خانه / ایزوگام / کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان با کیفیت بالا

کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان با کیفیت بالا

کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان بیش از چندین سال است که مشغول به فعالیت هستند و با قیر پالایشگاهی و با مواد اولیه بسیار عالی اقدام به تولید ایزوگام می شود.

تولید ایزوگام در کارخانه دلیجان

در چند دهه ی اخیر پیشرفت های بسیار زیادی در برخی از صنایع از جمله ایزوگام در کارخانجات تولید ایزوگام انجام شده است و صنعت ایزوگام از جمله صنایعی در کشور به شمار می آید که به دلیل تولید قیر پالایشگاهی در ایران با درصد ۶۰_۷۰ و همچنین تولید بعضی از مواد اولیه شیمیایی در کشور از جمله پلی اتیلن ها و پلی استر ها، از نظر عدم وابستگی و وجود منابع تامین مواد اولیه در ایران از وضعیت بسیار خوبی برخورداد بوده و به عبارتی تولید ایزوگام در کارخانجات تولید ایزوگام در ایران و با مواد اولیه ی در دسترس تولید می شود و هزینه ی تولید آن بسیار کمتر از هزینه ی تولید ایزوگام در کشور های مختلف می باشد.

کارخانجات تولید ایزوگام

توسعه کارخانجات تولید ایزوگام

تمامی این دلایل و عوامل باعث شده تا تعداد کارخانجات تولید ایزوگام در مدت زمان بسیار کم در شهر هایی همچون دلیجان بسیار افزایش یافته است و هر کدام نیز امروزه با تولید ایزوگام استاندارد پلیمری و درجه یک به برند های بسیار بزرگ و معتبری حتی درسطح جهان نیز شناخته می شود.
کارخانجات تولید ایزوگام در شهر دلیجان علاوه بر فراهم کردن زیر ساخت های لازم در زمینه ی تولید محصولات باکیفیت، ساختار های فروش ایزوگام خود را نیز به گونه ای تشکیل داده اند که امروزه در اکثر شهر های کشور دارای نمایندگی فروش می باشند.

نکته۱

نکته۱

کارخانه ایزوگام دلیجان بسیاری از تولیدات خود را برا پروژه های بزرگ به صورت سفارشی تولید می کند.
کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان محصولاتی بی شمار و درجه یک را به صورت سفارشی برای بسیاری از پروژه ها و همچنین برای صادرات به کشورهای مختلف به بازار عرضه کرده اند.

کارخانجات تولید ایزوگام

 

عایق درجه یک در کارخانه ایزوگام دلیجان

کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان در حال رقابت با یکدیگر در زمینه ی جذب مشتریان و تصاحب بازار ایزوگام در شهر های مختلف می باشند و حتی برخی از شرکت های بازرگانی با همکاری سرمایه گذاران در حال تاسیس کارخانجات جدید تولید ایزوگام در شهر دلیجان می باشند زیرا صنعت ایزوگام علاوه بر بازار های داخلی در بازار های داخلی نیز توانسته فعالیت های تجاری و بازرگانی چشمگیری و سود آوری را داشته باشند.

کارخانجات تولید ایزوگام

فروش ایزوگام از مبدا، یعنی از کارخانجات تولید ایزوگام در ایجاد سرعت بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها نقش بسیار موثری داشته است و همین امر زمینه همکاری این کارخانه را با دیگر شرکت ها و پروژه های بزرگ ساده تر کرده است.
هم فروش و هم نصب ایزوگام پلیمری با ضمانتمامه است و گروههای کارشناسی در تمام مراحل حضور دارند و بهترین و مرغوب ترین انواع ایوزگام فویلدار و طرح دار در این کارخانجات تولید ایزوگام ، بسته بندی و بارگیری و ارسال می گردد.

 

 

مدیران فروش این سایت به عنوان متخصصان فعال در زمینه ی تولید ایزوگام در کارخانجات دلیجان آماده ی همکاری با شرکت های بازرگانی برای خرید و فروش ایزوگام از کارخانجات تولید ایزوگام می باشند.

 

