خانه / ایزوگام / صادرات ایزوگام هیرمان پلیمری با مجوز بورس

صادرات ایزوگام هیرمان پلیمری با مجوز بورس

صادرات ایزوگام هیرمان که با قیر پلیمری تولید شده است و با مجوز بورس استانداردهای لازم را دارد، این کارخانه را قادر به رقابت در بازار تمام کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه مانند عراق و ترکیه و افغانستان کرده است.

صادرات ایزوگام مستلزم بسیاری از استاندارد ها، مشخصه های کیفی و مجوز ها و ضمانتنامه و بیمه نامه های معتبر می باشد و به همین خاطر نیز تعداد بسیار کمی از شرکت ها در کشور توانایی تولید ایزوگام صادراتی را دارند که صاردات ایزوگام هیرمان یکی از آن ها است.
شرکت ایزوگام بردین و شرکت ایزوگام هیرمان، یکی از بزرگترین و باتجربه ترین شرکت های تولید کننده ایزوگام، سایقه درخشانی در زمینه ی صادرات ایزوگام داشته و دست آورد های بسیار خوبی را نیز در این زمینه کسب نموده است.
فایل صوتی زیر در خصوص صادرات ایزوگام هیرمان راهنمای شما خواهد بود:

صادرات ایزوگام هیرمان

صادرات ایزوگام هیرمان پلیمری

کارشناسان بخش فروش شرکت ایزوگام ما تحقیقات بسیار زیادی را در رابطه با بازار های خارجی، وضعیت کیفی و قیمت محصولات موجود در بازار انجام داده اند و توانسته اند تمامی مشخصه ها و استاندارد های لازم برای تولید ایزوگام صادراتی را جمع آوری کرده اند که به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

 • ایزوگام صادراتی باید مطابق با استانداردهای روز جهانی تولید شود
 • قیر مصرفی در ایزوگام صادراتی با مجوز بورس است
 • ایزوگام مخصوص صادرات با منطقه آب و هوایی کشور مورد نظر مطابقت دارد

نکته!

نکته!

حمل ایزوگام مخصوص صادرات، با پلمپ گمرکی و بسته بندی دقیق در کانتینرهای مخصوص است.

صادرات ایزوگام هیرمان

صادرات ایزوگام با پلمپ گمرکی

از جمله مواردی که در کارخانه ایزوگام هیرمان همواره مورد بررسی قرار می گیرد تاییدیه ها و رعایت استانداردهای روز جهانی است و محصولات شرکت ایزوگام هیرمان تمامی اقدامات لازم برای دریافت مجوز بورس را انجام داده و در حال صادرات ایزوگام پلیمری با مجوز بورس می باشد.
تعدادی از کشورهایی که مقصد صادرات ایزوگام هیرمان هستند عبارتند از:

 • تاجیکستان
 • ارمنستان
 • افغانستان
 • عراق
 • دبی
 • ترکیه
 • کردستان عراق
 • سوریه
 • قرقیزستان

در تمامی این کشورها مصرف ایزوگام صادراتی درجه یک برای پروژه ها و ساختمان های در دست ساخت مرسوم است.

صادرات ایزوگام هیرمان

قیمت ایزوگام پلیمری هیرمان

قیمت ایزوگام پلیمری و صادرات ایزوگام هیرمان بر اساس قیمت مواد اولیه در سال ۹۷ و یا با مقایسه با سال قبل انجام می شود و تلاش شده است که قیمت ها به صورت مستقیم و بدون واسطه اعلام گردد.
ایزوگام مخصوص صادرات هیرمان با روش های نوین و با تجهیزات پیشرفته تولید می شود.

 

 

برای آشنایی بیشتر با ویژگی ها و مزایای ایزوگام پلیمری هیرمان با مجوز بورس با کارشناسان ما در صادرات ایزوگام هیرمان در ارتباط باشید.

