکه با نصب ایزوگام بدست افراد کار آمد، با تجربه و آموزش دیده عیوب احتمالی شیب بندی و نقاط ضعف پشت بام نیز رفع می شود.
استفاده از این پوشش در نما های جانبی بناها که از گستردگی سطح بیشتری برخوردار است و در همه جا به چشم مآید، می تواند دیوار را زیبا تر و جذاب تر هم در چشم بیننده نشان دهد.
دیواری که با ایزوگام پوشیده شده، تفاوت چشمگیری با دیوار بدون پوشش و یا پلاستر شده با ملات ماسه و سیمان دارد.
پس می تواند نقش دکوراتیو و ایجاد نمای بسیار زیبا را در این ساختمان ها داشته باشد. ایزوگام می تواند در دیوار های ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی به کار گرفته شود. همچنین تنوع رنگ و طرح های بسیار می تواند گزینه های زیادی را برای انتخاب پیش روی خریداران قرار می دهد.
ویزگی های بسیار زیادی را می توان برای یک ایزوگام خوب برشمرد ولی چند نکته اساسی که در همه تولیدات ایزوگام مشترک است و نبود آن و یا ضعف در آنها می تواند بهنوان ایزوگام بدن کیفیت در بازار مطرح باشد اشاره ای مختصر می کنیم.
اولین نکته ای که برای انتخاب یک ایزوگام خوب باید در نظر داشت این است که از تولیدات کدام کارخانه تولیدی است. با وجود تعداد بسیار زیادی تولید کننده در بازار این صنعت انتخاب یک ایزوگام خوب می تواند در ظاهر بسیار ساده باشد.
پیشنهاد ما انتخاب شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان برای خرید است که تولیدات آن در همه انواع، با تهیه مواد اولیه بسیار با کیفیت از تولید کننده های نام آشنای کشور است که به عنوان تولید کننده برتر سال شناخته شده است.
نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم و در انتخاب ایزوگام خوب بسیار موثر است این است که ایزوگام توسط اشخاص  با تجربه و خریداران قبلی به شما توصیه شود. کسانی که نام ایزوگام دلیجان هیرمان را بر زبان جاری می کنند و آن را به شما توصیه می کنند دلیل بر رضایت آنان از خرید محصول با کیفیت است.
از خود ایزوگام هم می توانیم مشخصاتی را عنوان کنیم که هر خریدار بدون تجربه ای بتواند در انتخاب آن به نحو احسن عمل نماید.
ایزوگام با کیفیت باید دارای علامت استاندارد و از کد و یا سریال استاندارد برخوردار باشد. کد استاندارد را می توانید روی برچسب رول ایزوگام ببینید و با ارسال این کد به سامانه سازمان ملی استاندارد ایران از تمامی اطلاعات درج شده برای محصول انتخابی در این سازمان مطلع شوید.

شناخت ایزوگام خوب و تولید کننده خوب

یکی از ساده ترین روش ها برای شناخت ایزوگام خوب، پاره کردن بخشی از ایزوگام و در گوشه رول است. به طوری که با کشیدن و پاره کردن گوشه ایزوگام، اگر شکست و یا آن بخش کنده شد ایزوگام دارای کیفیت مناسب نیست و احتمالا از مواد اولیه بدون کیفیت و یا مخلوطی از قیر و مازوت برای تولید استفاده شده است.
روش دیگر و ساده تر می تواند این باشد که با دست کشیدن به پشت رول ایزوگام و نگاه کردن به باقیمانده آثار این عمل در کف دست می توان به اطلاعاتی دست یافت. مثلا اگر کف دست سیاه شد یعنی مواد اولیه کیفیت مناسبی ندارد و یا اگر مواد بصورت دانه های ریز به دست چسبید به این دلیل است که مواد اولیه، ناخالصی بسیاری در خود دارد.
آن چه که مسلم و قطعی است این که با وجود تولید کننده های بسیار زیادی در سراسر کشور و وجود انواع و اقسام نام ها با رنگ ها و بسته بندی های بسیار، تولید کنندگان تنها از این طریق تولید ایزوگام با کیفیت می توانند در بازار ماندگاری خود را تثبیت نمایند.
شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان هیرمان از آن دسته تولید کنندگانی است که کیفیت را بنای کار خود قرار داده و با تولید و عرضه محصولات با کیفیت در کشور، مانند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و صادراتی بردین توانسته جوایز بسیاری را در سطوح مختلف از آن خود نماید. برترین تولید کننده سال، صادر کننده برتر و جایزه برتر کیفیت تنها بخش کوچکی از این جوایز دریافتی می باشد.
این شرکت تولید کننده با استفاده از بهترین مواد اولیه و در اختیار داشتن نیروی انسانی وفادار و با تجربه در زمینه تولید، همچنین آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت در کارخانه، مراقبت ویژه ای را از تولیدات خود در دستور کار دارد تا به این ترتیب اطمینان داشته باشد محصول تولیدی از جهت کیفیت در سطح بالا قرار دارد و همان محصول در کمترین زمان بدست خریدار می رسد.
علاوه بر تولیدات با کیفیت در انواع مختلف، ارسال ایزوگام های تولید شده در این کارخانه با بسته بندی بسیار مناسب و مطمئن، بعلاوه بارگیری استاندارد و در اسرع وقت انجام میپذیرد تا محصول تولید شده با حداکثر مراقبت و کاملا سالم در اختیار خریداران قرار گیرد.
شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان هیرمان تولیدات خود را در انواع فویل دار و ساده، تک لایه و دو لایه، صادراتی و سوپر صادراتی به بازار عرضه می کند و شما با انتخاب هر یک از این محصولات آرامش و امنیت را به همراه ایزوگام در اختیار خواهید داشت.
همچنین ارائه بیمه نامه های معتبر و ضمانت نامه کارخانه از دیگر خدماتی است که این شرکت برای کلیه محصولات خود در نظر گرفته تا به این ترتیب تضمین کیفیت تولیدات خود را به نظر عموم برساند.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با وزن ۵۰ کیلوگرم و ضخامت ۵ میلیمتر برای استفاده در هر شرایط جوی تولید شده است تا شما با خیال راحت از آن استفاده نمائید.

