خانه / ایزوگام / صادرات ایزوگام دلیجان به نینوا و بصره عراق

صادرات ایزوگام دلیجان به نینوا و بصره عراق

صادرات ایزوگام دلیجان به صورت استاندارد و پلیمری به همراه گواهینامه های قانونی و مجوزهای گمرکی به شهرهای نینوا و بصره در عراق صورت می گیرد. با هماهنگی های لازم و اخذ گواهینامه های معتبر و تشریفات اداری توسطکارشناسان هماهنگ می شود. ایزوگام صادراتی دلیجان با کیفیت و استاندارد روز تولید می شود و قیر درجه یک پالایشگاهی در میزان مقاومت ایزوگام دلیجان بسیار موثر است.

ایزوگام دلیجان طرح دار برای صادرات به عراق

کلیه ایزوگام های تولید شده که در آنها از فویل آلومینیومی برای نمای آن استفاده میشود را می توان در دسته ایزوگام های طرح دار قرار داد و با حذف لایه آلومینیوم موجود در ایزوگام ها آنرا به ایزوگام ساده تبدیل نموده که در بازار هم به همین نام شناحته شده است.
وجود و استفاده از لایه آلومینیومی در تولید ایزوگام، نام ایزوگام فویل دار را به خود می گیرد. با نوآوری و تغییرات در لایه بیرونی ایزوگام و به دلیل نیاز مصرف گنندگان برای بخشیدن ظاهری متفاوت و زیباتر به عایق نصب شده در اماکن مورد نیاز، ایزوگام فویل دار را تبدیل به نوع طرح دار کرده است.
ایزوگام های طرح دار به همین ترتیب توانسته جایگاه و محبوبیت  قابل توجه در میان مشتریان، معماران و طراحان نمای سازه های کلاسیک و مدرن برای خود کسب نماید.
ایزوگام طرح دار را می توان به بوم نقاشی تعبیر کرد که با هنر و زیبائی در هم آمیخته تا ظاهر برخی سازه ها را متمایز نماید. ایزوگام دلیجان طرح دار در خارج از کشور و در کشورهای همسایه ایران نظیر عراق از محبوبیت زیادی برخوردار است.
انواع ایزوگام طرح دار دلیجان که در شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان تولید می گردد، به عراق صادر و در عایق کاری از آنها استفاده می شود.
تصاویر و اطلاعات مربوط به مشخصات فنی و قیمت انواع ایزوگام دلیجان، ساده و طرح دار در، طرح ها و رنگ های موجود را با مراجعه به سایت و شبکه های اجتماهی هیرمان میتوانید ببینید.

انواع ایزوگام دلیجان طرح دار و کاربرد آنها

در پاره ای از نقاط سازه ها که قرار است از ایزوگام برای عایق کاری استفاده شود شرایط خاصی حاکم است، این شرایط در استخر ها خود را کاملا نمایان میکند. با توجه به اینکه ایزوگام در بدنه و کف استخر بطور مداوم و مستمر در معرض آب و املاح موجود در آن قرار دارد، بنابراین نیاز به کیفیت بسیار بالای ایزوگام  به همراه زیبائی و تنوع در طرح لازم است.
انواع طرح ها و کیفیت بسیار بالا برای این منظور در کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان و نمایندگی های آن فراهم شده تا خریداران محترم بتوانند به راحتی انتخاب طرح و رنگ خود را برای نصب در دسترس داشته باشند. دقت در نصب و کیفیت مورد تائید برای این منظور را فقط از ایزوگام دلیجان هیرمان بخواهید.

ایزوگام طرح دار مدل چمنی:
ایزوگام طرح دار چمنی که برای زیباسازی و دادن جلوه بصری برای اجرا در پشت بام و کف روف گاردن ها طراحی شده است از نمونه های بسیار زیبا و جذاب ایزوگام طرح دار می باشد که پس از نصب توسط تیم نصب حرفه ای، فضای سبزه زار و طبیعت را برای شما تداعی میکند.
زیبائی پشت بام با ایزوگام طرح چمن، میتواند چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند.

