خانه / صادرات ایزوگام / صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان

صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان

صادرات ایزوگام طرح دار از درب کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با مجوزهای گمرک و گواهینامه های معتبر انجام می شود و تولید بهترین ایزوگام رنگی در طرح های مختلف از جمله آجرنما، چمنی، لانه زنبوری با ثبت سفارش امکان پذیر است. تولید ایزوگام پلیمری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تکنولوژی و فناوری های پیشرفته صورت می گیرد.

 

صادرات ایزوگام طرح دار

تولید و صادرات ایزوگام طرح دار پلیمری

داشتن اطلاعات کافی و سودمند در زمینه ی صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان برای تاجران و فعالان این صنعت بسیار مورد اهمیت می باشد. ایزوگام طرح دار همانند انواع دیگز ایزوگام تولید شده با این تفاوت که فویل و یا روکش آن دارای الگو و طراحی زیبا و خوش رنگ برای افزایش زیبایی آن می باشد.

تولید ایزوگام فویل دار طرح دار با بررسی های دقیق و زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد و برای همین منظور هم بهترین راه برای انتخاب بهترین و مرغوب ترین طرح های ایزوگام صادراتی پیشنهاد می شود که قبل از ثبت سفارش با کارشناسان شرکت هیرمان مشاوره های لازم را دریافت نمایید.
صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای مختلف یکی از اهداف شرکت های ایزوگام دلیجان است و به همین ترتیب هم مرغوب ترین ایزوگام برای صادرات تولید می شود و کشورهایی مانند:

 • عراق
 • ترکیه
 • ارمنستان
 • آذربایجان
 • ترکمنستان
 • قرقیزستان
 • افغانستان
 • پاکستان
 • کویت
 • استرالیا، از جمله کشورهایی هستند که از ایزوگام درجه یک دلیجان برای پروژه های خود استفاده نموده اند.

تولید ایزوگام طرح دار دلیجان

تولید ایزوگام طرح دار دلیجان

تولید ایزوگام فویل دار طرح دار با بررسی های دقیق و زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می گیرد و برای همین منظور هم بهترین راه برای انتخاب بهترین و مرغوب ترین طرح های ایزوگام صادراتی پیشنهاد می شود که قبل از ثبت سفارش با کارشناسان شرکت هیرمان مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

انواع ایزوگام طرح دار فویل دار

ایزوگام طرح دار نیز همانند انواع دیگر ایزوگام در درجه های کیفی مختلف تولید می گردد زیرا بسیاری از شرکت ها هنوز از فناوری و تکنولوژی جدید جهت تولید بهترین ایزوگام طرح دار برخوردار نمی باشند.
ایزوگام طرح دار خوب اولا از قیر پلیمری پالایشگاهی تولید شده و همچنین ضخامت فویل آن بین ۳۲ تا ۳۵ میکرون می باشد و انواع الگو ها و طرح ها به صورت دقیق و با رنگ های استاندارد و باکیفیت با استفاده از دستگاه های پیشرفته بر روی آن ها اجرا می گردد.
طرح های متنوع و رنگ های بسیار زیبا و دوام و کارایی بالا، از مشخصات ایزوگام صادراتی طرح دار است که از بهترین مواد اولیه تهیه شده است و در هنگام نصب چنین ایزوگامی دقت بسیار صورت می گیرد.
طرح های مختلف مانند:

 • طرح چمنی
 • طرح لانه زنبوری در رنگ های مختلف
 • طرح آجری
 • طرح آجرنما
 • طرح ورساچه
 • طرح سنگ
 • طرح سرامیک
 • موزاییک
 • طرح چوب؛ هر یک برای موارد خاص و برای مکان هایی که کاملا” مناسب هستند انتخاب و سپس به صورت انبوه تولید می شوند و برای صادرایزوگام طرح دار مناسب هستند.

انواع عایق رطوبتی از جمله ایزوگام ۵ میل دلیجان که با برند بردین در کارخانه هیرمان تولید می شود هم به صورت فویل دار ساده و هم به صورت ایزوگام رنگی دارای ضمانت نامه معتبر و تضمین کیفیت است.

