خانه / ایزوگام / ایزوگام BPP شرق دلیجان با قیمت فوق العاده

ایزوگام BPP شرق دلیجان با قیمت فوق العاده

ایزوگام BPP شرق دلیجان با قیمت فوق العاده در بازار های داخلی در حال فروش بوده و تاجران و فعالان صنعت ایزوگام در حال خرید این ایزوگام در حجم های بالا می باشند.
ایزوگام BPP شرق دلیجان به عنوان یکی از منحصربه فرد ترین و باکیفیت ترین محصولات تولیدی این شرکت به شمار می آید که علاوه بر ویژگی های فوق دارای قیمت فوق العاده و بسیار خوبی نیز می باشد.
علاوه برکیفیت؛ قیمت ایزوگام شرق دلیجان هم بسیار مناسب و فوق العاده است.
فروش مستقیم از درب کارخانه موجب شده است که قیمت ایزوگام دلیجان مقرون به صرفه و ارزان تر باشد.

شرکت هیرمان دلیجان به صورت فوق العاده و با کمترین قیمت؛ بهترین عایق رطوبتی را تولید و تامین می کند.

ایزوگام BPP شرق دلیجان

ایزوگام BPP شرق همان ایزوگام پلیمری بوده که توسط شرکت شرق دلیجان تولید می گردد.
ایزوگام پلیمری شرق امروزه به عنوان یکی از پرمتقاضی ترین محصولات تولیدی این شرکت به شمار می آید.
ایزوگام bpp به جهت این که دلیل دوام بسیار زیاد دارد مورد توجه بسیاری از کارفرمایان و مصرف کنندگان قرار گرفته است.
ایزوگام BPP شرق دارای محاسن و استانداردهای زیر است:

 • ایزوگام شرق از بهترین قیر ۷۰-۶۰ تولید شده است.
 • تیشوی وارداتی با ضخامت استاندارد در تولید آن مصرف شده است.
 • پلی استر مصرف شده دارای تراکم بالا است و نمدی نمی شود.
 • فویل آلومینیومی ایزوگام؛ بسیار مرغوب است و ۱۶ میکرون ضخامت آن است.
 • دیگر مواد پلیمری و افزودنی برای دو.ام و استحکام ایزوگام به دقت انتحاب شده اند.
ایزوگام پلیمری با قیر خالص تولید می شود و عمر و ماندگاری آن در برابر بارندگی های شدید و عوامل محیطی مقاوم تر است.

 

 

قیمت ایزوگام شرق

قیمت ایزوگام کاملا متناسب با طول عمر و ماندگاری و کیفیت ویژه این ایزوگام است و ایزوگام BPP شرق با توجه به کیفیت مواد اولیه آن کمی گران تر است.
ایزوگام دلیجان با توجه به اینکه در بسیاری پروژه ها مصرف دارد به صورت:

 1. ایزوگام تک لایه روکش دار
 2. ایزوگام دولایه روکش دار
 3. ایزوگام ساده یا پودری
 4. ایزوگام طرح دار رنگی
 5. ایزوگام شنی
 6. ایزوگام ماسه ای و انواع ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری و سردسیری تولید می شود.
ایزوگام مناطق سردسیری هم مقاومت تر است و هم ضخامت بیشتری دارد و در برابر آب و هوای سرد استحکام بالاتری دارد.

ایزوگام BPP شرق

نمایندگی فروش عمده ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام شرق دلیجان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان ایزوگام BPP شرق علاوه بر عرضه این محصول با قیمت فوق العاده تخفیفات ویژه ای را نیز برای خریداران و مشتریان عمده در نظر می گیرند.
شرکت هیرمان دلیجان؛ با فروش عمده و حتی صادراتی انواع ایزوگام توان خود را در تولید و تامین انواع عایق های رطوبتی به نمایش گذاشته است.

