خانه / ایزوگام / ایزوگام صادراتی دلیجان با بهترین کیفیت قیر

ایزوگام صادراتی دلیجان با بهترین کیفیت قیر

ایزوگام صادراتی دلیجان که با بهترین قیر پلیمری درجه یک و با بهترین مواد اولیه تولید شده است با قیمت ارزان و با کیفیت استاندارد پلیمری BPP به معرض فروش اینترنتی گذاشته شده است.

همان طور که قبلا اشاره شده است ایزوگام صادراتی دلیجان تابع تمام استانداردهای روز جهانی است و با رعایت این استانداردها و گواهینامه های    بین المللی تولید می شود و کشورهایی مانند عراق و افغانستان و ترکیه و روسیه و حتی کشورهایی مانند استرالیا هم از تولیدات عایق های رطوبتی در شرکت و کارخانه ایزوگام دلیجان استقبال کرده اند.

نکته!

نکته!

کشورهای حوزه خلیج فارس و همسایه ایران مصرف کنندگان عمده ایزوگام درجه یک پلیمری ایران هستند.

ایزوگام صادراتی دلیجان

نقش کیفیت قیر مصرفی در تولید ایزوگام

در تولید انواع ایزوگام صادراتی دلیجان، نقش قیر مصرفی بسیار مهم است چرا که تولید بهترین ایزوگام با کیفیت عالی در نتیجه مصرف بهترین قیر با کیفیت درجه یک است و به همین منظور در هنگام خرید ایزوگام پلیمری باید دقت لازم را به عمل آورید و البته برای تولید ایزوگام صادراتی دلیجان تمام موارد مشابه مانند مصرف بهترین تیشو و پلی استر در تولید ایزوگام دو لایه فویل دار هم در نظر گرفته می شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان

کیفیت ایزوگام صادراتی دلیجان

ایزوگام دلیجان به دلیل داشتن معیار ها و مشخصه های لازم قابلیت صادرات به بازار های خارجی را دارد و به همین دلیل نیز ایزوگام صادراتی دلیجان در بازار های خارجی از شهرت خوبی برخوردار بوده و باعث شده تا روز به روز تاجران بسیار زیادی از کشور های خارجی برای خرید ایزوگام صادراتی دلیجان با شرکت های داخلی قرارداد های بلند مدت و کوتاه مدت امضا کنند. عوامل و دلایل بسیار زیادی در افزایش صادرات ایزوگام دلیجان تاثیر گذار بوده که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

تیشو، قیر پالایشگاهی، پلی استر، وزن و ضخامت استاندارد از مشخصه های بهترین ایزوگام فویل دار صادراتی است و نحوه فروش آن و همچنین بسته بندی و بارگیری چنین ایزوگامی به نحو احسن انجام می شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان

در تولید ایزوگام صادراتی دلیجان شرکت های تولیدی سعی می کنند از قیر پلیمری با بهترین کیفیت و مرغوبیت استفاده کنند زیرا شرکت های بسیار کمی توانایی تولید ایزوگام با بهترین کیفیت قیر پلیمری را دارند و فرآیند تولید آن به دستگاه های تولیدی ویژه و متخصصان باتجربه ای نیاز دارد و کارخانه ها و شرکت های تولیدی متعددی در دلیجان با استفاده از دستگاه های دقیق و پیشرفته و متخصصان ماهر در حال تولید و عرضه ایزوگام صادراتی دلیجان  می باشند.

اگر چه قیمت ایزوگام پلیمری فویل دار صادراتی گران تر است اما می دانید که کیفیت و خدمات فروش ایزوگام  صادراتی دلیجان و ماندگاری و مقاومت آن بسیار بالاست.

