خانه / ایزوگام / سایت ایزوگام دلیجان آنلاین با تنوع محصولات

سایت ایزوگام دلیجان آنلاین با تنوع محصولات

سایت ایزوگام دلیجان آنلاین که ارائه دهنده انواع محصولات با تنوع ایزوگام درجه یک است می تواند زمان فروش عایق های رطوبتی و تخفیف ها را اطلاع دهد.
بسیاری از شرکت ها و کارخانجات تولیدی برای ارائه خدمات برتر و به جهت این که بتوانند محصولات خود را که در انواع مختلف تولید می کنند به مصرف کننده معرفی کنند از سایت ایزوگام دلیجان آنلاین به بهترین شکل ممکن استفاده می کنند.
در سایت ایزوگام دلیجان آنلاین انواع محصولات تولیدی و کیفیت هر یک و قیمت و زمان تحویل و نحوه فروش عایق رطوبتی را کاملا در اختیار مصرف کننده قرار داده و راهنمایی های لازم در زمینه خرید ایزوگام را به روز شده اعلام می کنند.
نحوه استفاده از سایت ایزوگام دلیجان آنلاین به صورتی است که کلیه خریداران با هر نوع نیاز و متراز می توانند از محصولات تولیدی جدید و کیفیت هر نوع عایق رطوبتی اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

سایت ایزوگام دلیجان آنلاین

سایت ایزوگام دلیجان آنلاین

برای خرید ایزوگام به صورت عمده و یا جزئی نیاز است که اطلاعات و جزئیاتی هر چند محدود داشته باشید و این به عهده کارشناسان سایت ایزوگام دلیجان آنلاین است که به خوبی جزئیات ایزوگام استاندارد و یا معرفی بهترین ایزوگام را به عهده دارند.

نکته!

نکته!

تنوع تولیدات در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان؛ سبب می شود که بتوانید انتخاب بهتر با هزینه کمتری داشته باشید.

سایت ایزوگام دلیجان آنلاین

خرید انواع ایزوگام به صورت آنلاین

در سایت شرکت ایزوگام بسیاری از انواع ایزوگام مانند:

 • ایزوگام خودچسب
 • ایزوگام طرح دار دلیجان
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام ساده ( پودری )
 • ایزوگام مناطق گرمسیری
 • ایزوگام مناطق سردسیری برای فروش موجود هستند.

قیمت ایزوگام برای فروش آن بستگی به میزان کیفیت و استاندارد ایزوگام دارد و در شرکت هیرمان دلیجان؛ ایزوگام پلیمری درجه یک با قیمت مناسب و ارزان به خریدار معرفی خواهد شد.

توجه نمایید!

توجه نمایید!

پلیمر و پلی استر موجود در ایزوگام و وزن و ضخامت ایزوگام؛ نشان دهنده عایق رطوبتی درجه یک و قابل اطمینان است.

سایت ایزوگام دلیجان آنلاین

فعالیت سایت شرکت ایزوگام دلیجان در تهران

در شهر بزرگی مانند تهران فعالیت سایت ایزوگام دلیجان آنلاین فعالانه در خدمت مصرف کننده است و بسیاری از ثبت سفارشات به صورت آنلاین انجام می شود.
کلیه خدمات فروش و نصب ایزوگام پس از ثبت سفارش برای خریدار به صورت مستقیم از درب کارخانه ارسال می شود و قیمت ایزوگام با توجه به نوع آن و میزان هزینه ای که در نظر دارید پیشنهاد و در صورت لزوم و توافق خریداری می شود.
خدمات سایت ایزوگام دلیجان آنلاین در شهرهایی مانند:

 • کرج
 • اصفهان
 • مشهد
 • تبریز
 • ایلام
 • کرمانشاه
 • شیراز
 • دزفویل
 • اهواز
 • آبادان
 • قم؛ هم قابل دریافت است.
  نمونه ای تولیدات و مراحل تولید ایزوگام را در فیلم زیر مشاهده کنید:

 

 

 

سرویس خدمات سایت ایزوگام دلیجان آنلاین در تمام نقاط تهران و شهرهای اطراف به صورت گسترده عمل می کند و سفارش و خرید ایزوگام را برای همگان ساده تر و مطمئن تر می کند و خدمات کارشناسی شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان رایگان است.

 

 

