خانه / ایزوگام / ایزوگام صادراتی خوب دلیجان با قیمت عالی

ایزوگام صادراتی خوب دلیجان با قیمت عالی

ایزوگام صادراتی خوب دلیجان به چه کشورهای صادر می شود و چگونهمی توان به بهترین قیمت و به صورت سفارشی این محصولات را سفارش و تهیه نمود؟

دانستن ویژگی ها و معیار های کیفی ایزوگام استاندارد خوب برای تاجران و شرکت های بازرگانی که قصد خرید ایزوگام صادراتی خوب عمده این محصول در حجم های بسیار بالا را دارند، کمک بسیار زیادی در خرید ایزوگام باکیفیت و مرغوب دارد.

ایزوگام صادراتی خوب

کیفیت ایزوگام صادراتی

بسیاری از فعالان تازه وارد و حتی باتجربه ی حوزه صنعت ایزوگام نیز از برخی مشخصات کیفی و ظاهری ایزوگام استاندارد خوب آگاهی ندارند و یا اطلاعات بسیار کمی در رابطه با آن ها در اختیار دارند و ایزوگام صادراتی خوب را انتخاب نمی کنند.

ایزوگام صادراتی خوب

قیمت ایزوگام صادراتی خوب

معمولا در شهر دلیجان ایزوگام صادراتی که توسط برند های معتبر و باتجربه تولید می شود دارای یک سری مشخصه های کیفی و ساختاری یکسان و مشابه و به صورت کاملا استاندارد می باشند و از مهم ترین موارد در تهیه ایزوگام صادراتی خوب می توان وزن، ضخامت، طول و عرض مشخص و از نظر مشخصه های کیفی نیز می توان نوع بستر، نوع قیر بکار رفته و موارد دیگر نیز براساس استاندارد های جهانی می باشد.

نکته!

نکته!

از مشخصات ایزوگام پلیمری خوب، کشش و مقاومت بالای ایزوگام است که توسط کارشناس تایید می شود.

نوع مواد اولیه ی استاندارد در تولید ایزوگام صادراتی خوب و همچنین چگونگی تولید و مشخصات ظاهری آن از جمله طول، عرض و ضخامت این محصول توسط شرکت های خارجی به صورت دقیق تعیین شده و برای شرکت های تولید کننده ارائه می گردد.

ایزوگام صادراتی خوب

ایزوگام خوب دلیجان

یک ایزوگام صادراتی خوب دلیجان باید ۱۰ متر، عرضه ۱۰۰ سانتی متر و ضخامت ۴ میلی متر می باشد و از نظر مشخصه های کیفی نیز از قیر اصلاح شده با پلیمر به عنوان نوع مخلوط اشباع کننده در آن استفاده می گردد و البته بسیاری از موارد دیگر ظاهری و کیفی دیگر نیز وجود دارد که بهتر است از متخصصان این سایت به صورت کامل جویا شد.

تولید ایزوگام صادراتی خوب می تواند از چند جهت اهمیت داشته باشد که تعدادی از آن ها به شرح زیر است:

تولید ایزوگام صادراتی خوب نقش مهمی در ایجاد بازار اقتصادی می کند و کشورهای همسایه و همچنین کشورهای اروپایی از خود رغبت بیشتری برای خرید ایزوگام نشان می دهند.

ایزوگام صادراتی خوب که با بهترین مواد اولیه تولید شده است برای سال ها کار می کند و بنابراین در بازار ایجاد رقابت سالم می کند.

همچنین که کارشناسان این سایت اطلاعات فروش ایزوگام خوب دلیجان را در تولید و فروش ایزوگام صادراتی خوب به بهترین قیمت را نیز در اختیار خریداران قرار می دهند.

مشخصات فنی و ظاهری یک ایزوگام خوب کدام است؟

صرف نظر از اینکه ایزوگام تک لایه است یا دو لایه و یا حتی سه لایه، مشخصات فنی غیر قابل تغییری دارد که هر گز نمی توان در تولید ایزوگام از آنها صرفنظر کرد.
به عنوان نمونه استفاده از قیر را نمی توان در تولید ایزوگام نادیده گرفت. به این علت که پایه اصلی تولید ایزوگام و ایجاد چسبندگی در آن فقط از طریق قیر مهیا می شود و نبود این ماده اولیه حیاتی، ایزوگام تولید شده دیگر نقش عایق بودن را از دست خواهد داد.
یا در تولید ایزوگام نمی توان از لایه تیشو استفاده نکرد. به این علت که نبود تیشو در ایزوگام به منزله عدم تولید خواهد بود و هرگز ایزوگام تولید نخواهد شد.
اما می توان در تولید از لایه پلی استر اجتناب نمود و ایزوگام تولید شده را با کیفیت بهتر و دوام بیشتر تولید نمود. به این ترتیب ایزوگام دولایه به تک لایه تبدیل می شود و از انعطاف بیشتری نسبت به ایزوگام دولایه برخوردار خواهد بود.
حتی می توان قیر موجود در ایزوگام را با دستور العمل های کاملا حرفه ای و مطابق قوانین و استاندارد های موجود به نوع دمیده تبدیل نمود تا از قیمت و کیفیت ایزوگام در جهت بهبود قیمت و کاستن از آن بهره برداری لازم را اعمال کرد.
به این ترتیب می توان مشخصات یک ایزوگام خوب را بر شمرد و در انتخاب از آن استفاده کرد. به نظر می رسد در تولید یک ایزوگام خوب باید از قیر پالایشگاهی با درصد خلوص استاندارد استفاده شود تا از کیفیت آن کاسته نشود و در زمان نصب چسبندگی لازم را داشته باشد.
چسبندگی ایزوگام به سطح مورد استفاده می تواند در طول عمر آن دخالت مستقیم داشته باشد و دوام و مقاومت آنرا در برابر تابش مستقیم نور خورشید و حتی مقاومت ایزوگام را در برابر رطوبت و نفوذ آلاینده ها محفوظ نگهدارد.
ایزوگام خوب باید دارای وزن استاندارد و طول ۱۰ متر تمام باشد، همچنین ضخامت آن بسته به نوع تولید در تمام طول ایزوگام یکنواخت و بدون تغییر باشد.
عرض ۱ متری در طول ۱۰ متر کاملا ثابت و بدون پیچ و خم ملموس باشد تا در زمان رول کردن و استفاده بتوان همپوشانی یکسانی را در طول مدت نصب داشته باشیم.
قیمت ایزوگام خوب باید متناسب با کیفیت آن تعیین و در دسترس قرار بگیرد. با این گفته های کوتاه بطور مشخص در باره ایزوگام بردین و سوپر صادراتی هیرمان و تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان صحبت می نمائیم.
با خرید و استفاده از تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان به یک ایزوگام خوب و با کیفیت، در مقابل با قیمت ارزان و مناسب دسترسی خواهید داشت.

