خانه / ایزوگام / کارخانجات ایزوگام دلیجان با محصولاتی متنوع

کارخانجات ایزوگام دلیجان با محصولاتی متنوع

کارخانجات ایزوگام دلیجان با محصولاتی متنوع سعی می کنند در سایت های خود تصاویر و مشخصات فنی آن ها را ارائه نمایند تا اطلاعات کامل محصولات خود به اضافه ی شرایط فروش آن ها را به مشتریان و متقاضیان ارائه کنند.
امروزه اکثر کارخانجات ایزوگام دلیجان که تجربه ی زیادی در این زمینه دارند برای مشتریان و تاجران و شرکت های پخشی که با آن ها همکاری بلند مدت دارند اقدام به طراحی و ارائه ی لیست محصولات می کنند.
اطلاعات کامل محصولات و مشخصات فنی و درجه ی کیفی آن ها در خرید محصول موثر است.
کارخانجات ایزوگام دلیجان با تولید محصولاتی متنوع همیشه پیشرو در این صنعت بوده اند.

کارخانه ایزوگام دلیجان با بهره گیری از دانش فنی و خط تولید برتر و مواد اولیه درجه یک همیشه در این صنعت رو به جلو حرکت کرده است.

کارخانجات ایزوگام دلیجان

کارخانجات ایزوگام دلیجان و لیست محصولات

مشتریان و تاجران براساس لیست محصولات و نیاز خود اقدام به ثبت سفارش می نمایند و یا در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی در رابطه با انواع ایزوگام اقدام به مطالعه ی مشخصات فنی موجود در لیست محصولات می کنند.
ویژگی ها و مشخصات ظاهری هر یک از انواع ایزوگام دلیجان در سایت ثبت شده است.
لیست محصولات کارخانجات ایزوگام دلیجان به صورت بروشور و کاتالوگ موجود و در دسترس عموم است.
کارخانجات ایزوگام دلیجان برای مشتریان جدید خود در شهر های مختلف می توانند با ارسال لیست محصولات خود و اطلاعات فروش آن ها اقدام به راهنمایی آن ها در زمینه ی خرید ایزوگام دلیجان کنند.

اطلاعات مورد نیاز خود را از منابع معتبر دریافت کنید که در مراحل بعدی و نصب ایزوگام دچار مشکل نشوید.

کارخانجات ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام دلیجان

اکثر کارخانجات ایزوگام دلیجان به دلیل رقابت بسیار شدیدی که با شرکت های تولیدی دیگر دارند سعی می کنند خدمات فروش بسیار خوبی را به مشتریان ارائه کرده تا توجه فعالان را به خود جذب کنند.
خدمات فروش ایزوگام می تواند نقش موثری در خریدهای بعدی و رضایت مشتری داشته باشد.
ایزوگام پلیمری دلیجان که از بهترین قیر تهیه می شود؛ نقش مهمی در کیفیت ایزوگام دارد.
لیست تولیدات کارخانجات ایزوگام دلیجان عبارتند از:

  • ایزوگام دو لایه فویل دار
  • ایزوگام تک لایه فویل دار
  • ایزوگام پودری؛ ماسه ای؛ شنی و سنگریزه ای
  • ایزوگام سرد و خودچسب
  • ایزوگام طرح دار رنگی
  • ایزوگام مناطق گرمسیری و سردسیری؛ و نمونه های دیگری که به صورت سفارشی ثبت سفارش می شوند.

توجه نمایید !

توجه نمایید !

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان آماده ارائه لیست محصولات به همراه فروش و تخفیف های ویژه است.

 

طریقه تولید ایزوگام

بسته به نوع محصول (تک لایه یا دو لایه) تیشو و پلی استر وارد تشتک قیر می‌گردند سپس با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته می‌گردد، همچنین ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده در بالای تشتک قیر تنظیم می گردد، سپس ورق آلومینیم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب می‌گردد، لایه پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطک ها سرد می گردد در مرحله بعد پلاستیک پشت لایه به آن اضافه می‌گردد و لایه ایزوگام وارد آسانسور ذخیره سازی می گردد آسانسور باعث ذخیره سازی موقت لایه ایزوگام در دستگاه و جلوگیری از توقف تولید می شود همچنین فن‌های خشک کننده، عملیات خشک کردن ایزوگام را انجام می دهند، در پایان ایزوگام وارد رول کن می‌گردد و به طول ۱۰ متر حول میله‌ای مخروطی شکل، رول می گردد بعد از رول شدن، لایه بریده و توسط پرتاپ کننده به بیرون پرتاپ می‌گردد.

