خانه / صادرات ایزوگام / صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان

صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان

صادرات ایزوگام طرح دار از درب کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با مجوزهای گمرک و گواهینامه های معتبر انجام می شود و تولید بهترین ایزوگام رنگی در طرح های مختلف از جمله آجرنما، چمنی، لانه زنبوری با ثبت سفارش امکان پذیر است. تولید ایزوگام پلیمری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تکنولوژی و فناوری های پیشرفته صورت می گیرد.

 

صادرات ایزوگام طرح دار

تولید و صادرات ایزوگام طرح دار پلیمری

داشتن اطلاعات کافی و سودمند در زمینه ی صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان برای تاجران و فعالان این صنعت بسیار مورد اهمیت می باشد. ایزوگام طرح دار همانند انواع دیگز ایزوگام تولید شده با این تفاوت که فویل و یا روکش آن دارای الگو و طراحی زیبا و خوش رنگ برای افزایش زیبایی آن می باشد.

تولید ایزوگام فویل دار طرح دار با بررسی های دقیق و زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد و برای همین منظور هم بهترین راه برای انتخاب بهترین و مرغوب ترین طرح های ایزوگام صادراتی پیشنهاد می شود که قبل از ثبت سفارش با کارشناسان شرکت هیرمان مشاوره های لازم را دریافت نمایید.
صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف یکی از اهداف شرکت های ایزوگام دلیجان است و به همین ترتیب هم مرغوب ترین ایزوگام برای صادرات تولید می شود و کشورهایی مانند:

 • عراق
 • ترکیه
 • ارمنستان
 • آذربایجان
 • ترکمنستان
 • قرقیزستان
 • افغانستان
 • پاکستان
 • کویت
 • استرالیا، از جمله کشورهایی هستند که از ایزوگام درجه یک دلیجان برای پروژه های خود استفاده نموده اند.

تولید ایزوگام طرح دار دلیجان

تولید ایزوگام طرح دار دلیجان

تولید ایزوگام فویل دار طرح دار با بررسی های دقیق و زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد و برای همین منظور هم بهترین راه برای انتخاب بهترین و مرغوب ترین طرح های ایزوگام صادراتی پیشنهاد می شود که قبل از ثبت سفارش با کارشناسان شرکت هیرمان مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

 

 

انواع ایزوگام طرح دار فویل دار

ایزوگام طرح دار نیز همانند انواع دیگر ایزوگام در درجه های کیفی مختلف تولید می گردد زیرا بسیاری از شرکت ها هنوز از فناوری و تکنولوژی جدید جهت تولید بهترین ایزوگام طرح دار برخوردار نمی باشند.
ایزوگام طرح دار خوب اولا از قیر پلیمری پالایشگاهی تولید شده و همچنین ضخامت فویل آن بین ۳۲ تا ۳۵ میکرون می باشد و انواع الگو ها و طرح ها به صورت دقیق و با رنگ های استاندارد و باکیفیت با استفاده از دستگاه های پیشرفته بر روی آن ها اجرا می گردد.
طرح های متنوع و رنگ های بسیار زیبا و دوام و کارایی بالا، از مشخصات ایزوگام صادراتی طرح دار است که از بهترین مواد اولیه تهیه شده است و در هنگام نصب چنین ایزوگامی دقت بسیار صورت می گیرد.
طرح های مختلف مانند:

 • طرح چمنی
 • طرح لانه زنبوری در رنگ های مختلف
 • طرح آجری
 • طرح آجرنما
 • طرح ورساچه
 • طرح سنگ
 • طرح سرامیک
 • طرح چوب؛ هر یک برای موارد خاص و برای مکان هایی که کاملا” مناسب هستند انتخاب و سپس به صورت انبوه تولید می شوند و برای صادرایزوگام طرح دار مناسب هستند.

صادرات ایزوگام طرح دار

تنوع محصولات کارخانه های ایزوگام

همان طور که می دانید کارخانه های ایزوگام دلیجان از قدرتمندترین قطب های صنعتی کشور محسوب می شوند و توانایی تولید بهترین ایزوگام دلیجان و ایزوگام صادراتی مرغوب را دارند.
علاوه بر تولید ایزوگام های صادراتی طرح دار می توانیم به نمونه های دیگری از تولیدات که مورد مصرف بیشتر پروژه ها هستند اشاره کنیم:

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام با روکش
 • ایزوگام بدون روکش
 • ایزوگام با روکش سنگریزه و انواع ایزوگام پلیمری استاندارد که مصرف آن ها برای هر پروژه ای می تواند تضمین مقاومت و استحکام باشد.

