خانه / ایزوگام / صادرات ایزوگام شرق به لشکرگاه کشور افغانستان

صادرات ایزوگام شرق به لشکرگاه کشور افغانستان

صادرات ایزوگام شرق به شهرها و ولایت های مختلف کشور افغانستان مانند لشکرگاه، بامیان، قندهار و کابل با بهترین بسته بندی و از طریق بازارهای مرزی صورت می گیرد. صادرات ایزوگام پلیمری با بهترین امکانات و بسته بندی های جدید صورت می گیرد. ایزوگام هیرمان دلیجان مرغوب ترین عایق رطوبتی قیری خود را به منظور صادرات به کشورهای اروپایی و افریقایی آماده سازی نموده است.

شرایط نگهداری ایزوگام برای صادرات

تولیدکنندگان ایزوگام در هر زمینه ای که باشد، بر اثر تنش های بازار و یا آماده سازی محصول برای صادرات، نیاز به انبار کردن تولیدات ایزوگام خود برای مدت کوتاهی را دارند. این تولیدات پس از راه افتادن بازار یا یافتن مشتری خارجی، برای ارسال به محل ایشان از انبار خارج و پس از طی مراحل قانونی بدست خریدار خواهد رسید.
در این شرایط داشتن محل مناسب برای نگهداری ایزوگام تولید شده بسیار حائز اهمیت است. برخی اجناس به دلیل شرایط تولید و مواد اولیه، محصول نهائی آنها با دوام بوده و تا مدت های بسیار طولانی قابل نگهداری می باشند اما در این میان محصولاتی هم هستند که در زمان کوتاه تری به حداکثر زمان خود رسیده و در حقیقت به سمت فاسد شدن نزدیک می شوند.
تولیدات نفت پایه و در واقع تولیداتی که برای ارائه محصول نهائی به بازار از مشتقات نفتی استفاده می کنند مانند ایزوگام دارای عمر مفید طولانی هستند اما شرایط نگهداری آنها بسیار متفات تر از بقیه محصولات می باشند.
اگر محصولات گیاهی نیاز به سردخانه و مواد نگهدارنده برای ماندگاری طولانی مدت دارند، همچنین اگر محصولات فلزی نیازی به این مواد و شرایط خاص ندارند و وسعت و مدیریت انبار مهم هستند، محصولات تولید شده از مشتقات نفتی بخاطر درجات اشتعال پائین و تغیرات شکل ظاهری بر اثر تغییرات دما، نیاز به محل مناسب با وسعت قابل ملاحظه و همچنین شرایط نگهداری خاص می باشند.
کف انبار برای نگهداری ایزوگام علاوه بر اینکه می بایست دارای شیب مناسب برای تخلیه آبهای سطحی بخاطر شستشو و تمیز نگهداشتن سطح آن باشد، باید از سطحی سخت و محکم درست شده باشد تا بر اثر تردد بسیار روزانه، دارای مقاومت بالا هم باشد. معمولا کف سالن های انبار را از بتن و یا آسفالت می سازند تا این مقاومت برای انبار کالا حاصل شود.
از نکات بسیار مهم انبار ایزوگام ثابت بودن درجه حرارت فضای داخلی آن می باشد. تغییرات دما تا حدودی قابل اغماض بوده ولی تغییرات بسمت افزایش دما اگر باشد قابل چشم پوشی نیست و حتی مخاطره آمیز هم می باشد.
با عنایت به اینکه قیر بکار رفته در تولید ایزوگام بر اثر دمای بالا به سمت روانی گرایش دارد، ثابت نگهداشتن دمای داخل انبار از اهمیت بسیار برخوردار است. مورد دیگری را که می توان به آن اشاره کرد و از نکات بسیار ارزشمند در انبار داری محسوب میشود نحوه چیدمان ایزوگام در انبار است.
چیدن رول های ایزوگام از این جهت مهم می باشد که اولا دسترسی به کلیه تولیدات در کوتاه ترین زمان میسر باشد و هم اینکه تردد بین آنها برای بارگیری ساده و برای کارگران به سهولت انجام گیرد.