مشخصات لایه تیشوی ایزوگام که تا به حال نمی دانستید

در برسی های انجام گرفته روی ایزوگام و کیفیت مواد اولیه بکار رفته در آن توسط کارشناسان و دست اندر کاران این صنعت مواردی به چشم میخورد که گویای انحراف از مسیر تولید واقعی و با کیفیت می باشد. با توجه به اینکه ایزوگام از لایه های پیدا و پنهان بسیاری تشکیل شده است زمینه استفاده از مواد اولیه نا مرغوب و بدون کیفیت را دارد. و تنها میتوان با آزمایشهای عینی و یا با اتکا به اعتبار تولید کننده برای خرید ایزوگام اکتفا نمود.
لایه های ایزوگام که در معرض دید قرار دارند، بجز بسته بندی و فیلم روی ایزوگام الباقی در درون آن و مخفی می باشند.
یکی از این مواد که می تواند تاثیر فوق العاده ای روی کیفیت ایزوگام تولیدی داشته باشد لایه نمدی شکل بکار رفته در ایزوگام است که با نام “تیشو” از آن یاد می شود. تیشو در واقع نوعی نمد است که با الیاف بافته شده از نخ های مخصوص بصورت یک لایه نازک در آمده و به همراه پلی استر و در زمان ورود مواد اولیه به داخل سینی مملو از قیر مذاب تشکیل لایه ای را می دهند که در نهایت و با ترکیب با دیگر مواد به شکلی که ما از آن به ایزوگام یاد می کنیم در دید خریدار نمود پیدا میکند.
کیفیت تیشو می تواند در قابلیت انعطاف ایزوگام نقش حیاتی داشته باشد. همچنین تیشوی نامناسب و عاری از کیفیت در لحظه ورود به سینی قیر مذاب می تواند تحت تاثیر حرارت موجود در سینی دچار فعل و انفعالات شده و در تولید لایه اصلی ایزوگام خلل وارد نماید.
نقش تیشو در ایزوگام  این است که لایه مقاومی را در برابر رطوبت ایجاد نماید و همچنین قابلیت انعطاف هم داشته باشد، که بتوان در انتهای مراحل تولید آنرا بصورت رول در آورده و در بسته بندی های یک شکل و یک پارچه به انبار منتقل نمود.
برای کارخانه داران و تولید کنندگان ایزوگام و عایق های حرارتی و رطوبتی مقادیر تغییرات در طول و عرض رول ایزوگام بسیار دارای اهمیت است، و اینکه در زمان خروج از سینی و در انتهای خط تولید از فرم خود خارج نشده و کل فرایند در یک راستا و با عرض یکسان برش خورده و به ادامه خط تولید که همان سرد کننده ها و بسته بندی است وارد گردد.
لایه تیشو باید در تمام طول خود دارای سطح صاف و یک دست باشد تا موجب بر آمدگی و یا فرو رفتگی در سطح ایزوگام نباشد. تیشوی مورد مصرف باید دارای ضخامت یکسان در طول و عرض رول باشد. این آیتم آنقدر مهم است که ایزوگام تولیدی و استاندارد مورد نیاز برای آن میتواند با تیشوی غیر استاندارد از گردونه خارج و خسارات مالی سنگین به تولید کننده وارد نماید.
ایزوگام بدون کیفیت قطعا با قیمت های پائین تری هم عرضه میگردد و اختلاف زیادی با ایزوگام با کیفیت دارد. با ورود به بازار و بررسی چند نمونه از تولیدات ایزوگام می توانید به اختلاف آنها به سادگی پی ببرید و ایزوگام با کیفیت را از ایزوگام با کیفیت پائین تر تشخیص دهید.
شرکت تولیدی یزوگام هیرمان با ارزش نهادن به کیفیت تولیدات خود و دریافت سود پائین، همچنین بهره گیری و عقد قرارداد های خرید با تولیدکنندگان مواد اولیه استاندارد و مورد تائید مراجع ذیصلاح، نسبت به تامین مواد اولیه با کیفیت از برترین برندهای تولید کننده تیشو و پلی استر، بعلاوه تامین قیر مورد نیاز برای تولید ایزوگام با کیفیت از کارخانجات معتبر و پالایشگاه های صاحب نام در کشور توانسته گام بسیار بلندی در تولید بردارد.
محصولات شرکت ایزوگام هیرمان علاوه بر تامین نیاز مصرف کننده داخلی تا کنون در ۲۱ کشور عرضه میگردد که شامل کشور های اروپائی و حوزه خلیج فارس و همسایگان شمالی را نیز در بر دارد.
شما می توانید برای خرید مطمئن و با کیفیت از شرکت ایزوگام هیرمان با دفتر فروش و کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و از راهنمائی های آنها در انتخاب بهترین نمونه و منطبق با مکان و منطقه شما بهره لازم را ببرید.
یادآوری میگردد که خرید ایزوگام پایان کار نیست، انتخاب ایزوگام در اولویت شما باید قرار گیرد تا بهترین نوع و با کیفیت ترین را برای استفاده داشته باشید.
پس از انتخاب و خرید باید نصب آنرا به افراد دارای تجربه و ماهر سپرد تا ضمن صرفه جوئی در میزان مصرف از هدر رفت ایزوگام هم جلوگیری شود.

