خانه / ایزوگام / ایزوگام آتیه شرق دلیجان مرغوب

ایزوگام آتیه شرق دلیجان مرغوب

ایزوگام آتیه شرق دلیجان بسیار مرغوب و با کیفیت عالی در کارخانه ای مجهز و با خط تولید بسیار مجرب تولید می شود و کاربرد این ایزوگام در تمام پروژه ها محسوس است.
در حال حاضر ایزوگام آتیه شرق دلیجان در بهترین کیفیت و مرغوبیت بالا در بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد.
این محصول توانسته در مدت زمان بسیار کم با استقبال بسیار خوب مشتریان و کارفرمایان قرار گرفته است.
دلیل آن پیاده سازی و وجود تمامی استاندارد ها و معیار های تعریف شده بر روی تولید و فروش محصول رعایت شده است.

برای خرید موفقیت آمیز ایزوگام شرق بهتر است از کارشناسان و متخصصین شرکت هیرمان دلیجان و وب سایت بهره مند شوید.
ایزوگام آتیه شرق

کیفیت، رمز ماندگاری ایزوگام شرق هیرمان

شرکت هیرمان معتقد است، برای داشتن مشتری باید به کیفیت رو کرد و تولید بر مبنای مواد اولیه با کیفیت، همیشه در ذهن می ماند. برخورد با مشتری و توجه به نیاز واقعی او می تواند راهگشا باشد. مشاوره درست و اطمینان بخش که بر مبنای دانش و تجربه باشد هم بخش دیگری از مشتری مداری شرکت هیرمان است. بعلاوه وجود افراد مطلع و آگاه نسبت به صنعت در حال کار هم از شاخصه های قابل اعتنا در این شرکت محسوب می شود.
در نهایت به این نکته پی می بریم که به نظر مدیران شرکت هیرمان، ماندن در صنعت و ایجاد چرخه اقتصادی تنها بر پایه تولید بیشتر نیست و در حقیقت تولید با کیفیت است که حرف اول و آخر را می زند به این دلیل که دیگر کسی به دنبال جنس ارزان نیست و همه از کیفیت مناسب حرف می زنند.
حتی در خرید واحد ساختمانی چنان حساسیت به خرج داده می شود و به نکات ریز و ریزه کاری ها ارزش داده می شود که در گذشته کسی به این موارد اهمیت نمی داد.
از نظر شرکت هیرمان، هزینه کسب تجربه و آموزش دادن به نیروی انسانی بسیار مهم است و تولید کننده واقعی و کار آفرین متعهد به هیچ وجه نیروی انسانی آموزش دیده و با تجربه را به راحتی از دست نمیدهد. در حالی که بارها شاهد تعدیل نیروی اسانی شرکت های بزرگ بوده ایم، نیروهائی که برای کسب تجربه و آموزش، هزینه بسیاری برای شرکت و اقتصاد تولید کننده داشته است.
مورد دیگری که بسیار جالب بنظر می آید این است که شرکت هیرمان به هیچ وجه از مواد اولیه بدون کیفیت در تولیدات خود استفاده نمی کند. حتی به قیمت از دست دادن حاشیه سود خود و فروش تولیدات و محصولات به قیمت تمام شده.
در جائی که تولید کننده ای ممکن است برای کسب منافع بیشتر از مواد اولیه نا مناسب و بدون کیفیت لازم بهره ببرد، این تولید کننده با اعتماد به نفس بالا از این کار خودداری می نماید و نگاه به محصول با کیفیت و ارزش نهادن به مشتری را در اولویت خود دارد.

شرکت و کارخانه تولید ایزوگام هیرمان که با تمام توان و تلاش خود برای تولید محصولات با کیفیت استفاده می نماید، با تولید روزانه و ماهانه با حداکثر ظرفیت در این بازار رکود ساخت و ساز به فعالیت خود ادامه می دهد. برای هیرمان که تولیدات عایق های رطوبتی و حرارتی با نام های سوپر صادراتی هیرمان، حلزون، ایزوگام صادراتی بردین و طوفان شرق را در دست دارد، از منطقه و قطب صنعتی دلیجان است که در سال های اخیر توانسته محصولات خود را به دیگر بازار های جهانی معرفی و صادر نماید.
شما می توانید با ارامش و اطمینان از محصولات ایزوگام هیرمان برای عایق کاری استفاده کنید.

