خانه / ایزوگام / شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران پلیمری دفتر تهران

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران پلیمری دفتر تهران

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید انواع ایزوگام پلیمری می باشد و در شهرهای مختلف ایران از جمله تهران نیز دفتر دارد.
شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران در تولید محصولات خود از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت نیز استفاده می کند. این شرکت با قدمت، تمام استاندارد های لازم در زمینه تولید انواع ایزوگام مرغوب را نیز کسب کرده است.

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران یک شرکت سهامی عام است که اولین و بزرگترین تولید کننده عایق های حرارتی و صوتی و اولین تولید کننده عایق رطوبتی پیش ساخته با نام تجاری ایزوگام در کشور ایران نیز است.
نخستین کارخانه آن با هدف تولید پشم شیشه در سال ۱۳۶۶در شهر تهران و با نام تجاری ایزوران افتتاح شد. تولید پشم شیشه در این کارخانه بر اساس فرایند تل و تحت دانش فنی شرکت سنت کوبن فرانسه شروع شد.
از جمله مهم ترین محصولات تولیدی این کارخانه عبارت اند از:

 • ایزوگام تک لایه ای
 • ایزوفوندو
 • ایزوگام سنگریزه ای
 • ایزوگام دولایه روکش دار و محصولاتی دیگر که به صورت خاص و پروژه ای تولید می شود. تمام محصولات تولیدی این کارخانه از مواد اولیه درجه یک تولید و برای عرضه به بازار مصرف فرستاده می شود.

  توجه کنید!

  توجه کنید!

  ایزوگام پشم شیشه یکی از بهترین انواع ایزوگام موجود تولیدی در بازار است و برای موارد مختلف نیز کاربرد دارد.

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران

ایزوگام پشم شیشه چیست؟

ایزوگام پشم شیشه بردین یکی از انواع ایزوگام های تولیدی در بازار است که به دلیل استفاده پشم شیشه در آن از ویژگی هایی مانند: عایق صوتی مناسب،عایق حرارتی و رطوبتی مناسب و دیگر خصوصیات مربوط خود است.
شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران با دانش فنی متخصصان خود اقدام به تولید این نوع از ایزوگام نیز کرده است. تولید ایزوگام پشم شیشه با رعایت مواردی مانند: شرایط آب و هوایی مناطق مختلف کشور و… صورت میگیرد.
در تولید ایزوگام پشم شیشه استفاده ازمواد پلی استر مرغوب و قیر خالص پالایشگاهی اهمیت زیادی نیز دارد.

دقت فرمایید!

دقت فرمایید!

دفتر ایزوگام پشم شیشه ایران در تهران آماده اخذ نمایندگی فروش انواع محصولات از سراسر ایران پهناور است.

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران

دفتر ایزوگام پشم شیشه ایران در تهران

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران یکی از شرکت های با سابقه تولید انواع عایق های رطوبتی، حرارتی و صوتی در ایران است که توانسته به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب بازار فروش خوبی برای تولیدات خود نیز پیدا کند.

 • عرضه کننده بهترین ایزوگام پلیمری
 • بازاریابی و شناسایی و معرفی محصولات
 • به کارگیری نیروهای مجرب در فروش
 • ارائه ضمانت نامه فروش
 • نمایندگی های معتبر و متخصص؛ از جمله فعالیت های شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران است.

نکته!

نکته!

یکی از راه های خرید هر محصولی مراجعه به دفاتر و نمایندگی های فروش و عرضه آن محصول در بازار است.

 

مراجعه به دفتر شرکت هیرمان و سفارش خرید ایزوگام

امروزه و در دنیایی که ما زندگی میکنیم عرضه و تقاضای کالاهای مصرفی ما به اشکال گوناگون رخ می دهد و فروش محصولات با واسطه های زیاد باعث بالا رفتن غیر متعارف آن محصول مثل ایزوگام برای خریدار آن است. از راه هایی که خرید ایزوگام پشم شیشه را مقرون به صرفه می کند مراجعه به دفاتر فروش شرکت نیز است.
خرید مستقیم انواع ایزوگام شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران به صورت آنلاین برای شهرهایی مانند:

 • تهران
 • قم
 • کرج
 • بندرعباس
 • سنندج
 • کرمان
 • ایلام
 • شیراز
 • اهواز
 • اصفهان
 • تبریز
 • ارومیه
 • رشت
 • ساری
 • گرگان و خرید مستقیم ایزوگام پشم شیشه از دفاتر شرکت هیرمان باعث حذف واسطه ها و اطمینان بیشتر از محصول می شود.

