خانه / ایزوگام / ایزوگام پودری دلیجان با روکش پودر میکرونیزه

ایزوگام پودری دلیجان با روکش پودر میکرونیزه

ایزوگام پودری دلیجان با روکش میکرونیزه با تخفیفات و شرایط فروش عالی به صورت عمده قابل عرضه می باشد و یکی از پرفروش ترین انواع ایزوگام به شمار می آید.
ایزوگام پودری دلیجان با روکش میکرونیزه به عنوان یکی از مهم ترین و پرفروش ترین انواع ایزوگام در سال های اخیر شناخته شده است. بازار آن نیز در کشور از رونق خوبی برخوردار می باشد.
باتوجه به این که بازار ایزوگام دلیجان در بسیاری از شهر ها و شهرستان های ایران از رونق ویژه ای برخوردار می باشد، کارخانه های تولیدی دلیجان همواره این محصول را در لیست تولیدات خود ارائه می نمایند.

ایزوگام پودری دلیجان

مشخصات تولید ایزوگام پودری دلیجان

ایزوگام پودری دلیجان توسط تجهیزات و خط تولید بسیار پیشرفته برای پروژه های خاص و به صورت سفارشی تولید می شود و به جای روکش آلومینیوم از انواع پوردهای صنعتی استفاده می شود.

برای ماندگاری و مقاومت ایزوگام از روش های زیر استفاده می شود:

 • استفاده از روکش میکرونیزه پودری
 • استفاده از فویل آلومینیومی مناسب ایزوگام
 • استفاده از انواع روکش های ماسه ای و سنگریزه ای

ایزوگام پودری دلیجان

ایزوگام روکش پودری و مزایای آن

ایزوگام پودری دلیجان با توجه با کیفیت و طول عمر مطلوب و مناسب از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار بوده و همچنان میزان تقاضا برای این خرید ایزوگام نیز بالا می باشد و فروش آن در بازار های داخلی در حال انجام است.

استفاده از روکش میکرونیزه توسط تولید کنندگان دلیجان برای تولید ایزوگام پودری باعث می شود که:

 1. مقاوم تر شدن ایزوگام
 2.  افزایش ماندگاری
 3.  و طول عمر ایزوگام پودری دلیجان بیشتر شده و باعث جلب رضایت بیشتر مصرف کنندگان گردیده است.

ایزوگام پودری دلیجان

فروش ایزوگام دلیجان

تولید ایزوگام پودری دلیجان با استفاده از روکش میکرونیزه امروزه به منظور مقاوم سازی و افزایش ماندگاری ایزوگام پودری توسط مراکز تولیدی دلیجان صورت می گیرد و البته تاثیر گذاری آن نیز مورد تایید کارشناسان و متخصصان ایزوگام بوده است.
ایزوگام دلیجان طبق سفارشات رسیده و همچنین نیاز بازار در شهرهایی مانند :

 • تبریز
 • مراغه
 • مرند
 • تهران
 • اصفهان
 • شیراز
 • بندرعباس
 • کرمانشاه
 • ایلام، توزیع و پخش عمده می شود.

هر گونه ابهام و سئوال در رابطه با تولید و فروش ایزوگام پودری دلیجان با روکش میکرونیزه را بهتر است از متخصصان داخلی شرکت ما به دست آورید.

 

 

