خانه / ایزوگام / ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت قیر پلیمری

ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت قیر پلیمری

ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت قیر پلیمری نشانگر تلفیق تجربه و تعهد خط تولید و ماشین آلات بسیار مجهز است که در اختیار کارخانه قرار گرفته است.

امروزه بررسی هایی که توسط کارشناسان و متخصصان حوزه ی ایزوگام صادراتی هیرمان انجام شده به این نکته تاکید داشته که بعضی از شرکت های تولیدی که مدعی تولید ایزوگام با کیفیت تمام پلیمری هستند، بر این ادعای خود متعهد نبوده و محصولاتی با کیفیت کمتر و به صورت ترکیبی را تولید و روانه بازار می نمایند.

ایزوگام صادراتی هیرمان

کیفیت قیر ایزوگام صادراتی

کارخانه ایزوگام ما مفتخر است که در زمینه ی تولید و صادرات ایزوگام باکیفیت تمام پلیمری با برند تجاری هیرمان توانسته توجه و نظر بسیاری از کارشناسان و متخصصین حوزه ی ایزوگام را جلب کرده و در تمامی آزمایشات لازم نیز به عنوان یک محصول استاندارد و باکیفیت تمام پلیمری شناخته شده است.

ایزوگام باکیفیت هم دارای قیر صد در صد پلیمری است و هم بهترین مواد اولیه از جمله تیشو و پلی استر در آن به کار رفته است. در هنگام خرید ایزوگام صادراتی هیرمان کلیه موارد در خصوص کیفیت ایزوگام تولید شده به اطلاع خریدار می رسد.

ایزوگام صادراتی هیرمان

کارخانه ایزوگام صادراتی هیرمان

بعضی از کارخانه های تولید کننده ایزوگام در حال تولید ایزوگام به صورت ترکیبی با استفاده از قیر خالص و قبر دمیده می باشند و این محصول را تحت عنوان ایزوگام با کیفیت تمام پلیمری روانه بازار می کنند و بسیاری از مشتریان و تاجران تازه وارد در صنعت ایزوگام نیز قدرت تشخص و شناسایی این محصولات را نداشته و با قیمت ایزوگام با کیفیت تمام پلیمری اقدام به خرید آن می کنند. ایزوگام صادارتی هیرمان را مستقیم از کارخانه بخرید.

نکته!

نکته!

ایزوگام صادراتی به صورت سفارشی و طبق استاندارد و با قیر پلیمری تولید می شود.

در کارخانه ایزوگام هیرمان بهترین و مرغوب ترین انواع مواد اولیه به همراه قیر پالایشگاهی تمام پلیمری در تولید انواع ایزوگام صادراتی هیرمان درجه یک به کار گرفته می شود.

ایزوگام صادراتی هیرمان

ایزوگام صادراتی هیرمان پلیمری

کارخانه ی تولیدی ما با طراحی و عرضه ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت تمام پلیمری اقدام به ارائه ضمانتنامه معتبر به مشتریان نموده تا اعتماد آن ها را جذب کرده و امکان تست و آزمایش ایزوگام تمام پلیمری را نیز به مشتریان داده تا مشتریان با خیال راحت اقدام به خرید این محصول نمایند.

برای اطلاع از شرایط خرید و فروش ایزوگام صادراتی هیرمان با کیفیت تمام پلیمری با مسئولان فروش ما در ارتباط باشید.

شرایط و نحوه صادرات ایزوگام چگونه است؟

بازار یابی برای صادرات انواع ایزوگام تجربه و تخصص بسیاری را می طلبد، ضمن اینکه محصول تولید شده باید از نظر استاندارد داخلی و خارجی پذیرفته و از نظر مدارک فنی و مشخصات، قابل دفاع در محافل ذیصلاح و مربوطه باشد.
دوگانگی استاندارد ها از آن دسته مشکلاتی است که صادر کننده ایزوگام را دچار درد سر های بسیاری کرده و نا هماهنگی در استاندارد سازی و انطباق این استاندارد ها با هم از جمله مواردی است که هر صادر کننده ای را به عقب رانده و از این کار منصرف می کند.
ارز آوری بخاطر صادرات محصول، اختلاف قیمت ارز دریافتی حاصل از صادرات و فروش آن در داخل می تواند انگیزه بسیار خوبی برای این منظور باشد. اما کیفیت محصول تولید شده و ارتباط با صنایع خارجی و شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی معتبر می تواند راهی برای صادرات این محصول باز نماید.
یافتن مشتری خارجی و برقرار کردن ارتباط با مدیریت بازرگانی شرکت متبوع، دانش تخصصی و آشنائی با زبان کشور مقصد، انجام مکاتبات بازرگانی بر اساس قواعد و قوانین بین المللی برای صادر کننده ایرانی مشکلات عدیده ای را فراهم نموده است.
شرکت ایزوگام هیرمان با گرد آوری و در کنار هم قرار دادن مجموعه ای از افراد متخصص و آشنا به دانش و تخصص روز، توانسته تولیدات خود را از قبیل ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به اقصی نقاط جهان صادر نموده و نام ایران و تولید کننده ایرانی را در زمینه تولید عایق های رطوبت پر آوازه نگهدارد.
ایزوگام های تولید شده در کارخانه هیرمان علاوه بر کیفیت مثال زدنی با قیمت های بسیار مناسب و قابل رقابت با نمونه های خارجی آن، بخشی از بازار این صنعت را در بیرون از مرز های کشور به خود اختصاص داده است.
انجام تشریفات قانونی، تهیه مدارک و اسناد مورد نیاز هر دو طرف مبدا و مقصد، همسان سازی استاندارد داخلی با کشور مقصد و دریافت مجوز صادرات، تهیه اظهار نامه گمرکی، بارگیری و حمل منحصر بفرد برابر قوانین بین المللی تنها گوشه ای از فعالیت بخش بازرگانی شرکت هیرمان است که می تواند برای دیگر صادر کنندگان این محصول بعنوان سرمشق و الگو مد نظر قرار گیرد.
دریافت جایزه برترین صادر کننده ایزوگام از وزارت صنایع طی سالهای اخیر این شرکت را در جایگاه اول و در رتبه بندی تولید محصول با کیفیت، مقام اول را به خود اختصاص داده است.

