خانه / ایزوگام / ایزوگام درجه یک شرق دلیجان با قیمت مناسب

ایزوگام درجه یک شرق دلیجان با قیمت مناسب

فروش انواع ایزوگام درجه یک شرق دلیجان با قیمت مناسب و با صرف کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد و این امر به صرفه جویی در هزینه های شما کمک می کند.

ایزوگام درجه یک شرق دارای استانداردهای ملی است و بری صادرات هم مجوزهای لازم را دارد و تولید و بسته بندی ایزوگام شرق با پیشرفته ترین تجهیزات و با خط تولید بسیار کارآزموده بهترین انواع ایزوگام را روانه بازار می کند.

 

ایزوگام درجه یک شرق

 

ایزوگام شرق دلیجان یکی از بزرگ ترین و مجهزترین کارخانجات تولید عایق های رطوبتی است و شرکت ایزوگام درجه یک شرق با توجه به این که در تمام کشور نمایندگی های فعال دارد و به خوبی فروش و تحویل انواع ایزوگام را هدایت می کند هم با قیمت مناسب و هم اصل و هم در سریع ترین زمان ممکن به دست مصرف کننده می رسد.

نکته ضروری!

نکته ضروری!

نکات مورد توجه در خرید ایزوگام، وزن و ضخامت رول ایزوگام و مواد اولیه تشکیل دهنده آن است.

بهترین قیمت برای ایزوگام با توجه به عواملی مانند مواد اولیه و نوسانات قیمت این مواد اولیه در بازار و همچنین نوع ایزوگام تولید شده و هزینه های کارخانه و ضخامت و وزن هر رول تعیین می شود.

ایزوگام دولایه فویل دار و ایزوگام دولایه طرح دار ایزوگام درجه یک شرق از بهترین نمونه های تولیدی ایزوگام درجه یک شرف هستند که برای کلیه مناطق ایران تولید و بسته بندی و بارگیری می شوند.

 

ایزوگام درجه یک شرق

 

نحوه ارسال ایزوگام درجه یک

برای حمل و نقل عایق های رطوبتی شرایط خاص و مراقبت هایی لازم است که باید هم در هنگام بارگیری و هم در هنگام تخلیه رعایت شود و در چنین حالتی ما تلاش می کنیم از طریق کارشناسان مجرب هماهنگی های لازم برای بارگیری و ارسال ایزوگام درجه یک شرق را به کمترین قیمت ممکن انجام دهیم.

 

 

ایزوگام درجه یک شرق به خوبی بسته بندی می شود و لیبل های محصول بر روی آن درج گردیده است و به صورت عمودی نگهداری می شود و در هنگام بارگیری با توجه به متراژ مورد نیاز از ماشین های نیسان و تک و تریلی و ده چرخ استفاده می شود و حتی برای صادرات ایزوگام درجه یک شرق از کانتینرهای مخصوص استفاده می شود.

ایزوگام درجه یک شرق

 

ایزوگام درجه یک شرق ضمانت دارد؟

تمام تولیدات کارخانه ایزوگام درجه یک شرق دارای ضمانت نامه معتبر است و استاندارد ایزوگام به صورت پلیمری است و مواد تشکیل دهنده مانند تیشو و پلی استر و حجم مصرف و میزان تراکم آن ها بر روی لیبل درج شده است.

ضمانت نامه معتبر ایزوگام درجه یک شرق نشان دهنده کیفیت ایزوگام مرغوب است و بیمه نامه معتبر هم به همراه عایق رطوبتی خریداری شده تحویل مصرف کننده می شود.

در خرید اینترنتی و آنلاین ایزوگام درجه یک شرق هم دریافت ضمانت نامه و بیمه نامه اجباری است و کارشناسان ما در این زمینه همکاری های لازم را با شما خواهند کرد.

 

چگونه ایزوگام درجه یک را تشخیص دهیم؟

چگونگی تشخیص ایزوگام درجه یک از انواع دیگر آن کار بسیار ساده ای است و در عین حال عده زیادی از این روش ها اطلاع ندارند. در نتیجه به هنگام خرید دچار سر در گمی می شوند و در نهایت ممکن است از خرید خود رضایت نداشته باشند.
بدی ماجرا زمانی اتفاق می افتد که کار نصب انجام شده و نه ضمانتی برای کیفیت وجود دارد و نه بیمه ای برای دریافت خسارت. چه باید کرد؟
برای اینکه بتوان ایزوگام مرغوب را از نامرغوب تشخیص داد یکسری نکات ریز و با اهمیت وجود دارد که باید به آنها توجه کافی را داشت.
مهمترین مورد برای تشخیص، بو کردن ساده است. با بوئیدن ایزوگام می توان تشخیص داد که آیا در تولید محصول از قیر استفاده شده است یا مواد افزودنی دیگر مانند مازوت یا گازوئیل در تولید آن استفاده شده است.
تولید کنندگان ایزوگام نامرغوب در تولید محصول، به قیر موجود در سینی خط تولید گازوئیل و یا مازوت اضافه میکنند تا از نظر قیمت تمام شده کاهش را داشته باشند و در مقابل با دادن تخفیفات بسیار زیاد به خریدار، معامله جذاب را رقم زده باشند.
در صورتی که آن طرف این خرید و فروش، متاسفانه خریدار است که باید خسارت این خرید را تحمل کند. با افزودن مواد غیر مجاز به ایزوگام کیفیت را فدای قیمت نموده و در مدت کوتاهی پس از نصب ایزوگام شاهد دوباره کاری و ترمیم محل خواهیم بود.
نکته بعدی برای تشخیص ایزوگام درجه یک لمس مستقیم بخشی از ایزوگام است. به این صورت که با کشیدن دست به ایزوگام سیاهی و یا اثری از ایزوگام روی دست مشاهده خواهد شد. این سیاهی بخاطر استفاده از افزودنی های غیر مجاز و مواد بی کیفیت به ایزوگام است که روی دست به جای خواهد ماند.
بنابر این خرید این نوع ایزوگام کیفیت مناسبی نداشته و بعد از مدت کوتاهی اجبارا باید ترمیم و دوباره کاری را با صرف هزینه زیاد انجام دهیم.
نکته دیگری که باید به آن پرداخت خرید از واسطه و دلال غیر مطمئن است. هستند کسانی که با اقدام به فروش ایزوگام های نا مرغوب به عنوان ایزوگام درجه یک به دنبال کسب منافع و سوء استفاده از بی اطلاعی و نا آگاهی افراد هستند.
پیشنهاد و توصیه اکید شرکت ایزوگام هیرمان خرید بدون واسطه از تولید کننده است که با ارائه ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر تولید خود را تضمین می کند. به این ترتیب جبران هر گونه خسارت احتمالی پس از نصب به عهده فروشنده خواهد بود.

