خانه / ایزوگام / ایزوگام خوب قیمت درب کارخانه دلیجان

ایزوگام خوب قیمت درب کارخانه دلیجان

قیمت هر متر مربع ایزوگام – قیمت روز ایزوگام – ایزوگام شرق – شرکتهای ایزوگام – قیمت ایزوگام خوب – قیمت انواع ایزوگام – ایزوگام خوب دلیجان – کیفیت ایزوگام دلیجان
ایزوگام خوب قیمت مناسب می تواند یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار در ساخت و سازهای عمرانی و ساختمانی به شمار بیاید. کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با استفاده از انواع مواد اولیه کیفیت مناسب به تولید بهترین و مرغوب ترین ایزوگام های روز در بازار نموده است. فضای امن و کاملا مقاوم با استفاده از ایزوگام خوب دلیجان مقدور می شود.

ایزوگام خوب قیمت

قیر در ایزوگام دلیجان و تست کیفیت قیر

شرکت های تولید ایزوگام ملزم به انجام آزمایشات و تست های مختلف بصورت ادواری و یا در زمان های مشخص توسط بخش کنترل کیفیت و اعلام نتایج آنها هستند. این آزمایشات و تست ها می تواند از بروز انحرافات و هدر رفتن مواد اولیه مورد استفاده در تولید جلوگیری نماید و یا اینکه انجام این تست ها و نتایج حاصل از آن می تواند نشان سلامت یا انحراف از روند تولید ایزوگام با کیفیت باشد.
برای تولید ایزوگام با کیفیت و منطبق بر شرح استاندارد اعلام شده از سوی سازمان ملی استاندارد، انجام آزمایشات می تواند به چند روش و در چند مرحله صورت گیرد. یکی از مهمترین آنها انجام آزمایش روی اصلی ترین ماده اولیه ایزوگام یعنی قیر باشد. بطوریکه قیر موجود را از چند جهت مورد تست قرار می دهند تا از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایند.
یکی از معتبر ترین و مهمترین آزمایشات در مورد قیر، بررسی آن از جهت میزان نفوذ پذیری است که با دستگاه های مخصوص و در واحد کنترل کیفیت از آن استفاده می نمایند.
این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که درجه آنرا روی عدد خاصی مثلا ۶۰ تنظیم می نمایند و حلقه های دستگاه را با قیر پر می کنند. همزمان با افزایش حرارت و اندازه گیری مقدار نفوذ حلقه دوم داخل حلقه اولی میزان نرمی قیر را ثبت و یادداشت می کنند.
نام دستگاه مخصوص این روش، به ریمبوبال شهرت دارد و هدف از انجام این آزمایش تعیین میزان نرمی قیر مورد استفاده در ایزوگام می باشد.
گاهی هم می توان برای اندازه گیری دقیق تر میزان نرمی، درجه ۱۲۰ را برای تعیین این میزان استفاده کرد و دستگاه را روی این عدد تنظیم نمود.
باید یاد آوری کنیم که این میزان می تواند در قیر های پالایشگاهی و قیر دمیده متفاوت باشد که تعیین مقدار آن با نظر کارشناس کنترل کیفیت تعیین و به مرحله آزمایش گذاشته می شود.

