خانه / ایزوگام / ایزوگام خودچسب سرد دلیجان با نصب بدون حرارت

ایزوگام خودچسب سرد دلیجان با نصب بدون حرارت

ایزوگام خودچسب سرد دلیجان با کیفیت پلیمری و نصب بدون حرارت یکی از بهترین و جدیدترین انواع ایزوگام است که برای پروژه ها به شرکت های بزرگ توصیه می شود.
برای تولید باکیفیت ایزوگام با لایه های به کار رفته؛ مواد اولیه تولید وابسته در سطوح مختلفی استفاده می شود و دارای نشان کیفیت استاندارد بوده است، ایزوگام خودچپسب سرد دلیجان دارای استحکام و طول عمر زیاد است.
مهمترین عامل در تولید ایزوگام درجه یک مواد اولیه مرغوب و تجهیزات پیشرفته و مدرن تولید ایزوگام است.
هرچند تخصص و دانش پرسنل مجموعه تولیدی ایزوگام را نمی توان برای تولید ایزوگام درجه یک نادیده گرفت.

مجموعه ایزوگام هیرمان دلیجان با تمام توان خود به تولید بهترین ایزوگام با کیفیت عالی و قیمت ارزان نموده است.
ایزوگام خودچسب سرد

ارتباط عمر مفید ایزوگام دلیجان هیرمان با کیفیت

انسان روزی بدنیا می آید رشد میکند و در نهایت تبدیل به چیزی میشود که به آن وعده داده شده است. گیاهان، جمادات و کوه ها هم تا حدودی همین روند را تکرار می کنند. در آسمان هم همین موضوع برای تمام سیارات و ستارگان بنوعی دیگر رخ میدهد.
این تغییرات همیشه بوده و همیشه هم خواهد بود. ظاهرا هیچ چیزی نباید در این جهان هستی ثابت و مدام باشد بجز وجود خداوند.
چرا این تغییرات وجود دارد؟ همیشه مثال میزنند، مثل کوه استوار، مثل آهن محکم یا مثل صخره ثابت، ولی انگار اینها هم عمر دارند و روزی دست خوش همین تغییرات و دگرگونی خواهند شد.
امروزه لغاتی برای بیان این تغییرات ساخته شده و در دایره لغات عموم قرار دارد مانند “عمر مفید” یا “چرخه حیات”.
بطوری که ملاحظه میکنید این کلمات بار مفهومی بسیار گسترده ای دارند که تا بحال مغفول مانده اند. عمر مفید که بیانگر تولد و شروع از یک زمان مشخص و ادامه تا یک زمان مشخص دیگر تحت شرایط خاص می باشد و مفید بودن آن می تواند بستگی به تعریف خاصی از مفید بودن داشته باشد.
این کلمات در بیان کیفیت و سودمندی همه چیز بکار برده میشود، بعنوان نمونه، عمر مفید بنا، عمر مفیدماشین، عمر مفید ایزوگام.
در تابلوهای تبلیغات برای تولیدات و محصولات از کاربرد کلمات عمر مفید بسیار شنیده و یا دیده اید. حتی کارخانجاتی هم هستند که با ارائه بیمه نامه مکتوب و دادن تضامین مختلف ادعای این را دارند که عمر مفید تولیدات آنها نسبت به دیگران از درجه بالاتری برخوردار است.
در این میان شرکت تولیدی هیرمان توانسته با ارائه بهترین کیفیت در تولیدات خود از همگانی کردن بیمه نامه های مکتوب برای کلیه محصولات تولیدی گام ارزشمندی را در این راستا بردارد. کیفیت بالاتر نشان از طولانی تر بودن عمر مفید تولیدات شرکت هیرمان دارد و ارائه بیمه نامه های مکتوب به خریداران برای ایجاد حس اطمینان از محصولات تولیدی می باشد که به حق توانسته در این جهت موفق و بالاتر از سایر تولید کنندگان عایق های حرارتی و رطوبتی قرار گیرد.
عمر مفید برخی محصولات شرکت هیرمان تا ۲۵ سال ارتقا یافته و در صورت مراقبت و نصب استاندارد میتواند تا مدتها پس از انقضای تاریخ بیمه نامه نیز همچنان دوام و کیفیت خود را حفظ نماید.
توصیه اکید ما به شما در هنگام خرید محصولات شرکت هیرمان، دریافت ضمانت نامه کتبی و بیمه نامه شرکت از فروشنده می باشد تا بتوانیم پاسخگوی شما خریداران گرامی در آینده باشیم.

