خانه / ایزوگام / ایزوگام شنی دلیجان با کیفیت عالی

ایزوگام شنی دلیجان با کیفیت عالی

ایزوگام شنی دلیجان یا همان ایزوگام سنگریزه ای با کیفیت عالی در شهر های مختلف کشور قابل عرضه می باشد و مردم استقبال بسیار خوبی از این نوع ایزوگام کرده اند و فروش این ایزوگام بسیار عالی می باشد. همانطور که بسیاری از افراد از این موضوع آگاه می باشند ایزوگام شنی نیز به عنوان عایق رطوبتی در ساختمان های مسکونی، سرویس های بهداشتی تونل ها و استخر ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ایزوگام شنی دلیجان

اهمیت کیفیت ایزوگام در ساختمان و ظاهر آن چیست؟

نما و ظاهر همیشه مهم بوده است بطوریکه اهمیت این نکته را می توانید در کلیه شئونات زندگی ملاحظه کنید. از ظاهر شخصی و رسیدگی به آن گرفته تا نمای ساختمان ها. بنظر می رسد آن چه که مهم است دیده شدن در نظر عموم و به جا گذاشتن تصویری مثبت است.
وقتی به ساختمان ها نگاه می کنیم متوجه این امر می شویم، سازنده ها تمام تلاش خود را می کنند تا پس از اتمام ساختمان به آن نما و ظاهر مناسب و شیک بدهند و یا در پارک که قدم می زنیم طراحی آن به گونه ای است که ظاهر زیبا و آراسته داشته باشد تا استفاده کنندگان از آن هم حظ بصری ببرند و هم از جهت روانی تاثیر خود را داشته باشد.
بنظر می رسد ظاهر یک محصول و ترکیب آن با رنگ و نوع بسته بندی می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای در نظر افراد و خریداران داشته باشد. به همین جهت طراحان و تبلیغات کنندگان روی ظاهر یک محصول بسیار مانور داده و آنرا طوری طراحی میکنند تا در نظر عموم جلوه خاص و مناسب داشته باشد.
طرح ها، رنگ ها، ضخامت ها و کلیه ابعاد و اندازه ها در ترکیب با هم می تواند به یک شکل واحد نمود پیدا کند و بیننده را به خود جلب نماید. امروزه تاثیر ظاهر روی ذهن و انتخاب به اثبات رسیده است و کمتر کسی است که به این مهم توجه نداشته باشد.
در صنعت ساختمان سازی تمام تلاش بر این است که آنچه که به چشم می آید در حد اعلا باشد و منطبق با سلیقه های بیشتر مردم و ساکنین و یکی از مکان هائی که دارای اهمیت زیادی است پشت بام است.
با حضور خریدار روی پشت بام و دیدن نحوه عایق کاری می تواند پی به نحوه ساخت و یا ظریف کاری سازنده و اهمیت دادن به کیفیت ساخت ببرد. امروزه اکثر کسانی که برای خرید واحد های مسکونی مراجعه می کنند از اطلاعات بسیار زیادی از قیمت ها و مواد اولیه بکار رفته در ساختمان و حتی از نوع آن برخوردار هستند که نشان از آگاهی و مشاوره های دریافت شده دارد.
برند های معتبر و شناخته شده در بازار عایق های رطوبتی و حرارتی مشکلی از این بابت ندارند و همه میدانند که این تولید کنندگان محصول با کیفیت را در اختیار بازار مصرف قرار می دهند.
شرکت تولید ایزوگام هیرمان از آن دسته تولید کنندگانی است که با حضور خود در بازار تولید عایق های رطوبتی و حرارتی و با توجه به انتخاب و استفاده از مواد اولیه با کیفیت در زمانی که  برخی از تولید کنندگان  به دنبال کسب سود از بازار آشفته بودند توانسته جایگاهی را برای خود در میان تولید کنندگان این نوع محصولات باز نماید و رتبه ای را در استفاده از مواد با کیفیت در اختیار بگیرد.
دریافت لوح های تقدیر و کسب جایگاه برتر در تولید محصول با کیفیت نتیجه نگاه مثبت به تولید و صادرات محصولات تولیدی این کارخانه می باشد.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصول جدید خود به نام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت ۵ میلیمتر و وزن ۵۰ کیلوگرم در تولید خود از ریسک بالائی استفاده نموده و این محصول توانسته در میان خریداران و مصرف کنندگان عایق رطوبتی برای پشت بام منازل خود از محبوبیت بی نظیری برخوردار باشد.

