خانه / ایزوگام / عایق رطوبتی ساختمان درجه یک و مرغوب

عایق رطوبتی ساختمان درجه یک و مرغوب

عایق رطوبتی ساختمان هر چقدر که باکیفیت تر و به صورت مرغوب و درجه یک تولید شده باشد می تواند دوام بیشتری داشته و برای سال ها بدون نیاز به تعمیر کار می کند.
شناخت و تشخیص یک عایق رطوبتی درجه یک و مرغوب شاید کار ساده و آسانی برای هر شخص و یا فرد عادی نباشد زیرا هر فردی در جامعه اطلاعات و دانش تخصصی در زمینه ی انواع عایق رطوبتی، ویژگی ها و مزایای آن ها فرآیند تولید و… آن ها نداشته باشد.
خرید عایق رطوبتی ساختمانف بهتر است از مبادی مطمئن و از کارخانه ایزوگام دلیجان به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت گیرد.

عایق رطوبتی ساختمان

قیمت عایق رطوبتی ساختمان

در این مطلب قصد داریم تا اطلاعاتی تخصصی و مهم در هنگام انتخاب و خرید ایزوگام  و تهیه عایق رطوبتی ساختمتان ارائه کرده تا در زمان های مهم و یا خرید بتوان بهترین تصمیمات را گرفت.

 • خرید از نمایندگی های مجاز و فعال ایزوگام
 • خرید از درب کارخانه بدون واسطه
 • تهیه و تامین ایزوگام از طریق فروشگاه های آنلاین

همواره نمایندگی های مجاز ایزوگام و یا مشاوران فروش شرکت های تولیدی در زمینه ی خرید ایزوگام و شناخت عایق رطوبتی ساختمان، اطلاعات بسیار تخصصی در زمینه ی جنس تیشو و انواع لایه ایزوگام، جنس روکش عایق رطوبتی و مشخصات ظاهری آن ها و… را ارائه می کنند.

توجه!

توجه!

قیمت عایق رطوبتی ساختمان تا اندازه زیادی نشان دهنده کیفیت و دوام آن است.

عایق رطوبتی ساختمان

مشخصات ایزوگام مرغوب

عایق رطوبتی ساختمان باید دارای مشخصات کیفی و ظاهری بسته به سطح کیفی و نوع آن بوده تا مشتری با توجه به این اطلاعات و براساس نیاز خود تصمیم گیری نماید.

عایق رطوبتی درجه یک و مرغوب:

 1. کیفیت مواد اولیه بالایی دارد
 2. بهترین قیر پلیمری در آن به کار رفته است
 3. برندهای شناخته شده دارد
 4. نشان استاندارد بر روی لیبل درج شده است
 5. مشخصات فنی تایید شده دارد
عایق رطوبتی ساختمان
عایق رطوبتی ساختمان

نصب انواع عایق ساختمانی

عایق رطوبتی ساختمان باکیفیت پلیمری که خریداری شود در هنگام نصب آن هم می توان با اطمینان خاطر عمل کرد و همین امر موجب خواهد شد که:

 • تعمیر و زیرسازی به بهترین شکل صورت گیرد
 • مقاومت و استحکام ساختمان تضمین شود
 • کارها به سرعت پیگیری و پایان می یابد

برای به دست آوردن اطلاعات فنی بیشتر در زمینه ی انواع عایق رطوبتی ساختمان توصیه می شود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

الزامات قبل از نصب ایزوگام دلیجان برای کنترل

در زمان نصب ایزوگام و در مراحل انجام آن، از تجهیزات و لوازم خاصی استفاده می شود که ممکن است خطراتی را برای کسانی که آشنا نیستند داشته باشد. در هر حالت کار با ابزار نیاز به احتیاط و دقت بیشتر را دارد بخصوص ابزاری که از شعله آتش و حرارت بسیار بالا استفاده می کند.
نکته بسیار مهم در کار کردن با ابزار نصب ایزوگام اطمینان از سلامت و سالم بودن کپسول گاز و فلکه بازو بسته کردن آن است. مرحله بعدی اطمینان از سالم بودن مهره اتصال شلنگ مشعل به کپسول است و قبل از اینکه کاملا وارد پروسه آتش زائی شود باید چند بار مود تست قرار گیرد تا کاملا از سالم بودن آن اطمینان لازم حاصل شود.
در این مورد بخصوص باید یاد آوری نمود که اگر کار نصب در فضای بسته و درون ساختمان باید انجام گیرد، رعایت این نکته از درجه اهمیت بالاتری برخوردار خواهد بود. معمولا اجرا و نصب ایزوگام در فضاهای کوچک و سربسته با خطرات بیشتری هم مواجه است که حضور افراد غیر لازم و کارگران اضافی می تواند باعث کندی کار نصب و در مقابل افزایش خطر را به دنبال داشته باشد.
نصب ایزوگام در پشت بام به این دلیل که در فضای باز انجام میگیرد، شاید راحت تر و با اطمینان بیشتری همراه باشد اما باید توجه داشت که پشت بام هر ساختمان در بالاترین ارتفاع قرار دارد و در زمان نصب ایزوگام در نزدیکی لبه های جان پناه و داکت های لوله و تاسیسات در آن مکان ممکن است توجه و دقت بیشتری را طلب نماید.
حضور افراد کم سن و سال و بخصوص کودکان که نسبت به کلیه مسائل و امور ضروری و غیر ضروری از روحیه جستجوگر و کنجکاوی زیادی برخوردار هستند اصلا لازم نیست و کاملا غیر فنی و حرفه ای هم هست. بنا بر این لازم است که محل کار و محل نصب ایزوگام خالی از کودکان باشد.
در زمان انتقال رول های ایزوگام به محل نصب به همراه لوازم و تجهیزات نصب، به خاطر سنگینی آنها احتمال افتادن و غلطیدن وجود دارد بنا بر این استفاده از کفش ایمنی و لوازم ایمنی فردی لازم و حتی ضروری است.
شعله مشعل می سوزاند و رول ایزوگام با وزن حدود ۴۰ کیلو گرم اگر سقوط کند می تواند آسیب جدی به بدن را به دنبال داشته باشد.
توصیه اکید میگردد که در زمان نصب ایزوگام در فضاهائی که سطح گسترده و زیادی دارند، کلیه رول های ایزوگام به یکباره به محل نصب منتقل نشود و بسته به وسعت محل نصب، تقسیم بندی صورت گیرد و به تعداد لازم برای هر قسمت کار انتقال رول ایزوگام صورت گیرد.
قبل از اینکه اقدام به نصب صورت گیرد از وضع جوی و پیش بینی کارشناسان در این مورد جویا شوید و بهترین زمان ممکن را برای این منظور در نظر داشته باشید. ممکن است در شرایط جوی نامساعد و در میان کار نصب بارندگی و یا طوفان از ادامه کار ممانعت نماید و خطراتی را هم در پی داشته باشد.
معمولا پیشنهاد می شود کار نصب در هوای آفتابی و در دماهای تا ۵ در جه بالا ی صفر و کمتر از ۴۰ درجه سانتیگراد انجام گیرد. چون هم سرمای زیاد کار نصب را با مشکل مواجه می کند و هم گرمای بسیار می تواند می تواند با حرارت مشعل تجمیع و دردسر آفرین باشد.