چرا ایزوگام درجه یک را باید از شرکت هیرمان خرید؟

شرکت و کارخانه تولید کننده ایزوگام درجه یک هیرمان در تولید محصولات خود از مواد اولیه درجه یک استفاده می کند. برای کسب سود غیر متعارف فعالیت نمی کند. از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات در تولید ایزوگام درجه یک بهره می برد.
نیروی انسانی دلسوز، با تجربه، آموزش دیده و مشاورین و کارشناسان متعهد در اختیار دارد. قبل از هر خریدی مشاوره رایگان و تخصصی را برای خریدار انجام میدهد و در صورت نیاز با حضور در محل و بررسی میدانی پروژه، خریدار را از ایرادات و نحوه رفع آن مطلع می نماید.
سرعت در ارسال بار با کمترین هزینه حمل را خواهد داشت و نحوه بارگیری و ارسال را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام میدهد تا آسیبی به رول های ایزوگام وارد نگردد.
ایزوگام های تولید شده را مطابق با آخرین دستورالعمل ها و استاندارد نگهداری، و برای ارسال آماده میکند. بسته بندی مناسب و روش های حمل مکانیزه و اتوماتیک دارد.
ثبت سفارش آسان و با روش های متنوع و بدون فوت وقت برای مشتریان فراهم نموده است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان را تولید کرده است که سرآمد تولیدات این محصول محسوب می شود.
تحت نظارت و بازرسی مستمر و مداوم بصورت خود خواسته است تا انحرافی از تولید صورت نگیرد.
کلیه این موارد برای مصرف کنندگان در نظر گرفته شده است تا آرامش و امنیت برای خریدار محصولات هیرمان در صدر خط مشی شرکت قرار داشته باشد.
با این گفته ها دلایل خرید از هیرمان کاملا واضح و مبرهن می نماید.

روش های خرید ایزوگام از هیرمان

صرف نظر از اینکه شرکت هیرمان تولید کننده محصولی به نام شرق می باشد و برترین کیفیت را با تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به نام خود ثبت کرده است، روش های متنوعی برای خرید هم در اختیار مشتریان گرامی قرار داده است تا نوآوری را به حد اعلا ارتقا داده باشد.
روش خرید از شرکت هیرمان به راحتی و سهولت انجام می گیرد. برای خرید ایزوگام شرق هیرمان می توانید مراجعه حضوری به دفتر فروش داشته باشید. حسن این روش خرید، بازدید از دیگر تولیدات هیرمان است که در ضخامت ها و وزن های مختلف تولید و در معرض دید قرار دارد.
در این روش شما با نحوه تولید و کیفیت مواد بکار رفته از نزدیک آشنا می شوید و سوالات خود را بطور مستقیم از کارشناسان و مشاورین می پرسید. بنا بر این بدون کمترین دغدغه و نگرانی خرید خودر را انجام میدهید.
روش خرید غیر حضوری مناسب افرادی است که از وقت خود برای انجام کارهای مهمتر استفاده می کنند و اطمینان و اعتماد لازم را به محصولات ایزوگام هیرمان دارند. هر چند برای مجموعه هیرمان تفاوتی در خرید حضوری و غیر حضوری وجود ندارد و تعهد انجام کار صحیح برای مشتری در اولویت همیشگی است.
روش استفاده از فضای مجازی، اینترنت و شبکه های اجتماعی هم در دسترس عموم قرار دارد. در این روش خریدار می تواند با مراجعه به سایت، شبکه های اجتماعی و تنها از طریق اینترنت اقدام به ثبت سفارش کند.
در این روش خرید، شما فقط اطلاعات لازم و مورد نیاز خود را از طریق اینترنت دریافت و با ثبت اطلاعات فردی و موارد مورد نیاز، مشاورین مجموعه هیرمان را در جریان نیاز خود قرار میدهید و منتظر تماس خواهید ماند.
در مدت کوتاهی متخصصین فن با شما تماس گرفته و تعهد هیرمان برای انجام بهترین خدمات برای شما از همان لحظه آغاز می شود.
روش های مورد نظر و طراحی شده برای کسب اطلاعات به روز و ارتباط مستقیم با شرکت و دفتر فروش هیرمان است تا از این طریق مناسب ترین محصول با کیفیت مناسب برای محل مورد نظر شما انتخاب و با صرفه ترین برای شما از نظر اقتصادی باشد.
ضمن اینکه همیشه ارتباط مستقیم و بدون واسطه با تولید کننده مزایای خاص خود را دارد که بر کسی پوشیده نیست.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!