 • ایزوگام بردین
 • ایزوگام بردین صادراتی
 • ایزوگام BPP شرق
 • ایزوگام شرق دلیجان و مشکین شرق دلیجان از نمونه های برتر ایزوگام در سال جاری بوده اند که در نمایندگی های فروش ایزوگام یافت می شوند.

ایزوگام BPP شرق

دریافت اطلاعات ایزوگام شرق از سایت

در هر زمان برای آگاهی از قیمت فوق العاده انواع ایزوگام BPP شرق دلیجان توصیه می شود با مسئولان فروش شرکت ما تماس برقرار کنید.
دسترسی به وب سایت و امکان مشاوره کارشناسی از طریق راه های ارتباطی برای همگان ممکن و به صورت رایگان قابل اجراء خواهد بود.

 

 

ایزوگام پلیمری دلیجان را کجا میتوان استفاده کرد؟

همانطور که می دانید در زمان حال استفاده از پکیج در ساختمان بسیار متداول شده است و تولید آب گرم از انحصار موتور خانه و با حجم مالی بسیار و تعمیر و نگهداری آن خارج شده است.
ساختمان های بلند مرتبه و برج ها هم دیگر از موتور خانه استفاده نمی کنند و بیشتر به استفاده از انواع دیگر دستگاه ها نظیر چیلر و هواساز و برای سیستم های تولید آب گرم نیز ترجیحا از همان پکیج استفاده می نمایند. اما هنوز نیاز به استفاده از عایق ایزوگام در ساختمان احساس و استفاده آن به هر شکل لازم و ضروری می نماید. با وجود اینکه تنها طبقه آخر ساختمان برای پوشش پشت بام از عایق ایزوگام استفاده می نماید، هنوز جایگزین مناسبی برای آن یافت نشده است.
البته میتوان بجای استفاده از ایزوگام تمام محوطه پشت بام را از سفال ساخت تا در مواقع بارندگی آب باران و یا برف متمرکز نشده و به محل دیگری منتقل شود.اما با استفاده از سفال نه تنها از نظر هزینه بسیار بالاتر است، بلکه استفاده از فضای پشت بام را از بین خواهد برد و بلا استفاده می ماند.
در صورتی که امروز از این فضا برای موارد بسیاری برنامه ریزی می شود. از جمله تجمع ساکنین برای برگزاری مراسم های کوچک، یا جلسه های خانوادگی و مدیریتی برای امور مربوط به ساختمان و حتی از این فضا برای ایجاد محیط طبیعی به عنوان آلاچیق و یا روف گاردن هم می توان استفاده نمود.
برای داشتن محیطی سرشار از امنیت و آسایش در ساختمان نیاز به اجرای عایق کاری با محصولات با کیفیت برتر و ایزوگام با قیمت متناسب است.
ایزوگام های تولید شده در شرکت هیرمان را می توانید برای استفاده در مناطق مختلف ساختمان بدون کمترین نگرانی استفاده نمائید و از تضمین کیفیت و بیمه نامه آنها برخوردار باشید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین، برای رساندن شما به آرامش تولید شده است.