فرایند صادرات ایزوگام دلیجان چگونه است؟

روش های صادرات ایزوگام می تواند بسیار متنوع باشد، که از آن جمله می توان به حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریائی و یا هوائی اشاره نمود.
هر کدام از این روش ها دارای معایب و مزایائی هستند که به همه آنها نمی توان در اینجا پرداخت اما اشاره ای مختصر را در ادامه خواهید خواند.
معمولا و بطور عمده حمل و نقل و ارسال کالای تجاری به دو صورت امکان پذیر است. یکی روش” کریر ” و دیگری” فورواردر “. در تمام روش های انتقال و حمل و نقل از این دو روش استفاده می شود که در عین شباهت با هم، دارای تفاوت ماهوی هستند.
” کریر ” به شرکت حمل و نقلی اطلاق می شود که خود آنها صاحب و مالک کالای صادراتی نیستند، یا کالا را اجاره کرده اند و یا بصورت تعهدی برای دیگری حمل می نمایند. این شرکتها به کلیه مراحل ارسال کالا از مبدا تا مقصد نظارت داشته و دایره انجام خدمات و البته مسئولیت آنها در قبال صادرات کالا بالاتر از شرکت های” فورواردر ” است.
شرکت های” فورواردر ” به اشخاص و یا شرکت هائی گفته می شود که در قبال دریافت مبلغی مورد توافق و به عنوان یک واسطه کالا و مسئولیت حمل آن را در اختیار می گیرند. در این روش نکته قابل ذکر این است که شرکت ” فورواردر” مسئولیتی در قبال کالا نداشته و فقط کار حمل و نقل را به عهده می گیرد.
در حمل و نقل هوائی که تقریبا یک روش جدید محسوب می شود و در کشور ها یک پایانه مختص صادرات و ارسال بار اختصاص داده اند عموما بخاطر محدویت های موجود کمتر به آن پرداخته می شود. دلیل استفاده کمتر از حمل و نقل هوائی با وجود اینکه از سرعت بسیار بالا در رسیدن کالا به مقصد برخوردار است و همچنین امنیت آن از روش های دیگر بالاتر است هزینه قابل ملاحظه و بار مالی بالای آن می تواند باشد.
حمل و نقل و صادارات کالا از طریق جاده یکی از قدیمی ترین روش ها و اصلی ترین آنها می باشد و حجم قابل ملاحظه ای از تجارت در جهان را از طریق راه های ارتباطی بین کشور ها انجام می دهند.
در دسترس بودن و همگانی بودن این روش در مقایسه با روش های دیگر و عدم نیاز به تخلیه بار در بنادر و همچنین امکان ارسال به همسایگان از مزایای این روش محسوب می شود.
معایب استفاده از جاده ریسک بالا و عدم امکان استفاده برای مسیر های دور دست و زمان بالا برای رسیدن به مقصد و حجم پائین محموله ارسالی می تواند از جمله آنها باشد.
در یررسی حمل و نقل از طریق ریل و راه آهن علی رغم وجود شباهت های بسیار با روش صادرات جاده ای، در مقایسه با آن از ریسک کمتری برخوردار است و در کشور ما برای صادرات به منطقه اوراسیا و تعدادی از همسایگان که با آنها ارتباط ریلی داریم صورت می گیرد.
بیشترین میزان حمل و نقل و بالاترین سهم در میان انواع روش های آن به دریا و از طریق دریا تعلق دارد. با توجه به قرار گیری ایران در مهمترین آبراه دریائی جهان یعنی خلیج فارس حجم بسیار بالائی از کالا و خدمات دریایئ از این روش استفاده می شود.
برخلاف دیگر روشها تمام کالا ها و تولیدات را می توان از این طریق به تمام جهان ارسال نمود و ابعاد و مقیاس بار اصلا اهمیت ندارد.
در روش دریائی تنها عیبی که می توان برای آن متصور شد حوادث طبیعی و یا نا امنی ایجاد شده توسط برخی افراد است که در گذشته های دور هم وجود داشتند و هنوز ریشه کن نشده اند. دزدان دریائی

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!