صادرات ایزوگام طرح دار

تنوع محصولات کارخانه های ایزوگام

همان طور که می دانید کارخانه های ایزوگام دلیجان از قدرتمندترین قطب های صنعتی کشور محسوب می شوند و توانایی تولید بهترین ایزوگام دلیجان و ایزوگام صادراتی مرغوب را دارند.
علاوه بر تولید ایزوگام های صادراتی طرح دار می توانیم به نمونه های دیگری از تولیدات که مورد مصرف بیشتر پروژه ها هستند اشاره کنیم:

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام با روکش
 • ایزوگام رنگی طرح دار
 • ایوزگام ۵ میل بردین دلیجان
 • ایزوگام پلیکری نوع H
 • ایزوگام پلیمری توع C
 • ایزوگام بدون روکش
 • ایزوگام با روکش سنگریزه و انواع ایزوگام پلیمری استاندارد که مصرف آن ها برای هر پروژه ای می تواند تضمین مقاومت و استحکام باشد.

خرید ایزوگام صادراتی

خرید ایزوگام صادراتی

خرید ایزوگام صادراتی طرح دار از طریق آنلاین و با دریافت مشاوره های کارشناسی و بررسی لیست قیمت ایزوگام دلیجان میسر است و در زمان کوتاه امکان تولید و تامین ایزوگام مرغوب پلیمری طرح دار در شرکت هیرمان دلیجان ممکن است.

صادرات ایزوگام طرح دار

بهترین ایزوگام طرح دار برای استخر

در حال حاضر اهمیت تولید و مصرف انواع ایزوگام  و صادرات ایزوگام طرح دار برای همگان پوشیده نیست و همان طور که می دانید بهترین ایزوگام موجب می شود که کارایی و امنیت و مقاومت و ایمنی هر سازه ای برای سالها تضمین شود.
ایزوگام طرح دار نه تنها در طرح های مختلف بلکه در رنگ ها و نقش های بسیار متنوع تولید می شود و در حال حاضر نصب و اجرای ایزوگام برای مکان های مختلفی توصیه می شود. صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان از جمله اهداف شرکت تولیدی هیرمان دلیجان است.

 1. ایزوگام طرحدار برای استخر
 2. برای نمای دیوارها
 3. برای شیروانی ها و سقف های شیبدار
 4. برای معابر و پیاده روها
 5. برای پارکینگ ها
 6. برای زمین های بازی و ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

ایزوگام بردین صادراتی

ایزوگام بردین صادراتی

مهندسان و کارشناسان شرکت هیرمان دلیجان در مجموعه ی بردین توانایی تولید ایزوگام طرح دار دلیجان با فناوری و تکنولوژی روز دنیا را داشته و تمامی مشخصه های کیفی لازم را در این محصول اجرا و در هر مرحله از تولید نیز آن ها بررسی و کنترل می نمایند.

ایزوگام صادراتی طرح دار

فروش ایزوگام طرح دار صادراتی

شرکت هیرمان دلیجان امروزه تجربه ی همکاری با شرکت های خارجی مختلف و صادرات ایزوگام به کشور های عراق، کویت، قطر و… را داشته و در این زمینه همکاری خوبی نیز با شرکت های بازرگانی داشته است.
با آزمایش ها و بررسی های انجام شده توسط کارشناسان، ایزوگام طرح دار دلیجان تولید شده بردین صادراتی، مشکین شرق و …..به دلیل دارا بودن تمامی استاندارد های جهانی قابلیت صادرات حتی به کشور های اروپایی را نیز دارد.
فروش ایزوگام صادراتی طرح دار به صورت عمده است و بسته بندی و همچنین اخذ گواهینامه های معتبر و مجوزهای لازم برای صادرات هر نوع ایزوگام توسط کارشناسان در کمترین زمان ممکن هماهنگ می شود. صادرات ایزوگام طرح دار به نسبت ایزوگام فویل دار ساده قیمت بالاتری دارد و برای ۱۵ سال ضمانت می شود.

 1. ایزوگام بردین دلیجان
 2. ایزوگام بردین صادراتی
 3. ایزوگام مشکین شرق
 4. ایزوگام بردین ۵ میلیمتر
 5. ایزوگام بردین فویل دار
 6. ایزوگام بردین صادراتی با وزن ۵۰ کیلوگرم
 7. ایزوگام بردین دلیجان ساده و دو رو نایلکس
 8. ایزوگام شرق مشکین ساده و دو رو نایلکس
 9. ایزوگام هیرمان دلیجان
 10. ایزوگام بان گستر، نمونه هایی از جدیدترین تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان است.