کدام محصول ایزوگام ایرانی در بازار خارج محبوبیت دارد؟

تولید کنندگان ایزوگام بسیاری سودای صادرات به خارج از کشور را در سر دارند. تلاش بسیار می کنند و کیفیت تولید آنها هم در بازار داخل قابل اعتنا و مناسب است. اما عدم سازگاری استاندارد های دو کشور و عدم اطلاع از قوانین سخت و دست و پاگیر طرف خارجی راه برای صادرات آنها با مشکل مواجه کرده است.
محصولاتی در بازار های بین المللی محبوبیت دارد که با استاندارد های کشور مقصد مطابقت داشته و بتواند از آزمایشات کنترل کیفیت و نتایج آزمایش ها و تست های گوناگون کشور مقصد سربلند بیرون بیاید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با استفاده ازقیر پالایشگاهی با درجه خلوص مورد قبول، استفاده از مواد اولیه درجه یک، مدیریت بازرگانی و فایلینگ قوی مدارک و اسناد معتبر از اداره جات و سازمان های دو کشور توانسته به این مهم دست یابد، بطوریکه نام ایزوگام هیرمان در بیش از ۲۷ کشور اروپائی و آسیای میانه خوش درخشیده است.
نام هیرمان در این کشور ها و در میان تولید کنندگان ساختمان ها و سازه های به نام و شرکت های معتبر خارجی جا افتاده ومورد پسند عموم آنها قرار گرفته است.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت ۵ میلیمتر و وزن ۵۰ کیلوگرم از آندسته تولیدات محسوب می شود که برای صادرات مشکلی نداشته و با استفاده از مواد اولیه بسیار عالی نام خود را در داخل و خارج از کشور به خریداران شناسانده است.
این نوع از تولید که با ضخامت مناسب و مقاومت بسیار بالا، هم قابل استفاده در مناطق با درجه حرارت بالا مناسب است و هم در مناطق سردسیر توان مقاومت در برابر هوای سرد و بارش های باران و برف را دارد.

قیمت و تنوع محصولات ایزوگام هیرمان

کارخانه تولید ایزوگام هیرمان در خط مشی سازمانی خود اولویت تولید را برای داخل و استفاده عموم مردم شریف ایران قرار داده است. ایزوگام تولید شده در این کارخانه، واقع در قطب صنعتی دلیجان، با استفاده از مواد اولیه درجه یک و استفاده از ماشین آلات و تجهیزات به روز شده و بکار گیری پرسنل آموزش دیده و با تجربه داخلی به این می اندیشد که در داخل بتواند عایقی را تولید نماید تا در سرتا سر ایران عزیز گسترش یافته و مردم این سرزمین بتواند از آن استفاده کنند. همچنین تا سالیان دراز از آرامش و امنیت به همراه آسایش برخوردار باشند .
برای این منظور مدیریت شرکت ایزوگام هیرمان از خریداران محترم در سراسر ایران انتظار همکاری دارد که با ابراز مشکلات و درخواست های خود، شرکت را از آن خود دانسته و با مطرح کردن عناوین مورد انتظار خود به ارتقای کیفیت و کاهش قیمت محصولات ایزوگام هیرمان دلیجان کمک و مساعدت نمایند.
انواع ایزوگام های تک لایه، دو لایه، سه لایه، ساده و طرح دار با تنوع قیمتی و کیفیت بسیار عالی بنا به نیاز مشتریان در نمایندگی ها و دفتر فروش اصلی هیرمان موجود است.
تنها کافیست با یکی از روش های مورد نظر خودتان تماس گرفته و از مشاوره و راهنمائی های رایگان پرسنل استفاده لازم را ببرید. ایزوگام هیرمان دلیجان با شعار سقفی برای همیشه، آرامش و امنیت پایدار را با سالها تجربه برای شما به ارمغان خواهد آورد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!