ایزوگام طرح دار مدل آجری: همانطور که از نام ایزوگام طرح آجری پیداست، در تولید آن به قیمت مناسب و ارزان، در برابر مصالحی که برای نما استفاده می شود مانند سنگ، آجر و چوب توجه ویژه ای شده است.
ایزوگام طرح آجری جایگزین بسیار خوبی برای مصالحی است که در نمای کناری ساختمان ها و دیوارهای در معرض تابش و آلودگی استفاده می شود، است.
ضمن اینکه صرفه جوئی قابل ملاحظه ای در هزینه را برای کسانی که بدنبال کیفیت و قیمت پائین هستند در بر خواهد داشت.
برای استفاده از ایزوگام در نمای جانبی و یا نمای اصلی ساختمان، زیر سازی بخش قابل رویت برای نصب ایزوگام بسیار مهم است که توجه خریداران و استفاده کنندگان را به این نکته مهم جلب می نمائیم.

ایزوگام سنگریزه ای: در تولید ایزوگام سنگریزه ای بجای استفاده ار لایه آلومینیوم در نما، از یک لایه بسیار نازک شن و یا سنگریزه استفاده می شود.
وجود این لایه می تواند به وزن ایزوگام اضافه نماید. اما وجود همین لایه سنگریزه ایزوگام را به زیباترین و یکپارچه ترین ظاهر تبدیل نموده است. لایه سنگریزه در ایزوگام را میتوان با انواع رنگها و ضخامت تولید و روانه بازار کرد.
لایه سنگریزه در ایزوگام همچنین می تواند از گرم شدن بیش از حد لایه عایق در فصول گرم سال بخوبی محافظت کند. ایزوگام سنگریزه ای انتخاب بسیار خوبی برای کف گلخانه ها و روف گاردن در ساختمان های بلند مرتبه است.
شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان با در اختیار داشتن خط تولید مجزای تولید ایزوگام سنگریزه ای، با تولید طیف وسیعی از رنگها، شما را در انتخاب این نوع ایزوگام یاری می نماید و برای ترکیب ایزوگام با فضای اطراف، طرح بسیار ویژه ای دارد.

آشنائی و نحوه خرید ایزوگام دلیجان طرح دار

برای آشنائی با انواع ایزوگام های طرح دار و انتخاب نمونه مورد نظر برای خرید، آلبوم بسیار وزین و ارزنده ای در اختیار شما قرار میگیرد. با انتخاب طرح و سفارشی سازی کیفیت، تعهد تولید ایزوگام طرح دار برای شرکت هیرمان شروع می شود.
آلبوم مورد نظر هم در دفتر فروش و هم در فضای مجازی بصورت عکس و فیلم های کوتاه موجود است. با مراجعه حضوری به دفتر اصلی و یا نمایندگی های فروش ایزوگام طرح دار هیرمان در سراسر کشور، از خدمات حضوری بهره خواهید برد.
در غیر اینصورت با مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی، ثبت سفارش میکنید و منتظر تماس کارشناسان فروش و نصب می مانید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
البته راه تماس با دفتر فروش شرکت همچنان باز و میسر می باشد. حسن این راه ارتباطی، استفاده مستقیم از خدمات مشاوره متخصصین و کارشناسانان در دفتر است. به ترتیبی که می توانید سوالات و ابهامات خودرا مطرح و بدون فوت وقت پاسخ را دریافت نمائید.
وجود بزرگترین نمایندگی ایزوگام طرح دار و ساده در تهران، انواع ایزوگام ضخامت و وزن های بسیار متنوع، ایزوگام سنگریزه ای با کیفیت بسیار بالا و در رنگهای متنوع، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت مثال زدنی، ایزوگام صادراتی بردین و تیم های نصب کار آزموده به همراه مشاورین با تجربه، تنها بخش کوچکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت تولیدی هیرمان است.