خط تولید ایزوگام دلیجان هیرمان

دستگاه های خودکار و نیمه خودکار که با فشردن یک دکمه شروع بکار میکنند و بدون وقفه و با سرعت قابل کنترل و از همه مهمتر با دقت بسیار بالا کار خود را انجام میدهند، نیاز به دستمزد ندارند، اعتصاب نمیکنند و بدون حاشیه و بدون اعتراض میتوانند در ۲۴ساعت اگر لازم باشد کار کنند و تولید کنند.
هر کدام از این دستگاه ها برای انجام یک کار مشخص طراحی و تولید می شوند و زمانی که در کنار هم قرار میگیرند، حکم همان کارگری را دارند که شما برای انجام یکسری کار مشخص بکار گرفته اید که با کنار هم قرار دادن آنها مجموعه ای درست میشود که امروزه به آن” خط تولید ” میگویند.
خطوط تولید هر کارخانه تولیدی مختص همان کارخانه و به منظور انجام یک کار مشخص و برای تولید یک محصول مشخص طراحی و بکار گرفته میشود. شاید بهترین مثال برای این مورد را بتوان کارخانه تولید ایزوگام نام برد.
کارخانجات تولید ایزوگام با بکارگیری خط تولید و با استفاده از مناسب ترین طراحی ها برای جلوگیری از اتلاف انرژی و هدر رفت مواد اولیه که امروزه از قیمت های بسیار بالائی هم برخوردار است استفاده میکنند.
این دستگاه ها و تجهیزات هر کدام بصورت مجزا و منحصر بفرد طراحی و تولید میگردد که با قرار گرفتن در کنار هم به یک مجموعه واحد تبدیل میگردند که از ابتدا تا انتهای کار تولید، بدون دخالت عوامل انسانی کار تولید را در ابعاد و اندازه های بسیار بالا و تعداد قابل ملاحظه به راحتی انجام میدهند.
این دستگاه ها با دقت مثال زدنی کلیه لایه های ایزوگام، اعم از قیر و فویل های آلومینیومی و پلی استرها و حتی رول کردن ایزوگام و در نهایت بسته بندی را بصورت خودکار انجام میدهند.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان با استفاده از دانش فنی لازم و فراتر از نمونه های مشابه توانسته هم در تولید انبوه و هم کیفیت قابل قبول، به جایگاه مناسبی دست پیداکند.
این شرکت با بکارگیری دستگاه ها و تجهیزات به روز و تکنولوژی بالا، هم در تولید و هم در بسته بندی محصولات و هم استفاده از مواد اولیه کاملا استاندارد، بدون استفاده از افزودنیهای غیر مجاز که لطمه جبران ناپذیری را به کیفیت میزنند، خط تولید خود را برای تامین مشتریان داخلی فراهم نموده است.
این شرکت همچنین با اختصاص جایگاه ها و نمایندگی های مخصوص در مراکز بسیاری از استان ها در جهت تامین نیاز داخل گام های موثر و قابل ملاحظه ای را برداشته است.
قابل ذکر است شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با اختصاص خط تولید مجزا برای تولید ایزوگام با استاندارد منطبق بر کشورهای اروپائی نیز فعالیت چشمگیری را انجام میدهد.

کدام قیر در ایزوگام دلیجان هیرمان استفاده می شود؟

همان طور که میدانیم پایه اصلی شکل گیری ایزوگام و نوع مصرف آن که همان عایق بودن در برابر نفوذ آب میباشد را قیر تشکیل میدهد.
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که، ایزوگام مجموعه ای از بهم پیوستن دست کم هفت نوع مواد اولیه و در فرایند خط تولید هر کدام در مقاطع زمانی استاندارد و در جای خود اضافه میگردد تا در نهایت و پس از اتمام کار تولید و شکل گرفتن این مجموعه به هم پیوسته، تشکیل لایه ای را میدهد که ایزوگام نامیده میشود.
ماده اولیه و اصلی ایزوگام دلیجان هیرمان که بر پایه قیر پلیمری تولید می شوند، از قیر با درجه نفوذ پذیری ۶۰/۷۰ می باشد که یکی از فراورده های پالایشگاهی بوده و از کیفیت بسیار بالائی برخوردار است.
این نوع قیر در کوره های تقطیر و از پالایش نفت خام بدست می آید که مواد دیگر آن نظیر بنزین، نفت چراغ، نفت گاز و حلال های دیگر نفتی از آن جدا شده است.
پس از جدا سازی و بدست آوردن قیر مورد اشاره، که از ته نشین شدن آن در پایین کوره و دستگاه تقطیر بدلیل وزن بالا و سنگینی قابل ملاحظه به دست می آید، در بسته بندی های ۱۸ تا ۶۰ کیلیویی و قابل حمل به بازار فروش عرضه میگردد.
قابل ذکر اینکه این بسته بندی بصورت بشکه ای بوده و ممکن است اوزان و ابعاد دیگری هم داشته باشد که بسته به فرایند پالایشگاه میتواند مختلف باشد.
درجه حرارتی که این نوع قیر میتواند در کوره های تقطیر به جا بماند غالبا ۳۸۰ درجه سانتیگراد در نظر گرفته شده است و حاصل این درجه حرارت، محصولی جامد و تا حدودی نیمه جامد میباشد.
انواع تولیدات ایزوگام در کارخانه هیرمان با قیر پالایشگاهی تولید و همچنین یاد آوری میگردد که محصولات کارخانه تولیدی را میتوانید در دمای ۱۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد، بصورت رول بسته بندی شده توسط کارخانه، در شرایط انبار داری استاندارد تا مدتها نگهداری نمائید و در مواقع لازم از آنها استفاده کنید.