نگهداری ایزوگام در انبار چگونه است؟

مکانی برای انبار مناسب است که دارای شرایط زیر باشد:
در وهله اول مکان انبار ایزوگام نباید فاصله زیادی با سالن تولید داشته باشد. زیرا این امر میتواند هزینه انبارداری که بواسطه انتقال تولیدات از سالن به انبار می باشد را افزایش دهد.
نکته بعدی محصور و سر پوشیده بودن انبار مطرح میشود. این شرایط برای این است که ایزوگام های تولید شده در سایه قرار بگیرند و از دسترس نور مستقیم خورشید در امان باشند. زیرا بی دقتی و بی توجهی به این مورد می تواند تولیدات را که از قیر می باشد از فرم خود خارج و در نهایت باعث رسیدن خسارت جبران ناپذیر به رول ایزوگام گردد.
مورد سوم و قابل اهمیت در انبار داری ایزوگام دقت در چیدمان رول های تولید شده است. ایزوگام های تولید شده می بایست بصورت عمودی و در کنار یکدیگر قرار بگیرند و حتی میتوان برای ثابت نگهداشتن رول های ایزوگام آنها را با نوار چسب به یکدیگر متصل کرد.
قرار گیری ایزوگام باید طوری باشد که برچسب تولید که حاوی مشخصات و اطلاعات است، نوشته های روی آن از بالا به پائین قرار گیرند و کاملا در معرض دید باشند.
ذکر این نکته لازم است که انجام این کار هم از نظر زیبائی و یکنواختی در خور توجه است و هم اینکه به سهولت میتوان بر چسب تولید را دید و به تاریخ تولید و اطلاعات لازم روی آن واقف شد.
در خصوص سالن انبار باید به این نکته هم اشاره کرد که حتی المقدور کف انبار باید صاف و بدون برآمدگی و یا فر رفتگی قابل ملاحظه باشد. حتی اگر کف سالن انبار، موزائیک و یا بتن باشد بهترین گزینه خواهد بود.
معمولا به این دلیل که ایزوگام در انبار احتمالا برای مدت طولانی خواهد ماند و در زمان لازم برای خریدار ارسال می گردد، پس لازم است فاصله محل انبار تا سکوی بارگیری هم رعایت گردد و بهترین فاصله و مکان برای این منظور در نظر گرفته شود.
برای رسیدن به موقعیت مکانی مطلوب قبل از اقدام به ساخت و صرف هزینه باید این نکات کلیدی مد نظر قرار گیرد. بنظر می رسد طرح جا نمائی ساخت کلیه مکان های یک کارخانه تولید ایزوگام باید هماهنگی لازم و کافی با میزان تولید و نحوه بازار یابی و فروش داشته باشد و نمی توان نسخه یک کارخانه تولیدی موفق را برای شروع کسب و کار یکی دیگر در نظر داشت.
نکته مهم دیگری وجود دارد، و آن حفظ دمای محیط انبار است. همه میدانیم که ایزوگام بین دمای ۲۰ تا ۵ درجه بالای صفر قابل نگهداری است. ایزوگام در دمای بالا بر اثر گرما خاصیت خود را از دست می دهد و همچنین در دمای بسیار پائین هم امکان شکستن رول ایزوگام وجود دارد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!