خانه / صادرات ایزوگام / صادرات ایزوگام فویلدار مرغوب دلیجان

صادرات ایزوگام فویلدار مرغوب دلیجان

صادرات ایزوگام فویلدار که یکی دیگر از انواع ایزوگام های مرغوب دلیجان است با استقبال بسیاری از سوی خریداران و متقاضیان کشور های دیگر رو به رو شده است. ایزوگام های فویلدار با توجه به دارا بودن آپشن ها و ویژگی هایی از جمله فویل، می توانند یکی از بهترین انتخاب ها برای برخی از نقاط خاص جهان به شمار آیند. فویل و روکش ایزوگام های یاد شده می توانند به عنوان لایه ای محافظ در برابر سرما و گرما شناخته شوند.

ایزوگام صادراتی دلیجان

ایزوگام فویلدار چیست؟

لایه ای که موجب بازتابش نور خورشید خواهد شد و همین امر تاثیر مستقیمی بر عمر و دوام ایزوگام خواهد داشت. صادرات ایزوگام فویلدار مرغوب دلیجان به کشور هایی از جمله، کشور های حاشیه مرز های جنوبی، کشور های اروپایی و دیگر کشور های متقاضی با قیمت هایی مناسب و سودآوری اقتصادی بالا، انجام می پذیرد.
عایق های رطوبتی فویل دار مانند ایزوگام ساده تولید می شوند اما با این تفاوت که یک لایه روکش آلومینیومی جایگزین شده و سطح عایق را به رنگ نقره ای تبدیل می کند.
ایزوگام فویل دار دارای مزایایی است که آن را برای مصرف در پروژه های مختلفی مناسب کرده است از جمله این که :

 1. ایزوگام فویلدار با فویل با ضخامت ۱۴ یا ۱۶ میکرون پوشانده می شود. صادرات ایزوگام فویلدار رایج تر است.
 2. ایزوگام فویل دار زیبایی و جلوه خاصی به محل می دهد.
 3. ایزوگام روکش دار مقاوم تر و گران تر است.
 4. ایزوگام های فویلدار در برابر نور خورشید مقاوم تر هستند.
 5. ایزوگام طرح دار و ایزوگام های صادراتی فویل دار از انواع ایزوگام فویلدار معمولی گران تر هستند.
 6. ایزوگام های بدون فویل ضخامت کمتر و مقاومت کمتری هم دارند.
 7. قیمت ایزوگام بدون فویل ارزان تر است.
 8. ایزوگام های بدون فویل بیشتر برای کف دیوار و حمام و آشپزخانه ها مورد مصرف است.

ایزوگام فویلدار در کلیه ی  سطوح قابل استفاده می باشد. وجود لایه ای از  فویل آنرا برای مصارفی که در  مجاورت فرسایش محیطی هستند از قبیل نور خورشید قرار دارد مناسب نموده است. مواقعی که هوا بسیار گرم است و تابش خورشید به سطح زمین بسیار شدید است فویل با انعکاس نور خورشید مانع از روان شدن یا شل شدن قیر ایزوگام می‌شود.

برای صادرات ایزوگام فویلدار چه باید بکنیم؟

صادرات ایزوگام برای کارخانه های ایزوگام دلیجان اهمیت ویژه دارد و از جمله ایزوگام های صادراتی فویل دار هیرمان دلیجان انتخاب بسیار مناسبی برای صادرات به کشورهای مختلف هستند و در پروژه های عمرانی و ساختمانی استفاده از نصب عایق های رطوبتی درجه یک پلیمری رایج است.
برای این که صادرات ایزوگام به خوبی انجام شود ابتدا باید اطلاعات کلی از انواع عایق های ایزوگام صادراتی داشته باشید و بدانید که ایزوگام صادراتی دلیجان با عایق های رطوبتی دیگر که برای مصارف داخلی تولید می شود چه تفاوت هایی دارند.