 

انواع محصولات ایزوگام هیرمان دلیجان

کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان توانسته با بهره گیری از تجهیزات برتر و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و نیز استاندارد به تولید انواع محصولات ایزوگام مرغوب و از جمله ایزوگام خودچسب سرد بپردازد و در این زمینه نسبت به دیگر رقیبان پیشی بگیرد.
انواع محصولات ایزوگام هیرمان با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب در بازارها به فروش و عرضه می رسند.
به عنوان نکته مهم باید دانست محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان با وزن مناسب و استاندارد به تولید می رسد.

محصولات ایزوگام هیرمان دلیجان مانند ایزوگام فویل دار و ایزوگام خودچسب دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب است.

تولید ایزوگام پلیمری سرد

تولید ایزوگام استاندارد خودچسب سرد وابسته به مواد پایه در تولید ایزوگام است هر چه که مواد به کار رفته از کیفیت مناسب برخوردار باشد. کیفیت ایزوگام خودچسب سرد دلیجان هر چه بیشتر و ضخامت آن نیز بیشتر شود قیمت آن به خاطر مواد مرغوب بیشتر و بالاتر است.
قیر مواد پایه تولید ایزوگام چون فرآورده نفتی محسوب شده قیمت آن تابع بازار جهانی بورس قیمت فرآورده نفتی می باشد.
برای کاهش قیمت تولید ایزوگام و کمتر شدن هزینه تولید ایزوگام از پودرهای مخصوص به جای قیر استفاده می کنند.
مجموعه تولیدی هیرمان دلیجان با استفاده از بهترین مواد در تولید به تولید ارزانترین ایزوگام و ایزوگام خودچسب سرد موفق شده است.

با ارزان تر شدن ایزوگام، قدرت انتخاب و خرید هم در طیف وسیعی تاثیر مثبت می گذارد و بر اساس نوع کاربرد می توان ارزان ترین را خریداری نمود.
ایزوگام خودچسب سرد

ایزوگام خودچسب سرد با نصب بدون حرارت

در حال حاضر پروژه های بزرگ برای کم کردن هزینه های خود برای عایق کاری از بهترین روش های موجود استفاده می کنند که خرید ایزوگام با کیفیت برتر و قیمت مناسب از اهداف آن ها به شمار می رود.
کیفیت ایزوگام سرد خودچسب و تلاش مجموعه هیرمان دلیجان برای تولید روزافزون این محصول هر دو در حال پیشرفت است.
ایزوگام سرد بدون نیاز به حرارت مشعل به خوبی می چسبد و در سرعت کارها به طرز بالایی می افزاید.
قیمت ایزوگام تقش مهمی در انتخاب و خرید ایزوگام دارد که در تولید ایزوگام خودچسب سرد تمام این المان ها در نظر گرفته شده است.
فروش و نصب ایزوگام خودچسب سرد توسط کارخانه ایزوگام دلیجان به صورت عمده و با نظارت کارشناس است.

توجه !

توجه !

تولید ایزوگام پلیمری دلیجان در هر نوع با ضمانت و کیفیت درجه یک صورت می گیرد و بهترین مواد اولیه در تولید ایزوگام به مصرف می رسد.

فروش و پخش عمده ایزوگام

فروش عمده انواع ایزوگام در ارزان تر بودن و قیمت نهایی ایزوگام بسیار موثر است و فروش عمده ایزوگام خودچسب سرد مورد استقبال شرکت ها و بازرگانی های بزرگ قرار گرفته است.
ایزوگام درجه یک دلیجان در شهرهای مختلف از جمله:

 • تهران
 • شیراز
 • همدان
 • زنجان
 • رشت
 • ساری
 • کرمانشاه
 • شیراز
 • اهواز
 • دزفول
 • خرم آباد

ایلام . و بسیاری دیگر از شهرها به صورت عمده از درب کارخانه به فروش می رسد و خدمات نصب ایزوگام خودچسب سرد در تهران عرضه می گردد.
با خرید اینترنتی و دریافت اطلاعات از سایت هیرمان دلیجان همواره بهترین شیوه ها را تجربه کنید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!