قبل از خرید آنلاین به این نکات توجه کنید

استفاده از عایق های حرارتی و رطوبتی و کاربرد آنها در ساختمان را زیاد شنیده ایم و با نحوه نصب و تعداد لایه ها هم آشنائی داریم. سایت های بسیاری در این باره قلم فرسائی کرده اند و توضیحات مبسوط و کارشناسی هم ارائه داده اند، طوری که می توانی ایزوگام اصل و باکیفیت بالا را از نوع غیر مرغوب آن کاملا تشخیص دهیم.
اما هنوز هم شاهد این هستیم که خریداران و مصرف کنندگان با وجود استفاده از انواع ایزوگام های با کیفیت هنوز هم گلایه ازنفوذ رطوبت را دارند. دلیل این امر چه می تواند باشد؟
می توانیم تمام تقصیر را به گردن ایزوگام بیندازیم و یا حتی نصاب را زیر سوال ببریم که کار حرفه ای انجام نداده است و نتوانسته از عهده آن بر آید و یا حتی می توانیم بگوئیم که کارفرما و مالک ساختمان زیر سازی را به گونه ای تحویل داده که کار نصب دجار مشکل شده است. همه این دلایل می تواند باشد ولی دلیل دیگری هم دارد که از چشم ها پوشیده شده است. استفاده از ایزوگام نامناسب برای محل.
استفاده از ایزوگام تابع شرایط خاصی است. هر نوع ایزوگامی را نمیتوان برای استفاده در هر مکانی مورد استفاده قرار داد.
آیا ایزوگام ۳ میل تک لایه برای سقف ساختمانی که در زمستان با درجه زیر ۲۵ درجه قرار دارد اصولی است؟ باید به این نکته دقت داشت که برای هر شرایط آب و هوائی در کشور یک نوع ایزوگام را باید استفاده کرد.
در منطقه جنوب شرق با وجود بادهای ۱۲۰ روزه که همه با آن آشنا هستیم شستشوی بسیاری در پشت بام ها صورت می گیرد و در زمان آرامش حرارت و درجه هوای بیرون ساختمان از ۵۰ هم می تواند فراتر برود. ایزوگام مصرفی در این مناطق باید از مقاومت بالا برای جلوگیری از نفوذ حرارت به لایه های پائین تر باشد و هم اینکه در مقابل رطوبت فراوان در زمان شستشو از خود درجه نفوذ ناپذیری کافی را نشان دهد.
بنا بر این ایزوگام مصرفی در این منطقه باید زیر نظر کارشناسان و مشاوران به همراه بازدید از محل صورت گیرد و با خرید مطمئن و نوع مناسب به این موارد پایان داد. همچنین در مناطقی با سرمای زیاد و در معرض قرار داشتن ایزوگام در برف و یخبندان باید از شرایط متفاوتی هم برخوردار باشد. این مناطق ایزوگامی را میطلبد که هم از مقاومت زیاد در برابر سرما برخوردار باشد و هم اینکه نسبت به انتقال حرارت و عایق حرارتی بودن نقش خود را بسیار عالی ایفا نماید.
بین ایزوگام با ضخامت بیشتر و مواد اولیه بکار رفته در آن را باید تفاوت قائل شد. ضخامت بیشتر و قیر پالایشگاهی به همراه استفاده از پودر تالک  به میزان مناسب که تحت نظر واحد کنترل کیفیت باشد می تواند مناسب این مکان ها باشد.
اما همیشه ذکر این نکته لازم است که ایزوگام خریداری شده باید دارای ضمانت نامه معتبر کاخانه باشد و از طرف کارخانه تولید کننده تضمینی برای کیفیت محصول خریداری شده ارائه گردد.
در واقع خدمات پس از فروش داشته باشد و پاسخگوی سوالات مراجعین و استفاده کنندگان باشد. در واقع ایزوگلم باید هیرمان باشد.

خدمات فروش و پس از فروش ایزوگام هیرمان

نمی توان به برچسب استاندارد روی کالا اکتفا نمود. علیرغم اینکه کد استاندارد و علامت آن روی کالا می تواند اطمینان بخش باشد باید ایزوگام همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه عرضه شود. عدم ارائه از جانب فروشنده و نمایندگی های فروش معتبر نمی تواند قابل استناد باشد.
کارشناسان و مشاورین فعال در دفاتر فروش و کارخانه، حوزه فعالیتشان با فروشنده تفاوت دارد. شما باید قبل از خرید آنلاین با این افراد مرتبط شده و تمام سوالات خود را بپرسید و جواب فنی و قانع کننده را بشنوید و در ادامه به بخش فروش راهنمائی شوید.
عموما تولید کنندگان معتبر  و دارای سیستم های یکپارچه مدیریت از این فرایند استقبال می نمایند و ارزش بسیاری برای خدمات دهی قبل از فروش به مشتری قائل هستند. مشتری داشتن یک بحث است و نگهداری آن بحث دیگری.
جذب و نگهداری مشتری و خریدار، با ارئه کالای با کیفیت و دادن مشاوره لازم برای انتخاب مناسب کالا، شروع می شود و خدمات دهی، از فروش محصول آغاز و تا انتهای عمر مفید کالا باید ادامه اشته باشد.
یکی از تولید کنندگانی که در این امور توانسته به خوبی بخش فروش و مشاوره را مدیریت نماید و برای کسب اطلاعات مشتری بسیار با انگیزه و معتبر عمل می نماید شرکت ایزوگام هیرمان است که محصولات ایزوگام تولید شده در این کارخانه را با نام های، سوپر صادراتی هیرمان، ایزوگام صادراتی بردین، طوفان شرق و حلزون می توانید در بازار فروش ملاحظه کنید.
شرکت تولیدی هیرمان از بدو پایه گذاری با هدف تولید کالای استاندارد و با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه از کارخانجات معتبر کار خود را آغاز نموده و در سالهای گذشته با کسب نتایج خیره کننده در این زمینه و دریافت جوایز و دانش نامه ها و گواهی های معتبر از ارگان ها و سازمان های ذیربط، گام بلندی در ارائه محصول با کیفیت برداشته است.
مشاورین و کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگوئی به سوالات شما هستند که می توانید حضوری و یا تلفنی و حتی مراجعه به سایت این شرکت از اطلاعات رایگان و مناسب برای انتخاب بهترین ایزوگام برای استفاده در محل مورد نظر جویا شوید.
شبکه های اجتماعی واتس آپ، تلگرام و اینستاگرام برای همین منظور در دسترس شما قرار دارد که می توانید با ارتباط مستقیم با مدیران بخش فروش و کارخانه از مزایای خرید آنلاین و بدون واسطه بهره مند شوید. همچنین می توانید موارد آموزش بسیاری را در سایت هیرمان ملاحظه کنید که بسیار مفید و برای شما تدارک دیده شده است.
ما با ایزوگام هیرمان در برابر طبیعت ایستاده ایم تا شما امنیت و آرامش را حس کنید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!