کارخانجات ایزوگام دلیجان

راه های تماس با کارحانجات ایزوگام دلیجان و هماهنگ سازی ثبت سفارش ها همیشه در دسترس خواهد بود و می توانید به خوبی و به ساده ترین روش این کار را انجام دهید.
کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان با معرفی بهترین محصولات همواره آماده همکاری هستند.

 

 

شناخت انواع ایزوگام طرح دار هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان، برترین تولید کننده محصولات ایزوگام در شهرستان دلیجان قرار دارد که با عرضه انواع ایزوگام در خدمت مشتریان گرامی است.
از انواع ایزوگام های موجود در این شرکت، وجود تنوع بسیار زیاد ایزوگام های طرح دار است که با طرح ها و رنگ های متنوع، برای هر سلیقه و برای هر مکانی یک انتخاب در دسترس دارد.
همچنین یادآوری میگردد در نمایندگی های سطح کشور، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان که در کیفیت و استاندارد حرف اول را در میان تولیدکنندگان میزند نیز به فروش می رسد.
۵۰ کیلو گرم وزن و ۵ میلیمتر ضخامت و استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه با کیفیت در تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان سالهاست که این محصول را در رتبه برتر کشوری از لحاظ نوآوری و کیفیت قرار داده است.

ایزوگام طرح دار چیست؟

کلیه ایزوگام های تولید شده که در آنها از فویل آلومینیومی برای نمای آن استفاده میشود را می توان در دسته ایزوگام های طرح دار قرار داد.
با این تفاوت که لایه آلومینیوم موجود در ایزوگام ها، آنرا به ایزوگام ساده تبدیل نموده که در بازار هم به همین نام شناحته شده است.
با نوآوری و تغییرات در لایه بیرونی ایزوگام و به دلیل نیاز مصرف گنندگان برای بخشیدن ظاهری متفاوت و زیباتر به عایق نصب شده در اماکن مورد نیاز، ایزوگام ساده را تبدیل به نوع طرح دار کرده است.
ایزوگام های طرح دار به همین ترتیب توانسته جایگاه و محبوبیت  قابل توجه در میان مشتریان، معماران و طراحان نمای سازه های کلاسیک و مدرن برای خود کسب نماید.
ایزوگام طرح دار را می توان به بوم نقاشی تعبیر کرد که با هنر و زیبائی در هم آمیخته تا ظاهر برخی سازه ها را متمایز نماید.

ایزوگام طرح دار استخری:
در برخی از نقاطی که قرار است ایزوگام شود شرایط خاصی وجود دارد. این شرایط در استخر ها خود را کاملا نمایان میکند. با توجه به اینکه ایزوگام در بدنه و کف استخر بطور مداوم و مستمر در معرض آب و املاح موجود در آن قرار دارد، بنابراین نیاز به کیفیت بسیار بالای ایزوگام به همراه زیبائی و تنوع در طرح احساس می شود.
انواع طرح ها و کیفیت بسیار بالا برای این منظور در کارخانه شرکت هیرمان فراهم شده تا خریداران محترم بتوانند به راحتی و با آسودگی خاطر، انتخاب طرح و رنگ خود را برای نصب در دسترس داشته باشند. دقت در نصب و کیفیت مورد تائید برای این منظور را فقط از هیرمان بخواهید.

ایزوگام طرح دار چمنی:
ایزوگام طرح دار چمنی که برای زیباسازی و دادن جلوه بصری برای اجرا در پشت بام طراحی شده است از نمونه های بسیار زیبا و جذاب ایزوگام می باشد که پس از نصب توسط تیم نصب حرفه ای و با تجربه، فضای سبزه زار و طبیعت را برای شما تداعی میکند.
زیبائی پشت بام با ایزوگام طرح چمن میتواند چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند.

