خانه / ایزوگام / ایزوگام استاندارد شرق با بهترین کیفیت پلیمری

ایزوگام استاندارد شرق با بهترین کیفیت پلیمری

ایزوگام استاندارد شرق با بهترین کیفیت پلیمری به صورت عمده بع فروش می رسد و مناسب ترین قیمت ها را دارد و برای پروژه های ساختمانی بسیار عالی است.
ایزوگام استاندارد شرق با بهترین کیفیت تولید می شود و از آن جایی که انواع عایق های رطوبتی در تمام ساختمان ها و یا در پروژه های عمرانی نصب و اجراء می شوند بهتر است کیفیت خوبی داشته باشند.

ایزوگام استاندارد شرقایزوگام استاندارد شرق به خوبی دارای چسبندگی و مقاومت است و می تواند در طی سالیان دوام بیاورد.در فرآیند تولید انواع ایزوگام عوامل متعددی موثر هستند که هر یک از این عوامل می تواند در کیفیت تولید تاثیر داشته باشد.

ایزوگام استاندارد شرققیمت ایزوگام شرق

تولید ایزوگام در کارخانجاتی با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات انجام می شود و به جهت این که تیم تولید و به کار گیری مواد اولیه خوب و درجه یک منجر به تولید ایزوگام استاندارد شرق می شود انتخاب و خرید ایزوگام به این وسیله آسان تر شده است.

قیمت ایزوگام می تواند رابطه مستقیم با کیفیت مواد داشته باشد البته باید در هنگام ثبت سفارش و خرید ایزوگام استاندارد شرق کاملا مراقب باشید که از منابع معتبر و نمایندگیهای شناخته شده ایزوگام را تهیه نمایید.

نکته!

نکته!

برای خرید عمده ایزوگام بهتر است از نمایندگی های مجاز و یا از طریق کارخانه اقدام نمایید.
زمانی که بهترین کیفیت ایزوگام مورد نظر است یعنی این که مواد اولیه و استانداردهای ملی رایج در تولید مد نظر قرار گرفته شده است. میزان نتیجه از انواع عایق رطوبتی زمانی مشاهده می شود که ایزوگام استاندارد و درجه یک خریداری کرده اید.

ایزوگام استاندارد شرق

ایزوگام استاندارد شرق باکیفیت

کیفیت ایزوگام به چندین عامل بستگی دارد که یکی از آن ها قیر مصرفی در تولید عایق رطوبتی است و دیگر مواد اولیه مانند:

  • تبشو
  • پلی استر
  • افزودنی های پلیمری

همان طور که می دانید کیفیت تولید ایزوگام بستگی به هر یک از این مواد و محصولات دارد و همچنین ایزوگام استاندارد به صورت پلیمری و با وزن ۴۰ کیلوگرم در هر رول و ضخامت ۴ میلیمتر تولید می شود.
ایزوگام استاندارد شرق پلیمری بسیار مقاوم است و در برابر یاد و باران و پاره شدن مقاومت می کند.

 

 

برای سفارش خرید ایزوگام شرق و برای تهیه ایزوگام استاندارد شرق می توانید به نمایندگی های فروش و فروشگاه های ایزوگام به صورت حضوری و آنلاین اقدام نمایید.

کلیه سفارشات خرید ایزوگام استاندارد شرق به صورت اینترنتی مورد بررسی قرار گرفته و به صورت مستقیم و ارزان به دست مصرف کننده می رسد.

لایه های استاندارد ایزوگام دلیجان

در تولید عایق های رطوبتی برای استفاده در ساختمان ها که در بازار به ایزوگام شهرت دارند چند لایه از مواد اولیه در کنار هم قرار می گیرند و در نهایت تبدیل به ماده ای می شوند که برای این منظور طراحی و تولید می گردد.
صرف نظر از اینکه ایزوگام برای مصرف در کدام منطقه آب و هوائی مصرف می شود و یا تولید کدام کارخانه تولیدی است، مواد تشکیل دهنده ایزوگام و کیفیت آنها برای تولید ایزوگام حائز اهمیت بسیاری است.
ایزوگام فویل دار که برای پشت بام استفاده می گردد با داشتن لایه آلومینیومی می تواند از تابش نور مستقیم خورشید به قیر موجود در لایه های ایزوگام محافظت نموده و از روان شدن آن ممانعت کند.
با حذف فویل در ایزوگام می توانیم آنرا په ایزوگام ساده تبدیل کرده تا برای مصرف در زیر لایه های آجر چینی پی ها و شناژ ها، ایزولاسیون عرشه پل ها قبل از آسفالت کاری و مصارف دیگر از آن بهره برد.
تفاوت ایزوگام ساده و فویل دار، در بودن و یا نبودن فویل آلومینیومی در تولید ایزوگام است که مصرف آنها را در کار ساخت از هم تفکیک می کند.
اما لایه های دیگری هم در تولید ایزوگام نقش دارند. در اینجا بحثی از اصلی ترین ماده اولیه ایزوگام که همان قیر است به میان نمی آوریم و فقط به وجود دو لایه مهم دیگر اشاره خواهیم کرد. یکی لایه پلی استر و تاثیر آن در ایزوگام و دیگری لایه تیشو است که وجود و یا عدم وجود هر کدام می تواند تاثیر قابل ملاحظه روی ایزوگام و کارکرد آن داشته باشد.
پلی استر که از مواد اولیه پلیمری می باشد شکل ظاهری نمد مانندی دارد که با تار و پودی از جنس پلاستیک تولید می شود. لایه پلی استر به دو صورت در تولید ایزوگام بکار می رود. یکی بصورت سوزنی که خصوصیت بارز آن این است که در برابر حرارت تغییر حالت داده ولی دارای مقاومت بسیار بالائی در برابر کشش دارد.
لایه پلی استر سوزنی در دمای بالا احتمال اشتعال بسیار دارد که برای نصب می بایست این نکته را مد نظر قرار داد.
خصوصیت قابل ذکر ایزوگام تولید شده با پلی استر استاندارد می تواند این باشد که در حین چسباندن در محل، کمترین میزان از هم گسستگی یا به اصطلاح از هم پاشیدگی را دارد.
نوع دیگر پلی استر بکار رفته در تولید ایزوگام پلی استر اسپانباند است. پلی استر اسپانباند در پروسه ای با استفاده از مجموعه عوامل فیزیکی، شیمیائی و مکانیکی و در شرایط آزمایشگاهی خاص تولید می شود که با داشتن وزن بسیار کم یکی از قوی ترین مواد و دارای انعطاف فوق العاده در میان مواد مهندسی محسوب می شود.
لازم به ذکر است که اسپانباند روش تولید لایه پلی استر است که محصول تولید شده با این روش با همین نام در بازار عرضه می گردد.
کلیه کارخانجات تولیدی ایزوگام در سراسر کشور از همین مواد اولیه برای تولید خود استفاده می کنند. ایزوگام ها در کل یا فویل دار هستند و یا ساده  که برای استفاده در مکان های خاص از آنها استفاده می شود . و یا تک لایه و دو لایه هستند . تک لایه بودن و یا دو لایه بودن ایزوگام بستگی به وجود و یا عدم وجود لایه پلی استر در تولید ایزوگام می باشد که آن هم برای مصارف خاص تولید می گردد.

