خانه / ایزوگام / ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری با کیفیتی ویژه

ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری با کیفیتی ویژه

ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری با به کارگیری متخصصین کارآمد، مواد اولیه مرغوب و باکیفیتی ویژه توانسته است بهترین عایق رطوبتی را باکیفیت برتر تولید نماید.
نقش عایق های رطوبتی ایزوگام دربرابر رطوبت و نم چگونه می تواند باشد و یک ایزوگام خوب چه ملاک های خواهد داشت؟ ایزوگام خوب از نظر کارشناسان ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری آن است که مقاومت کششی بالای داشته باشد انعطاف پذیری مناسب در برابر گرما و سرما داشته باشد.

توجه!

توجه!

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با کسب نشان استاندارد ملی و نشان مرغوبیت کالا به عنوان یک برند عایق رطوبتی ایزوگام؛ شناخته شده است.

ایزوگام دلیجان صادراتی

معرفی عایق رطوبتی درجه یک دلیجان

ایزوگام براساس ماده اصلی تشکیل دهنده آن به دو نوع تقسیم بندی می شود:

 • ایزوگام پلیمری با نام اختصاری BPP با قیر خالص ۶۰ تا ۷۰
 • ایزوگام دمیده با نام اختصاری BOF با استفاده از نفت کوره یا مازوت
 • ایزوگام پلیمری به کارگیری قیر خالص قیمت، کیفیت بسیار بالا و عمر بالایی نسبت به ایزوگام دمیده تهیه شده از مازوت است.

ایزوگام دلیجان صادراتی

 • ایزوگام دمیده از دمیده هوای داغ مازوت در کوره به دست می آید.
 • این قیر درجه نفوذ کمتر،درجه نرمی بیشتر، حساسیت کمتری نسبت به تغییرات دما دارد.
 • علامت اختصاری قیر دمیده R می باشد.
 • مثلا قیر R80/25 به معنای قیر دمیده با درجه نرمی۸۰ و درجه نفوذ ۲۵ می باشد.
 • مازوت وارد برج تقطیر شده پس عمل بسپارش تبدیل به قیر دمیده می شود.

توجه!

توجه!

مشخصات استاندارد و نشان استاندارد ایزوگام مشکین شرق دلیجان روی آن درج شده است و شما برای اطمینان؛ مشخصات روی برچسب را با خود محصول تطابق دهید.

ایزوگام دلیجان صادراتی

انواع ایزوگام دلیجان

ایزوگام خوب متشکل از دو لایه نمدی است:

 1. لایه زیرین از فلت الیاف شیشه
 2. لایه رویین از جنس منسوجات پلی استر می باشد. این دولایه به وسیله قیر اصلاح شده مذاب با مواد پلیمری اشباع می گردد.

 

 

ایزوگام براساس نوع لایه های به کار رفته تیشو و پلی استر دسته بندی کنیم ایزوگام تک لایه و ایزوگام دو لایه خواهیم داشت.

 1. ایزوگام تک لایه (شامل پلی استر دوخته): این نوع ایزوگام به نسبت نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری دارد.
 2. ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری دو لایه شامل (تیشو و پلی استر): این نوع ایزوگام دارای ضخامت ۴mm است درحد و ضخامت بیشتر نسبت به نوع تک لایه آن بوده و دارای استحکام بیشتری است.

نکته!

نکته!

قیمت ایزوگام بردین به مواد اولیه به کار رفته در تولید؛ که مهمترین عامل تعیین کننده قیمت در بازار مصرف است؛ بستگی دارد.

ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری

قیمت ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری

در تولید ایزوگام مهمترین مواد اولیه فویل آلومینیوم است که به صورت ورق می باشد و کاربرد آن برای استفاده در لایه ی بیرونی ایزوگام است.
فویل آلومینیومی به صورت وارداتی است نوسانات قیمت آن به صورت مستقیم برروی ایزوگام دارد. فویل آلومینیومی به کار رفته در لایه بیرونی ایزوگام که زیبایی خاصی به ایزوگام می دهد و ایزوگام را ازحالت مشکی خارج کرده است.
طرح ها و رنگهای متنوع ایزوگام طرح دار برای استفاده وجود دارد از جمله:

 • آجری
 • چمنی
 • لانه زنبوری
 • سرامیک
 • آجرنما
 • چوب و سرامیک

توجه کنید!

