خانه / ایزوگام / ایزوگام استاندارد شرق با بهترین کیفیت پلیمری

ایزوگام استاندارد شرق با بهترین کیفیت پلیمری

ایزوگام استاندارد شرق با بهترین کیفیت پلیمری به صورت عمده بع فروش می رسد و مناسب ترین قیمت ها را دارد و برای پروژه های ساختمانی بسیار عالی است.
ایزوگام استاندارد شرق با بهترین کیفیت تولید می شود و از آن جایی که انواع عایق های رطوبتی در تمام ساختمان ها و یا در پروژه های عمرانی نصب و اجراء می شوند بهتر است کیفیت خوبی داشته باشند.

ایزوگام استاندارد شرقایزوگام استاندارد شرق به خوبی دارای چسبندگی و مقاومت است و می تواند در طی سالیان دوام بیاورد.در فرآیند تولید انواع ایزوگام عوامل متعددی موثر هستند که هر یک از این عوامل می تواند در کیفیت تولید تاثیر داشته باشد.

ایزوگام استاندارد شرققیمت ایزوگام شرق

تولید ایزوگام در کارخانجاتی با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات انجام می شود و به جهت این که تیم تولید و به کار گیری مواد اولیه خوب و درجه یک منجر به تولید ایزوگام استاندارد شرق می شود انتخاب و خرید ایزوگام به این وسیله آسان تر شده است.

قیمت ایزوگام می تواند رابطه مستقیم با کیفیت مواد داشته باشد البته باید در هنگام ثبت سفارش و خرید ایزوگام استاندارد شرق کاملا مراقب باشید که از منابع معتبر و نمایندگیهای شناخته شده ایزوگام را تهیه نمایید.

نکته!

نکته!

برای خرید عمده ایزوگام بهتر است از نمایندگی های مجاز و یا از طریق کارخانه اقدام نمایید.
زمانی که بهترین کیفیت ایزوگام مورد نظر است یعنی این که مواد اولیه و استانداردهای ملی رایج در تولید مد نظر قرار گرفته شده است. میزان نتیجه از انواع عایق رطوبتی زمانی مشاهده می شود که ایزوگام استاندارد و درجه یک خریداری کرده اید.

ایزوگام استاندارد شرق

ایزوگام استاندارد شرق باکیفیت

کیفیت ایزوگام به چندین عامل بستگی دارد که یکی از آن ها قیر مصرفی در تولید عایق رطوبتی است و دیگر مواد اولیه مانند:

  • تبشو
  • پلی استر
  • افزودنی های پلیمری

همان طور که می دانید کیفیت تولید ایزوگام بستگی به هر یک از این مواد و محصولات دارد و همچنین ایزوگام استاندارد به صورت پلیمری و با وزن ۴۰ کیلوگرم در هر رول و ضخامت ۴ میلیمتر تولید می شود.
ایزوگام استاندارد شرق پلیمری بسیار مقاوم است و در برابر یاد و باران و پاره شدن مقاومت می کند.

 

 

برای سفارش خرید ایزوگام شرق و برای تهیه ایزوگام استاندارد شرق می توانید به نمایندگی های فروش و فروشگاه های ایزوگام به صورت حضوری و آنلاین اقدام نمایید.

کلیه سفارشات خرید ایزوگام استاندارد شرق به صورت اینترنتی مورد بررسی قرار گرفته و به صورت مستقیم و ارزان به دست مصرف کننده می رسد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!