خانه / ایزوگام / ایزوگام پلیمری دولایه کارخانه دلیجان

ایزوگام پلیمری دولایه کارخانه دلیجان

ایزوگام پلیمری دولایه انتخاب بهترین ایزوگام کارخانه دلیجان از هر نقطه ای در کشوراست و آغاز فروش آنلاین و غیر مستقیم ایزوگام دلیجان، زمانی مناسب برای خرید عمده ایزوگام با قیمت مناسب خواهد بود.

اکثر ساختمان های احداث شده در قرن بیست و یکم با عایقی به نام ایزوگام پلیمری دولایه در برابر رطوبت و اشعه و آب، مقاوم شده اند.

امروزه برخلاف سالیان گذشته، استفاده از قیر و آسفالت در پشت بام ها، جای خود را به ایزوگام پلیمری دولایه داده است. چرا که با تولید ایزوگام و ورود آن به بازار های داخلی، بستر استفاده آسان از آن نیز فراهم شد. ایزوگام دلیجان از بهترین ایزوگام پلیمری دولایه تولید شده در جهان است. ایزوگامی که با کیفیت و استاندارد های مورد نظر مصرف کنندگان هم تراز بوده و این موضوع بهترین دلیل برای انتخاب بهترین ایزوگام دلیجان است.

ایزوگام پلیمری دولایه

کارخانه ایزوگام پلیمری دولایه دلیجان

ویژگی های خاص و ایده آل عایق رطوبتی یا همان ایزوگام پلیمری دولایه باعث شد تا در فاصله چند سال، این محصول به محبوب ترین عایق ساختمانی تبدیل گردد. ویژگی هایی که می توان مقاومت در مقابل رطوبت، بارش باران و برف، هوا، نصب آسان، دوام و عمر بالا و… را از مهم ترین فاکتور های موثر در این محبوبیت معرفی نمود.

نکته!

نکته!

از ویژگی های بارز ایزوگام دولایه پلیمری در مقاومت و ضخامت مناسب آن است.

 

انتخاب بهترین ایزوگام

 

نصب ایزوگام دولایه

نصب ایزوگام پلیمری دولایه برخلاف آسفالت و قیر، آسیبی به بام ساختمان ها وارد نمی آورد و همچنین می توان علاوه بر پشت بام، در دیگر محیط های ساختمانی نیز از این عایق استفاده نمود. عایقی که عمر بالا و استحکام مثال زدنی آن، باعث کاهش هزینه های تعمیرات برای ساختمان ها نیز خواهد شد.

ایزوگام پلیمری دولایه

 

انتخاب بهترین ایزوگام

انتخاب بهترین ایزوگام پلیمری دولایه کمک خواهد کرد تا خریداران بتوانند با خیالی آسوده، سالیان متمادی از تعمیرات جانبی عایق رطوبتی، رها شوند.
بر همین اساس مرکز فروش بهترین ایزوگام پلیمری دولایه دلیجان در کشور، با آغاز بستر فروش آنلاین و غیر حضوری، زمینه انتخاب و خرید ایزوگام با کیفیت دلیجان را برای خریداران فراهم آورده است. از این رو می توان به واسطه خرید آنلاین ایزوگام پلیمری علاوه بر حذف واسطه های خرید، شاهد قیمت و کیفیتی مثال زدنی نیز بود و در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال باید کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت ایزوگام دولایه درب کارخانه دلیجان

تاثیرات تولید ایزوگام با لایه های بیشتر یا کمتر را نمی توان در قیمت نادیده گرفت و اگر از این منظر به تولید نگاه کنیم نمی توانید درک درستی از قیمت داشته باشیم.
تولید ایزوگام با لایه های متفاوت می تواند روی کیفیت و محل استفاده تاثیر مستقیم داشته باشد. ایزوگام تک لایه محل مصرف خود را دارد و ایزوگام دولایه را می توان در مکان های مشخصی مورد استفاده قرار داد.
حتی ایزوگام با ضخامت ۵ میلیمتر که تولید منحصر بفرد از کارخانه ایزوگام هیرمان است را هم نمیتوان در همه جا مورد استفاده قرار داد.
محل مصرف و یا نحوه نصب ایزوگام دولایه را می توان در لیست موجود شرکت ایزوگام هیرمان ملاحظه کرد و برای خرید آن اقدام نمود.
بطور عام از ایزوگام دولایه در پشت بام ها و سقف سوله ها و یا از نوع طرح دار آن برای پوشش کف و دیواره استخر ها استفاده می شود. ایزوگام تک لایه بخاطر حذف لایه پلی استر و تنها با استفاده از لایه تیشو را می توان در مکان هائی مورد استفاده قرار داد که نیاز به انعطاف در ایزوگام وجود دارد . باید در این مکان ها ایزوگام را تا ۹۰ درجه خم و اقدام به نصب نمود.
به اینترتیب نمیتوان از قیمت مشخصی در ایزوگام تبعبت کرد. با افزایش و یا کاهش لایه ها، استفاده از انواع قیر دمیده و یا پلیمری، استفاده از طرح و نقش روی لایه بیرونی ایزوگام می تواند در قیمت آن موثر باشد.
برای اطلاع از قیمت و کیفیت ایزوگام تولید شده و دسترسی به انواع اطلاعات و نتایج آزمایشات، همچنین بدست آوردن لیست تولیدات محصول باید از طریق دفتر مرکزی و یا نمایندگی های مورد تائید شرکت ایزوگام هیرمان اقدام نمائید.
بنا بر این با داشتن و دانستن این اطلاعات خرید مطمئن تر و با صرفه تری خواهید داشت و با استفاده همزمان از مشاورین و کارشناسان این صنعت در دفاتر ایزوگام هیرمان انتخاب بجا و شایسته را برای مصرف در محل مورد نظر خواهید داشت.