توجه کنید!

صادرات ایزوگام دلیجان از ایران؛ معرف دانش روز متخصصین و کیفیت و استاندارد محصول ایرانی در بازار جهانی است.

ایزوگام دلیجان صادراتی

جهت دریافت لیست قیمت های ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری می توان از طریق کانال تلگرامی و همزمان سایت امکان پذیر و خدمات رسانی بهتر و راحت تر نمود.

صادرات ایزوگام دلیجان از ایران

صادرات ایزوگام به مرزهای خارج ازکشور لزوم رعایت قوانین گمرگی را می طلبد.
صادرات این محصول مستلزم ارائه گواهی خرید از رینگ صادراتی بورس کالا به میزان قیر به کار رفته در تولید محموله های صادراتی می باشد.
قیر استفاده شده از واحد های تولیدی بوده ضروریست اصل گواهی خرید مواد اولیه خریداری شده از مراجع رسمی اخذ و ارائه شود.
ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری به کشورهایی مانند:

 • ارمنستان
 • ترکیه
 • عراق
 • گرجستان
 • افغانستان
 • اربیل
 • سوریه
 • روسیه
 • ترکمنستان

ایزوگام دلیجان صادراتی

ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری علاوه بر اخذ گواهی های خرید صاحب کالا برای صادرات موظف به ارائه آنالیز محموله ی اظهاری خود می باشد.
پس ارسال نمونه به آزمایشگاه استانداردمی بایستی بر تعیین ماهیت کالا درصد و نوع قیر مورد مصرف در تولید کالای اظهاری استعلام و در صورت مطابقت کالا با اسناد ارائه شده با رعایت مقرارات و ضوابط مربوطه اقدام نماید.
کلیه اطلاعات و شرایط خرید و فروش ایزوگام دلیجان صادراتی پلیمری را می توانید از سایت و کانالهای ارتباطی دریافت نمایید.

 

 

کیفیت مواد اولیه ایزوگام هیرمان و طول عمر

با دقت و در نظر گرفتن تمامی مواد اولیه بکار رفته در ایزوگام و بررسی هر کدام بصورت تکی و منفرد به این نتیجه خواهیم رسید که این مواد چه از دل طبیعت گرفته شده باشند، مانند پودر تالک که از خرد کردن و پودر کردن سنگی به همین نام بدست می آید و چه قیر که حاصل فرایند و پروسه ای پیچیده و دانش بنیان محسوب می شود، و یا آنها که در کارخانجات بدست می آیند مانند لایه های تیشو و پلی استر و یا پلی اتیلن و آلومینیوم، همگی دارای عمر طولانی و دوام در برابر شرایط جوی و طبیعی هستند.
اما ایزوگام تولید شده از مجموع این مواد، نمیتواند عمری بیش از ۱۵ یا ۲۰ سال را تجربه کند. البته ضمانت کارخانجات تولید ایزوگام بطور عام ۱۰ یا ۸ سال است. مگر تولیدات با کیفیت صادراتی و سوپر صادراتی که تا ۲۰ سال هم تضمین کارخانه و بیمه نامه را در پیوست خود دارد.
اما قیر که تا قرنها می تواند همان شکل اولیه را داشته باشد و یا پلی اتیلن و پلی استر که تا قرن ها دوام دارند و بدون تغییر می مانند چرا در ترکیب با هم این دوام ۱۵ یا ۲۰ ساله بیشتر تجربه نخواهند کرد؟
موضوع مهم در این امر این است که تنها کیفیت تولید می تواند آیتم بسیار مهمی محسوب شود. به این ترتیب که ممکن است یکی از مواد بکار گرفته شده از کیفیت مناسب برخوردار نباشد و ناخالصی داشته باشد. همان ماده می تواند نقطه ضعف ایزوگام باشد و در طی سالهای کوتاه از عمر خود به نیستی گرایش داشته باشد. و چون کارکرد ایزوگام عایق بودن است همان لایه می تواند کارکرد آنرا دچار اختلال نماید و از گردونه خارج کند.
عمر مفید و یا چرخه عمر ایزوگام به کارکرد و مقاومت و دوام آن در شرایط مختلف است. ممکن است ایزوگامی که از خط تولید بصورت یکنواخت تولید می شود برای برخی مناطق قابل استفاده نباشد. به همین دلیل باید قبل از انتخاب و استفاده این نکته را در نظر داشته باشید.
در مجموع باید نکات قابل تامل و ریزی را برای انتخاب ایزوگام مد نظر قرار داد تا به عمر مفید آن افزوده شود و تا سال ها از تعویض مجدد و هزینه سربار جلوگیری نمود.
ممکن است ایزوگام از نظر نصب دچار اشکال باشد و نصاب دقت کافی را در نصب و چسباندن ایزوگام نکرده باشد و در برخی زوایا و اطراف لوله ها و کنار پشت بام و یا در کف سرویس های بهداشتی سهل انگاری کرده باشد.
علی ایحال بحث عمر مفید بسیار پیچیده است و تا الان بیشتر از ۲۰ سال نتوانسته اند این دوام را افزایش دهند هر چند که مواد اولیه به تنهائی می توانند تا قرنها مقاومت داشته باشند.
بیشتر این تغییرات در مواجهه با شرایط آب و هوائی اتفاق می افتد. ممکن است قیر به تنهائی و در زیر زمین و در مخازن تحت شرایط بهینه دوام حداکثری داشته باشد ولی با تغییر شرایط نگهداری و در معرض هوا میتواند واکنش نشان دهد و میل به ترکیب با اکسیژه و یا آلودگی های موجود در هوا داشته باشد.
همچنین برای لایه های پلاستیکی و غیره هم می توان همین عامل را برشمرد.
تا وقتی که شرایط نگهداری تعییر نکند مواد اولیه به پایداری خود ادامه می دهند و با تغییر شرایط آنها نیز رو به فرسایش و تغییر فیزیکی و شیمیائی روی می آورند.