ایزوگام طرح دار و چگونگی تولید آن

کلیه ایزوگام های تولید شده که در نمای آنها از فویل آلومینیومی استفاده می شود را می توان در دسته ایزوگام های طرح دار قرار داد. با این تفاوت که سادگی و تک رنگ بودن لایه آلومینیوم موجود در ایزوگام ها آنرا به ایزوگام ساده تبدیل نموده که در بازار هم به همین نام شناحته شده است.
با نوآوری و تغییرات در لایه بیرونی ایزوگام و به دلیل نیاز مصرف گنندگان برای بخشیدن ظاهری متفاوت و زیباتر به عایق در اماکن مورد نیاز، ایزوگام ساده را تبدیل به نوع طرح دار کرده است.
انواع ایزوگام طرح دار به همین ترتیب توانسته جایگاه و محبوبیت  قابل ملاحظه ای در میان مشتریان، معماران و طراحان نمای سازه های کلاسیک و مدرن برای خود کسب نماید. ایزوگام طرح دار را می توان به بوم نقاشی تعبیر کرد که با هنر و زیبائی در هم آمیخته تا ظاهر برخی سازه ها را متمایز نماید.
در ایزوگام سنگریزه ای بجای استفاده ار لایه آلومینیوم در نما، از یک لایه بسیار نازک شن و یا سنگریزه استفاده می شود.
وجود لایه سنگریزه در نمای ایزوگام آنرا به زیباترین و یکپارچه ترین ظاهر تبدیل نموده است. لایه سنگریزه در ایزوگام را میتوان با انواع رنگها و ضخامت تولید و روانه بازار کرد.
لایه سنگریزه در ایزوگام همچنین می تواند دفع کننده نور باشد و از گرم شدن بیش از حد لایه عایق بخوبی محافظت کند. ایزوگام سنگریزه ای انتخاب بسیار خوبی برای کف گلخانه ها و روف گاردن در ساختمان های بلند مرتبه است.
قیمت ایزوگام طرح دار مانند هر محصول دیگر بستگی به کیفیت مورد نظر خریدار دارد. از آنجائیکه طرح ها دارای ترکیبات متفاوت است، قیمت هم می تواند تغییراتی داشته باشد. اما اطمینان از کیفیت ایزوگام طرح دار و نصب آنرا توسط تیم های این مجموعه تضمین میکنیم . به جرات می توانیم ادعا کنیم کیفیت ایزوگام های شرکت هیرمان بسیار فراتر از قیمت آن است.
با خرید از ایزگام هیرمان و نصب توسط گروه های این مجموعه نه تنها زیبائی بلکه کیفیت را هم به شما هدیه میدهیم.

۲۵ سال خدمت ایزوگام دلیجان هیرمان به کشور

۲۵ سال خدمت رسانی به مردم ایران برای داشتن آرامش و امنیت خانواده های ایرانی در کارنامه شرکت و کارخانه ایزوگام هیرمان خودنمائی می کند.
شرکت ایزوگام هیرمان با گردآوری و تولید محصولات معتبر از قطب ایزوگام ایران یعنی دلیجان به مرکز اصلی فروش انواع ایزوگام از جمله نوع سنگریزه ای تبدیل شده است. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که برترین برند تولیدی ایزوگام لقب گرفته است نیز در این مرکز به فروش میرسد. مرکز اصلی فروش ایزوگام سنگریزه ای برای شما و در خدمت شماست.