تست کشش و تنش در ایزوگام دلیجان هیرمان

آزمایش بسیار مهمی که روی ایزوگام صورت می گیرد، ایزوگام را در برابر تنش ها و کشش های وارد شده مورد ارزیابی قرار می دهد. برای این آزمایش فک هائی تا ۲۰۰ کیلوگرم فشار را روی ایزوگام وارد می کنند تا از کیفیت ایزوگام تولیدی اطمینان داشته باشند.
قابل ذکر است که این دستگاه دارای دو فک ثابت و متحرک است که ایزوگام توسط گیره هائی به آنها متصل می شود. با حرکت دادن پیچ تنظیم فک متحرک، ایزوگام کشیده می شود تا به آستانه پارگی و جدا شدن برسد.
برای این آزمایش قطعه ای که برای تست انتخاب می شود ابعادی در حدود ۳۰ در ۳۰ بریده و مورد آزمایش قرار می گیرد.
در صورتی که ایزوگام از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت در تولید خود استفاده کند نباید تست کشش با مشکلی مواجه شود و در غیر این صورت ایزوگام تولیدی دارای کیفیت خوبی نخواهد بود.
طبق بررسی های انجام گرفته حدود ۳۵ درصد تولید کنندگان ایزوگام دارای واحد کنترل کیفیت هستند و بقیه بصورت تجربی و بر اساس تجربه استادکاران تولید ایزوگام، این آزمایشات را انجام می دهند.
شرکت ایزوگام هیرمان با توجه به تولیدات انبوه و صادراتی خود مانند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین از وجود واحد کنترل کیفیت در محل کارخانه بهره می برد و از این قاعده جداست.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات استاندارد و بر اساس دستور العمل های سازمان ملی استاندارد ایران تمام تولیدات خود را در زمان های نا مشخص و بصورت کاملا تصادفی از نظر کیفیت کنترل و نتایج بدست آمده را بطور مرتب به خط تولید، برای اطلاع و در صورت نیاز تصحیح انحرافات ارسال می نماید.
در این شرکت تولیدی ایزوگام، کیفیت تصادفی نیست و نشان از وجود تفکر اصولی و بر اساس تشخیص نیاز های واقعی خریدار و مشتری جریان دارد.
ایزوگام هیرمان را می توانید در هر زمان و موقعیتی برای آزمایشات متعدد کنترل کیفیت انتخاب و در بوته آزمایش قرار دهید. مواد اولیه به کار رفته در تولیدات این کارخانه تماما از برند های قابل اعتماد و اطمینان تهیه می شود و قبل از استفاده و سپردن به خط تولید، از سوی واحد کنترل کیفیت مورد انواع آزمایشات و تست های استاندارد قرار می گیرد و پس از تایید این واحد جهت بهره برداری مراحل خود را طی می نماید.
کلیه سیستم خرید، تولید، انبار و حتی فروش بر اساس قوانین و قواعد پذیرفته شده داخلی و بین المللی صورت می گیرد و شما با اطمینان می توانید از این محصولات استفاده نمائید.

قیمت تمام شده ایزوگام چگونه محاسبه می شود؟

محاسبه قیمت تمام شده کالای تولیدی بسیار کار سخت و طاقت فرسائی است. با وجود اینکه انواع رایانه ها و نرم افزار های مالی برای این مورد اختراع و در شرکت ها کاربرد بسیار وسیعی پیدا کرده است اما با این وجود تمرکز و استعلام قیمت از کارخانجات تولیدی مواد اولیه، که روزانه در حال تغییر قیمت محصولات خود هستند بسیار وقت گیر و دشوار می نماید.
تصور کنید برای تولید یک محصول ساده و متشکل از ۴ نوع مواد اولیه چه اقداماتی را باید انجام داد. هر کدام از این مواد اولیه در یک نقطه دیگر و با فاصله از محل کارخانه شما قرار دارند، باید از آنها خرید کنید و با ترکیب آنها محصول تولیدی خود را در بازار برای فروش عرضه نمائید.
مسلم است قبل از تولید، قیمت هر کدام از این مواد را باید بدانید و با محاسبات روی این قیمت ها هزینه خرید مواد را در واحد مشخص مثلا متر یا کیلو بدست آورید. مرحله بعدی بدست آوردن هزینه حمل تا محل شماست. هزینه ای که مدام در حال تغییر است و نمیدانید فردا چه مبلغی باید برای حمل مواد پرداخت کنید. البته این مورد در قیمت مواد اولیه هم صادق است و با افزایش روزانه قیمت ها و یا تغییرات قیمت بصورت لحظه ای واقعا نمیدانید الان که اقدام برای خرید کرده اید تا بدست شما برسد چه قیمتی باید پرداخت و در محاسبات خود لحاظ نمائید.
پس از بدست آوردن مجموع هزینه های حمل و خرید مواد اولیه نوبت هزینه های صرف شده در داخل مجموعه شما می رسد. این هزینه ها می تواند شامل لیست بلند بالائی از کارمندان، آب و برق، بیمه و مالیات، حقوق و دستمزد، هزینه های تبلیغات، هزینه های کاهش وزن و یا مقدار مواد ( پرت مواد اولیه ) و در نهایت مقدار سود شما برای این سرمایه گذاری می شود.
محاسبه و نگهداری تک تک این آیتم ها می تواند بسیار وقت گیر و گاهی بسیار سخت باشد، اما باید انجام شود. در نهایت قیمت تمام شده محصول تولید شده بدست می آید و باید در بازار برای فروش عرضه شود.