 1. ایزوگام های صادراتی حتما” کیفیت پلیمری دارند.
 2. ارزش صادراتی ایزوگام های هیرمان دلیجان بسیار بالاست.
 3. مواد اولیه که در تولید ایزوگام مخصوص صادراتی به کار گرفته می شود از بهترین و مرغوب ترین است.
 4. ایزوگام صادراتی دلیجان دارای استانداردهای روز ملی و بین المللی است.
 5. داشتن گواهینامه های رسمی برای صادرات ایزوگام الزامی است.
 6. بسته بندی و بارگیری ایزوگام صادراتی دلیجان توسط تیم های متخصص صورت می گیرد.
 7. ایزوگام دلیجان صادراتی پس از بارگیری، پلمپ می شود.
 8. مرزهای زمینی و آبی برای صادرات ایزوگام دلیجان اهمیت بسیار دارند.
 9. داشتن مجوزهای گمرکی و ضمانت نامه و بیمه نامه صادراتی امری ضروری است.

استحکام و دوام و مقاومت در برابر سرما و گرما از دیگر مشخصه های ایزوگام صادراتی دلیجان است که به همراه چسبندگی و مقاومت کششی چند برابر، صادرات ایزوگام فویلدار را به کشورهای مختلف ممکن می سازد. ایزوگام های صادراتی پلیمری باید وزن و ضخامت استاندارد داشته باشند.

عایق های رطوبتی دلیجان

قیمت ایزوگام فویلدار صادراتی

ایزوگام با ضخامت ۳٫۸ تا۵/۵ میلی متر متشکل از  یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی ۶۰ تا۱۲۰ گرم و پلی استر ترموباند یا سوزنی(نبافته) با ویژگی های متفاوت میباشد.  به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اطلاح کننده هایSBS,APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می گردد.
محصولات تولیدی حاوی SBS (استایرن،بوتادین،استایرن) به ایزوگام نوع S و  محصولاتی که در ترکیب قیری  آن ها از  APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده به ایزوگام نوع A موسوم اند.
در این جا عوامل متعددی در قیمت ایزوگام های فویلدار موقر هستند که به تعدادی از مهمترین آن ها اشاره می کنیم از جمله:

 • نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده و روکش آن
 • ضخامت و وزن هر رول ایزوگام
 • مواد پلیمری که برای افزایش کیفیت عایق استفاده می شود.
 • قیمت تیشو و پلی استر موجود در بازار
 • قیمت قیر که از مهمترین عوامل در کیفیت و قیمت هر رول ایزوگام به شمار می رود.
 • فروش ایزوگام به صورت عمده و از درب کارخانه تاثیر مستقیم بر قیمت نهایی ایزوگام دارد.

به منظور کاهش آثار مخرب اشعه  UV آفتاب و  صدمات مکانیکی به رول های ایزوگام، قبل از نصب، از پوشش های  سنگ ر یزه ای پولکی(Slate flake)، سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده می شود. صادرات ایزوگام فویلدار به کشورهای آسیایی، خاورمیانه و اروپایی در تمام فصل های سال صورت می گیرد.

چه مراحلی برای صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف باید طی شود؟

برای صادرات ایزوگام فویلدار، ایزوگام بدون فویل، ایزوگام طرح دار بردین و ایزوگام شرق مشکین دلیجان نیاز است که مراحل مختلفی طی کنترل کیفیت و با هماهنگی کارشناسان صورت بگیرد
ایزوگام هایی که مخصوص صادرات به مرحله تولید می رسند با کلیه مقررات و قوانین و استانداردهای جهانی برای صادرات محصولات نفتی مطابقت دارند.

 1. ایزوگام های دلیجان از طریق بازارچه های مرزی به کشور مقصد می رسند.
 2. گواهینامه ها و مدارک مورد نیار برای گمرک تهیه می شود.
 3. ایزوگام های صادراتی دلیجان به صورت دقیق و با بهترین کیفیت بسته بندی می شوند.
 4. مرغوب ترین و باکیفیت ترین مواد اولیه برای صادرات ایزوگام در نظر گرفته می شود.
 5. ضخامت و وزن رول های ایزوگام کاملا” دقیق محاسبه می شوند.
 6. ایزوگام بر اساس آب و هوا و منطقه جغرافیایی تولید می شود.
 7. تولید هر گونه ایزوگام بر طبق ثبت سفارش خواهد بود.
 8. ایزوگام صادراتی بر طبق مقررات و اصول خاص تولید و بسته بندی و بارگیری می شوند.

عدم اگاهی در خرید ایزوگام سبب میشود خسارات جبران ناپذیری وارد بیاید پس قبل از هرگونه اقدام با مشاوران هیرمان دلیجان تماس بگیرید. خرید ایزوگام فویل دار و یا ثبت سفارش خرید انواع عایق های ایزوگام از طریق وب سایت به سادگی امکان پذیر است.