چرا باید از ایزوگام پلیمری هیرمان استفاده کرد؟

با برسی های صورت گرفته برای عایق کاری، تا کنون فقط استفاده از ایزوگام پلیمری هیرمان بهترین گزینه و با صرفه ترین بوده است، ضمن اینکه نصب آن با سرعت و تمیزی کار صورت می گیرد و در صورت مشاهده لکه و یا ترک پس از اتمام دوره تضمین عمر محصول، به سادگی میتوان آن قسمت را تعویض و یا ترمیم نمود.
اطراف لوله های هوا و داکت های تاسیسات که در پشت بام قرار دارند از نقاط بسیار حساس برای رطوبت می باشد که در این نواحی با صرف دقت و نصب اصولی و استاندارد، باید این نقاط را هم عایق نمود، بطوری که هیچ راه نفوذی برای رطوبت باقی نماند.
دیوار های جان پناه نیز که معمولا ارتفاع آنها تا ۱ متر ممکن است اجرا شود را نیز تا لبه های آن ایزوگام می نمایند تا این نواحی نیز بر اثر بارندگی و یا آب شدن برف محل نفوذ رطوبت نباشد و در واقع نفوذ ناپذیر باشد.
تنها موردی که می تواند در پشت بام برای ایزوگام نصب شده مشکلی بوجود بیاورد وجود پایه های فلزی کولر های آبی است که در پشت بام برای هر واحد مسکونی قرار داده می شود. در ساخت این پایه ها که همیشه از نبشی استفاده می شوند و کولر روی آن قرار می گیرد، بر اثر گرما و وزن پایه و کولر می تواند به داخل لایه ایزوگام فرو رود که در نهایت آب و رطوبت از همین نقطه به سقف سرایت می نماید.
برای جلوگیری از این خرابی و فرورفتگی زیر پایه ها را می توان از قطعات چوبی مناسب و مسطح با اندازه های مناسب قرار داد و یا اینکه از کولر های گازی کوچکتر برای منزل استفاده نمود.
در هر صورت برای جلوگیری از آسیب همیشه راههای گوناگونی پیشنهاد می شود. اما آن چه که دارای اهمیت است این که برای عایق کاری پشت بام تا امروز جایگزینی برای ایزوگام یافت نشده است تا هم کیفیت ایزوگام را داشته باشد وهم اینکه برای نصب به سرعت قابل اجرا باشد.
از نظر هزینه هم به ارزانی و خوش قیمتی ایزوگام نیست. این محسنات و مزایای استفاده از ایزوگام، مدیون وجود قیر در تولید آن است که با افزودن لایه های تیشو و پلی استر تشکیل لایه ای را می دهند که پایه اصلی تولید ایزوگام می باشند.
در تولید ایزوگام هیرمان، بطور کلی از قیر پالایشگاهی و پلیمری استفاده می شود که موجب دوام و طول عمر محصولات تا ۲۵ سال می گردد.


خدمات قبل از فروش ایزوگام هیرمان چیست؟

خط تولید ایزوگام با دریافت مواد اولیه در محل های مخصوص که برای ورود آنها طراحی شده است و با افزودن مواد دیگر نظیر پودر تالک و غیره، ایزوگام تولید می شود.
برای آنکه لایه ایزوگام برای استفاده در محل مورد نظر مناسب باشد، باید انتخاب درست صورت گیرد و نوعی را انتخاب نمود تا برای نصب در محل مناسب باشد.
برای این منظور بهتر است قبل از اقدام به خرید با مشاورین و افراد مطلع در این زمینه مشورت نمائید و یا با تماس با دفاتر فروش کارخانه از کارشناسان این تولید کننده اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
کارخانجات تولید کننده ایزوگام هیرمان می تواند در این امر شما را یاری نمایند تا بهترین انتخاب و با صرفه ترین گزینه را در اختیار داشته باشید.
توصیه اکید ما برای شما استفاده از مشاورین کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان است که با در اختیار داشتن مشاورین کار آزموده و افراد متخصص در این امر به رایگان اطلاعات خود را در اختیار شما قرار می دهند. روش های تماس و برقراری ارتباط با مشاورین هیرمان بسیار ساده و در دسترس شما قرار دارند.
تماس تلفنی، استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی هیرمان، استفاده از امکانات سایت هیرمان و یا حضور در دفتر فروش و کارخانه می تواند گزینه های پیش روی شما باشند.
نمایندگی های ایزوگام هیرمان در مراکز استان ها برای اطلاع از انواع تولیدات هیرمان هم هست که شما را دعوت به بازدید از آنها می نمائیم.
با محصولات ایزوگام هیرمان که با قیر پالایشگاهی و مواد اولیه درجه یک تولید می شوند، رطوبت و نفوذ آن جائی برای عرض اندام نخواهد داشت.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!