ایزوگام طرح دار دلیجان و لایه های آن چیست؟

 ایزوگام های طرح دار، با داشتن لایه طرح دار خود که پس از نصب دارای ظاهر بسیار زیبا و چشم نواز است در بازار فروش جایگاهی دارند که آنها هم از همین قاعده پیروی می نمایند.
تنها تفاوت در تولید ایزوگام و در کارخانه های تولیدی، ارائه ایزوگام با کیفیت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید است.
استفاده از مواد اولیه بدون کیفیت در تولید ایزوگام می تواند باعث رسیدن خسارت مادی به استفاده کنندگان باشد.
تنها تخریب و یا ترمیم عایق و ایزوگام مورد نظر نیست، متاسفانه وقتی متوجه خسارت می شویم که کار از کار گذشته و بخش وسیعی از سقف و یا محل مورد استفاده ایزوگام دچار آسیب جدی شده است و نفوذ آب های سطحی تا داخل منازل و همسایه ها رسیده است.
به خریداران توصیه اکید می شود با مراجعه به دفاتر فروش و یا نمایندگی های معتبر که از دانش کافی در این زمینه برخوردار هستند انتخاب و خرید خود را انجام دهند تا تضمین کارخانه و بیمه نامه معتبر برای استفاده از ایزوگام مورد استفاده را دریافت نمایند.
ضمن اینکه برخی از تولید کنندگان مانند شرکت ایزوگام هیرمان با ارائه بیمه نامه های معتبر این اطمینان را به شما میدهند که محصولات تولیدی از درجه اعتبار بسیار بالائی برخوردار است.

استاندارد ایزوگام دلیجان و اهمیت آن برای مصرف کننده چیست؟


نشان استاندارد و کد استاندارد درج شده روی برچسب هم می تواند دارای اهمیت بسیار ویژه ای باشد که دقت در وجود و به روز  بودن آن را می توانید به سادگی و از طریق ارسال کد مربوطه به سامانه استاندارد ایران به دست بیاورید.
مصرف کنندگان گرامی را دعوت به بازدید از سایت و نمایشگاه شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان می نمائیم. در این شرکت تولیدی، انواع ایزوگام و با کیفیت مثال زدنی که جوایز بسیاری را در سطح داخلی و از مراجع ذیصلاح در امر صادرات و تولید محصولات با کیفیت بدست آورده است، برای استفاده در مکان های نیازمند به عایق رطوبتی تولید می گردد.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان که در سال های اخیر به صادرات تولیدات خود از قبیل ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین، با نام ها و علامات تجاری منحصر به فرد اقدامات بسیاری را داشته است که در منطقه و فراتر از آن هم توانسته بازاری را برای خود به دست بیاورد.
ایزوگام ها تولید شده در این کارخانه تولیدی تماما دارای نشان و کد استاندارد بوده و در تولیدات خود از بهترین مواد اولیه و از برترین کارخانجات تولیدی مواد اولیه استفاده می نماید.
همچنین از طریق دفاتر فروش و نمایندگی های معتبر در سراسر کشور می توانید این محصولات را با قیمت سراسری و یک پارچه خرید نمائید و تنها تفاوت قیمت محصولات در هزینه های حمل و فواصل محل مصرف تا کارخانه می باشد که آن هم بنوعی طبیعت استفاده از تولیدات هیرمان در اقصی نقاط کشور می باشد.
وجود مشاوران و کارشناسان این کارخانه در دفاتر فروش که تماما مورد تائید دفتر مرکزی می باشد از نقاط تمایز این شرکت با دیگران است که به رایگان پاسخگوی سوالات شما هستند.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!