انواع ایزوگام کدام است؟

تولید و تامین انواع ایزوگام در کارخانه های دلیجان همچنان با تنوع محصولات ادامه داشته و بهترین و کاربردی ترین انواع عایق رطوبتی برای مصارف متعدد به کار گرفته می شود.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان همواره در تولید جدیدترین انواع ایزوگام پیشگام بوده است و به این ترتیب مرغوب ترین عایق های رطوبتی را با کیفیت پلیمری و به قیمت بسیار مناسب در دسترس عموم می گذارد.
ایزوگام های تولیدی کارخانه دلیجان از جهت کیفیت و هنچنین نوع پوشش و ضخامت به جندین دسته تقسیم بندی می شوند که عبارتند از:

 1. ایزوگام بدون فویل
 2. ایزوگام با روکش پودرهای معدنی
 3. ایزوگام دو رو نایلکس
 4. ایزوگام دو لایه پلیمری
 5. ایزوگام پلیمری معمولی
 6. ایزوگام طرح دار رنگی
 7. ایزوگام تک لایه سفارشی
 8. ایزوگام صادراتی ویژه
 9. ایزوگام شنی دلیجان
 10. ایزوگام برش خورده شفارشی
 11. ایزوگام به صورت رول
 12. ایزوگام های مخصوص پی و فونداسیون

 یکی از مهم ترین مزایا و ویژگی های ایزوگام شنی و سنگریزه این است که روکش آن شنی بوده و یک جلوه ی خوبی به بام ساختمان ها می دهد و روکش آن نیز از دوام خوبی برخوردار می باشد.
ایزوگام شنی دلیجان

قیمت ایزوگام شنی دلیجان

لیست قیمت به روز ایزوگام دلیجان در وب سایت درج می شود و با توجه به تغییر و نوسان قیمت مواد اولیه در بازار؛ تغییراتی در قیمت های ایزوگام رخ می دهد که این تغییر قیمت ها به جهت کیفیت مواد اولیه ممکن است متفاوت باشد.

 • نوع ایزوگام
 • نوع قیر
 • کیفیت تیشو
 • کیفیت پلی استر
 • ضخامت هر رول ایزوگام
 • وزن هر رول ایزوگام
 • فویل آلومینیومی

قیمت فروش ایزوگام سنگریزه و دیگر انواع ایزوگام هیرمان دلیجان به صورت عمده اعلام می شود و دفاتر و نمایندگی های ایزوگام و همچنین شرکت ها می توانند از فروش فوق العاده با قیمت عالی بهره مند گردند.
ایزوگام شنی دلیجان

عوامل تاثیر گذار در کیفیت نهایی ایزوگام سنگریزه

در ادامه قصد داریم مطالبی را در رابطه با عوامل تاثیر گذار در کیفیت نهایی ایزوگام شنی و شرایط خرید و فروش آن در بازار مطالبی را ارائه کنیم.
همانند انواع دیگر ایزوگام، کیفیت ایزوگام شنی دلیجان نیز به عواملی نظیر جنس قیر بکار رفته، جنس لایه های پلی استری و تیشو و همچنین سطح کیفیت روکش سنگریزه ای و… بستگی دارد.
این امکان وجود دارد محصولات تولیدی برند های مختلف با یکدیگر متفاوت باشد و به عبارتی شاید ایزوگام شنی تولید شده توسط یک برند با ایزوگام شنی تولید شده توسط برند دیگر تفاوت هایی از نظر کیفیت و طول عمر داشته باشند.

 • سبز
 • خاکستری
 • قرمز
 • قهوه ای
 • صورتی
 • دودی
 • کرم؛ رنگ های مختلف ایزوگام شنی دلیجان است که با کیفیت برتر و زیبایی هر چه تمام تر تولید می شود.

این امکان وجود دارد محصولات تولیدی برند های مختلف با یکدیگر متفاوت باشد و به عبارتی شاید ایزوگام شنی تولید شده توسط یک برند با ایزوگام شنی تولید شده توسط برند دیگر تفاوت هایی از نظر کیفیت و طول عمر داشته باشند.
ایزوگام شنی دلیجان

کابرد ایزوگام سنگریزه ای و شنی

ایزوگام شنی دلیجان دارای ویژگی ها و مزایای بسیار خوبی بوده و تمامی این شرایط و عوامل باعث شده تا ایزوگام شنی دلیجان حتی قابلیت صادرات به کشور های خارجی را نیز داشته باشد.
مصارف و کاربردهای ایزوگام شنی دلیجان متنوع و متفاوت است و به عبارتی می توانید برای مصارف مختلفی با راهنمایی و مشاوره کارشناسی اقدام به خرید ایزوگام پلیمری سنگریزه نمایید.

