خانه / ایزوگام / صادرات ایزوگام دلیجان به اربیل عراق با مجوز

صادرات ایزوگام دلیجان به اربیل عراق با مجوز

صادرات ایزوگام دلیجان به اربیل عراق و شهرهایی مانند بغداد، فلوجه، موصل، نجف، کربلا، کرکوک، الانبار، بصره، رمادی و بسیاری دیگر از شهرهای این کشور با مجوز گمرک و پلمپ گمرکی و با در نظر گرفتن کلیه استانداردهای روز جهانی صورت می گیرد. ایزوگام تولید شده در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان دارای کیفیت بالا و تضامین لازم است.

صادرات ایزوگام دلیجان

دامنه کاربرد ایزوگام دلیجان و تغییر در مشخصات

عایق رطوبتی که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت از آن استفاده می کنیم در طرح ها و لایه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. در تولید این عایق ها از مواد اولیه ای استفاده می شود که تماما در داخل کشور تولید و بدست می آید.
مجموع مواد اولیه ای که برای تولید یک رول عایق رطوبتی استفاده می شود با تجمیع کلیه هزینه های تولید و اضافه کردن سود مناسب برای تولید کننده بدست مشتری و یا مصرف کننده می رسد.
با ارائه و نوآوری در تولید محصولات عایق و ایزوگام، افزایش دامنه کاربرد و افزودن به مقاومت و توان مقابله با شرایط مختلف آب و هوائی به امتیازاتی دست پیدا می کنند که از دیگر تولید کننده ها متمایز و قابل ملاحظه می نماید.
کاربرد عایق های رطوبتی همانطور که از نام آن بر می آید برای جداسازی فضای بیرون از محل مورد استفاده و در نهایت ایجاد سطحی است که با مقاومت خود در برابر هجوم رطوبت و آب می تواند نقش خود را به خوبی ایفا می نمایند.
با افزودن بر دامنه کاربرد ایزوگام می توان آنرا برای مصارف دیگر هم استفاده نمود. به عنوان نمونه می توانیم از عایق رطوبتی بعنوان عایق حرارتی هم استفاده نمائیم. بسته به محل مورد استفاده می تواند ابعاد، ضخامت، نوع ومشخصات فنی عایق هم تغییر پیدا کند.
برای این منظور کارشناسان و محققین در صدد یافتن راهی و یا موادی هستند که بتوانند با کم نمودن ضخامت و یا استفاده از مواد اولیه ارزانتر و در مقابل با افزایش مقاومت و فرمولاسیون جدید این ابعاد و دامنه کاربرد را بیشتر کرده و در هزینه ها هم صرفه جوئی قابل ملاحظه ای را رقم بزنند.