بهترین ایزوگام پودری را از کجا تهیه کنیم

افزودن و کاستن از مواد  اولیه در تولید ایزوگام پودری وعایق های رطوبتی موجب تولید انواع آن در بازار شده است. تولیداتی که با طرح  رنگ های بسیار متنوع اکنون در اختیار شماست و با کیفیت های بسیار متنوع تولید و روانه بازار مصرف می شود.
در تولید ایزوگام پودری دلیجان همیشه سعی بر آن است که بهترین کیفیت ارائه شود و تولید کنندگان بدنبال جذب مشتری و خریدار بیشتر از طریق بالا بردن کیفیت ایزوگام هستند.
همچنین، این دسته از تولید کنندگان سعی دارند با برجسته کردن نام تجاری خود از طریق نوآوری و ابتکار در تولید محصولات، از سهم بیشتری در بازار برخوردار باشند.
اما همیشه این اتفاق نمی افتد و تولید کنندگان جدیدی پا به عرصه می گذارند و در میان غول های تولید ایزوگام سر برون می آورند.
دلیل آن هم می تواند این باشد که تولید جدید با رنگ و کیفیت جدید و نام جدید همیشه برای ما جذاب بوده است. صرف نظر از نام و رنگ محصولات کیفیت ارائه شده،  تضامین داده شده هنگام خرید یکی از ترفند های فروش است که امروزه در میان فروشندگان ایزوگام باب شده است و این بدان معنی است که تولید ایزوگام بر اساس استاندارد و با کیفیت قابل قبول انجام شده و ما آنرا برای شما تضمین می نمائیم.
شاید بتوان به جرات به این نکته اشاره نمود که کمتر تولید کننده ای زیر بار این مسئولیت خواهد رفت، اما بسیاری از آنها با تولید محصول با کیفیت و اعتماد به خط تولید و نیروی انسانی آموزش دیده و با تجربه توان پذیر ش مسئولیت سنگین ضمانت کالا را به عهده می گیرند. حتی دیده شده است که تولید خود را با ارائه بیمه نامه از شرکت های معتبر به خریدار می دهند.
این بیمه نامه ها که اجرای آن برای شرکت بیمه لازم الاجراست می تواند پس از تعیین خسارت از جانب شرکت، هزینه های انجام گرفته برای نصب ایزوگام و خسارات وارد شده به محل نصب را برای خریدار و مصرف کننده تا حدودی جبران نماید.
به نظر می رسد با توضیحاتی که در بالا ارائه شد می توان بهترین ایزوگام را تشخیص داد و در صدر لیست قرار داد و در صورت لزوم برای خرید آن اقدام نمود.
بهترین تولید کننده ایزوگام پودری همیشه به محصولات خود اعتماد دارد و پس از فروش، پشتیبانی از آن را نیز به عهده می گیرد.
بهترین تولید کننده ایزوگام پودری همیشه محصول خود را با دادن ضمانت نامه کتبی و بیه نامه عمر محصول تکمیل می نماید و به خریدار این اعتماد را مستقیما انتقال می دهند.
بهترین تولید کننده ایزوگام پودری همیشه تولیدات خود را با مشاوره دادن و خوشروئی و کمال ادب و احترام به خریدار ارائه می نمایند و قبل از اینکه فروشنده محصولات باشد مشاور خوبی هست.
بهترین تولید کننده ایزوگام پودری همیشه تولیدات خود را بر اساس استاندارد قابل قبول از جانب سازمان های مرتبط تولید می نماید و برای دریافت سود بیشتر از کیفیت تولیدات خود نمی کاهد.
بهترین تولید کننده ایزوگام پودری همیشه پس از فروش محصولات، در اسرع وقت آن را بدست خریدار می رساند و نیاز مشتری را در زمان حال درک نموده و به قرار خود با خریدار احترام می گذارد.
در جمع تمام تولید کنندگان ایزوگام پودری در منطقه دلیجان، برند های بسیاری وجود دارند اما بهترین آن ها را می توان بر اساس شاخص های ذکر شده انتخاب نمود و به راحتی به آن اعتماد داشت.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان همان تولید کننده ای است که در میان تولید کنندگان دیگر می توانید بدون آشنائی قبلی به آن اعتما نمائید و ایزوگام تولید شده را بر اساس استاندارد تولید سازمان ملی استاندارد خرید نمائید، در اسرع وقت و در هر مکان تحویل بگیرید و از ضمانت نامه کارخانه و بیمه نامه معتبر محصول نیز برخوردار باشید. شرکت تولیدی ایزوگام پودری هیرمان واقع در قطب صنعتی دلیجان دارای تمام این شاخص ها می باشد و با دریافت لوح تقدیر بهترین کیفیت، طی سالیان گذشته سر آمد تولید کنندگان لقب گرفته است.

قیمت انواع ایزوگام دلیجان و ایزوگام پودری درب کارخانه

درج قیمت روی برخی از کالا ها نشان دهنده حمایت دولت از مصرف کننده است. مراجعه به دفتر فروش و انتخاب کالای مورد نیاز خود قبل از خرید می توانید از قیمت آن آگاه شوید و تصمیم به انتخاب بگیرید. یا همین برند را با همین کیفیت انتخاب می کنید و یا با مراجعه به قفسه بعدی نوع دیگری را انتخاب و خرید می نمائید. قیمت ها همیشه بیانگر کیفیت و نحوه برخورد بازار با آن است. و به قول اقتصاد دانان قیمت فعلی کالا همه چیز برای گفتن دارد.
با نگاه به قیمت فعلی یک کالا می توانید نموداری از افزایش یا کاهش قیمت را طی یک دوره زمانی در ذهن مرور کنید و رند صعودی و یا نزولی بودن آنرا بررسی نمائید.
برای اینکه بتوانیم از قیمت ها اطلاع داشته باشیم باید به گذشته برگردیم و ببینیم در بستر زمان کدام عامل بیشترین تاثیر را روی قیمت کالا داشته است. برای مقایسه هم با دیگر کالا های همسان نیاز به قیمت و سابقه آنها هم داریم.
ایزوگام پودری نوع دیگری از تولیدات شرکت ایزوگام هیرمان است که با کاستن لایه فویل از ایزوگام و افزودن پودر مخصوص بجای آن می تواند مورد دیگری برای استفاده باشد.
این نوع ایزوگام با قیمت مناسب و دوام مثال زدنی از آندسته عایق هائی بشمار می رود که برای استفاده عموم طراحی و تولید میگردد و تفاوتی بین اقشار مختلف از لحاظ مادی قائل نیست.
ایزوگام پودری می تواند هم در پی ساختمان و هم در پشت بام مورد استفاده واقع شود و این عایق با نصب توسط افراد با تجربه و حرفه ای در کار نصب می تواند عمر مفید خود را تا سال ها بدون تغییر خاصی ادامه دهد.
ضمن اینکه یاد آوری می گردد تمام تولیدات شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان با ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه های دارای اعتبار از شرکت های بیمه مطرح در کشور برخوردار است که خریدار باید در زمان خرید این مستندات را از فروشنده دریافت نماید.
با دریافت این ضمانت نامه ها و بیمه نامه ها و در صورت وجود برخی کاستی ها می توانید با تماس با دفتر فروش از تمام مزایای این مستندات برخوردار شوید.
برای دریافت اطلاعات در باره قیمت به روز تولیدات ایزوگام هیرمان با دفتر فروش تماس بگیرید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!