صادرات ایزوگام با مجوزهای قانونی

صادرات انواع ایزوگام به کشورهایی مانند:

 • عراق
 • ترکیه
 • افغانستان
 • پاکستان
 • روسیه
 • سوریه
 • کویت
 • ترکمنستان
 • ارمنستان
 • گرجستان
 • تاجیکستان، با ایجاد شرایط و مجوزهای قانونی امکان پذیر است و بهترین ایزوگام صادراتی کارخانه های دلیجان برای این امر در نظر گرفته می شوند.

ایزوگام صادراتی دارای مشخصات و ویژگی هایی است که در هنگام انتخاب مواد اولیه و تولید مورد توجه قرار می گیرد.
از طرفی داشتن گواهینامه ها و مجوزهای قانونی صادرات و همچنین استانداردهای مورد نظر کشور مقصد و نوع بسته بندی و بارگیری بسیار حائز اهمیت است.

مجوزهای قانونی صادرات ایزوگام

مجوزهای قانونی صادرات ایزوگام

دریافت مجوزهای قانونی و همچنین پلمپ گمرکی محصول پس از بارگیری و تشریفات اداری توسط کارشناسان مربوطه و با صرف کمترین هزینه و میزان وقت صورت می گیرد و شرکت هیرمان دلیجان با افرادی مجرب اقدام به این کار می کند.

صادرات ایزوگام به عراق

کشور عراق پس از پشت سرگذاشتن جنگ و به سبب ساخت و سازهای متعدد، نیاز به مصرف انواع عایق های رطوبتی داشته و به همین منظور صادرات ایزوگام به کشور عراق در ردیف کارهایی است که مورد توجه کارخانجات تولید ایزوگام قرار دارد.
کارخانه های ایزوگام دلیجان در هنگام تولید ایزوگام صادراتی به نوع آب و هوا، تغییرات دما و نوع مصرف ایزوگام دقت فراوان دارند و با در نظر گرفتن بهترین مواد اولیه و از همه مهمتر با مصرف بهترین قیر اقدام به تولید ایزوگام سفارشی دلیجان می نمایند.
شهرهای عراق از جمله:

 1. بغداد
 2. موصل
 3. بصره
 4. نجف
 5. کربلا
 6. کرکوک
 7. اربیل
 8. نینوا
 9. سامرا
 10. سلیمانیه
 11. رمادی
 12. حله و بسیاری دیگر با امکاناتی که در شرکت هیرمان دلیجان موجود است با ایزوگام صادراتی دلیجان هیرمان تغذیه می شوند.

صادرات ایزوگام به عراق علاوه بر این که موجب اشتغال زایی و رونق تولید انواع عایق های رطوبتی قیری می شود می تواند به رونق هر چه بیشتر بازارهای مرزی منجر شود.

تولید بهترین ایزوگام صادراتی

تولید بهترین ایزوگام صادراتی

کارخانه های ایزوگام دلیجان در هنگام تولید ایزوگام صادراتی به نوع آب و هوا، تغییرات دما و نوع مصرف ایزوگام دقت فراوان دارند و با در نظر گرفتن بهترین مواد اولیه و از همه مهمتر با مصرف بهترین قیر اقدام به تولید ایزوگام سفارشی دلیجان می نمایند.

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان

قیمت ایزوگام همواره تحت تاثیر عوامل و شرایط مختلف ممکن است متغیر بوده و البته از همه مهمتر با تغییر قیمت عرضه قیر در بورس بیشترین تاثیر را از این ماده صنعتی می گیرد.
قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان و یا حتی انواع ایزوگام دلیجان که در داخل کشور هم مصرف می شود تابع عواملی از جمله:

 • استاندارد ایزوگام
 • نوع مواد اولیه و کیفیت هر یک ( قیر، تیشو و پلی استر )
 • ضخامت و وزن رول های ایزوگام
 • فویل آلومینیومی
 • نوع ایزوگام از جهت لایه های تشکیل دهنده و نوع پوشش قرار دارد.