خرید ایزوگام صادراتی

خرید ایزوگام صادراتی

خرید ایزوگام صادراتی طرح دار از طریق آنلاین و با دریافت مشاوره های کارشناسی و بررسی لیست قیمت ایزوگام دلیجان میسر است و در زمان کوتاه امکان تولید و تامین ایزوگام مرغوب پلیمری طرح دار در شرکت هیرمان دلیجان ممکن است.

صادرات ایزوگام طرح دار

ایزوگام طرح دار برای استخر

در حال حاضر اهمیت تولید و مصرف انواع ایزوگام  و صادرات ایزوگام طرح دار برای همگان پوشیده نیست و همان طور که می دانید بهترین ایزوگام موجب می شود که کارایی و امنیت و مقاومت و ایمنی هر سازه ای برای سالها تضمین شود.
ایزوگام طرح دار نه تنها در طرح های مختلف بلکه در رنگ ها و نقش های بسیار متنوع تولید می شود و در حال حاضر نصب و اجرای ایزوگام برای مکان های مختلفی توصیه می شود.

 1. ایزوگام طرحدار برای استخر
 2. برای نمای دیوارها
 3. برای شیروانی ها و سقف های شیبدار
 4. برای معابر و پیاده روها
 5. برای پارکینگ ها
 6. برای زمین های بازی و ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

ایزوگام بردین صادراتی

ایزوگام بردین صادراتی

مهندسان و کارشناسان شرکت هیرمان دلیجان در مجموعه ی بردین توانایی تولید ایزوگام طرح دار دلیجان با فناوری و تکنولوژی روز دنیا را داشته و تمامی مشخصه های کیفی لازم را در این محصول اجرا و در هر مرحله از تولید نیز آن ها بررسی و کنترل می نمایند.

ایزوگام صادراتی طرح دار

فروش ایزوگام طرح دار صادراتی

شرکت هیرمان دلیجان امروزه تجربه ی همکاری با شرکت های خارجی مختلف و صادرات ایزوگام به کشور های عراق، کویت، قطر و… را داشته و در این زمینه همکاری خوبی نیز با شرکت های بازرگانی داشته است.
با آزمایش ها و بررسی های انجام شده توسط کارشناسان، ایزوگام طرح دار دلیجان تولید شده بردین صادراتی، مشکین شرق و …..به دلیل دارا بودن تمامی استاندارد های جهانی قابلیت صادرات حتی به کشور های اروپایی را نیز دارد.
فروش ایزوگام صادراتی طرح دار به صورت عمده است و بسته بندی و همچنین اخذ گواهینامه های معتبر و مجوزهای لازم برای صادرات هر نوع ایزوگام توسط کارشناسان در کمترین زمان ممکن هماهنگ می شود.
صادرات ایزوگام طرح دار به نسبت ایزوگام فویل دار ساده قیمت بالاتری دارد و برای ۱۵ سال ضمانت می شود.

 1. ایزوگام بردین دلیجان
 2. ایزوگام بردین صادراتی
 3. ایزوگام مشکین شرق
 4. ایزوگام هیرمان دلیجان
 5. ایزوگام بان گستر، نمونه هایی از جدیدترین تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان است.

بهترین ایزوگام بردین صادراتی

بهترین ایزوگام بردین صادراتی

با آزمایش ها و بررسی های انجام شده توسط کارشناسان، ایزوگام طرح دار دلیجان تولید شده بردین صادراتی، مشکین شرق و …..به دلیل دارا بودن تمامی استاندارد های جهانی قابلیت صادرات حتی به کشور های اروپایی را نیز دارد.

خرید ایزوگام به صورت آنلاین

سفارش خرید ایزوگام به صورت آنلاین راه های تهیه و تامین انواع ایزوگام را بسیار ساده تر و سریعتر نموده و به این وسیله در هزینه های پر پروژه ای به میزان قابل توجهی صرفه جویی حواهد شد. صادرات ایزوگام طرح دار در دستور کار کارخانه های تولید ایزوگام دلیجان است.

امتیاز شما به این مطلب؟
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تلفن شرکت ایزوگام دلیجان
error: محتوا محافظت شده است!!
سایت هیرمان