چگونه می توان ایزوگام را صادر کرد؟

چگونه می توان ایزوگام را صادر نمود؟
این سوالی است که ذهن بیشتر تولید کنندگان ایزوگام را به خود مشغول کرده است. برای صادرات هر محصولی و ارسال به کشور های دیگر نیازمند دانستن زبان و فرهنگ، اطلاعات کافی در مورد قوانین حاکم در کشور مقصد، استاندارد مورد قبول و سیاست های گمرکی آن کشور داریم.
همچنین در داخل نیز باید با قوانین گمرکی، قیمت های تعرفه ها و نحوه بسته بندی و انواع مدارک و مستندات مورد نیاز آشنا بود و آنها را مد نظر قرار داد.
حقیقت این است که بسیاری از افراد تازه کار صادرات را کار خیلی ساده ای می دانند و چیزی نمی گذرد که پس از شروع به کار و مواجه شدن با انواع و اقسام موانع پیش رو در میان راه از این کار منصرف شده و با صرف هزینه قابل توجه از ادامه باز می مانند.
آموزش دیدن در مورد مقوله صادرات کالا را قبل از هر اقدامی باید مد نظر قرار داد. در حالیکه صادرات را می توان یک فرایند و یا مجموعه ای از اقدامات دانست، شما می توانید در میان این مجموعه نقش یکی از زنجیره های صادرات را بازی کنید و در مورد آن به تجربه کافی دست پیدا کنید.
در کل صادرات می تواند مجموعه ای دردسر دار و در عین حال جذاب باشد. جذابیت آن هم به این خاطر است که با پول بسیار زیاد و در آمد قابل ملاحظه روبرو خواهید بود و هم اینکه یک بازار بین المللی پیش روی شما برای فروش تولیدات و محصولات خود دارید. همین موضوع می تواند وارد شدن به کار صادرات و کسب اطلاع و مطالعات گسترده و دائمی از فرهنگ ملل و قوانین صادرات به کشور های دیگر را جالب و جذاب نماید.
بیشتر ما صادرات را یک مقوله و یا روند کلی و ثابت در نظر داریم اما در ابتدا باید بدانید که کار صادرات می تواند به روش ها و رویه های گوناگون صورت گیرد. نمی توان در مورد هر صادر کننده ای آن را یکسان در نظر داشت و نسخه ای کلی برای هر فعال اقتصادی و صادر کننده نوشت.
هر تولید کننده و یا صادر کننده ای با توجه به شرایط خود می توانند از یک مسیر کار را دنبال و ادامه دهند. به این ترتیب می توان انتخاب مسیر صادرات را به عنوان اولین گام در راه صادرات در نظر گرفت.
ممکن است با توجه به امکانات موجود در فعالیت خود بتوانید خودتان و بطور مستقیم وارد کار صادرات شوید. برای اینکه بتوانید شخصا وارد کار صادرات شوید باید دارای کارت بازرگانی باشید. مجوزی که در سیستم حقوقی کشور، دارندگان این کارت می توانند اقدام به دادو ستد و تجارت کالا بپردازند.
صدور و دریافت کارت بازرگانی تابع قوانین و شرایط خاصی است که نیاز دارید از آن مطلع باشید و برای دریافت آن اقدام کنید.
قابل ذکر اینکه صادر کنندگانی که با واسطه و از طریق دیگران کار صادرات را انجام می دهند نیازی به داشتن کارت بازرگانی ندارند. با این حال و با توجه به وجود  انواع کارت های بازرگانی که دریافت آن ها تابع شرایط و قوانن خاصی است یکی از دغدغه های مهم و اساسی تجار می باشد.

الزامات و قوانین صادرات ایزوگام دلیجان

الزام، در دانستن قوانین و مقررات و یادگیری نکات حقوقی مربوط به صادرات است. از آنجا که تجارت و صادرات با قوانین بین المللی گره خورده است صادر کنندگان لازم است که بطور کلی با آن آشنا بوده و از خطرات عدول از قوانین بخوبی واقف و آگاه باشند.
مرحله بعدی این است که باید ارگان ها و یا سازمان های مرتبط با صادرات را بخوبی شناسائی نمائید. بعنوان نمونه اطاق بازرگانی ، گمرک ، حمل و نقل و غیره که هر کدام از این سازمان ها می توانند خدمات و کمکی به شما نمایند که کار صادرات شما را تسهیل نماید.
در واقع سازمان های در گیر این کار می تواند طیف گسترده ای از نهادها، دفاتر بازرگانی، گمرک، تعاونی ها و دیگران باشند.
نکته بعدی دانستن و اطلاع از نحوه بازار یابی در کشور های دیگر است. بازار یابی در میان کشور های دیگر بسیار پیچیده می تواند باشد و بستگی مستقیم به فرهنگ و سنن، قوانین کشور مورد نظر، وضعیت بازار و بسیاری نکات ریز و درشت دیگر دارد.
در ادامه باید مراحل و روال ترخیص کالا و امور گمرکی را فرا بگیرید و به اطلاعات کامل دست پیدا کنید. ترخیص کالا به پروسه ای گفته می شود که برای ورود و یا خروج کالا از مبادی هر کشور و مناطق تجاری بین المللی به آن نیاز دارید و تخلف و یا عدول از هر یک از مراحل می تواند مارک قاچاق بودن کالا را برای صادر کننده به دنبال داشته باشد.
حتما از نکات و مستندات مربوط به بیمه اطلاع کسب نمائید. بسیار ی از مجموله های بزرگ کالا در بین راه و بنا به دلایل مختلف  ممکن است از بین برود و یا قابل استفاده نباشد بنابر این دانستن نکات مربوط به بیمه کالا می تواند در این خصوص کمک بزرگی به شما بکند.
در مورد مسائل مربوط به حمل و نقل کالای تجاری و شیوه های برقراری ارتباط با عاملین آن بدست بیاورید و از مسائل مربوط به آن و نحوه بارگیری و تخلیه و اینکه کدام مسیر برای شما می تواند ایمن و با هزینه کمتری صورت پذیرد بدانید.
در مورد انتخاب روش انتقال کالا نکات بسیاری وجود دارد که فراگری آن می تواند به شما بدون کمترین هزینه کاهش ارزش به مقصد برسد. مثلا ممکن است با وجود هزینه کمتر روش انتقال دریائی مناسب کالای شما نباشد و بهتر است با هزینه بالاتر و استفاده از روش ریلی مناسب تر باشد.
اصول مکاتبات بازرگانی از آن مقوله هائی است که ارتباط میان شما و خریدار را ایجاد می کند و دانستن زبان کشور مقصد و ادبیات آن می تواند برای منظور شما بسیار راهگشا باشد.
اصطلاحات بازرگانی و تسلط به نگارش مکاتبات و همچنین راه های انتقال ارز هم باید بطور مبسوط یادگیری آن انجام گیرد.

ایزوگام پلیمری هیرمان یا سوپر صادراتی هیرمان؟

برای دریافت اطلاعات کامل از انواع ایزوگام های تولیدی شرکت هیرمان و لیست کامل مشخصات آنها بعلاوه قیمت کلیه محصولات با دفتر فروش تماس بگیرید و از مشاوره های حرفه ای و رایگان نیز بهره ببرید.


جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!