مشخصات ایزوگام صادراتی پلیمری

صادرات ایزوگام همراه با داشتن مقدمات و کارهایی است که شرکت تولید کننده ایزوگام باید کلیه آن ها را رعایت و در راه تولید و صادرات ایزوگام درجه یک قدم بردارد. ایزوگام صادراتی پلیمری مشخصاتی دارد که به اختصار به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

 1. ایزوگام صادراتی دلیجان، کیفیت و استاندارد کشور مقصد را دارد.
 2. ایزوگام پلیمری صادراتی دارای لیبل و برچسب استاندارد و تاریخ تولید و انقضاء است.
 3. استاندارد ایزوگام دلیجان اصل است و مورد تایید مراجع ذی صلاح.
 4. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام دلیجان مطابق با دستورالعمل های تولید ایزوگام است.
 5. در تولید ایزوگام درجه یک دلیجان بهترین مواد اولیه ( تیشو و پلی استر) به کار رفته است.
 6. ایزوگام درجه یک صادراتی دارای ضمانت نامه کتبی کارخانه و بیمه نامه معتبر است.

تولید ایزوگام صادراتی دلیجان با قیر ۶۰/۷۰ است و در مرغوبیت و استحکام ایزوگام تقش بسزایی دارد. در تولید ایزوگام دو لایه فویل دار هم از تیشو و پلی استر مرغوب و با تراکم بالا استفاده می شود.

شرایط صادرات به کشورهای مختلف

برای این که عایق های رطوبتی آماده صادرات به کشورهای مختلف شوند راهی طولانی طی کرده ایم و با همکاری گروه های تولید و همچنین افراد آگاه و کارشناسان این امر میسر شده است.
در تولید ایزوگام صادراتی دلیجان بهترین تکنولوژی به کار گرفته می شود و شرایط صادرات و گواهینامه ها و مجوزهای لازم برای صادرات عایق های رطوبتی به کشورهای دیگر اخذ و رعایت می شود. کلیه مجوزهای صادراتی و گواهینامه های معتبر در اختیار ایزوگام صادراتی پلیمری است.

 • ایزوگام بردین دلیجان ویژه صادرات
 • ایزوگام هیرمان دلیجان
 • ایزوگام مشکین شرق
 • ایزوگام بان گستر
 • ایزوگام تک لایه ویژه
 • ایزوگام صادراتی پلیمری، نمونه هایی از انواع عایق های پلیمری هستند که در شرکت هیرمان دلیجان تولید و برای صادرات آماده سازی می شوند.

شرایط صادرات به کشورهای اروپایی؛ آسیایی؛ افریقایی و کشورهای خاورمیانه و همسایه مهیا شده است و به جهت دریافت مجوزهای لازم می توان ترانزیت محصولات قیری و پلیمری را که بعضا” آغاز شده است به خوبی ادامه و گسترش داد.

ایزوگام صادراتی پلیمریراه های ارسال ایزوگام پلیمری صادراتی

مسیرهایی که برای ترانزیت و حمل و نقل انواع عایق رطوبتی در نظرگرفته می شود بستگی دارد به مسیرهای دستیابی به کشورهای خریدار ایزوگام، که از طریق بنادر و یا مسیرها و بازارهای مرزی و زمینی معمولا” این کار صورت می گیرد.
بازارچه های مسیری که از جمله مبادی ورود و خروج انواع ایزوگام هستند ما را به دیگر کشورهای همسایه متصل کرده و با ایجاد شبکه و راه های قانونی می توان صادرات ایزوگام دلیجان را به خوبی پوشش داد.