ایزوگام دلیجان، ایزوگام هیرمان

وجود شهرستان دلیجان و کارخانجات تولید کننده ایزوگام در قطب های صنعتی اطراف این شهرستان بهره گیری از موقعیت جغرافیائی، دسترسی آسان و سریع به مواد اولیه مورد نیاز تولیدات ایزوگام بعلاوه حسن رقابت در میان تولید کنندگان، برای عرضه هر چه بهتر محصولات و ارسال به سراسر کشور، توانسته این شهرستان را در جایگاه شایسته و در خور توجهی قرار دهد.
مراجعه بسیار زیاد خریداران از سراسر کشور و درخواست تامین ایزوگام برای اقشار مختلف از انبوه ساز تا مصرف کنندگان خرد گویای این حقیقت است.
تولید کنندگان بسیاری در این شهرستان مشغول به تولید ایزوگام هستند اما در این میان باید به ذکر نام کارخانه تولید ایزوگام هیرمان اشاره کنیم. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام درجه یک و صادراتی، استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت از تولید کنندگان مطرح،  توانسته در این شهرستان جایگاه متمایز و ممتازی را برای خود طی سالیان بدست آورد.
برای کسب اطلاع از انواع تولیدات این کارخانه و مشخصات فنی و استاندارد های مورد نیاز برای تولید ایزوگام و عایق رطوبتی و حرارتی میتوانید به تارنمای شرکت و یا مراجعه به شبکه های مجازی با نام ایزوگام هیرمان به اطلاعات ارزشمندی در زمینه محصولات و کیفیت آنها دسترسی داشته باشید.
خریداران و مصرف کنندگان ایزوگام این اطمینان را داشته باشند که با خرید انواع محصولات تولید شده در این کارخانه، تنها ایزوگام را نمی خرند بلکه به دنبال خرید ایزوگام،  کیفیت، آرامش، آسایش و امنیت را برای سالهای متمادی به همراه آن در اختیار خواهند داشت.
ایزوگام های تولید شده در این کارخانه نه تنها با ضمانت نامه طویل المدت عرضه میگردد بلکه بیمه نامه معتبر تولیدات را نیز در اختیار شما قرار خواهند داد. ضمانت نامه به همراه بیمه نامه و ارسال سریع نشان از اعتماد این مجموعه به تولیدات خود دارد. شرکت ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام صادراتی بردین و ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان، شهرستان دلیجان را با نام هیرمان عجین کرده است.

ایزوگام کیفیت بالا باید دارای چه مشخصاتی باشد؟

وقتی صحبت از کیفیت بالای ایزوگام به میان می آید انبوهی از سوالات در این خصوص به ذهن می رسد. با این وجود همه می دانیم کیفیت مجموعه ای از عوامل را در بر می گیرد که پیوستگی و همبستگی بین آنها می تواند به درجه ای از اطمینان ختم شود که ما آنرا با نام کیفیت می شناسیم.
کیفیت در ایزوگام بستگی مستقیم به کیفیت مواد اولیه بکار رفته در ایزوگام  و همچنین تجربه  نیروی انسانی در تولید، بعلاوه دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده برای تولید دارد.
مشخصات ایزوگام کیفیت بالا را می توان در ضخامت، که در دوام و عمر مفید ایزوگام نقش قابل توجهی دارد و همچنین در کیفیت قیر مصرف شده در تولید ایزوگام، که عامل اصلی در عایق بندی مکان مورد استفاده و نفوذ ناپذیر کردن آن حرف اول را میزنند جستجو کرد.
انطباق تولیدات با مشخصات اعلام شده از جانب سازمان ملی استاندارد نیز از مشخصه های لازم و ضروری یک ایزوگام با درجه کیفیت بالا است، که نشان از اعتماد عمومی و سازمان ناظر بر تولیدات دارد، را نیز می توانیم به این مجموعه عوامل اضافه نمائیم.
در این خصوص می توانیم به ایزوگام های تولید شده در شرکت ایزوگام هیرمان اشاره داشته باشیم که با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت در کنار نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده، چه در زمینه تولید و چه در کار نصب، کلیه مشخصات یک ایزوگام با کیفیت بالا را دارا می باشد و در ادامه، ایزوگام های تولید شده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

 

