خانه / ایزوگام / صادرات ایزوگام دلیجان به کابل افغانستان

صادرات ایزوگام دلیجان به کابل افغانستان

صادرات ایزوگام دلیجان به استان ها و شهرهای مختلف کشور افغانستان مانند کابل، قندهار، هرات، بامیان، بغلان، فاریاب با انگیزه رونق و رشد اقتصادی هر دو کشور دارای نتایج بسیاری چشمگیر و فوق العاده ای بوده است. کشور افغانستان با توجه به نوع آب و هوا و میزان ساخت و سازها یکی از مقاصد صادرات عایق های رطوبتی کارخانه هیرمان دلیجان است.

صادرات ایزوگام دلیجان به کابل افغانستان

انتخاب وخرید عایق های رطوبتی چگونه است؟

برای انتخاب یک کالای با کیفیت باید اطلاعات خوب و مناسب را از کالای مورد نظر، خودتان بدست بیاورید و یا از کسانی که از این کالا استفاده می کنند جویا شوید. در واقع بنظر می رسد برای خرید باید از روش ترکیبی استفاده کنید.
هم اطلاعات مورد نیاز را شخصا بدست بیاورید و هم اینکه با کسانی که از آن استفاده می کنند و یا تجربه ای در این زمینه دارند، جویای نظرات آنها باشید، همچنین برای انتخاب کالای خاص می توانید با اعتماد به مشاورین و متخصصین مطرح، انتخاب و خرید خود را به پایان ببرید. 
عایق های رطوبتی در بخش های بسیار زیادی از زندگی ما جای گرفته اند. این دستاورد بشری که هر روز جدیدتر و با اختراعات و ابداعات جدید با تحول چشمگیری مواجه می شوند، هم در جهت مقاوم سازی و هم سبک سازی در حال تحول هستند.
عایق های بکار رفته در ساختمان ها که آنها را ایزوگام می شناسیم در چرخه تولید و به وجود آمدن خود از تغییرات بسیاری برخوردار بوده اند، وزن آنها رو به کاهش گذاشته، شکل ظاهری آنها متفاوت تر و مقاومت در آنها نسبت به شرایط و تغییرات جوی به سمت افزایش گام برداشته است.
با تلفیق و ترکیب چند ماده اولیه و پروسه تحقیق روی آن ها در آزمایشگاه، توانسته اند به عایقی دست پیدا کنند که در دماهای بالای ۱۰۰ درجه سانتیگراد تاب مقاومت دارد و در دمای زیر صفر تا ۵۰ درحه هم می تواند از شکسته شدن و از بین رفتن دوام داشته باشد.
با نوآوری و یافتن مواد اولیه جدید، در آینده بسیار نزدیک به موادی دست پیدا خواهیم کرد که می توانند برای پوشش پشت بام و مکان های خاص، طوری که وزن بسیار اندک و مقاومت بسیار بالا را در همه شرایط داشته باشند دست پیدا می کنیم.
هر چند این یافته ها هم اکنون هم در اختیار بشر است ولی به دلیل هزینه بسیار بالا توجیه اقتصادی نخواهد داشت مگر در ساختمانهائی که از ارزش بالائی هم برخوردار است.
یکی از این شرکت های تولید کننده عایق رطوبتی که جوایزی هم در زمینه نو آوری دریافت کرده است شرکت تولیدی هیرمان می باشد که با انجام آزمایشات و تست های سطح بالا روی تولیدات خود توانسته راهی را برای پیمودن باز نماید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین همان محصولی است که می تواند گام اول در این مسیر طولانی محسوب شود.
برای اطلاع از محصول و کیفیت و قیمت آن با دفتر فروش تماس بگیرید و از دیگر تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان بیشتر بدانید تا به دیگران هم منتقل نمائید.