روش های سفارش خرید ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام هیرمان روش های متنوعی را برای شما تدارک دیده است تا با استفاده از آنها بتوانید بهترین انتخاب را هم از نظر نوع ایزوگام و هم از لحاظ قیمت داشته باشید.
باید اعتراف نمود با گستردگی دایره فروش محصولات و تولیدات ایزوگام هیرمان و فراتر رفتن فروش این محصولات از منطقه، نیاز به استفاده از روش های جدید و تحت اینترنت هم تحول بسیار بزرگی را شاهد بوده است.
علاوه بر حضور خریداران محصولات ایزوگام هیرمان در محل دفتر فروش و یا مراجعه به کارخانه برای انتخاب نوع ایزوگام، استفاده از روش های تحت اینترنت هم کارآیی خود را دارد.
استفاده از سایت شرکت و ثبت سفارش در آن ابتدای کار خرید محسوب شود و در ادامه با تماس مشاوران فروش و نصب که از افراد با تجربه و آموزش دیده برگزیده شده اند ادامه کار خرید انجام می گیرد.
حضور در شبکه های اجتماعی شرکت ایزوگام هیرمان هم می تواند یکی از راه ها و روش های جدید و در عین حال بسیار راحت خرید تلقی شود.

با استفاده و حضور در شبکه های اجتماعی بصورت مداوم و در لحظه از اخبار و اطلاعیه ها و همچنین قیمت های به روز اطلاع یافته و در زمان مقتضی و به حسب نیاز اقدام به خرید نمائید.
ممکن است نیاز شما به خرید طی ماه های آینده باشد و در حال حاضر خرید شما منوط به پایان یافتن مرحله ای باشد که در آینده اتفاق خواهد افتاد، بنا بر این می توانید از این طریق و تا زمان مورد نظر، اطلاعات قیمتی و کیفیت های متنوع ایزوگام را زیر نظر داشته باشید و مقایسه بین آنها را انجام دهید تا به جمع بندی لازم برسید.
هر چند ذکر این نکته لازم است که تولیدات ایزوگام هیرمان تغییری در کیفیت نخواهد داشت و تنها به واسطه افزایش قیمت مواد اولیه می تواند تاثیر خود را روی قیمت فروش این تولیدات داشته باشد.
به هر حال استفاده از روش های متنوع و در دسترس می تواند گزینه های بسیار مناسبی برای خرید باشد و بعد فاصله را میان خریدار و شرکت هیرمان از میان بردارد.
هیرمان برای شما و آسایش شما برنامه های مدونی را تدوین کرده است تا به آرامش و اطمینان برسید.

خدمات قبل از فروش تا پس از فروش

قبل از اینکه اقدامی برای خرید محصولات ایزوگام صورت گیرد سلسه مواردی وجود دارد که باید از قبل به آن فکر کرد و در جهت رفع آن اقدام لازم را صورت داد. به عنوان مثال می توان از بازدید محلی و منطقه ای برای انتقال دانسته ها به خریدار اشاره نمود.
بستر سازی و آماده سازی بستر ایزوگام برای شروع به کار نصب هم می تواند یکی از این موارد باشد. آماده سازی بستر به این معنا که زمینه نصب باید تحت شرایطی فراهم باشد تا بهترین کار بر روی نصب ایزوگام صورت گیرد.
پاک کردن بستر نصب ایزوگام، شیب بندی پشت بام و رفع اشکالات آن، کندن و خارج کردن تکه های بتن و یا اشیاء نوک تیز و برنده که ممکن است به ایزوگام آسیب جدی وارد نماید، شستشوی بستر نصب و خشک کردن آن برای ایجاد چسبندگی مناسب ایزوگام و جلوگیری از نفوذ رطوبت و گرد و خاک به زیر لایه ایزوگام هم می تواند به این لیست افزوده شود.
باز کردن لوله های اضافی، مرتب سازی محل استقرار پایه های کولر، ترمیم جان پناه در پشت بام و آماده سازی برای همپوشانی رول های ایزوگام از موارد ظریفی است که باید به آنها توجه و دقت کافی شود.
برای بعد از نصب که به خدمات پس از فروش معروف است مواردی را می توان ذکر کرد. بازدید های دوره ای و طبق برنامه، رفع آسیب های وارد شده به ایزوگام پس از نصب در صورت قصور نصاب ایزوگام، انجام امور مربوط به تضمین کیفیت و بیمه نامه ارائه شده، تحویل ایزوگام نصب شده بر اساس استاندارد های مورد قبول طرفین می تواند بخش کوچکی از خدمات پس از فروش را شامل شود.
با وجودی که ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین با کیفیت و قیمت مناسب خود نیازی به خدمات پس از فروش ندارد، اما در مورد این تولیدات هم خدمات به گونه شایسته انجام خواهد گرفت.
هیرمان، نماد آرامش و اطمینانجهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!