صادرات ایزوگام شرق به افغانستان

کشورهای همسایه ایران از جمله کشور افغانستان یکی از بازارهای مناسب و رو به رشد برای انواع ایزوگام ایران است. کارخانه های ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق در این بازار فعالانه فعالیت کرده و محصولات خود را برای فروش عرضه می نمایند.
صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه و خاورمیانه بر اساس اصول و قوانین گمرک و همچنین بر طبق نیازها و سفارشات کشور مقصد صورت می گیرد و  با گواهینامه های معتبر و پلمپ گمرکی محموله ایزوگام ارسال می شود.
کشورهایی مانند:

 • افغانستان
 • پاکستان
 • ترکیه
 • عراق
 • اربیل
 • گرجستان
 • تاجیکستان
 • ترکمنستان
 • آذربایجان
 • عمان
 • بحرین
 • یمن و حتی کشورهایی مانند سوریه، روسیه و کشورهای افریقایی بازاز مناسبی برای فروش ایزوگام دلیجان شرق هستند.

صادرات ایزوگام شرق دلیجان

صادرات ایزوگام شرق دلیجان

صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه و خاورمیانه بر اساس اصول و قوانین گمرک و همچنین بر طبق نیازها و سفارشات کشور مقصد صورت می گیرد و با گواهینامه های معتبر و پلمپ گمرکی محموله ایزوگام ارسال می شود.

مشخصات ایزوگام صادراتی کدام است؟

تولید ایزوگام صادراتی در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان بر اساس در نظر گرفتن کلیه استانداردهای روز و همچنین با دارا بودن بهترین مواد اولیه و علی الخصوص مصرف قیر پالایشگاهی درجه یک صورت می گیرد.
صادرات ایزوگام درجه یک شرق با کیفیت عالی انجام می شود و ایزوگام شرق دلیجان از برندهای بسیار معتبر در زمینه محصولات ایزوگام است و استاندارد CE اروپا و ISO 9001-2008 و ۵ سال بیمه نامه ایران و حداقل ۱۰ سال ضمانت کارخانه ایزوگام را دارد.
ایروگام صادراتی بر اساس نوع آب و هوای کشور مقصد؛ نوع ایزوگام مورد نیاز و تناژ سفارشی و نوع پروژه تولید و تامین می گردد.
شرکت هیرمان دلیجان از طریق پیگیری های مستمر کارشناسان خود و به روز نمودن سیستم های تولید و با اخذ گواهینامه های معتبر توانسته است فعالیت خود را در بازار صادرات ایزوگام استحکام ببخشد.

ایزوگام شرق دلیجان

ایزوگام شرق دلیجان

صادرات ایزوگام درجه یک شرق با کیفیت عالی انجام می شود و ایزوگام شرق دلیجان از برندهای بسیار معتبر در زمینه محصولات ایزوگام است و استاندارد CE اروپا و ISO 9001-2008 و ۵ سال بیمه نامه ایران و حداقل ۱۰ سال ضمانت کارخانه ایزوگام را دارد.

صادرات ایزوگام درجه یک به افغانستان

پیدایش و تولید عایق های رطوبتی نسل جدید که به ایزوگام شناخته می شوند به جهت ویژگی هایی که دارند در برابر انواع دیگر عایق های رطوبتی مانند آسفالت و قیر و گونی؛ توانسته اند توجه ویژه ای را در صنعت ساختمان و کارهای عمرانی به خود جلب نمایند.
ایزوگام و یا عایق های رطوبتی قیری در مراحل مختلف ساختمان سازی های از جمله:

 1. پی و فونداسیون
 2. ایزولاسیون دیوارها
 3. پشت بام
 4. استخر
 5. مکان هایی مانند مرغداری ها
 6. لوله‌های آب، گاز، نفت
 7. سردخانه‌ها و مراکز بهداشتی
 8. سدها و سازه‌های آبی
 9. پل‌های هوایی و پل‌های بتنی
 10. باند فرودگاه ها
 11. مترو وتاسیسات و سازه‌های جانب؛ برای صادرات به کشور افغانستان و یا حتی مصارف داخل کشور آماده سازی می شود.

در چنین شرایطی رشد سریع واحدها تولیدی عایق رطوبتی؛ چشمگیر است و هم زمان با گسترش ساختمان سازی ها و پروژه های عمرانی این صنعت هم رو به رشد است.

صادرات ایزوگام بردین

صادرات ایزوگام بردین

صادرات ایزوگام بردین درجه یک به افغانستان می تواند روند تولید و فروش انواع ایزوگام را بهبود بخشیده و همچنین این روند می تواند در صادرات ایزوگام به دیگر کشورها هم تاثیر مثبت بگذارد.