چرا ایزوگام صادراتی در نمایندگی ها یافت نمی شود؟

صادرات ایزوگام به کشور های دیگر تابع قوانین و دستور العمل های بسیار سختگیرانه از جانب کشور مقصد است. به همین ترتیب یکی از سخت ترین قسمت های آن زمان تولید ایزوگام توسط کارخانه تولید کننده است.
کشور های مقصد صادرات ایزوگام استاندارد های متفاوتی نسبت به استاندارد جاری در ایران دارند که می تواند برای صادر کننده بسیار مشکل آفرین و دردسر ساز باشد.
تاریخ تولید ایزوگام که روی برچسب رول ها نصب میگردد باید همخوانی با تاریخ اظهار نامه و بارگیری داشته باشد. این همخوانی به این معنی نیست که تاریخ ها باید یکسان و در یک روز صادر شده باشند، بلکه این معنی را می دهد که تاریخ تولید باید طبق قرارداد با کشور مقصد، هماهنگ و در مکاتبات ذکر شده باشد تا سوئ تفاهم بین دو طرف معامله بوجود نیاید.
در اظهار نامه گمرکی که از طرف تولید کننده تهیه و ضمیمه مدارک صادرات می شود کلیه اطلاعات و مشخصات فنی و استاندارد های لازم به همراه آزمایشات صورت گرفته بر روی ایزوگام تهیه و به واحد بازرگانی کشور خریدار و یا شرکت صادر کننده ایزوگام تحویل می گردد.
با انجام آزمایشات وتست های مرسوم بر روی ایزوگام و پس از تائید کیفیت، باقی مراسم و تشریفات انجام و مبادله کالا به اتمام خواهید رسید.
بنا بر این کاملا مشهود است که تولید کننده نمی تواند تولید و محصول تولیدی خود را برای مدت طولانی نگهداری نماید و نمایندگی ها هم که از قوانین دفتر مرکزی پیروی می نمایند باید تمام اطلاعات مربوط به طرف قرارداد خود را در خارج از کشور با اطلاع و هماهنگی دفتر مرکزی انجام و کار صادرات را به اتفاق به اتمام برسانند.
تجربه و دانش فنی و تخصصی شرکت ایزوگام هیرمان و صادرات به اقصی نقاط جهان، برند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و بردین صادراتی دلیجان را به عنوان برند برتر در محافل و مجامع بین المللی مطرح و از جایگاه بسیار مناسبی بر خوردار نموده است.

روش های صادرات ایزوگام کدام است؟

در مجموع می توان دو حالت را برای صادرات ایزوگام مد نظر قرار داد. یکی اینکه شرکت تولید کننده شخصا و از طریق منابع و امکانات خود اقدام به بازار یابی و صادرات نماید و دیگر اینکه محصولات و تولیدات خود را از طریق یکی از شرکت های صادر کننده به کشور های دیگر صادر نماید.
طبیعی است که اگر توان و منابع لازم برای تولید کننده وجود داشته باشد، اقدام بطور شخصی بسیار بهتر و قابل پذیرش تر از نمونه دیگر، هم به لحاظ پرستیژ و هم بخاطر در آمد، بسیار با ارزش تر خواهد بود.
اما از هر طریق که ممکن باشد می توان با صادرات محصولات عایق رطوبتی و ایزوگام ارز آوری قابل ملاحظه ای برای کشور رقم زد و از این بابت در آمد نسبتا خوبی را برای ادامه فعالیت و اشتغالزائی مداوم تر بدست آورد.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان با تولید محصولات درجه یک از مواد درجه یک، جزو آن دسته از تولید کنندگانی قرار گرفته است که می تواند بطور مشخص و از طریق منابع و سرمایه های انسانی خود به صادرات ایزوگام اقدام نماید و از این طریق نام ایران را در زمره صادر کنندگان این محصول در مراجع بین المللی پایدار گرداند.
نام و محصولات ایزوگام تولید شده توسط شرکت هیرمان، با دوام بیشتر و طول عمر بالاتر، به همراه کیفیت برتر مانوس شده و در سازمان صنایع ملی ایران بعنوان صادر کننده برتر سال های اخیر، جاودانه شده است.جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!