آشنائی ایزوگام هیرمان و انواع تولیدات

تولید کنندگانی هستند که با توجه و تمرکز روی استاندارد های مختلف در دیگر کشور ها بدنبال همسان سازی استاندارد ها با تولیدات خود هستند و از این جهت تحقیقات و حرکت های سازنده بسیاری هم صورت داده اند.
یکی از این تولید کنندگان که در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است، شرکت ایزوگام هیرمان است که با مجهز نمودن و اختصاص دادن مکانی برای انجام آزمایشات و تست های مختلف روی عایق رطوبتی در حال رسیدن به نتیجه دلخواه است.
این شرکت تولیدی که بسیاری از محصولات تولیدی خود را به دیگر کشورهای اروپائی و آسیائی صادر می نماید با تولید عایق های با کیفیت توانسته جایگاهی را نیز در داخل کشور برای تولیدات خود بدست آورد.
دریافت انواع جوایز از مراجع و سازمان های مختلف نشان دهنده نوع نگاه این شرکت به تولید و کیفیت محصولات می باشد .
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با تولید بیش از ۵ نوع ایزوگام مختلف در خط تولید منحصر بفرد خود از کمترین میزان انحراف از کیفیت برخوردار است و این در صادرات تولیدات این شرکت به نقاط مختلف جهان نمود دارد.
ایزوگام های تولیدی این کارخانه با نام های صادراتی بردین، سوپر صادراتی هیرمان، طوفان شرق و در انواع ساده و فویل دار، تک لایه و دولایه، سه لایه و تولید ایزوگام پودری که نسل جدیدی از ایزوگام می باشد رتبه اول کیفیت را به خود اختصاص داده است.
شرکت تولیدی هیرمان همچنین با استفاده از انواع مواد اولیه با کیفیت در محصولات خود در داخل نیز با اقبال مواجه شده است. به اینصورت که در اقصی نقاط ایران و با هر شرایط آب و هوائی از تولیدات این شرکت استفاده می نمایند و ابراز رضایت کامل خود را نیز با ارسال ایمیل و یا تلفنی اعلام نموده اند.
ایزوگام سه لایه تولیدی این شرکت که برای استفاده در مناطق با دمای متغیر تولید می شود در استانهای شمال غربی و در جنوب در استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان کار برد بسیار دارد.
در این استان ها با وجود شرایط و آب و هوای بخصوص، این نوع ایزوگام که از مقاومت کششی و نفوذ ناپذیری بالا برخوردار است توانسته بهترین باشد.
ایزوگام پودری نوع دیگری از تولیدات این شرکت است که با کاستن لایه فویل از ایزوگام و افزودن پودر مخصوص بجای آن می تواند مورد دیگری برای اشاره باشد.
این نوع ایزوگام با قیمت مناسب و دوام مثال زدنی از آندسته عایق هائی بشمار می رود که برای استفاده عموم طراحی و تولید میگردد و تفاوتی بین اقشار مختلف از لحاظ مادی قائل نیست.
ایزوگام پودری می تواند هم در پی ساختمان و هم در پشت بام مورد استفاده قرار گیرد و این عایق با نصب توسط افراد با تجربه و حرفه ای در کار نصب، می تواند کیفیت اولیه خود را تا سال ها بدون تغییر خاصی ادامه دهد.
ضمن اینکه یاد آوری می گردد تمام تولیدات این شرکت تولیدی با ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه های دارای اعتبار از شرکت های بیمه مطرح در کشور برخوردار است که خریدار باید در زمان خرید، این مستندات را از فروشنده دریافت نماید.
با دریافت این ضمانت نامه ها و بیمه نامه ها و در صورت وجود برخی کاستی ها می توانید ضمن تماس با دفتر فروش از تمام مزایای این مستندات برخوردار شوید.

خدمات ایزوگام دلیجان هیرمان برای شما

در باره تولیدات ایزوگام طرح دار و انواع آن، و کیفیت و تنوع ایزوگام دلیجان هیرمان در سایت شرکت هیرمان میتوانید به اطلاعات ارزشمندی دسترسی داشته باشید. شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در زمینه تولید انواع ایزوگام ساده و طرح دار، دولایه و تک لایه، ساده و طرح دار فعالیت دارد و محصولات تولیدی خود را به اقصی نقاط ایران و دیگر کشور ها ارسال و صادر می نماید.
می توانید در زمینه انتخاب و اطلاعات جزئی و کلی در این باره با مشاورین و کارشناسان این شرکت در ساعات اداری تماس گرفته و از راهنمائی های ایشان بصورت رایگان استفاده نمائی. تجهیزات به روز در کنار مواد اولیه با کیفیت و نیروی انسانی با تجربه در این شرکت تولیدی، میتواند این اطمینان را به شما بدهد که محصول خریداری شده در میان دیگر تولیدات از درجه کیفیت بالاتری برخوردار است. با اولین خرید مشتری دائم این شرکت خواهید شد و به جمع خانواده بزرگ هیرمان می پیوندید.

صادرات ایزوگام دلیجان

همسایگان کشور ایران به جهت داشتن تشابهات فرهنگی و آب و هوایی و داشتن راه های ارتباطی زمینی و هوایی برای صادرات و واردات بسیاری از محصولات و کالاها با یکدیگر تبادلات ارزی دارند.
شرکت ایزوگام هیرمان برای همکاری نزدیک تر و بیشتر در جهت تولید اشتغال و رونق اقتصادی اقدام به تولید بهترین و باکیفیت ترین انواع ایزوگام نموده است که برای مصارف داخلی و صادرات به کشورهای همسایه و خاورمیانه و اروپا و افریفا بسیار مناسب هستند.

