خانه / ایزوگام / ایزوگام بردین صادراتی با کیفیت بسیار عالی

ایزوگام بردین صادراتی با کیفیت بسیار عالی

ایزوگام بردین صادراتی با کیفیت بسیار عالی تولید می شود و خط تولید و ماشین آلات پیشرفته به همراه بهترین مواد اولیه منجر به تولید عایق رطوبتی درجه یک خواهد شد.

ایزوگام بردین صادراتی بسیار شناخته شده است و اگر در بازار مشاهده کرده باشیم برند های مختلفی ادعا می کنند که توانایی تولید ایزوگام صادراتی را دارند، در صورتی که اینگونه نبوده و حتی بسیاری از مشتریان خارجی برند آن ها را نمی شناسند زیرا محصول آن ها استاندارد های لازم برای عرضه در بازار های خارجی را ندارند و کارشناسان صنعت ایزوگام نیز محصولات آن ها را برای صادرات پیشنهاد نمی کنند.

 

ایزوگام بردین صادراتی

ایزوگام بردین صادراتی با مجوز

شرکت های بازرگانی که قصد فعالیت در زمینه ی تجارت خارجی ایزوگام را دارند برای ابتدا سعی می کنند محصولات تولیدی برند های معتبر و معروف در کشور را از نظر کیفیت و مشخصات ظاهری با استاندارد های جهانی تعریف مطابقت داده و ایزوگام بردین صادراتی که تمامی استاندارد های لازم در زمینه ی صادرات ایزوگام را برای محصولات خود فراهم کرده است برای امضای قرارداد آماده همکاری است.

نکته!

نکته!

تولید ایزوگام صادراتی نیاز به تجهیزات و تیم تولید بسیار مجرب دارد که در کارخانه ایزوگام بردین مهیا شده است.

ایزوگام بردین صادراتی در تولید ایزوگام درجه یک استاندارد با نام تجاری بردین سعی می کند تمامی استاندارد ها و معیار های لازم را در محصول نهایی فراهم کرده تا در بازار های جهانی این محصول به عنوان بهترین محصولات از نظر کیفیت مورد توجه قرار گیرد.

 

 

فروش ایزوگام از طریق سایت های معتبر صورت می گیرد و آن چه که برای عملیات تولید و بسته بندی و صادرات ایزوگام لازم است در کارخانه ایزوگام بردین به طور کامل مورد توجه است و ایزوگام بردین صادراتی مورد قبول کلیه شرکت های بازرگانی است.

ایزوگام بردین صادراتی

ایزوگام بردین صادراتی باکیفیت

شرکت های بازرگانی مختلف برای خرید ایزوگام صادراتی محصولات تولیدی شرکت ما را نیز بررسی کرده و از کیفیت و استاندارد های تعریف شده بر روی محصولات ما رضایت کامل را نیز دارند.

متخصصان داخلی شرکت ایزوگام بردین صادراتی در بعضی از موارد برای پیاده سازی استاندارد های لازم در محصولات سعی می کنند از دانش و کمک متخصصان خارجی نیز در این زمینه استفاده نمایند.

توصیه می کنیم برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی در رابطه با ایزوگام بردین صادراتی با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

 

تفاوت ایزوگام صادراتی با ایزوگام داخلی در چیست؟

در واقع برای پاسخ به این سوال، باید تفاوت میان استاندارد های مورد تائید در کشور های مختلف را مورد بررسی قرار دهیم و مفاد آن را با استاندارد ابلاغ شده از جانب سازمان ملی استاندارد ایران مقایسه کنیم.
استاندارد ها و قوانین نظارتی برای تولید ایزوگام در ایران بستگی مستقیم به دانش و تکنولوژی موجود در کشور، معادن و کیفیت مواد اولیه قابل دسترس، مناطق جغرافیائی و بررسی کارشناسان دارد.
همچنین قیمت تمام شده محصول تولید شده و صرفه اقتصادی برای مصرف کننده نیز می تواند به عنوان یکی از شروط اصلی، در بررسی و اظهار نظر کارشناسان مورد توجه قرار گیرد.
با افزایش قیمت مواد اولیه مانند قیر که در تولید ایزوگام دخالت مستقیم دارد و محصولات پتروشیمی که در تولید ایزوگام دخالت غیر مستقیم دارند، در تغییر استاندارد های ابلاغ شده می تواند موثر واقع شود واستاندارد تولید ایزوگام به تبع آن دستخوش تغییرات شود.
این تغییرات در ضخامت و وزن ایزوگام موجب می شود تولید کننده، خط تولید ایزوگام خود را با این ابلاغیه هماهنگ نموده و محصول نهائی را مطابق با استاندارد ابلاغ شده منطبق نماید.
اما هر کشوری استاندارد خود را دارد و نمی تواند با قوانین و ضوابط دیگر کشور ها انطباق داشته باشد مگر کشورهای عضو اتحادیه ها مانند اروپا که تعداد بسیاری از کشور ها در قالب یک اتحادیه و از نظر قوانین توانسته اند همسان سازی در استاندارد را انجام دهندو بصورت واحد اعمال نمایند. ضمن اینکه نگاه قوانین به مواد و متریال وارد شده به این کشور ها سختگیرانه تر و منضبط تر می باشد.
کارخانجات تولید ایزوگام که قصد صادرات به مناطق جغرافیائی دیگر را دارند باید بطور کامل با این استاندارد ها و قوانین آشنا بوده و تولید خود را با مفاد آنها منطبق و هماهنگ نمایند.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولاتی نظیر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین سال هاست که تولید خود را بر اساس استاندارد های اتحادیه اروپا هماهنگ نموده و از این بابت دارای اعتبار و رتبه در میان این کشور ها شده است.
نگاه مدیریت به تولید محصولات با کیفیت و هماهنگ با استاندارد های قابل قبول در جامعه جهانی، استفاده از ایزوگام را در داخل نیز متحول نموده و با قیمت گذاری مناسب و قابل استفاده برای عموم هموطنان گرامی نگاه به مصرف کننده ایزوگام را در داخل متحول نموده است.
عرضه ایزوگام بردین صادراتی با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان نشانه ای از تولیدات ارزشمند ایزوگام این شرکت است که با ارسال به تمام نقاط ایران عزیز و نمایندگی های خود در سراسر کشور، مصرف کننده داخلی را در اولویت قرار داده است.