ویژگی ایزوگام درجه یک دلیجان

ایزوگام می تواند به عنوان یک عنصر دکوراتیو در ساختمان های امروزی مطرح باشد. جائی که همه نکات بصری در ساخت یک ساختمان به چشم خریدار از حساسیت ویژه ای برخوردار است ظرافت ایزوگام و طرح و نقوش آن به همراه سلیقه انتخاب و نصب در پشت بام و دیوار هم می تواند از اهمیت بسیاری برخوردار باشد.
بنا بر این اگر از ایزوگام طرح دار استفاده شود، ویژگی ظاهری، به همراه کیفیت می تواند برای انتخاب مطرح باشد.
ضمن اینکه با انجام مشاوره با نصابان کار آمد و با تجربه، قبل از هر اقدامی عیوب احتمالی شیب بندی و نقاط ضعف پشت بام باید رفع و آماده شود.
استفاده از ایزوگام طرح دار در نما های مجاور که از گستردگی سطح بیشتری هم برخوردار است می تواند دیوار را زیبا تر و جذاب تر هم در چشم بیننده نشان دهد.
دیواری که با ایزوگام طرح دار پوشیده شده است تفاوت چشمگیری با دیوار بدون پوشش و یا کار شده با ملات ماسه و سیمان دارد. پس می تواند نقش دکوراتیو را هم در این نماها داشته باشد.
ایزوگام می تواند در دیوار های ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی به کار گرفته شود. همچنین تنوع رنگ و طرح بسیار می تواند گزینه های زیادی را برای انتخاب پیش روی خریداران قرار می دهد.
ویزگی های بسیار زیادی را می توان برای یک ایزوگام خوب و درجه یک برشمرد ولی در اینجا به چند نکته اساسی که در همه تولیدات ایزوگام مشترک است و نبود آن و یا ضعف در آنها می تواند به عنوان ایزوگام بدون کیفیت در بازار مطرح باشد اشاره ای مختصر می کنیم.
اولین نکته ای که برای انتخاب یک ایزوگام خوب باید در نظر داشت این است که از تولیدات کدام کارخانه تولیدی است.
با وجود تعداد بسیار زیادی تولید کننده در بازار این صنعت انتخاب یک ایزوگام خوب می تواند در ظاهر بسیار ساده باشد اما همین کثرت تولید کننده می تواند یک ضعف محسوب شود.
پیشنهاد ما شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان است که تولیدات آن در همه انواع آن با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت از تولید کننده های نام آشنای کشور است که به عنوان تولید کننده برتر سال شناخته شده است.
نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم و در انتخاب ایزوگام خوب بسیار موثر است این است که ایزوگام توسط اشخاص با تجربه، و خریداران قبلی به شما توصیه شود.
کسانی که نام ایزوگامی را بر زبان جاری می نمایند و آن را به شما توصیه می کنند دلیل بر رضایت آنان از خرید محصول با کیفیت است .
ایزوگام با کیفیت باید دارای علامت استاندارد باشد و از کد و یا سریال استاندارد برخوردار باشد. کد استاندارد را می توانید روی برچسب رول ایزوگام ببینید و با ارسال این کد به سامانه استاندارد ایران از تمامی اطلاعات درج شده در این اداره مطلع شوید.
آدرس کارخانه و محل تولید از دیگر اطلاعاتی است که تولید کننده می بایست در برچسب درج کند. علامت تجاری و یا لوگو بعلاوه نام برند هم می تواند از شاخصه های دیگر باشد. اما خود ایزوگام را باید با لمس کردن و با انجام چند تست ساده به کیفیت آن پی برد.

روش های ساده برای تست ایزوگام مرغوب و درجه یک

یکی از ساده ترین روش ها برای این منظور اقدام به پاره کردن بخشی از ایزوگام و در گوشه رول است. به طوری که با تا کردن گوشه ایزوگام اگر شکست و یا آن بخش کنده شد ایزوگام دارای کیفیت مناسب نیست و احتمالا از مواد اولیه بدون کیفیت و یا مخلوطی از قیر و مازوت برای تولید استفاده شده است.
روش دیگر و ساده تر این می تواند باشد که با دست کشیدن به پشت رول ایزوگام و نگاه کردن به باقیمانده آثار این عمل در کف دست می توان به اطلاعاتی دست یافت. مثلا اگر کف دست سیاه شد یعنی مواد اولیه کیفیت مناسبی ندارد و یا اگر مواد بصورت دانه های ریز به دست چسبید به این دلیل است که مواد اولیه ناخالصی بسیاری در خود دارد.
آن چه که مسلم و قطعی بنظر می رسد این است که با وجود تولید کننده های بسیار زیاد در سراسر کشو و وجود انواع و اقسام نام ها با رنگ ها و بسته بندی های بسیار، خریدار در این بازار دچار سردر گمی می شود و حتما باید با ارائه محصول با کیفیت نام خود را بر سر زبان ها انداخت. تنها از این طریق تولید کنندگان می توانند در بازار ماندگاری خود را تثبیت نمایند.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان از آن دسته تولید کنندگانی است که کیفیت را بنای کار خود قرار داده و با تولید و عرضه محصولات با کیفیت در کشور توانسته جایزه های بسیاری را در سطوح مختلف از آن خود نماید.
برترین تولید کننده سال، تولید کننده برتر، جایزه برتر کیفیت تنها بخش کوچکی از این جوایز دریافتی می باشد.

انواع تولیدات ایزوگام درجه یک در کارخانه هیرمان

شرکت تولید کننده ایزوگام هیرمان با استفاده از بهترین مواد اولیه و در اختیار داشتن نیروی انسانی وفادار و با تجربه در زمینه تولید، همچنین آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت دائمی در محل کارخانه، مراقبت ویژه ای را از تولیدات خود در دستور کار دارد تا به این ترتیب اطمینان داشته باشد محصول تولیدی از جهت کیفیت در سطح بالا قرار دارد و همان محصول در کمترین زمان بدست خریدار می رسد.
علاوه بر تولیدات با کیفیت ارسال ایزوگام های تولید شده در این کارخانه با بسته بندی بسیار مناسب و مطمئن، بعلاوه بارگیری استاندارد انجام میپذیرد تا محصول تولید شده با حداکثر مراقبت و کاملا سالم در اختیار خریداران قرار گیرد.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان تولیدات خود را در انواع فویل دار و ساده، تک لایه و دو لایه، صادراتی و سوپر صادراتی به بازار عرضه می کند و شما با انتخاب هر یک از این محصولات، آرامش و اطمینان را نیز به همراه آن در اختیار خواهید داشت.
همچنین ارائه بیمه نامه های معتبر و ضمانت نامه کارخانه از دیگر خدماتی است که این شرکت برای کلیه محصولات خود در نظر گرفته تا به این ترتیب کیفیت تولیدات خود را به نظر عموم برساند.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!