شکل گیری خط تولید ایزوگام دلیجان هیرمان برای صادرات

برای اینکه از یک محصول به تعداد زیاد و در یک زمان کوتاه تولید شود، نیاز به طراحی و اجرای خط تولید داریم. خطوط تولید کالا می تواند از طراحی ساده تا بسیار پیچیده نوسان داشته باشد. خطوط تولید ساده که عموما از تعداد ماشین آلات کم و در ابعاد خیلی کوچک می باشد، برای به کارگیری و تولید تعداد کمتری از کالای مورد نظر استفاده می شود.
ممکن است یک محصول با تعداد کمتری از مواد اولیه تولید شود و برخی دیگر این چنین نیستند و نیاز به فضای بسیار بزرگ و تعداد بیشتری از یک خط تولید نیاز دارند، که در مجموع تشکیل یک خط تولید واحد و در نهایت با بهم مونتاژ کردن آنها محصول و یا کالای نهائی به وجود آید.
بطور معمول برای راه اندازی خط تولید هر محصولی نیاز به یکسری اقدامات هست. در ابتدا با نگارش طرح توجیهی و ارائه آن به مراجع تصمیم گیرنده آغاز می شود و در ادامه با در نظر گرفتن مکان و میزان سرمایه گذاری و تعداد نفرات و اعلام به دوایر ذیربط برای این مورد، وارد فاز اجرائی خواهند شد.
در محلی که برای این منظور در نظر گرفته شده است عملیات ساخت سالن های تولید، انبار، دفاتر، سکوهای بارگیری، نگهبانی، و کلیه موارد مورد نیاز مطابق نقشه مصوب اجرا و پس از تائید، برای خرید تجهیزات و نصب ماشین آلات برای خط تولید کالای مورد نظر اقدام می گردد.
پس از اینکه تمام این مراحل به اتمام رسید و نیروی انسانی مورد نیاز گرد هم آمدند یک مرحله آزمایشی انجام میگیرد تا نواقص احتمالی و برآورد های لازم در خصوص تمام مراحل اجرائی انجام گیرد. با تولید محصول اولیه و ارائه به اداره استاندارد و اخذ مجوز لازم برای تولید انبوه، کار تولید رسما آغاز می شود.
در خط تولید ایزوگام دلیجان هیرمان، با توجه به حساسیت تولید و استفاده از مواد اولیه طبیعی و با کیفیت مانند قیر پالایشگاهی، خط تولید آن باید از ایمنی لازم برخوردار باشد و اینکه حتما باید قبل از شروع به کار تولید، بازرسی های لازم در همه لایه ها به دقت صورت گیرد تا اقدام عملی لازم برای تولید بصورت مستمر و بدون وقفه صورت گیرد.
ایزوگام هیرمان از ابتدای کار تا تولید و صادرات به کشور های گوناگون، قبل از هر چیز به تامین نیاز داخل به عایق رطوبتی با کیفیت می اندیشد.

تولید ایزوگام سفارشی در تخصص هیرمان است

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام های خاص و یا بهتر اشاره کنیم، با تولید عایق های رطوبتی و حرارتی سفارشی توان این را دارد که در پروژه های بزرگ و نیاز به تکنولوژی و دانش بالا مشارکت نماید و از این لحاظ توان خود را در میدان رقابت با تولید کنندگان با تجربه و دارای تخصص بالا در بوته آزمایش قرار دهد.
شرکت تولیدی عایق های رطوبتی و حرارتی هیرمان با تولید انبوه ایزوگام های صادراتی و سوپر صادراتی خود توانسته در میان کشور های اروپائی با استاندارد قابل ملاحظه و سختگیرانه خود جایگاهی ارزشمند برای ایزوگام ایرانی بدست بیاورد.
این شرکت با بهره گیری از دانش، تجهیزات استاندارد و ماشین آلات به روز شده به همراه به کارگیری نیروی انسانی دلسوز و کار آزموده، توان تولید مصنوعات عایقی سفارشی، برای استفاده در مناطق گرمسیر، سردسیر و دریائی هم را دارد.
مدیران ارشد و دست اندر کاران پروژه های خاص می توانند با این مجموعه در تماس باشند و افراد مسئول در این حوزه را برای مشاوره و عقد قرارداد به دفتر این شرکت فرا بخوانند.
شرکت عایق های رطوبتی هیرمان این نوید را می دهد که با همکاری دو جانبه می توانیم گام های ارزشمندی را در جهت تامین نیاز داخل به انواع عایق های رطوبتی سفارشی و با استاندارد خاص برداریم.

صادرات ایزوگام به شهرهای افغانستان

می توان گفت که کشور افغانستان با توجه به میزان ساخت و سازها و پروژه های عمرانی که در خود دارد؛ یکی از بزرگترین مصرف کننده های انواع ایزوگام دلیجان ایرانی است.
آب و هوای این کشور هم یکی دیگر از محاسن آن است که به خوبی نتیجه نصب ایزوگام در آن مشخص است.
صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان به تمام نقاط کشور افغانستان و از جمله به ولایاتی مانند:

 • نیمروز
 • سمنگان
 • جورجان
 • کابل
 • هرات
 • مزار شریف
 • بامیان
 • کندوز
 • غزنی
 • بغلان
 • ننگرهار
 • بادغیس و بسیاری از شهرها و روستاهای متعدد این کشور صورت می گیرد.

صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان به کابل افغانستان و دیگر استان های این کشور با استفاده از مرزهای زمینی و با اخذ مجوزهای لازم از اداره استاندارد و گمرک و به صورت کاملا قانونی انجام می شود.

صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان با مجوز

برای این که صادرات ایزوگام مانند هر محصول دیگری به صورت قانونی و با انجام مراحل در نظر گرفته شده در قانون صورت بگیرد کارشناسان خبره شرکت ایزوگام هیرمام با بهترین تکنولوژی و مشاوره ها این کار را صورت می دهند.
شرکت هیرمان دلیجان با برتری محصولاتی مانند ایزوگام بردین صادراتی، هیرمان دلیجان و مشکین شرق و ایزوگام هیرمان شرق در تمام سطوح صادراتی فعالیت می کند.
والسوالی های کابل که صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان به آن ها صورت می گیرد عبارتند از:

 1. استایلف
 2. تگرامی
 3. چهارآسیاب
 4. کابل
 5. قره باغ
 6. خاک جبار
 7. سروبی
 8. فرزه و …. از جمله شهرهایی هستند که مقصد صادرات ایزوگام دلیجان ایرانی هستند.

برندهای معتبر ایزوگام هیرمان

برندهای معتبر ایزوگام هیرمان

شرکت هیرمان دلیجان با برتری محصولاتی مانند ایزوگام بردین صادراتی، هیرمان دلیجان و مشکین شرق و ایزوگام هیرمان شرق در تمام سطوح صادراتی فعالیت می کند.
صادرات ایزوگام دلیجان به کابل افغانستان

بازارهای مرزی جهت صادرات ایزوگام

مرزها و بازارچه های مرزی یکی از مهمترین و ساده ترین راه های ارتباطی هستند که صادرات ایزوگام دلیجان به کابل افغانستان و دیگر نقاط این کشور از طریق آن ها صورت می گیرد.
بازارهای مرزی می توانند راه های مبادلاتی انواع کالاها بین کشورها باشند که در سال های اخیر شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان برای صادرات انواع  ایزوگام از این مرزها استفاده می کند.
کلیه محصولات از جمله انواع ایزوگام دلیجان از طریق راه های زمینی با پلمپ گمرکی و با داشتن مجوزهای لازم صادر می شود.
بازارچه های مرزی منتهی به کشور افغانستان و همچنین راه های زمینی که صادرات و واردات از آن ها صورت می گیرد عبارتند از:

 • بازارچه مرزی دوغارون
 • بازارچه مرزی ریمدان
 • بازارچه مرزی میرجاوه
 • بازارچه های مرزی بانه و سیرانبند و بازارچه باشماق و بازارچه مرزی تمرچین و ……از جمله مهمترین مرزهای زمینی برای صادرات محصولات هستند.

بازارهای مرزی ایران

بازارهای مرزی ایران

بازارهای مرزی می توانند راه های مبادلاتی انواع کالاها بین کشورها باشند که در سال های اخیر شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان برای صادرات انواع  ایزوگام از این مرزها استفاده می کند.

شرایط صادرات ایزوگام با قیمت عالی

شرایط صادرات انواع ایزوگام دلیجان به کشورهای همسایه و همچنین کشورهای خاورمیانه و آسیایی و اروپایی با قیمت عالی به خوبی فراهم شده است و صادرات ایزوگام به افغانستان با قیمت های فوق العاده عالی و با تحویل فوری صورت می گیرد.
عایق های رطوبتی قیری هیرمان دلیجان برای مصرف در داخل کشور و همچنین برای صادرات به دیگر کشورها و مصرف در پروژه های ساختمانی و عمرانی بسیار مورد توجه هستند و در ردبف بهترین گزینه ها برای فروش و نصب ایزوگام به شمار می آیند.
صادرات بهترین انواع ایزوگام هیرمان دلیجان نشان دهنده برتری و کیفیت محصولات این کارخانه است.