 • ترکمنستان
 • آذربایجان
 • افغانستان
 • پاکستان
 • قرقیزستان
 • ترکیه
 • عراق
 • فیلیپین
 • بحرین
 • یمن
 • سنگاپور
 • تاجیکستان
 • گرجستان
 • قرقیزستان و کشورهایی مانند آلمان مقصد نهایی بهترین و مرغوب ترین ایزوگام هیرمان دلیجان در تناژ بالا و با مجوز گمرکی هستند.

مرغوب ترین ایزوگام صادراتی دلیجان

مرغوب ترین ایزوگام صادراتی دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان برای همکاری نزدیک تر و بیشتر در جهت تولید اشتغال و رونق اقتصادی اقدام به تولید بهترین و باکیفیت ترین انواع ایزوگام نموده است که برای مصارف داخلی و صادرات به کشورهای همسایه و خاورمیانه و اروپا و افریفا بسیار مناسب هستند.
صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام هیرمان به اربیل

صادرات انواع کالاهای ایرانی و تولیدات و محصولاتی مانند عایق های رطوبتی قیری به اربیل عراق رونق خوبی داشته و سالها است که کردستان عراق از محصولات تولید شده در ایران و صادرات آن به این منطقه استقبال می کند.
شرکت ایزوگام هیرمان به جهت این که بتواند به خوبی از تهیه و تامین انواع ایزوگام برای پروژه های ساختمانی و عمرانی بربیاید از بهترین متریال و مواد اولیه در تولید انواع ایزوگام استفاده می کند.
اربیل یکی از مناطق مهم و استراتژیک عراق است و به همین جهت صادرات انواع ایزوگام با مجوزهای گمرک و بورس توسط شرکت ایزوگام هیرمان مورد توجه است.

 1. اربیل
 2. بازیان
 3. چمچال
 4. بجیل
 5. برزنچه
 6. سوران
 7. سیدکان
 8. حلبچه
 9. خانقین و دیگر شهرهای کردستان عراق برای مصارف عمرانی و ساختمانی؛ امکان استفاده از بهترین ایزوگام هیرمان را دارند.

در شرکت ایزوگام هیرمان توجه به کیفیت محصول و همچنین قیمت و اخذ مجوزها و پلمپ گمرک و همچنین بسته بندی استاندارد از نکات بسیار ضروری است.

صادرات ایزوگام به اربیل

صادرات ایزوگام به اربیل

اربیل یکی از مناطق مهم و استراتژیک عراق است و به همین جهت صادرات انواع ایزوگام با مجوزهای گمرک و بورس توسط شرکت ایزوگام هیرمان مورد توجه است.

ایزوگام قیمت مناسب صادراتی

برای این که ایزوگام صادراتی از کیفیت و قیمت مناسب برخوردار باشد باید از بهترین مواد اولیه و بخصوص از بهترین کیفیت قیر مصرفی برخوردار باشد و کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان، اقدامات موثری در این زمینه در کلیه تولیدات خود به کار گرفته است.
ایزوگام صادراتی قیمت مناسب و بخصوص ایزوگام صادراتی به اربیل عراق دارای مشخصات زیر است:

 • قیر پلیمری ۷۰-۶۰ در تولید آن به کار رفته است.
 • تیشو و پلی استر درجه یک دارد.
 • قدرت جذب آب بسبیار بالایی دارد.
 • ضخامت و وزن استاندارد دارد.
 • چسبندگی و مقاومت بالایی در هنگام نصب دارد.
 • مقاومت کششی آن در برابر پارگی مورد تایید آزمایشگاه است.
 • در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت بالایی دارد.
 • بسته بندی و لیبل معتبر همراه با ضمانت نامه دارد.
 • هیچگونه آسیب دیدگی در رول ها مشاهده نمی شود.