تولید ایزوگام پلیمری دلیجان برای مناطق خاص

میدانیم که کالای با کیفیت از قیمت بالائی هم برخوردار است و مواد اولیه بکار رفته در آنها از بهترین و خالص ترین هم هستند و از دانش و تکنولوژی تولید منحصر بفردی هم در تولید آنها استفاده شده است. میتوان حدس زد در این نمونه غیر مستقیم به عایق رطوبتی سه لایه پلیمری اشاره می کنیم. 
ایزوگام سه لایه پلیمری که از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید می شود با مقاومت خود در برابر تمام شرایط آب و هوائی، مناطق و ناحیه های اسیدی، غرق در آب و رطوبت، در مجاورت خاک و آلودگی های آن می تواند مقاومت بسیار زیادی از خود نشان دهد. بدون ذره ای عقب نشینی در مقابل هجوم انواع آسیب ها و خوردگی ها همچنان به کار خود ادامه دهد.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام های خاص و یا بهتر اشاره کنیم با تولید عایق های رطوبتی و حرارتی سفارشی توان این را دارد که در پروژه های بزرگ و نیاز به تکنولوژی و دانش بالا مشارکت نماید و از این لحاظ توان خود را در میدان رقابت با تولید کنندگان با تجربه و دارای تخصص بالا به بوته آزمایش قرار دهد.
شرکت تولیدی عایق های رطوبتی و حرارتی هیرمان با تولید انبوه ایزوگام های صادراتی و سوپر صادراتی خود توانسته در میان کشور های اروپائی با استاندارد قابل ملاحظه و سختگیرانه خود جایگاهی ارزشمند برای کالای ایران بدست بیاورد.
این شرکت با بهره گیری از دانش و تجهیزات استاندارد و ماشین آلات به روز شده به همراه به کارگیری نیروی انسانی دلسوز و کار آزموده توان تولید مصنوعات عایقی سفارشی و برای استفاده در مناطق گرمسیر، سردسیر و دریائی هم را دارد.
مدیران ارشد و دست اندر کاران پروژه های خاص می توانند با این مجموعه در تماس باشند و افراد مسئول در این حوزه را برای مشاوره و عقد قرارداد به دفتر این شرکت فرا بخوانند.
شرکت عایق های رطوبتی هیرمان این نوید را می دهد که با همکاری دو جانبه و چند جانبه گام های ارزشمندی را جهت ارتقای تولید محصولات ایزوگام خاص خواهیم برداشت .
تولیدات حال حاضر هیرمان در وزن ها و ضخامت های متنوع با استفاده از بهترین مواد اولیه و قیر پلیمری تولید می گردد و در نمایندگی های سراسر کشور به فروش می رسند.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!