 • بازار مرزی تمرچین
 • بازار مرزی باشماق
 • بازار مرزی پرویز خان
 • بازار مرزی سیرانبند
 • بازار مرزس دوغارون
 • بازار مرزی ایلام
 • بازار مرزی مهران
 • بازار مرزی پیرانشهر
 • بازار مرزی بانه و مریوان
 • بازار مرزی جلفا و دیگر بازارچه های مرزی راه های ارتباطی و ورود و خروج انواع کالاها و محصولات هستند و به این ترتیب با همکاری گمرک ایران، ایزوگام دلیجان هم در بین اقلام صادراتی مورد تایید بوده و دارای مجوزهای قانونی است.

پس از بسته بندی ایزوگام که در پی تایید کارشناس تولید این امر انجام می شود؛ بارگیری و پلمپ گمرکی در کانتینرهای سرپوشیده آغاز می شود که پس از اتمام مراحل بارگیری که اهمیت و دقت ویژه را می طلبد، بارنامه صادر و به همراه مجوزها و ضمانت نامه به مرزهای کشور ارسال می گردد.
ایزوگام صادراتی پلیمری

فروش ایزوگام دلیجان به قیمت کارخانه

ایزوگام پلیمری نیاز به معرفی ندارد چرا که در هنگام خرید می توانید خود ببینید که این نوع عایق رطوبتی بسیار کشش بالایی دارد و با روکش بسیار عالی آلومینیوم پوشانده شده است و البته تیشو و پلی استر مصرف شده در آن هم بسیار باکیفیت است و قدرت چسبندگی و استحگام آن را چند برابر کرده است.
راه ها و شیوه های فروش ایزوگام می تواند تاثیر بسزایی در انتخاب و خرید ایزوگام صادراتی پلیمری داشته باشد. همکاران ما در کارخانه ایزوگام هیرمان و واحد فروش در تلاش هستند که بهترین شیوه های مورد نظر را به شما معرفی کنند.

 • فروش به صورت حضوری
 • فروش به صورت غیر حضوری
 • فروش مستقیم از درب کارخانه ایزوگام هیرمان
 • مراجعه به دفتر مرکزی شرکت هیرمان دلیجان در تهران
 • تماس های تلفنی و ثبت سفارش خرید ایزوگام صادراتی پلیمری

ایزوگام درجه یک دلیجان به صورت عمده و با قیمت درب کارخانه به فروش می رسد و در فروش ایزوگام دلیجان بدون واسطه و با اطمینان می توانید خرید نهایی را انجام دهید.

زمانی که ایزوگام برای پی و فونداسیون مصرف می شود و یا در هنگام کرسی چینی و برای دیوار و سقف از ایزوگام پلیمری استفاده می کنید می توانید برای سال ها از کارکرد ایزوگام خریداری شده اطمینان داشته باشید چرا که ایزوگام دلیجان توانسته است کیفیت و کارایی خود را به خوبی نشان دهد.
ایزوگام صادراتی پلیمری

لیست قیمت ایزوگام درجه یک دلیجان

فروش ایزوگام صادراتی پلیمری بی واسطه و مستقیم صورت می گیرد و البته بهترین ایزوگام درجه یک به کشورهای مختلف ارسال می شوند و شهروندان ما هم می توانند از این تولیدات نهایت بهره را ببرند.
کشورهای :

 • افغانستان
 • ترکیه
 • عراق
 • ترکمنستان
 • استرالیا
 • قرقیزستان
 • تاجیکستان
 • گرجستان
 • کویت
 • مالزی
 • روسیه
 • سوریه
 • پاکستان و دیگر کشورها از صادرات ایزوگام پلیمری دلیجان به جهت کیفیت بالا، قیمت مناسب و شیوه های صادرات استقبال کرده اند و این راه به خوبی و با پیشرفت های زیاد در حال ادامه است.
  ایزوگام دلیجان درجه یک در حال حاضر بهترین نمونه برای مصرف در پروژه های بسیار مختلف است که در کارخانه هیرمان دلیجان به بهترین شکل تولید و عرضه می شود.
 • ایزوگام دو لایه پلیمری 
 • ایزوگام طرح دار سفارشی
 • ایزوگام ویژه صادرات
 • ایزوگام پودری، نمونه ای از تولیدات باکیفیت و ارزان قیمت شرکت هیرمان هستند. اطلاعات فروش و قیمت ایزوگام دلیجان هیرمان را از سایت دریافت نمایید.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!