تشخیص ایزوگام خوب از بد با چند راهکار ساده

شرایط و محل استفاده از ایزوگام بطور محسوسی در مقاومت و طول عمر ایزوگام دخالت دارد و ایزوگام بکار رفته در مناطق سردسیر قطعا با ایزوگام مورد استفاده در مناطق گرمسیر تفاوت دارد.
پیشنهاد موکد مشاورین در شرکت هیرمان این است که قبل از خرید ایزوگام حتما با کارشناس این صنعت مشورت کنید و نوع ایزوگام مورد نیاز را با توجه به توصیه های اهل فن انتخاب و خرید نمائید.
بهترین نوع ایزوگام برای انتخاب، خرید و استفاده در مناطق سردسیر و گرمسیری ایزوگامی است که در تولید آن از قیر پالایشگاهی استفاده شده است و بهترین نوع ایزوگام برای این انتخاب بسیار ساده است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، با ضخامت ۵ میلیمتر و وزن ۵۰ کیلوگرم مناسب این انتخاب است.
مشخصات فنی آن را می توانید با هماهنگی با دفتر فروش و یا تماس با کارخانه واقع در دلیجان درخواست نمائید. اما برای خرید ایزوگام وزن و طول و عرض تنها ملاک انتخاب نمی تواند باشد. نیاز به راهکار ساده ای داریم تا هر کسی بتواند ایزوگام خوب و استاندارد را از بدون کیفیت و تقلبی تشخیص دهد.
یکی از راه های بسیار ساده و قابل استناد می تواند بوی ایزوگام باشد. در تولید ایزوگام ممکن است برای پائین نگهداشتن هزینه های تولید به قیر، مواد معدنی دیگری را اضافه نمایند. میتوانید با بو کردن ایزوگام به این نکته به سادگی پی ببرید.
ایزوگام تولید شده با قیر پالایشگاهی کاملا بوی قیر را دارد و در غیر این صورت بوی نا مطبوع گازوئیل می دهد و نشان از افزودن مواد دیگری به ایزوگام می دهد.
میتوانید بطور دیگری هم ایزوگام را تست کنید. برای این منظور ایزوگام را از یک طرف بکشید و در صورتی که ایزوگام پاره نشد می تواند کیفیت مناسبی داشته باشد. البته به خاطر داشته باشید که ایزوگام را در نقطه تست از هر دو طرف بکشید تا آزمایش مقاومت نقطه ای را کامل انجام داده باشید.
حتی می توانید گوشه ایزوگام منتخب خود را تا کنید، ایزوگام خوب و استاندارد نباید به هنگام تا کردن بشکند و یا ترک غیر معمول بردارد.

استاندارد ایزوگام از نظر سازمان استاندارد ایران

سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه ایزوگام و مشخصات فنی و شیمیائی آن و همه نکات و قوانین لازم را تدوین و در اختیار عموم علاقمندان قرار داده است.
با مراجعه به سایت این سازمان می توانید فایل نوشتاری آنرا بدست بیاورید، اما برای اینکه بتوانید از شکل ظاهری و اطلاعات موجود در خود ایزوگام به کیفیت آن پی ببرید راهکارهای تقریبا ساده ای وجود دارد. از نظر سازمان ملی استاندارد، ایزوگام باید دارای حداقل شرایط زیر باشد.

 • وزن رول ایزوگام باید بین ۳۷ تا ۴۲ کیلوگرم باشد.
 • حداقل طول رول ایزوگام پس از باز کردن و پهن کردن آن باید ۱۰ متر باشد.
 • عرض استاندارد ایزوگام از ابتدا تا انتها باید ۱ متر باشد.
 • مقاومت استاندارد در برابر گرما حداقل بین -۱۰ درجه تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد باشد.
 • نقطه اشتعال ایزوگام و مقاومت در برابر آتش گرفتن حدود ۲۵۰ درجه سانتیگراد باشد.
 • نوع قیر مورد استفاده در ایزوگام می بایست از قیر پلیمری باشد.
 • از الیاف پلی استر سوزنی بدون بافت و همچنین از الیاف نخ دار تیشو در تولیدات استفاده شود.
 • بخش داخلی باید از پودر معدنی به نام تالک و یا از فیلم پلی اتیلن استفاده شود تا ایزوگام در زمان رول کردن به هم چسبیده نشود.
 • و نکته آخر اینکه در نمای خارجی از روکش فویل آلومینیومی با ضخامت مناسب بهره ببرد.
  البته باید ذکر شود این مورد می تواند در ایزوگام های ساده و بدون فویل که برای استفاده در مکان های خاص قابل استفاده است حذف شود.
  موارد ذکر شده برای ایزوگام استاندارد مورد تائید سازمان ملی استاندارد ایران است اما این بندها و گفته ها برای محصولات مختلف و تولیدات گوناگون ایزوگام دارای تغییراتی است.
  در حقیقت ایزوگام دلیجان باید هیرمان باشد.