ایزوگام صادراتی روکش دار

صادرات ایزوگام فویلدار بردین

در میان انبوهی از محصولات و فرآورده هایی همچون عایق های نفتی تولید شده در کارخانه ممتاز دلیجان، می توان شاهد ایزوگام فویلدار صادراتی به عنوان یک محصول ویژه و ممتاز بود. ایزوگام فویلدار با توجه به مشخصه های ویژه ای از جمله مقاومت بالا در برابر حرارت و تابش مستقیم نور خورشید، زمینه بهبود کارایی یک ایزوگام را فراهم خواهد نمود.
از این رو ایزوگام طرح دار فویلدار یاد شده با توجه به ساختار ها و استاندارد های موجود در لیست نمونه های صادراتی، یکی از بهترین ایزوگام هایی است که نماد تولید ایران نیز شناخته می شود.
ایزوگام بردین دلیجان به کشورهای مختلف از جمله کشورهای زیر صورت می گیرد:

 • ونزوئلا
 • فیلیپین
 • سنگاپور
 • ترکیه
 • عراق
 • افغانستان
 • پاکستان
 • امارات
 • ترکمنستان
 • تاجیکستان
 • قرقیزستان
 • قزاقستان
 • مالزی
 • بحرین
 • قطر
 • یمن

در پایان می توان راه های ارتباطی موجود را به عنوان پل های ارتباطی متقاضیان و فعالان صادراتی با کارشناسان ما در مرکز معتبر صادرات ایزوگام فویلدار دلیجان در کشور معرفی نمود تا از این طریق زمینه فعالیت های سودآور و برتر اقتصادی نیز میسر گردد. ایوزگام بردین دلیجان کلیه گواهینامه های صادراتی را دارد و خدمات پس از فروش دارد.

ایزوگام بردین صادراتی

قوانین صادرات ایزوگام فویلدار چیست؟

بعضی فروشندگان مشتریان را به دلیل داشتن فویل آلومینیوم ترغیب به خرید ایزوگام می کنند و آن را نشانه ی کیفیت برتر آن می دانند. در حالی که اینطور نیست و داشتن روکش فویل آلومینیوم نشانه‌ی کیفیت ایزوگام دلیجان نیست. در کارخانه و در حین تولید بر روی ایزوگام یک لایه فویل آلومینیومی بر روی ایزوگام پرس می‌شود که منجر به تولید ایزوگام فویل دار می شود.
روکش فویلدار ایزوگام دارای دو کاربرد است اول اینکه از نظر زیبایی و دوم اینکه روکش فویل ایزوگام باعث منعکس شدن نور خورشید شده و مانع از برخورد مستقیم نور خورشید شده و بدین ترتیب طول عمر ایزوگام افزایش پیدا می کند.
صادرات ایزوگام فویلدار از مبادی قانونی و با دریافت گواهینامه های قانونی و پلمپ گمرکی صورت می گیرد و باید مدارک و فرم های مورد نیاز تهیه شود.

 1. اسناد خرید، اسناد حمل کالا، قبض انبار، گواهی مبدا، مجوزهای قانونی در صورت نیاز
 2. گواهی حمایت در صورت نیاز
 3. گواهی استاندارد در صورت نیاز
 4. فرم ۰۲۲-۲-م اظهارنامه کالاهای ورودی
 5. فرم ۲۳ اظهارنامه واردات
 6. فرم ۲۴ در صورتیکه اظهارنامه بیش از یک قلم کالا باشد.
 7. مراحل ترخیص کالا

قوانین صادرات ایزوگام فویلدار کاملا” روشن بوده و توسط کارشناسان و متخصصین در طول عملیات تولید و بسته بندی و ارسال کاملا” پیگیری می شود و طبق روال قانونی تا مرحله تحویل این پیگیری صورت می گیرد.