قیمت ایزوگام صادراتی شرق

عامل اولیه و اصلی در روند قیمت گذاری ایزوگام پلیمری مصرف قیر درجه یک و باکیفیت است که می تواند تولید عایق رطوبتی را به طرز قابل توجه و چشمگیری تضمین نماید.
ایزوگام استاندارد و درجه یک پلیمری تشکیل شده است از قیر پالایشگاهی ۷۰-۶۰ و تیشو و پلی استر متراکم و با ضخامت استاندارد و فویل آلومینیومی ۱۶ میکرون و پلیمرها و مواد قیری که در استحکام ایزوگام BPP  تاثیر مستقیم دارند.
لیست قیمت ایزوگام به روز و طبق نوسانات بازار مواد اولیه ممکن است تغییراتی داشته باشد.
شرکت هیرمان دلیجان تلاش کرده است که با فروش مستقیم ایزوگام از درب کارخانه بهترین امکان خرید ایزوگام با قیمت مناسب را برای خریدار فراهم آورد.
ایزوگام مورد درخواست و تقاضای بازار صادراتی و حتی فروش در داخل کشور در شرکت هیرمان دلیجان مورد بررسی قرار گرفته و با بهترین و مرغوب ترین کیفیت به دست خریدار می رسد.

ایزوگام پلیمری استاندارد

ایزوگام پلیمری استاندارد

ایزوگام استاندارد و درجه یک پلیمری تشکیل شده است از قیر پالایشگاهی ۷۰-۶۰ و تیشو و پلی استر متراکم و با ضخامت استاندارد و فویل آلومینیومی ۱۶ میکرون و پلیمرها و مواد قیری که در استحکام ایزوگام BPP  تاثیر مستقیم دارند.

تولید ایزوگام صادراتی شرق + بسته بندی و پلمپ گمرکی

کشور افغانستان به سبب وجود جنگ های پیاپی و خرابی های فراوان؛ یکی از کشورهایی است که ساخت و ساز و پروژه های عمرانی در آن فراوان است و در هر مرحله نیاز به عایق های رطوبتی مشاهده می شود.
صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف از طریق بنادر و همچنین مرزهای زمینی و بازارچه های مرزی صورت می گیرد و ایزوگام شرق دلیجان در کارخانه بسته بندی و بارگیری و سپس پلمپ گمرکی می شود و کارشناسان بر این پروسه نظارت کامل دارند.
شهرهای مختلف عراق از جمله:

 • کابل
 • هرات
 • لشکرگاه
 • قندهار
 • جلال آباد
 • غزنی
 • قندوز
 • بلخ
 • بامیان و بغلان از جمله شهرهای بسیار مشهور افغانستان هستند که از طریق مرزهای زمینی و با اخذ گواهینامه های معتبر گمرک، صادرات هر نوع ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق دلیجان به آن ها صورت می گیرد.

صادرات ایزوگام شرق دلیجان

صادرات ایزوگام شرق دلیجان

صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف از طریق بنادر و همچنین مرزهای زمینی و بازارچه های مرزی صورت می گیرد و ایزوگام شرق دلیجان در کارخانه بسته بندی و بارگیری و سپس پلمپ گمرکی می شود و کارشناسان بر این پروسه نظارت کامل دارند.
صادرات ایزوگام شرق

راهنمای خرید ایزوگام استاندارد صادراتی

شرکت ها و بازرگانی ها و مدیران پروژه ها می توانند از طریق راه های زیر که سریعترین و آسانترین مسیرهای دریافت اطلاعات در خصوص هر گونه ایزوگام شرق دلیجان صادراتی اقدام نمایند.

 • وب سایت
 • کانال های تلگرام و فیس بوک
 • تماس تلفنی
 • از طریق آنلاین و تماس با کارشناسان

دریافت اطلاعات خرید ایزوگام

دریافت اطلاعات خرید ایزوگام

دریافت اطلاعات و لیست قیمت هر رول ایزوگام صادراتی استاندارد دلیجان و ثبت سفارش و نحوه بارگیری و ارسال عایق رطوبتی و دریافت ضمانت نامه به صورت رایگان در اختیار خریدار قرار می گیرد.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!