قیمت ایزوگام صادراتی تحت تاثیر آب و هوای منطقه و کشوری که ایزوگام قرار است در آن نصب شود هم قرار دارد چرا که ایزوگام تولید شده برای مناطق سردسیری با ایزوگامی که در مناطق گرمسیری مصرف و نصب می شود از جهت کیفیت و ضخامت و مقاومت و در نتیجه از نظر قیمت هم متفاوت است.
میزان تناژ مصرفی و هزینه های بارگیری در قیمت نهایی ایزوگام موثر هستند.

قیمت ایزوگام صادراتی

قیمت ایزوگام صادراتی

قیمت ایزوگام همواره تحت تاثیر عوامل و شرایط مختلف ممکن است متغیر بوده و البته از همه مهمتر با تغییر قیمت عرضه قیر در بورس بیشترین تاثیر را از این ماده صنعتی می گیرد.

کدام ایزوگام برای صادرات مناسب است؟

در بحث تولید و صادرات ایزوگام به این نکته باید توجه کنید که میزان هزینه های جاری و نوع پروژه و قیمت مواد اولیه در انتخاب و سفارش خرید ایزوگام دلیجان نقش مهمی دارند.
توصیه کلیه کارشناسان صنعت عایق های رطوبتی این است که بهترین ایزوگام باکیفیت و استاندارد برای مصارف داخلی و خارجی مصرف شود چرا که عایق های رطوبتی قیری نقش بسیار مهمی در ایمنی و مقاومت سازه خواهند داشت.
انتخاب ایزوگام می تواند به نوع پروژه و آب و هوای منطقه وابسته باشد و کارشناسان فروش ایزوگام هیرمان دلیجان راهنما و مشاور شما در انتخاب و خرید ایزوگام دلیجان خواهند بود.

 • ایزوگام پلیمری
 • ایزوگام دمیده
 • ایزوگام با روکش
 • ایزوگام بدون روکش
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام با روکش سنگریزه
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام خودچسب؛ هر یک می توانند گزینه مناسب برای خرید عمده ایزوگام مناسب با قیمت ارزان باشند.

خرید بهترین ایزوگام

خرید بهترین ایزوگام

توصیه کلیه کارشناسان صنعت عایق های رطوبتی این است که بهترین ایزوگام باکیفیت و استاندارد برای مصارف داخلی و خارجی مصرف شود چرا که عایق های رطوبتی قیری نقش بسیار مهمی در ایمنی و مقاومت سازه خواهند داشت.

ایزوگام درجه یک صادراتی هیرمان و کاربرد آن

به دلیل تعدد و تنوع کارخانه های ایزوگام و میزان رشد این شرکت های صنعتی در هنگام خرید ایزوگام باید دقت یشتری شود و حتی الامکان از کارشناسان و افراد آگاه در این زمینه در هنگام ثبت سفارش خرید مشاوره و راهنمایی بگیرید.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با فروش مستقیم بهترین ایزوگام با قیمت روز و خدمات پس از فروش، به میزان قابل توجهی در عرضه انواع عایق های رطوبتی و معرفی محصولات درجه یک قیری موفق عمل کرده است.

کاربرد انواع ایزوگام و قیمت هر رول ایزوگام به صورت روزانه در سایت شرکت هیرمان درج می شود که به خرید آسان تر شرکت ها کمک می کند.

 1. باند فرودگاه ها
 2. مترو وتاسیسات و سازه‌های جانبی
 3. سقف کانکس‌ها و ساختمانهای پیش ساخته
 4. پارکینگ‌های طبقاتی
 5. مرغداری‌ها
 6. لوله‌های آب، گاز، نفت
 7. پی ساختمان و فونداسیونهای در تماس با رطوبت
 8. استخرهای شنا و استخرهای پرورش ماهی و کشاورزی
 9. مراکز آبی تفریحی و …….نمونه های اندکی از میزان مصرف و نیاز تولید و مصرف ایزوگام درجه یک پلیمری دلیجان است که در پروژه ها مصرف می شود.

شرکت ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با فروش مستقیم بهترین ایزوگام با قیمت روز و خدمات پس از فروش، به میزان قابل توجهی در عرضه انواع عایق های رطوبتی و معرفی محصولات درجه یک قیری موفق عمل کرده است.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!