ایزوگام خوب قیمت مناسب دلیجان در بازار

همواره تهیه ایزوگام خوب قیمت مناسب و ارزان برای خریدار امری مهم بوده است و شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان به بهترین نحو ممکن به این امر اهتمام می ورزد.
کارخانه ایزوگام هیرمان با تولید انبوه و عمده انواع ایزوگام در مقاوم سازی ساختمان ها گامی مهم برداشته است.

 1. ایزوگام هیرمان شرق
 2. ایزوگام هیرمان دلیجان
 3. ایزوگام مشکین شرق
 4. ایزوگام بردین
 5.  ایزوگام بردین صادراتی نمونه هایی از انواع ایزوگام خوب قیمت مناسب هستند.
ایزوگام خوب قیمت

انواع ایزوگام دلیجان با قیمت های مختلف عبارتند از:

 • ایزوگام دولایه فویل دار
 • ایزوگام تک لایه روکش دار
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام طرح دار رنگی
 • ایزوگام شنی و ماسه ای
 • ایزوگام سنگریزه ای
 • ایزوگام مناطق گرمسیری
 • ایزوگام مناطق سردسیری
 • انواع عایق های نانو
 • ایزوگام خودچسب
 • ایزوگام پلیمری
 • ایزوگام SBS

ایزوگام خوب دلیجان به جهت این که به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسد دارای قیمت ارزان و مقرون به صرفه است.

انواع ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام دلیجان

ایزوگام هیرمان شرق؛ ایزوگام هیرمان دلیجان؛ ایزوگام مشکین شرق؛ ایزوگام بردین و ایزوگام بردین صارداتی نمونه هایی از انواع ایزوگام خوب قیمت مناسب هستند.

لیست قیمت انواع ایزوگام دلیجان

شرکت های ایزوگام دلیجان دارای سابقه کار طولانی هستند و بهترین و مهمترین نقش را در تولید انواع ایزوگام و فروش ایزوگام دلیجان با قیمت هر متر مربع استاندارد ایفاء می کنند.
لیست قیمت انواع ایزوگام دلیجان و همچنین فروش ایزوگام هیرمان به نوسانات قیمت مواد اولیه در بازارهای داخلی و جهانی مرتبط است.
لیست قیمت انواع ایزوگام خوب و باکیفیت با در نظر گرفتن عوامل زیر عرضه می شود:

 1. کیفیت و قیمت قیر مصرف شده
 2. قیمت و کیفیت تیشوی وارداتی
 3. قیمت پلی استر
 4. وزن و ضخامت هر رول ایزوگام
 5. قیمت فویل آلومینیومی
 6. پلیمرها و افزودنی هایی که در تولید ایزوگام تقش مهمی دارند.

قیمت ایزوگام دولایه فویل دار با توجه به این که هم مصرف بیشتری دارد و هم این که دارای کیفیت و مقاومت بالاتری است همیشه کمی گران تر از انواع دیگر از جمله ایزوگام تک لایه است.

لیست قیمت انواع ایزوگام

لیست قیمت انواع ایزوگام

لیست قیمت انواع ایزوگام دلیجان به نوسانات قیمت مواد اولیه در بازارهای داخلی و جهانی مرتبط است و در سال ۹۷ با اعلام قیمت ایزوگام خوب همراه بوده ایم.
ایزوگام خوب قیمت

کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان

در تولید انواع ایزوگام؛ کارخانجات و شرکت های بزرگ و کوچک زیادی فعالیت می کنند که در هنگام خرید انواع ایزوگام خوب قیمت مناسب، بهتر است به کیفیت تولید و برند آن ها دقت و توجه ویژه داشته باشیم.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولیدات و برندهایی همچون بردین دلیجان و بردین صادراتی توانسته است توانایی تولید خود را به خریدار ثایت نماید.
نه تنها برند و مارک ایزوگام در هنگام ثبت سفارش خرید بسیار مهم است بلکه:

 • وزن هر رول ایزوگام
 • ضخامت ایزوگام
 • نوع ایزوگام
 • کیفیت مواد اولیه مصرفی
 • لیبل و استاندارد ایزوگام
 • نوع ایزوگام از جهت نوع قیر مصرف شده در تولید
 • صلاحیت کارخانه و عواملی مانند بسته بندی و حمل و نقل نقش مهمی دارند.