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران

دفاتر عرضه محصولات شرکت به دنبال کسب رضایت مشتری با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب است.
شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران برای فروش محصولان خود بدون واسطه در تهران و سایر مراکز استانها و شهر های مختلف کشور نیز دفاتر فروش را راه اندازی کرده است.

 

 

چرا ایزوگام هم عایق رطوبتی و هم حرارتی است؟

البته در مورد عایق بودن در برابر رطوبت می توانیم به وجود قیر در تولید ایزوگام اشاره کنیم. قیر که در تولید این محصول بکار گرفته می شود همراه با لایه های پلی استر و تیشو با هم وارد سینی قیر شده و در مجموع تشکیل لایه ای را می دهند که می تواند در برابر رطوبت از خود مقاومت نشان دهد.
قابل ذکر است که منظور از رطوبت نم معمولی و خیلی ناچیز نیست حتی ایزوگام که در پشت بام ساختمان ها و برای عایق کاری استفاده می شود می تواند در برابر بارندگی های بسیار شدید و بارش برف و ماندن آن روی لایه ایزوگام تا آب شدن هم مقاومت نماید.
پارو کردن برف در گذشته به این خاطر صورت می گرفت که هم برف نشسته در پشت بام از وزن قابل ملاحظه ای برخوردار بود که می توانست برای سقف ایجاد بار اضافی نماید و خطراتی را داشته باشد و هم اینکه در ساخت عموم سقفها از موادی استفاده می کردند که مقاومت و نفوذ ناپذیری بسیار کمی در برابر رطوبت داشتند.
امروزه ایزوگام هم بخاطر وزن کم و هم دارا بودن شرایط تاب آوری بالا و مقاومت بسیار زیاد ماده ای ارزنده برای عایق کاری محسوب می شود.
قیر موجود در ایزوگام بواسطه خاصیت چسبندگی بالا و نفوذ به عمق ترکهای ایجاد شده در پشت بام ها بدلیل حرارت تابش نور مستقیم می تواند گزینه خوبی برای این منظور باشد.
اما در مورد عایق حرارتی بودن چه؟ چرا ایزوگام می تواند عایق حرارتی هم محسوب شود؟ چه چیزی در ایزوگام وجود دارد که این محصول را به عنوان عایق حرارتی به حساب آورده است؟
میدانیم که نور تولید گرما می کند و تابش مستقیم خورشید می تواند باعث ایجاد گرما شود. این گرما تا حدودی قابل تحمل است اما استمرار و مداومت آن در طول روز می تواند با گرم کردن پشت بام و نفوذ حرارت به لایه های پائین تر که همان بتن یا تیرچه و بلوک است باعث تبادل حرارت بین هوای بیرون و داخل ساختمان باشد.
به همین ترتیب اتلاف انرژی سرمایشی را در فصول گرم به دنبال دارد و هدر رفتن انرژی گرمایی را در فصول سرد در پی خواهد داشت.
بنا بر این وجود لایه ای که بتواند از این تبادل انرژی ممانعت نماید در پشت بام لازم و ضروری است. بهترین ماده ای که می تواند مقاومت مناسب را از خود نشان دهد طی آزمایشات گوناگون و تست های ارزیابی ماده ای است که هم دارای انعطاف باشد و هم اینکه بتواند نور را منعکس و از شدت حرارت بکاهد.

لایه های قیر و پلی استر و تیشو در مجموع با هم تشکیل همین لایه دارای انعطاف را می دهند و با اضافه نمودن یک لایه بسیار نازک و در حد میکرون از فلزی سبک و تا حدودی ارزان و انعطاف پذیر می تواند به این مجموعه توان مقاومت در برابر حرارت را هم اضافه نماید. در تولید ایزوگام و برای تاب آوردن در برابر تابش نور مستقیم لایه آلومینیومی در نمای آن اضافه میکنند که فویل نام دارد.