صادرات ایزوگام دلیجان به کابل افغانستان

صادرات انواع ایزوگام و بهترین و مرغوب ترین عایق های رطوبتی دلیجان با قیمت های فوق العاده و به صورت عمده به کشورهایی مانند:

 • ترکیه
 • عراق
 • افغانستان
 • پاکستان
 • آذربایجان
 • ترکمنستان
 • قرقیزستان
 • تاجیکستان
 • مالزی
 • آلمان
 • سوریه
 • روسیه
 • فیلیپین و بسیاری از کشورهای منطقه به صورت مداوم و با پیگیری های مداوم برای پروژه های مختلف انجام می شود.

صادرات ایزوگام دلیجان به کابل افغانستان و استفاده از انواع استانداردها و مجوزها سبب رضایت مصرف کننده از ایزوگام  هیرمان دلیجان است.

عایق رطوبتی دلیجان

عایق رطوبتی دلیجان

عایق های رطوبتی قیری برای مصرف در داخل کشور و همچنین برای صادرات به دیگر کشورها و مصرف در پروژه های ساختمانی و عمرانی بسیار مورد توجه هستند و در ردیف بهترین گزینه ها برای فروش و نصب ایزوگام به شمار می آیند.
صادرات ایزوگام دلیجان به کابل افغانستان

انواع ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان

شرکت های تولید کننده عایق رطوبتی همواره به دانش روز و استفاده از تکنولوژی های برتر در خط تولید و همچنین مصرف بهترین مواد اولیه در تولیدات خود تمرکز و توجه دارند.
ایزوگام صادراتی دلیجان با توجه به نوع مصرف و آب و هوای کشور مقصد تولید می شود و قیر به کار رفته در آن از بهترین و مرغوب ترین نوع پالایشگاهی با قیمت فوق العاده خواهد بود.
کارخانه ایزوگام دلیجان تولیدات متنوع داشته و با کمک از تیم مجرب تولید و فروش و استفاده از انواع استانداردهای روز جهانی تولیدات خود را عرضه می کند.
فروش ایزوگام دلیجان هیرمان به صورت مستقیم از درب کارخانه است و همین امر موجب شده است که لیست قیمت ایزوگام هیرمان منحصر به فرد باشد.

 1. ایزوگام دولایه روکش دار
 2. ایزوگام توع H
 3. ایزوگام نوع C
 4. ایزوگام تک لایه فویل دار
 5. ایزوگام پودری
 6. ایزوگام طرح دار
 7. ایزوگام خودچسب
 8. ایزوگام شنی و سنگریزه ای، نمونه هایی از بهترین انواع ایزوگام دلیجان هستند که برای صادرات بسته به نوع پروژه پیشنهاد می شوند.

محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان

محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان تولیدات متنوع داشته و با کمک از تیم مجرب تولید و فروش و استفاده از انواع استانداردهای روز جهانی تولیدات خود را عرضه می کند.
صادرات ایزوگام دلیجان به کابل افغانستان

راهنمای خرید ایزوگام مرغوب صادراتی

برای سفارش خرید ایزوگام مرغوب صادراتی، شرکت ها و بازرگانی های بزرگ می توانند از طریق سایت و یا مشاوره کارشناسی و راه های ارتباطی موجود اقدام نمایند.
راهنمای خرید ایزوگام مرغوب و ایجاد راه های ارتباطی و اعلام لیست قیمت به روز شده می تواند به خریدار کمک نماید.

 • وب سایت
 • ارتباط با مشاوران
 • ارتباط با کارشناسان فروش
 • راه های تماس تلفنی
 • راه های اینترنتی تماس
 • کانال های ارتباطی راهنمای کاربردی خرید ایزوگام هیرمان هستند.

خرید ایزوگام مرغوب و عمده هیرمان دلیجان با توجه به تضمین ۱۵ ساله و بیمه نامه معتبر کاملا می تواند سرمایه شما را حفظ نماید.

ایزوگام صادراتی مرغوب

ایزوگام صادراتی مرغوب

ایزوگام مرغوب صادراتی با نشان استاندارد و لیبل اصل و همچنین با تاریخ تولید و انقضاء و با پلمپ گمرکی بارگیری می شود و چیدمان رول های ایزوگام کاملا با دقت است که در مسیر آسیبی نبینند؛ رول های ایزوگام به صورت عمده و در کانتینرهای سرپوشیده حمل می شوند.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!