خانه / ایزوگام / صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان با پلمپ گمرکی

صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان با پلمپ گمرکی

صادرات ایزوگام درجه یک همواره مورد توجه تولید کنندگان داخلی این محصول بوده است. شرکت ایزوگام دلیجان یکی از شرکت های صادر کننده این محصول است.
صادرات ایزوگام درجه یک باعث ارز آوری برای کشور شده و باعث افزایش درآمد ناخالص ملی کشور می شود.
شرکت ایزوگام دلیجان با فراهم آوردن زیر ساخت های لازم تولید خود توانسته توجه بازار خارجی را بدست آورد.

صادرات ایزوگام درجه یک

انواع ایزوگام شرکت هیرمان دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان با بهره گیری از متخصصین مجرب و کار آزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها، ایجاد نوآوری و تکنولوژی و تولید و عرضه محصولات به روز گامی مهم در راستای تولیدات متنوع بردارد.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام برای مناطق گرمسیر و سردسیر نیاز مشتریان را مرتفع نموده است.
ایزوگام پلیمری مناطق گرمسیر، پلیمری مناطق سردسیر و پلیمری مناطق معتدل از تولیدات این شرکت است.
شرکت هیرمان دلیجان از مواد اولیه با کیفیت استفاده و همین امر باعث صادرات این ایزوگام درجه یک می شود.
شرکت هیرمان دلیجان در راستای احترام به نیاز مشتریان و بازار مصرف تولیدات بسیار متنوع از محصولات دارد.

توجه!

توجه!

شرکت هیرمان دلیجان با داشتن نیروهای فنی و تولید محصول باکیفیت توانسته محصولات خود را صادر کند.

صادرات ایزوگام درجه یک

تولید ایزوگام های درجه یک صادراتی

صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان که با قیر پلیمری و به صورت درجه یک با مواد اولیه کاملا استاندارد تولید شده است می تواند این شرکت تولید ایزوگام را به کشور های مختلف دنیا معرفی کند و بازاریابی خوبی می باشد.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام های پلیمری صادراتی گام مهمی در پیشرفت این صنعت برداشته است.
صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان باعث بهبود فضای کسب و کار و رضایت نیروهای این مجموعه تولیدی می شود
تولید ایزوگام های درجه یک صادراتی و فروش این محصولات باعث ارز آوری به کشور و افزایش درآمدها می شود.

دقت فرمایید!

دقت فرمایید!

امروزه با توجه به بازار رقابتی که در فروش محصولات به وجود آمده؛ صادرات یک محصول نماد مرغوبیت است.

 

 

قیمت ایزوگام برای مشتریان خارجی

شرکت هیرمان دلیجان در راستای تولید محصولات با کیفیت و متنوع و شناسایی بازار فروش داخلی و خارجی اقدام به صادرات محصولات خود به کشور های همسایه از جمله افغانستان، روسیه و… با قیمت مناسب کرد.
قیمت ایزوگام برای مشتریان خارجی به صورت فروش عمده به آن ها و در نتیجه قیمت تمام شده ارزان است.
با توجه به رقابتی بودن بازار های جهانی ارائه محصول با کیفیت و متنوع و البته با قیمت مناسب ضروری است.
صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان به دلیل قیمت و کیفیت مناسبی که دارد مورد توجه شرکت و خریداران است.

توجه!

توجه!

شرکت ایزوگام هیرمان با هدف معرفی و شناساندن محصولات به کشورهای هدف؛ اقدام به صادرات می کند.

صادرات ایزوگام درجه یک

صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان

صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان در انواع مختلف پلیمری و با کیفیت یکی از اهداف بلند مدت این شرکت تولیدی بوده است. و برای این که این محصول برای صادرات انتخاب شود باید مراحل مختلفی را نیز پشت سر بگذارد.
از جمله مراحل یاد شده بالا می توان به برآورد میزان هزینه تولید، تاییدیه های کارشناسی معتبر و… اشاره نمود.
صادرات ایزوگام هیرمان به صورت آنلاین باعث می شود که به درخواست های خرید با سرعت جواب داده شود.
ایزوگام درجه یک پلیمری با توجه به نوع آب و هوا و میزان سردی و رطوبت کشور مورد نظر تولید و عرضه می گردد.
صادرات ایزوگام درجه یک هیرمان با در نظر گرفتن روش های تولید و نیاز های فروش بازار کشور های هدف و قیمت فروش مناسب و بارگیری محصول تولیدی صورت می گیرد.

 