بهترین ایزوگام بردین صادراتی

بهترین ایزوگام بردین صادراتی

با آزمایش ها و بررسی های انجام شده توسط کارشناسان، ایزوگام طرح دار دلیجان تولید شده بردین صادراتی، مشکین شرق و …..به دلیل دارا بودن تمامی استاندارد های جهانی قابلیت صادرات حتی به کشور های اروپایی را نیز دارد.

خرید ایزوگام دلیجان به صورت آنلاین / صادرات ایزوگام طرح دار

سفارش خرید ایزوگام به صورت آنلاین راه های تهیه و تامین انواع ایزوگام را بسیار ساده تر و سریعتر نموده و به این وسیله در هزینه های پر پروژه ای به میزان قابل توجهی صرفه جویی حواهد شد. صادرات ایزوگام طرح دار در دستور کار کارخانه های تولید ایزوگام دلیجان است.
روش های خرید ایزوگام بردین دلیجان و تهیه ایزوگام های صادراتی از روش های زیر به کمترین زمان نیاز دارد :

 1. دفتر فروش مرکزی هیرمان دلیجان در تهران
 2. خرید مستقیم ایزوگام دلیجان صادراتی از کارخانه
 3. پیج اینستاگرام هیرمان
 4. کانال رسمی تلگرام هیرمان
 5. وب سایت رسمی شرکت ایزوگام هیرمان
 6. تماس تلفنی از طریق شماره های تماس و واتس اپ

خرید ایزوگام صادراتی و صادرات ایزوگام طرح دار دلیجان نیاز به طی مراحل و اخذ گواهینامه هایی دارد که شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان به خوبی آمادگی همکاری با کلیه شرکت ها و پیمانکاران را دارد.

صادرات ایزوگام طرح دار بردین / ایزوگام ۵ میل بردین

تنوع محصولاتی که در کارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شود توانسته است به شرکت ها و پیمانکاران و خریداران عمده انواع عایق های رطوبتی این فرصت را بدهد که با قیمت مناسب و دقت تمام بهترین و مطمئن ترین عایق ایزوگام درجه یک دلیجان را تهیه و نصب کنند.
ایزوگام طرح دار رنگی و ایزوگام بردین دلیجان که با ضخامت ۵ میلیمتر و وزن هر رول ۵۰ کیلوگرم تولید می شود یکی از محصولات بسیار درجه یک شرکت هیرمان است.
ایزوگام های تولید شده در شرکت تولیدی هیرمان دارای شاخص های کلی رقابتی در بازارهای جهانی هستند و این مشخصه ها عبارتند از:

 • ایزوگام بردین دلیجان با تضمین کیفیت تولید می شود.
 • ارائه ایزوگام با وزن و ضخامت استاندارد از الزامات بازارهای جهانی است.
 • تامین سفارش مشتریان در اسرع وقت صورت می گیرد.
 • مشاوره در رابطه با انتخاب و نصب ایزوگام را به صورت رایگان در اختیار خریدار می گذارد.
 • اعلام قیمت روز براساس مزیت های موجود صورت می گیرد.
 • دسترسی آسان و سریع برای خرید هر نوع ایزوگام پلیمری درجه یک دلیجان وجود دارد.
 • ارائه خدمات پس از فروش با دقت تمام صورت می گیرد.
 • انجام تعهدات براساس قرار داد انجام می شود و کمترین تاخیر در تحویل محصول مد نظر شرکت هیرمان است.

ایزوگام طرح دار رنگی و ایزوگام بردین دلیجان که با ضخامت ۵ میلیمتر و وزن هر رول ۵۰ کیلوگرم تولید می شود یکی از محصولات بسیار درجه یک شرکت هیرمان است.

