خانه / ایزوگام / ایزوگام ارزان خوب دلیجان با کیفیت عالی

ایزوگام ارزان خوب دلیجان با کیفیت عالی

ایزوگام ارزان خوب دلیجان را با کیفیت عالی از کجا تهیه کنم؟ نمونه های مرغوب عایق رطوبتی شرکت هیرمان دلیجان از طریق سایت و نمایشگاهها معرفی می شوند.
ایزوگام خوب و ارزان یعنی این که عایق ضد رطوبت علاوه بر این که از مشخصه های کیفی استاندارد برخوردار می باشد، دارای قیمت ارزان تری نیز نسبت به محصولات مشابه در بازار برخوردار می باشد.
ایزوگام ارزان خوب دلیجان دارای کیفیت استاندارد پلیمری است و به دلیل این که از درب کارخانه به فروش می رسد دارای قیمت مناسب تری است.

ایزوگام ارزان خوب

ایزوگام ارزان خوب چیست؟

نصب ایزوگام در سراسر جهان، به یکی از متداول ترین روش ها برای بهبود فضای بام، تبدیل شده است.
بهترین ایزوگام ها یا به عبارتی ایزوگام ارزان خوب همواره به عنوان اولویت خریداران شناخته می شده اند.
بهترین ایزوگام ایران را می توان ایزوگام مرغوب دلیجان معرفی کرد. ایزوگام عایقی رطوبتی است که به منظور حفظ بنای ساختمان از بارش و رطوبت، مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت هیرمان دلیجان با تولید انواع عایق رطوبتی توانسته است در این زمینه به بهترین شیوه عمل کند.

ایزوگام ارزان خوب

تولید ایزوگام با توجه به محدودیت آب و هوایی

تولید بدون محدودیت ایزوگام دلیجان در کشور، یکی از عوامل اصلی شهرت ایزوگام دلیجان در میان دیگر نمونه های تولید ایروگام ارزان خوب شده است.
همچنین ایزوگام دلیجان نمونه ای از یک ایزوگام:

 • باکیفیت
 • استاندارد
 • مقاوم و بادوام
 • تولید شده از بهترین مواد اولیه
 • مناسب برای آب و هوای منطقه ای است که امروزه در بسیاری از مناطق کشور به عنوان عایق ضد رطوبت ممتاز و با طول عمر بالا مورد استفاده قرار می گیرد.
کارخانه ایزوگام دلیجان توانسته است ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری و ایزوگام سردسیری را به صورت جداگانه تولید نماید.

 

 

چرا ایزوگام ارزان قیمت بخریم؟

برای این که بدانیم باید چه ایزوگامی را بخریم، نیاز به بررسی انواع ایزوگام ها از نظر کیفیت خواهیم داشت چرا که کیفیت ایزوگام تعیین کننده برتری آن نسبت به دیگر نمونه ها است.

 • چه ایزوگامی بخریم؟
 • آیا صرفا برای خرید ایزوگام باید به قیمت آن توجه کرد؟
 • دلایل انتخاب یک ایزوگام چیست؟
 • ایزوگام ارزان خوب کدام است؟

برای انتخاب ایزوگامی مرغوب و درجه یک:

 • ضمانت نامه های رسمی خرید
 • کیفیت و تضمین نهایی
 • بیمه نامه معتبر از مهم ترین ارکانی هستند که در صورت نبود هر یک از این عناصر، نمی توان شاهد خریدی ایده آل بود.

ایزوگام ارزان خوب

ایزوگام ارزان خوب به چند جهت مورد توجه است:

 1. مستقیم از کارخانه تهیه می شود
 2. دارای بهترین کیفیت است
 3. نشان استاندارد اصل دارد
 4. ضمانت نامه و بیمه نامه اصل دارد

در صورت داشتن هر گونه سئوال تخصصی و غیر تخصصی در رابطه با فروش ایزوگام ارزان خوب دلیجان می توان با کارشناسان و مشاوران فروش شرکت ما تماس بگیرید.

 

 