قیمت ایزوگام صادراتی برای مصرف کننده داخلی

با توجه به تولید ایزوگام بر اساس استانداردهای دیگر کشور ها طبیعی است که کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولیدات ایزوگام و نتایج آزمایشات و تست های انجام شده روی ایزوگام باید از دقت و کیفیت بالاتری برخوردار باشد.
این تغییرات در استاندارد ها و کیفیت به این معنی نیست که در داخل از تولیدات بدون کیفیت می توان استفاده کرد و یا ایزوگام را می توان با هر مواد اولیه فاقد کیفیت تولید کرد، بلکه می تواند به این معنی باشد که با توجه به شرایط جوی و منطقه ای کشور می توان تولید ایزوگام را با ضخامت کمتر و در نتیجه با وزن کمتر تولید کرد بدون اینکه در طول عمر ایزوگام تغییر چندانی بوجود بیاید.
نظر جمیع کارشناسان و متخصصین علوم ساختمان بر این است که هماهنگی و انطباق باید میان متریال و مصالح ساختمانی وجود داشته باشد و کیفیت مصالح مورد استفاده در ساختمان ها باید با هم هماهنگ باشند. با عنایت به دوام و طول عمر ساختمان در کشور، ایزوگام هم برای هماهنگی با این ساختمان ها باید از دوام و طول عمر مناسب برخوردار باشد.
ایزوگام صادراتی بردین و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان از آن جمله تولیدات محسوب می شود که برای استفاده در داخل و خارج از کشور، کیفیت و قیمت یکسان دارد و مصرف کننده داخی می تواند روی طول عمر ۲۵ سال برای این محصولات حساب ویژه باز نماید.
قیمت مناسب این محصولات برای مصرف کننده و مشتری داخلی، نصب توسط افراد مطلع و با تجربه می تواند طول عمر مفید این محصول را چندین سال افزایش داده و کماکان مانند روز های ابتدائی خرید، از کارکرد آن اطمینان داشت.

روش های خرید ایزوگام بردین صادراتی

مصرف کننده داخل کشور اگر تمایل دارد که یکبار و برای همیشه از ایزوگام استفاده نماید باید در سبد خرید مصالح ساختمانی به شرکت ایزوگام هیرمان روی بیاورد.
ایزوگام صادراتی بردین را در نظر داشته باشد و در زمان انتخاب ایزوگام برای مصرف در مکان های مختلف از این نوع عایق استفاده نماید.
استفاده از مواد اولیه درجه یک، قیر پالایشگاهی و خالص، تجهیزات و دستگاه های تولید تمام اتوماتیک، بسته بندی به روز و روش های ارسال استاندارد و نحوه خرید بسیار آسان، مجموعه هیرمان را از دیگر تولید کنندگان مجزا و در رتبه بالاتری قرار داده است.
استفاده از شبکه های مجازی و اجتماعی، همچنین مراجعه به سایت شرکت هیرمان و ثبت سفارش، از روش های مرسوم این روز های خرید است. با ثبت سفارشات در این شبکه ها در انتظار تماس مشاور فروش و متخصص در امر ایزوگام خواهید ماند تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به سادگی شما را تا خرید مطمئن و آسان هدایت نمایند.
تماس با دفتر فروش و از طریق تلفن های درج شده در سایت هم می توانید کلیه کارهای خرید را بصورت یکپارچه و در اسرع وقت انجام و مشاوره همزمان انجام داده و محصول مورد نظر خود را در محل تحویل بگیرید.
همچنین با مراجعه حضوری به دفتر فروش می توانید بصورت مستقیم هم با محصولات هیرمان آشنا شده و هم انتخاب ایزوگام را به همراه مشاوره بطور همزمان انجام دهید.
شرکت ایزوگام هیرمان با نگاه به داخل، تولیدات خود را فراتر از استاندارد های داخلی تولید می نماید و برای تولید از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت استفاده می نماید. اثبات این مدعا تحویل ضمانت نامه کارخانه و بیمه نامه معتبر در زمان خرید به شماست.
آرامش و آسایش را با امنیت بصورت همزمان با محصولات هیرمان داشته باشید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!