صادرات ایزوگام طرح دار

صادرات ایزوگام بردین دلیجان به کشورهای مختلف

 1. ایزوگام صادراتی بردین با کیفیت پلیمری تولید می شود
 2. رعایت کلیه استانداردهای بین المللی در تولید انواع عایق های ایزوگام که مناسب صادرات هستند ضروری است.
 3. گواهینامه های رسمی برای صادرات ایزوگام طرح دار و ایزوگام بردین دلیجان اخذ می شود.
 4. مصرف بهترین مواد اولیه در تولید عایق رطوبتی شرکت هیرمان از ضروریات است.
 5. از قیر پلیمری درجه یک در تولید ایزوگام صادراتی استفاده می شود.
 6. کارشناسان و متخصین فنی در حین تولید و در آزمایشگاه برای کنترل کیفیت برای تولید در نظر گرفته می شوند.
 7. بسته بندی و بارگیری با آخرین روش های روز صورت می گیرد.
 8. پلمپ گمرکی محصول پس از بارگیری تحت نظارت کارشناس انجام می شود.
 9. ارسال ایزوگام از طریق راه های آبی و مرزهای زمینی با دقت تمام بررسی و انجام می شود.
 10. ضمانت نامه، بیمه نامه و مجوزهای صادراتی که تماما” به همراه محصول ارسال می شود؛ محصول صادراتی را تضمین می کنند.

صادرات ایزوگام طرح دار به کشورهای مختلف از اهداف بلند مدت شرکت هیرمان دلیجان است و با توجه به تقاضاهای بازار این امر به خوبی با دقت تمام بررسی و رصد می شود.

صادرات ایزوگام طرح دار

نحوه ارسال ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

کلیه امور صادراتی ایزوگام را به تیم بازرگانی متخصص و مجرب گروه تولیدی، بازرگانی هیرمان دلیجان با چندین سال سابقه در امر صادرات به کلیه نقاط دنیا و برخورداری از مشاوران تراز اول در زمینه های مالی و گمرگی را با اطمینان خاطر واگذار کنید.
رونق صادرات و واردت کشورها و افزایش ارتباطات و مناسبت های تجاری بین کشورها موجب می شود که محصولات جدید و صنایع جدید در این امر وارد شوند ودر طی سال های اخیر صادرات ایزوگام طرح دار و انواع ایزوگام فویل دار صادراتی دیگر به این بازار وارد شده و موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند.
بازارچه های مرزی از جمله عوامل تاثیرگذار در رونق صادرات ایزوگام هستند و از جمله این مرزها و بازارها عبارتند از :

 1. بازارچه رازی
 2. بازارچه سیف
 3. بازارچه شوشمی
 4. بازارچه شیخ صالح
 5. بازارچه سومار
 6. بازارچه اروندکنار
 7. بازارچه مهران
 8. بازارچه تمرچین
 9. بازارچه سرو
 10. بازارچه نوردوز
 11. بازارچه سیرانبند
 12. بازارچه پرویز خان

صادرات ایزوگام طرح دار نیاز به طی مراحل گوناگون گمرگی داشته که یکی از این موارد وجود فاکتور معتبر برای صادرات ایزوگام از طرف تولیدکننده و یا شرکت بازرگانی به قیمت بین المللی الزامی است.

صادرات ایزوگام طرح دار

ایزوگام را از منابع معتبر تهیه کنید

منابعی که کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان به شما توصیه می کند کاملا” معتبر هستند و با اطمینان خاطر می توانید بهترین ایزوگام مرغوب زا از این منابع تهیه کنید.
فروشگاه ها و دفاتر فروش ایزوگام به صورت عمده و در تناژ های بالا می توانند ایزوگام پلیمری مورد نیاز خود را از کارخانه به صورت مستقیم تهیه کنند.

 • راه های ارتباطی و تماس با وب سایت شرکت هیرمان
 • اقدامات و مراجعه های حضوری از دیگر راه های مطمئن است.
 • مراجعه به دفتر فروش مرکزی در تهران
 • کانال های رسمی و اینترنتی مانند تلگرام و اینستاگرام هیرمان
 • تماس با کارشناسان و تماس از طریق واتس اپ از راه های مطمئن برای خرید ایزوگام عمده صادراتی است.

ایزوگام ۵ میل بردین دلیجان و دیگر انواع عایق رطوبتی که مناسب صادرات هستند با قیمت عالی و با کیفیت فوق العاده و ضمانت نامه به فروش می رسند.
امتیاز شما به این مطلب؟
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تلفن شرکت ایزوگام دلیجان
error: محتوا محافظت شده است!!
سایت هیرمان