کارخانجات تولید ایزوگام

کارخانجات تولید ایزوگام

کارخانجات تولید ایزوگام در داخل و هم در خارج از کشور دارای شهرت هستند و شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولیدات و برندهایی همچون بردین دلیجان و بردین صادراتی توانایی خود را اثبات کرده است.

راهنمای خرید ایزوگام قیمت مناسب

ایزوگام دلیجان از بهترین و معتبرترین انواع ایزوگام در ایران است که در بسیاری از پروژه های عمرانی و ساختمانی مصرف می شود.
برای تهیه و سفارش و خرید ایزوگام خوب قیمت مناسب، یک راهنمای خرید شناخته شده و قابل اطمینان اهمیت ویژه ای دارد.
ایزوگام دلیجان از لحاظ برند و اسم دارای انواع محتلفی است که از جمله مهمترین برندهای معتبر موجود در بازار میتوان به نام های:

 • ایزوگام شرق دلیجان
 •  ایزوگام بردین دلیجان
 • ایزوگام مشکین شرق
 • ایزوگام بردین صادراتی
 • ایزوگام هیرمان دلیجان
 • ایزوگام شرق اشاره نمود.

همواره توصیه هایی برای خرید ایزوگام خوب و مرغوب به شما می شود که بایستی به آن ها بیشتر دقت نمایید.
روش های قدیمی جای خود را به شیوه ها و روش های جدید و ساده تر مانند ایزوگام داده اند که به خوبی جوابگوی نیازهای امروزه است.

محصولات متنوع هیرمان

محصولات متنوع هیرمان

کارخانه ایزوگام دلیجان با گستردگی و تنوع تولیدات و محصولات به صورت عمده فعالیت می کند که هر یک از انواع ایزوگام دلیجان برای پروژه و مصارف خاص توصیه می گردد.
ایزوگام خوب قیمت

انتخاب بهترین شرکت تولید ایزوگام مناسب

اگر به دنبال خرید ایزوگام دلیجان با بهترین کیفیت و از شرکت معتبر هستید می توانید به توصیه هایی که توسط کارشناسان فروش شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در اختیار شما قرار می گیرد توجه نمایید.

 1. در هنگام انتخاب ایزوگام به نام شرکت تولید کننده ایزوگام، نوع ایزوگام و دارا بودن مجوزها و استانداردهای لازم عایق رطوبتی دقت کنید.
 2. هر رول ایزوگام باید بدون بریدگی و بدون آسیب دیدگی باشد
 3. بررسی ایزوگام برای یقین از کیفیت و استاندارد آن
 4. بوی ایزوگام که در صورت مرغوب بودن ایزوگام خوب قیمت مناسب، بوی بدی ندارد
 5. مقاومت ایزوگام در برابر کشش و پاره شدگی
 6. ایزوگام باید مناسب آب و هوای منطقه باشد
 7. مجموع این عوامل می تواند در خرید ایزوگام خوب و باکیفیت به شما کمک نماید.

اهمیت استاندارد ایزوگام

اهمیت استاندارد ایزوگام

در هنگام انتخاب ایزوگام به نام شرکت تولید کننده ایزوگام؛ نوع ایزوگام و دارا بودن مجوزها و استانداردهای لازم عایق رطوبتی دقت کافی داشته باشید.
ایزوگام خوب قیمت

ایزوگام استاندارد شرق دلیجان

در هنگام تهیه و خرید انواع ایزوگام شرق و دلیجان اگر به نکاتی در بالا به آن اشاره شد دقت و توجه کافی به عمل آورید به طور یقین می توانید ایزوگام مرغوب قیمت مناسب را برای سال ها استفاده کنید.
مشاوره و راهنمایی که توسط کارشناسان فروش شرکت هیرمان دلیجان در اختیار شما قرار می گیرد که هم ضامن خرید بهتر و نگهداری از سرمایه های شما خواهد بود.
ایزوگام خوب مناسب و ارازن قیمت صرفه جویی و خرید ایروگام بهتر را سبب می شود.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!