 • معابرعمومی
 • زمین های بازی
 • دیوارها
 • ابنیه
 • پل ها
 • سرویس های بهداشتی
 • استخر؛ نمونه هایی از مصارف ایزوگام ماسه ای و ایزوگام های روکش دار شنی است.

کاربرد ایزوگام های روکش دار شنی و سنگریزه ای برای مواردی مانند :

 • ایجاد استحکام کششی بالاتر
 • پایداری حرارتی
 • انعطاف پذیری زیاد؛ بسیار مهم و قابل تامل است. ایزوگام هیرمان دلیجان شنی استانداردهای پلیمری و ضمانت نامه معتبر کارخانه را دارد.

قیر مصرف شده در تولید ایزوگام پلیمری دلیجان با روکش سنگریزه و شنی؛ قیر درجه یک پالایشگاهی است و در تولید عایق رطوبتی ذکر شده تمام استانداردهای روز جهانی رعایت شده و زیر نظر کارشناسان متخصص این کار صورت می گیرد.

 

 

فروش و پخش عمده انواع ایزوگام دلیجان در کشور

تولید و فروش عمده انواع ایزوگام دلیجان و همچنین ایزوگام شنی دلیجان در دستور کار کارشناسان و مسئولین شرکت هیرمان دلیجان است و راههای خرید ایزوگام به مراتب ساده تر و با اطمینان بیشتر به شما پیشنهاد می شود.
کلیه شهرها و مناطق شهری تهران تحت پوشش فروش بی و اسطه و عمده انواع ایزوگام هستند و در هنگام خرید ایزوگام دلیجان می توانید با در نظر گرفتن هزینه های خود و صرف مبالغ کمتری اقدام به خرید ایزوگام شنی دلیجان و دیگر انواع عایق های موجود نمایید.

 • کردستان
 • هرمزگان
 • فارس
 • اصفهان
 • مرکزی
 • کهکیلوبه و بویر احمد
 • خوزستان
 • بوشهر
 • سیستان و بلوچستان
 • قزوین
 • زنجان
 • سمنان و دیگر استان های کشور از هماهنگی و خدمات فروش عمده بسیار عالی و فوق العاده بهره مند هستند.

کلیه شهرها و مناطق شهری تهران تحت پوشش فروش بی و اسطه و عمده انواع ایزوگام هستند و در هنگام خرید ایزوگام دلیجان می توانید با در نظر گرفتن هزینه های خود و صرف مبالغ کمتری اقدام به خرید ایزوگام شنی دلیجان و دیگر انواع عایق های موجود نمایید.
ایزوگام شنی دلیجان

تهیه و سفارش خرید ایزوگام به شیوه های مختلف

ایزوگام درجه یک دلیجان به صورت های مختلف به فروش می رسد و راههای مختلف پبشنهادی می تواند در صرفه جویی هزینه های شما تاثیر فراوانی بگذارد.

 1. خرید ایزوگام از درب کارخانه هیرمان به صورت مستقیم
 2. تماس تلفنی
 3. مراجعه به دفتر مرکزی فروش ایزوگام هیرمان در تهران
 4. خرید ایزوگام به صورت حضوری
 5. خرید ایزوگام به صورت غیر حضوری
 6. مراجعه به دفاتر و نمایندگیهای فروش ایزوگام دلیجان

با راه های خرید پیشنهاد شده می توانید بهترین مسیرهای تهیه ایزوگام را پیگیری نموده و از مزایای خرید انواع عایق رطوبتی از جمله ایزوگام شنی دلیجان به صورت مستقیم و با قیمت درب کارخانه بهره مند شوید.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!