 

قیمت ایزوگام آتیه شرق

همواره به راحتی می توان برای خرید ایزوگام پلیمری آتیه شرق دلیجان را حتی با قیمت عمده بسیار خوب نیز از بعضی منابع تامین دست اول تهیه کرد که در این باره نظرات و پیشنهادات بعضی از کارشناسان بزرگ در زمینه ی فروش ایزوگام را برای شما ارائه می نماییم.
با کمی جست وجو و پرسش از تاجران و همکاران می توانید منابع دست اول برای تامین و خرید ایزوگام را پیدا نمود.
شاید از میان این تعداد منابع دست اول تنها برخی از آن ها توانایی فروش ایزوگام آتیه شرق دلیجان با قیمت کارخانه را داشته باشند.
به عبارتی پیدا کردن چنین منابع دست اول کمی زمانبر و حتی در بعضی از مواقع هزینه بر نیز می باشد.
شرکت هیرمان دلیجان به روش های متنوع توانسته است خرید و فروش ایزوگام و لیست قیمت ایزوگام را سامان ببخشد.

مصرف مواد اولیه بسیار مرغوب و درجه یک می تواند ضمانت کیفیت و چسبندگی بالای این عایق رطوبتی است.
ایزوگام آتیه شرق

ایزوگام شرق دلیجان

همانطور که گفته شد به سختی می توان منابع دست اول تامین ایزوگام آتیه شرق دلیجان را پیدا نمود و به همین دلیل نیز شاید مشکلاتی برای تاجران در تامین نیاز مشتریان خود برای این محصول به وجود آید.
شرکت ایزوگام هیرمان شزق دلیجان به صورت عمده و با تحویل سریع و فوری انواع ایزوگام شرق را به شما معرفی می کند.
مصرف ایزوگام شرق دلیجان و بهترین نمونه آن ایزوگام آتیه شرق در مواردی مانند:

 • پارکینگ های طبقاتی
 • سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها
 • سقف کانکس ها و ساختمان های پیش ساخته
 • باند فرودگاه ها
 • پل های هوایی و پل های بتنی
 • مترو و تاسیسات و سازه های جانبی
 • سدها و سازه های آبی
 • لوله های آب؛ گاز و نفت؛ و موارد بسیار دیگر به چشم می خورد.

ایزوگام مرغوب دلیجان در سراسر ایران

خوشبختانه شرکت هیرمان دلیجان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های دست اول در زمینه ی تولید و عرضه ایزوگام آتیه شرق دلیجان توانسته قرارداد های همکاری کوتاه مدت و بلند مدت با شرکت های مختلف را امضا کند.
شرکت ایزوگام هیرمان شرق دلیجان آماده ی همکاری با تاجران و فروشندگان جهت تامین ایزوگام درجه یک آتیه شرق دلیجان می باشد.
بهترین انواع ایزوگام پلیمری در سراسر کشور به صورت عمده پخش و توزیع می شود.

 • یزد
 • گرگان
 • همدان
 • بجنورد
 • قزوین
 • بروجرد
 • کرمان
 • آمل
 • گنبد کاووس
 • آبادان، تعدادی از شهرهایی هستند که بهترین ایزوگام شرق دلیجان در آن ها توزیع می شود.
ایزوگام آتیه شرق

خرید آنلاین ایزوگام دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان را برای مصارف داخلی و خارجی به شرکت ها و بازرگانی ها معرفی می کند.
ایزوگام درجه یک استاندارد شرق برای مصارف گوناگون به صورت اینترنتی به فروش می رسد.
ایزوگام آتیه شرق دلیجان برای مناطق مختلف آب و هوایی به صورت جداگانه تولید می شود.
خرید آنلاین ایزوگام شرق دلیجان از طریق وب سایت و راه های تماس بدون واسطه و مستقیم صورت می گیرد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!