ایزوگام های صادراتی مرغوب آماده تحویل

شرکت هیرمان دلیجان به منظور ساده تر شدن کارها و برای این که شرکت های مختلف که در صنایع ساختمان سازی و عملیات عمرانی بتوانند با دقت و قیمت مناسب ایزوگام مورد نیاز خود را تهیه کنند از طریق فروش مستقیم از درب کارخانه و صادرات بدون واسطه اقدام به این امر کرده است.
عایق های رطوبتی کاربردهای مختلفی دارند که می توان به نمونه هایی از آن ها اشاره کرد از جمله:

 • باند فرودگاه ها
 • مترو وتاسیسات و سازه‌های جانبی
 • سقف کانکس‌ها و ساختمانهای پیش ساخته
 • پارکینگ‌های طبقاتی
 • مرغداری‌ها
 • لوله‌های آب، گاز، نفت
 • پشت‌بام‌ ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونی
 • ایرانیت و انواع پوشش‌های کاذب
 • پی ساختمان و فونداسیون ها
 • استخرهای شنا و استخرهای کشاورزی
 • مراکز آبی تفریحی
 • تونل‌ها و دیوارهای حائل
 • شیروانی‌ها و سطوح با اشکال هندسی خاص
 • کانال‌های آبیاری و توزیع آب
 • سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه ها
 • سردخانه‌ها و مراکز بهداشتی
 • سدها و سازه‌های آبی
 • پل‌های هوایی و پل‌های بتنی و بسیاری از پروژه های مختلف که در هر نقطه از ایران و یا در کشورهای مختلف در دست اجراء هستند.

فروش عمده ایزوگام مخصوص صادرات که در کارخانه هیرمان دلیجان تولید می شود؛ متنوع و باکیفیت پلیمری است و برای کشورهای اروپا، افریقایی و خاورمیانه صادرات ایزوگام فویلدار در سریع ترین زمان از درب کارخانه هماهنگ می شود.

ایزوگام مرغوب دلیجان

میزان صادرات ایزوگام به کشورهای منطقه

نقش صادرات محصولات در رشد و رونق اقتصادی هر کشور بر کسی پوشیده نیست و صادرات محصولات صنعتی ضمن ایجاد ارزش افزوده بالا برای کشور به همراه داشته و افزایش اشتغال در جامعه شده و صادرات ایزوگام فویلدار سبب کسب درآمدهای ارزی برای تامین نیازهای وارداتی در کشور و تولیدکننده های این صنعت شده است.
افزایش سهم صادراتی ایزوگام کشور به عنوان یکی از بازوهای اقتصادی کشور در زمینه تولید عایق های رطوبتی افزایش سهم کشور در اقتصاد جهانی و دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار در عرصه تحولات نوین اقتصاد جهانی است.
میزان صادرات ایزوگام به مواردی از قبیل:

 • تقاضای بازار
 • نوع استاندارد و کیفیت محصولات تولید شده در کشور
 • میزان همکاری های دوجانبه کشور ایران با دیگر کشورها
 • هماهنگی کارخانجات ایزوگام دلیجان با پیشرفت های جهانی
 • میزان همکاری گمرک با تولید کننده و صادر کننده انواع عایق های رطوبتی

صادرات ایزوگام فویلدار با حذف و کاهش تعرفه های گمرگی می توان رونق اقتصادی را برای ایران و کشورهای همسایه و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس به همراه داشته به خصوص این رویکرد نوین در تحولات اقتصادی جهانی است.

ایزوگام خوب صادراتی

ایزوگام هیرمان بردین صادراتی را بدون واسطه بخرید

 1. کانال تلگرام رسمی شرکت هیرمان
 2. پیج اینستاگرام هیرمان
 3. حساب کاربری هیرمان در فیس بوک
 4. وب سایت رسمی شرکت هیرمان دلیجان
 5. مراجعه مستقیم به درب کارخانه ایزوگام
 6. دفتر فروش مرکزی شرکت هیرمان در تهران
 7. تماس تلفنی و دریافت اطلاعات کامل از کارشناسان از راه های بسیار مناسب برای خرید ایزوگام بدون و اسطه و صادرات ایزوگام فویلدار است.

ایزوگام بردین صادراتی یکی از برترین تولیدات کارخانه هیرمان دلیجان است که هم برای صادرات و هم برای مصارف عمده داخلی تولید می شود. فروش ایزوگام بردین دلیجان به صورت عمده و با توزیع و پخش در سرتاسر کشور با بهترین خدمات پس از فروش صورت می گیرد و در هزینه های شرکت ها و دفاتر فروش ایزوگام به اندازه زیادی کاسته می شود.
امتیاز شما به این مطلب؟
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تلفن شرکت ایزوگام دلیجان
error: محتوا محافظت شده است!!
سایت هیرمان