بررسی استاندارهای صادرات ایزوگام به خارج از کشور

عدم تطابق و چند گانه بودن استاندارد در مناطق و کشور های مختلف سبب شده تا صادر کنندگان در این امر با مشکلات بسیاری مواجه باشند. این چالش ها می تواند با تدوین و نگارش قوانین جدید به کمترین میزان برسد و تولید کالا و اجناس با کیفیت برای صادرات معضلات کمتری را در پیش رو داشته باشند.
در بررسی های میدانی و مطالعات صورت گرفته در سال های اخیر سازمان های مرتبط را به این نتیجه رسانیده که برای توسعه صادرات و ارز آوری برای کشور نیاز به تدوین و نگارش قوانین جدید و همسان سازی آن با دیگر کشور ها می باشد.
کشور هائی که در حال حاضر با ایران روابط تجاری دارند از نقطه نظر قوانین کیفیت و واردات در متون خود سعی در هماهنگی با دیگر کشور ها را دارند و بخصوص با یکپارچه شدن اتحادیه اروپا و پیوستن بسیاری از کشور ها به این اتحادیه بنظر می رسد تولید و صادره کننده ایرانی نیاز به حمایت قانونی و استاندارد جدیدی دارد تا بتواند در بستر آن تولیدات خود را به دیگر کشور ها صادر نماید.
همانطور که میدانید کشور های دیگر هم برای صادرات محصولات خود به ایران باید تابع قوانین مندج در آئین نامه ها و اطاق بازرگانی و سازمان حمایت از مصرف کننده ایران باشد و هر تولید و کالائی را نمیتوانند به ایران ارسال کنند . گذشته از اینکه تخلفاتی هم صورت می گیرد ولی از نظر قانونی انطباقی با استاندارد ملی ما ندارند و اجناس قاچاق محسوب می شوند .
بطور وضوح می توان به این نکته اشاره داشت که کیفیت در مرکز توجه نظام سلامت و اقتصادی هر کشور قرار دارد.
در بین تولید کنندگان داخلی هستند کسانی که برای مصرف کننده داخلی و هموطن خود ارزش بسیاری قائل هستند و تا حد امکان در تولید خود از مواد اولیه با کیفیت استفاده می نمایند و مورد اقبال هم قرار می گیرند.
منحصرا می توانیم با توجه به رشد ساخت و ساز در سال های اخیر به تولید کنندگان مواد اولیه مورد استفاده در این صنعت اشاره کنیم و در میان آنها عایق های رطوبتی و حرارتی و یا همان ایزوگام را به عنوان نمونه منحصر بفرد برگزینیم.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان در زمینه تولید محصولات با کیفیت و استفاده در داخل و برای صادرات به دیگر کشورها به حق سنگ تمام گذاشته و این موضوع در سال های اخیر بسیار پررنگ شده و به چشم می آید.
می توانید به ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان را که کیفیت تولیدات آن در بازار عایق های رطوبتی و حرارتی سیر صعودی را طی میکند و در ابتدای لیست برترین ها قرار دارد، ۱۰۰ در صد اطمینان داشته باشید و محصولات آن را در ساختمان و در مکان های مورد نیاز به را حتی استفاده کنید و از مزایای یک کالای با کیفیت ایرانی بهره مند باشید.

انواع ایزوگام صادراتی هیرمان

ایزوگام ها از نظر مواد تشکیل دهنده آنها به چند دسته تقسیم می شوند و هر کدام مناسب برای استفاده برای مورد خاصی هستند. ایزوگام تک لایه با حذف یکی از لایه ها در زمان تولید و بدون از دست دادن کیفیت لازم و استاندارد مورد قبول، تولید و برای استفاده آماده شود .
ایزوگام دولایه نوع دیگری است که در تولید خود بصورت کامل از لایه های مورد نیاز بهره می برد. این نوع از ایزوگام بدلیل وجود لایه های پلی استر و تیشو مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت و حرارت دارد و از اقبال و محبوبیت بسیاری در بین خریداران و استفاده کنندگان برخوردار است.
ایزوگام سه لایه از انواع دیگر عایق های رطوبتی و حرارتی است که بصورت سفارشی و برای مناطق خاص مورد استفاده قرار می گیرد. تولید این نوع از ایزوگام می تواند بر اساس نیاز و یا سفارش خریدار و استفاده کننده تولید و تحویل شود.
ایزوگام سه لایه با ضخامت و وزن بالاتر خود نسبت به بقیه ایزوگام ها از قیمت بالاتری هم برخوردار است. این محصول برای مناطق با در جه حرارت و دمای پائین مناسب است و از مقاومت کششی و خمشی قابل ملاحظه هم برخوردار است.
ایزوگام فویل دار نوع دیگری از محصولات است که با استفاده از لایه آلومینیومی در نمای خود با ضخامت بسیار کم مانع نفوذ حرارت بواسطه تابش نور خورشید طی روز به لایه های ایزوگام شده و در واقع با منعکس نمودن نور از حرارت جلوگیری می نماید و عمر مفید ایزوگام را نیز افزایش می دهد.
این نوع ایزوگام بخاطر داشتن همین لایه فویل بیشتر قابل استفاده در پشت بام ها و مناطق روباز بوده و با مقاومت بالا می تواند تا سالیان طولانی از دوباره کاری و تخریب و صرف هزینه مجدد بی نیاز نماید.
محصول دیگری را هم به عنوان عایق رطوبتی معرفی می نمائیم که در حال حاضر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و با قیمت مناسب و قابل استفاده در مناطق مختلف می باشد.
ایزوگام پودری که به عنوان ایزوگام همه کاره هم شهرت دارد در تولید آن بجای استفاده از فویل یک لایه پودر مخصوص به آن افزوده می شود که با داشتن فرمول شیمیائی خاص مقاومت ایزوگام را بالا می برد و در قیمت آن تاثیر چندانی نخواهد داشت.
ایزوگام پودری را می توان در بیشتر مناطق مورد نیاز به عایق استفاده نمود اما توصیه ما گرفتن مشاوره قبل از خرید هر نوع عایق از کارشناسان و متخصصین این امور می باشد.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین را هم می توانید در میان تولیدات برتر شرکت هیرمان ببینید.
این نوع از تولیدات با استفاده از مواد اولیه درجه یک و ضخامت بالاتر از استاندارد می تواند گزینه بسیار مناسبی برای استفاده باشد.
فقط ایزوگام هیرمان مانند ایزوگام هیرمان است و بس.


جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!