قیمت مناسب و ارزان ایزوگام هیرمان دلیجان به جهت تولید عمده و فروش ایزوگام به صورت عمده است و البته خرید ایزوگام از درب کارخانه هم موجب اطمینان و پایین آمدن قیمت ایزوگام می شود.

ایزوگام های استاندارد دلیجان

ایزوگام های استاندارد دلیجان

عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان، مراحل مختلف آزمایشگاهی را طی کرده و با مجوزهای گمرکی و اخد گواهینامه های لازم برای صادرات به فروش می رسند.
صادرات ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام دلیجان درجه یک

به چه نوع ایزوگامی؛ عایق رطویتی درجه یک گفته می شود و بر چه اساس و مبنایی به ایزوگامی درجه یک و استاندارد اطلاق می شود؟ همان طور که می دانید تولید ایزوگام بر اساس آیین نامه های اجرایی استاندارد و محیط زیستی تولید می شوند.
بر جسب آن چه که اداره استاندارد برای کارخانه تولید ایزوگام در نظر گرفته است باید در هنگام تولید عایق های رطوبتی همه موارد لحاظ شود.
ایزوگام هیرمان دلیجان، تولید کننده بهترین عایق های رطوبتی بر پایه قیر است که برندهایی از جمله بردین صادراتی و هیرمان دلیجان و شرق و مشکین شرق آن در بسیاری از پروژه های داخلی و برای صادرات بسیار شناخته شده هستند.
لیست قیمت ایزوگام دلیجان بر اساس مصرف بهترین مواد اولیه و باکیفیت و رعایت مسائلی مانند استانداردهای روز اعلام شده و با فروش عمده از درب کارخانه تعیین می شود.

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام نوع A
 • ایزوگام نوع H
 • ایزوگام نوع C
 • ایزوگام پلیمری سه لایه
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام مناطق گرمسیری
 • ایزوگام مناطق سردسیری
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام پلیمری SBS؛ و انواع ایزوگام سفارشی محصولاتی هستند که در کارخانه ایزوگام دلیجان با قیمت مناسب و به صورت درجه یک تولید می شوند.

برندهای ایزوگام هیرمان

برندهای ایزوگام هیرمان

ایزوگام هیرمان دلیجان، تولید کننده بهترین عایق های رطوبتی بر پایه قیر است که برندهایی از جمله بردین صادراتی و هیرمان دلیجان و شرق و مشکین شرق آن در بسیاری از پروژه های داخلی و برای صادرات بسیار شناخته شده هستند.

راهنمای خرید ایزوگام دلیجان به قیمت روز

خرید ایزوگام به صورت عمده و برای پروژه های بزرگ و کوچک و یا خرید ایزوگام به منظور صادرات از جمله کارهایی است که بهتر است توسط کارشناسان و مشاروان انجام شود.
اعلام لیست قیمت انواع ایزوگام شرق دلیجان و هیرمان دلیجان از جمله کارهایی است که در شرکت هیرمان دلیجان صورت می گیرد.
راهنمای خرید ایزوگام در سایت و کانال های ارتباطی و همچنین از طریق تماس های تلفنی به سادگی در دسترس عموم شرکت ها و پیمانکاری ها قرار دارد.

 • وب سایت
 • کارشناسان متخصص
 • مشاوره های تلفنی و حضوری
 • کانال های رسمی شرکت هیرمان؛ مکان هایی هستند که می توانید قیمت روز ایزوگام صادراتی دلیجان و مراحل صادرات ایزوگام دلیجان به اربیل عراق و دیگر کشورها را بررسی نمایید.

راهنمای خرید ایزوگام

راهنمای خرید ایزوگام

راهنمای خرید ایزوگام در شرکت هیرمان دلیجان می تواند راه ها و بازارچه های مرزی و چگونگی انجام اخذ گواهینامه های استاندارد و گمرکی و ترخیص عایق رطوبتی و قیمت نهایی ایزوگام  را در کمترین زمان در اختیار شرکت ها بگذارد.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!