مشخصات و کارکرد فویل در ایزوگام چیست؟

فویل ها که از جنس آلومینیوم هستند و ضخامت بسیار نازکی دارند از وزن خیلی کمی هم برخوردار هستند و زمانی که به لایه های ایزوگام و در خط تولید به آن اضافه می شود همان کار مقاومت در برابر هدر رفت انرژی های سرمایشی و گرمایشی را فراهم می نماید و هم اینکه از خود ایزوگام هم محافظت می نماید.
باید به این نکته اشاره نمود که ممکن است در تولید ایزوگام این لایه را حذف نمایند، که در این صورت ایزوگام ومحصول تولید شده به ایزوگام ساده تبدیل می شود که در مکان های بخصوصی از آن استفاده می شود. به عنوان مثال از این نوع ایزوگام می توان در پی دیوار ها و یا کف سرویس های بهداشتی و آشپزخانه قبل از سرامیک و نصب آن در این مکان ها استفاده کرد.
شایان ذکر این که لایه فویل می تواند تبدیل به لایه ای با طرح و شکل های بسیار متنوع هم باشد که با فرایند پیچیده ای تولید می شوند و در تولید ایزوگام طرح دار استفاده می شوند.
ایزوگام طرح دار هم در نمای برخی ساختمان ها و هم در پشت بام منازل قابل استفاده است و از تنوع و زیبائی بخصوصی هم بهره برده است.
در مجموع ی توان از لایه فویل به عنوان نمای خود ایزوگام و یا ظاهر آن نام برد که نقش اساسی در ماندگاری و طول عمر ایزوگام دارد.
هم به جهت جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به ایزوگام و سقف منازل و دیوارها و هم برای ایجاد سد بسیار مناسبی برای جلوگیری از اتلاف انرژی های گران قیمت تولید شده برای سرمایش و گرمایش و هم برای محافظت از خود ایزوگام برای رسیدن به حداکثر عمر مفید و ماندگاری در زمان های طولانی قابل ارزش است.
کیفیت این لایه بسیار مهم است و عدول از مشخصات تعریف شده در جداول سازمان ملی استاندارد ایران در تولید این لایه می تواند خسارت سنگینی به مصرف کننده ایزوگام وارد نماید. به همین منظور و در جهت افزایش ایمنی و سلامت محصولات تولید شده در کارخانه های ایزوگام، قبل از هر اقدامی برای تولید انبوه نمونه ای از آن را به سازمان استاندارد ارسال و در اختیار آزمایشگاه های این مجموعه قرار می دهند تا آزمایشات و تست های مورد نیاز بر روی آن انجام شود.
پس از تائید سازمان ملی استاندارد ایران، مجوز برای تولید انبوه صادر و در اختیار تولید کننده قرار می گیرد تا نسبت به تولید محصول با انطباق کلیه تولیدات با نمونه ابتدائی اقدام نماید.
گاهی هم بطور نامنظم و سرزده از تولیدات کارخانه های ایزوگام نمونه هائی را برای تست مجدد انتخاب و مورد آزمایش قرار می دهند.
کد روی برچسب ایزوگام را می توانید به سامانه ای که برای همین منظور در اختیار قرار دارد ارسال و کلیه اطلاعات محصول تولید شده را بصورت پیامک در یافت نمائید.چرا خرید ایزوگام از هیرمان ؟

ایزوگام هیرمان با استفاده از بهترین مواد اولیه و در بالاترین سطح استاندارد تولید می شود. یکبار برای همیشه استفاده میکنید و از ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه برای محصول برخوردار است.
ایزوگام های سوپر صادراتی هیرمان را تولید می کند و از انواع تولیدات در لایه های مختلف با ضخامت و وزن های متنوع برای استفاده در مکان های متفاوت تولید می کند.
ایزوگام دلیجان هیرمان، برای تمام شرایط جوی، تولیدات متنوع دارد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!