دلایل ارزان بودن ایزوگام دلیجان کدام است؟

تولیدات کارخانه های ایزوگام دلیجان در اقصی نقاط ایران و حتی برخی از کشور های منطقه از محبوبیت و مرغوبیت برخوردار است که این امر نشان از تجربه و تخصص دست اندر کاران در زمینه تولید ایزوگام با کیفیت و ارزان می باشد.
نام دلیجان بر روی ایزوگام کافی است تا اعتماد خریدار به این محصول دو چندان باشد. دلیل این امر هم می تواند نزدیکی این شهرستان به منابع مواد اولیه برای تولید ایزوگام باشد و هم اینکه قیمت تمام شده و در واقع هزینه تولید در این منطقه بسیار متعادل و قابل رقابت در کشور می باشد.
هزینه پائین دستمزد، وجود پالایشگاه اصفهان و تهران در نزدیکی این شهرستان و تهیه قیر مورد نیاز برای تولید ایزوگام با سهولت و با هزینه حمل مناسب، توانسته این کارخانجات را در صدر انتخاب برای مصرف کنندگان ایزوگام دلیجان قرار دهد.
وجود منطقه آزاد تجاری سلفچگان در فاصله ۶۰ کیلومتری دلیجان از نکات برجسته ای است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.
مواد اولیه پلی استر و تیشو که از این مناطق ممکن است تهیه شود با قیمت نازل تر و هزینه حمل کمتر به این کارخانه ها منتقل  می گردد و در نتیجه محصول تولید شده با هزینه تولید کمتر می تواند روانه بازار مصرف شود.
استفاده از مواد اولیه با کیفیت و در دسترس بودن این مواد، از قبیل قیر و لایه های مختلف برای تولید ایزوگام می تواند نقش اساسی در برآورد قیمت تمام شده داشته باشد. که این مهم برای این شهرستان تا حدودی حل شده تلقی می شود.
پالایشگاه نفت اصفهان با تولید روزانه بسیار بالا ی قیر و فروش و انتقال آن به کارخانجات دلیجان با هزینه حمل پائین تر نسبت به دیگر مناطق سبب شده تا قیمت تمام شده ایزوگام در این منطقه قابل رقابت با دیگر مناطق باشد و به این ترتیب قیمت های محصولات تولید شده در این منطقه از قیمت پائین تری برخوردار باشد.
تولید ایزوگام که حاصل تحقیقات و نوآوری و تست های مختلف در آزمایشگاه می باشد، در طول عمر خود از چالش های بسیاری عبور کرده تا به این نقطه رسیده است.
در گذشته برای پوشش پشت بام و نقاطی که نیاز به عایق کاری داشته است از مواد و مصالح دیگری استفاده می شده است. از اندود کاهگل گرفته تا آسفالت و موزائیک، هر کدام به نوعی میدان رقابت را به دیگری واگذار کرده اند تا به ایزوگام دلیجان رسیده است.
طبیعت چرخه زندگی و عمر را یاد میدهد و همگام بودن با آن آسودگی خیال و اطمینان. برای آسوده بودن و داشتن امنیت باید آماده بود. باید مقاوم بود و باید دور اندیشی کرد.

انسان و ایزوگام در گذر زمان

ویژگی زمان و گذشت آن در هماهنگی با طبیعت به انسان آموزش مقاومت و پایداری داده و ساخت ابزار را نیز در تفکر انسان نهادینه نموده است. در حقیقت همه چیز برای ایجاد حس آسودگی و امنیت است. چون بودن در حالت بقا لازمه زنده بودن است. به این ترتیب انسان با ارج نهادن به بقای خود به این دستاورد ها رسیده است.
معنی کلمه عایق بسیار جالب است که در فرهنگ لغات چند معنی برای آن ذکر شده است. در فرهنگ عمید معنی عایق” آنچه سر راه کسی یا چیزی واقع شود” آمده است و در فرهنگ لغات دیگر می توانیم معانی “مانع ، بازدارنده” را نیز ببینیم.
شاید بتوان گفت که عایق و عایقکاری از ابتدا، هم در ذهن بشر اولیه و هم در زندگی روزمره، همیشه با انسان بوده است.
به این ترتیب استفاده از عایق هم از ابتدا در ذهن و فکر بشر جا افتاده و با ساخت ابزار توانسته بر نیروهای خلاف طبیعت بشر غلبه نماید.
ویژگی خاص مد نظر ما که همیشه انسان با آن از در مقابله بر آمده است، یا حرارت بوده و یا رطوبت و در مواقعی هر دو با هم.
بنظر می رسد طبیعت دشمنی خود را از طریق حرارت و رطوبت با انسان آغاز کرده است و در مقابل انسان هم با ساخت عایق به مقابله با این نیروی خصم بر آمده است. عایق های تولید شده توسط انسان از شاخ و برگ درختان و علوفه شروع شده و تا به امروز که به انواع و اقسام در بازار موجود است رسیده، اما خاتمه نیافته است. چون اعتقاد داریم آینده بستر حوادث جدید خواهد بود و انسان هم آمادگی مقابله با این حوادث را در خود دارد.
یکی از این دستاورد های بشری که در زندگی امروز ما نقش بسیار مهمی دارد و توانسته با اتکا به آن حس آرامش و امنیت را در ما بوجود بیاورد عایق های حرارتی و رطوبتی، یا همان ایزوگام است.
ایزوگام نقش بسزایی در ایجاد این احساس خوشایند دارد. موادی که از دل طبیعت و زمین بدست می آید و برای مقابله با همان نیروهای مهاجم طبیعت هم به کار گرفته می شود.
امروزه در مناطق سردسیر با درجه حرارت بسیار پائین در همه جای ساختمان از ایزوگام برای ایجاد عایق استفاده می کنند. با لوله کشی آب گرم در کف ساختمان و قبل از آن عایق کردن کف و حتی در دیوار ها می توانیم به سرما غلبه کنیم.
در اوج گرمای تابستان با استفاده از عایق در کف و دیوارها می توانیم از نفوذ گرمای بسیار زیاد جلوگیری کنیم و با استفاده از ایزوگام مناسب از هدر رفتن انرژی سرمایش تولید شده در داخل، استفاده بهینه را داشته باشیم .
ایزوگام نه تنها در مقابل هجوم سرما و گرما و نفوذ آنها از بیرون به داخل ممانعت می نماید، بلکه با ایجاد سدی در برابر این هجوم می تواند از هدر رفتن انرژی تولید شده که هزینه بسیاری هم برای ما دارد از تسری و اتلاف آن از داخل به بیرون هم نقش بسیار ارزشمندی داشته باشد.
اما شرط برقراری و دو طرفه بودن منافع، استفاده از ایزوگام هیرمان است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین نقطه اتصال انسان به طبیعت می تواند باشد.
آرامش، آسایش و امنیت، با تولیدات ایزوگام دلیجان هیرمان

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!