خانه / ایزوگام / کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان با کیفیت بالا

کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان با کیفیت بالا

کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان بیش از چندین سال است که مشغول به فعالیت هستند و با قیر پالایشگاهی و با مواد اولیه بسیار عالی اقدام به تولید ایزوگام می شود.

تولید ایزوگام در کارخانه دلیجان

در چند دهه ی اخیر پیشرفت های بسیار زیادی در برخی از صنایع از جمله ایزوگام در کارخانجات تولید ایزوگام انجام شده است و صنعت ایزوگام از جمله صنایعی در کشور به شمار می آید که به دلیل تولید قیر پالایشگاهی در ایران با درصد ۶۰_۷۰ و همچنین تولید بعضی از مواد اولیه شیمیایی در کشور از جمله پلی اتیلن ها و پلی استر ها، از نظر عدم وابستگی و وجود منابع تامین مواد اولیه در ایران از وضعیت بسیار خوبی برخورداد بوده و به عبارتی تولید ایزوگام در کارخانجات تولید ایزوگام در ایران و با مواد اولیه ی در دسترس تولید می شود و هزینه ی تولید آن بسیار کمتر از هزینه ی تولید ایزوگام در کشور های مختلف می باشد.

کارخانجات تولید ایزوگام

توسعه کارخانجات تولید ایزوگام

تمامی این دلایل و عوامل باعث شده تا تعداد کارخانجات تولید ایزوگام در مدت زمان بسیار کم در شهر هایی همچون دلیجان بسیار افزایش یافته است و هر کدام نیز امروزه با تولید ایزوگام استاندارد پلیمری و درجه یک به برند های بسیار بزرگ و معتبری حتی درسطح جهان نیز شناخته می شود.
کارخانجات تولید ایزوگام در شهر دلیجان علاوه بر فراهم کردن زیر ساخت های لازم در زمینه ی تولید محصولات باکیفیت، ساختار های فروش ایزوگام خود را نیز به گونه ای تشکیل داده اند که امروزه در اکثر شهر های کشور دارای نمایندگی فروش می باشند.

نکته۱

نکته۱

کارخانه ایزوگام دلیجان بسیاری از تولیدات خود را برا پروژه های بزرگ به صورت سفارشی تولید می کند.
کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان محصولاتی بی شمار و درجه یک را به صورت سفارشی برای بسیاری از پروژه ها و همچنین برای صادرات به کشورهای مختلف به بازار عرضه کرده اند.

کارخانجات تولید ایزوگام

 

عایق درجه یک در کارخانه ایزوگام دلیجان

کارخانجات تولید ایزوگام دلیجان در حال رقابت با یکدیگر در زمینه ی جذب مشتریان و تصاحب بازار ایزوگام در شهر های مختلف می باشند و حتی برخی از شرکت های بازرگانی با همکاری سرمایه گذاران در حال تاسیس کارخانجات جدید تولید ایزوگام در شهر دلیجان می باشند زیرا صنعت ایزوگام علاوه بر بازار های داخلی در بازار های داخلی نیز توانسته فعالیت های تجاری و بازرگانی چشمگیری و سود آوری را داشته باشند.

کارخانجات تولید ایزوگام

فروش ایزوگام از مبدا، یعنی از کارخانجات تولید ایزوگام در ایجاد سرعت بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها نقش بسیار موثری داشته است و همین امر زمینه همکاری این کارخانه را با دیگر شرکت ها و پروژه های بزرگ ساده تر کرده است.
هم فروش و هم نصب ایزوگام پلیمری با ضمانتمامه است و گروههای کارشناسی در تمام مراحل حضور دارند و بهترین و مرغوب ترین انواع ایوزگام فویلدار و طرح دار در این کارخانجات تولید ایزوگام ، بسته بندی و بارگیری و ارسال می گردد.

 

 

مدیران فروش این سایت به عنوان متخصصان فعال در زمینه ی تولید ایزوگام در کارخانجات دلیجان آماده ی همکاری با شرکت های بازرگانی برای خرید و فروش ایزوگام از کارخانجات تولید ایزوگام می باشند.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!