ایزوگام طرح دار آجری:
همانطور که از نام ایزوگام طرح آجری پیداست، در تولید آن به قیمت مناسب و ارزان، در برابر مصالحی که برای نما استفاده می شود” مانند سنگ ، آجر و چوب ” توجه ویژه ای شده است.
ایزوگام طرح آجری جایگزین بسیار خوبی برای نمای کناری ساختمان ها و دیوارهای در معرض تابش و آلودگی است.
ضمن اینکه صرفه جوئی قابل ملاحظه ای را هم برای کسانی که بدنبال کیفیت مناسب و قیمت پائین هستند خواهد داشت. برای این منظور و استفاده از ایزوگام طرح چمنی، زیر سازی بخش قابل رویت بسیار مهم است.

ایزوگام سنگریزه ای:
در ایزوگام سنگریزه ای بجای استفاده ار لایه آلومینیوم در نما، از یک لایه بسیار نازک شن و یا سنگریزه استفاده می شود.
وجود این لایه می تواند به وزن ایزوگام اضافه نماید. اما وجود همین لایه سنگریزه ایزوگام را به زیباترین و یکپارچه ترین ظاهر تبدیل نموده است.
لایه سنگریزه در ایزوگام را میتوان با انواع رنگها و ضخامت، تولید و روانه بازار کرد. لایه سنگریزه در ایزوگام همچنین می تواند با شکست نور از گرم شدن بیش از حد لایه عایق بخوبی محافظت کند.
ایزوگام سنگریزه ای انتخاب بسیار خوبی برای کف گلخانه ها و روف گاردن در ساختمان های بلند مرتبه است و از ظاهر و یکپارچگی منحصر بفردی برخوردار می باشد.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید ایزوگام سنگریزه ای در طیف وسیعی از رنگها، شما را در انتخاب این نوع ایزوگام یاری می نماید و برای ترکیب ایزوگام با فضای اطراف، طرح بسیار ویژه ای دارد.

قیمت انواع ایزوگام طرح دار و روش خرید

قیمت ایزوگام طرح دار مانند هر نوع دیگر بستگی به کیفیت مورد نظر خریدار دارد. از آنجائیکه طرح ها دارای شناسه خاص و ترکیبات متفاوت است، قیمت هم می تواند تغییراتی داشته باشد.
اما اطمینان از کیفیت ایزوگام طرح دار و نصب آنرا توسط تیم های این مجموعه تضمین میکنیم و آمادگی برای پاسخگوئی درهر لحظه را داریم.
به جرات می توانیم ادعا کنیم کیفیت ایزوگام های هیرمان بسیار فراتر از قیمت آن است و با خرید از هیرمان و نصب توسط گروه های این مجموعه نه تنها زیبائی، بلکه کیفیت را هم به شما هدیه میدهیم.

نحوه خرید ایزوگام طرح دار:
برای خرید ایزوگام های طرح دار، آلبوم بسیار وزین و ارزنده ای در اختیار شما قرار میگیرد که با انتخاب طرح و سفارشی سازی کیفیت، تعهد هیرمان شروع می شود.
آلبوم مورد نظر هم در دفتر فروش و هم در فضای مجازی بصورت عکس و کلیپ موجود است که با مراجعه حضوری به دفتر اصلی نمایندگی فروش ایزوگام طرح دار از خدمات حضوری بهره خواهید برد. در غیر اینصورت با مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی، ثبت سفارش میکنید و منتظر تماس کارشناسان می مانید.
البته راه تماس با دفتر فروش شرکت همچنان باز و میسر می باشد. حسن این راه ارتباطی استفاده مستقیم از خدمات مشاوره متخصصین و کارشناسان در دفتر است، به ترتیبی که می توانید سوالات و ابهامات خودرا مطرح و بدون فوت وقت پاسخ را دریافت نمائید.
بزرگترین نمایندگی ایزوگام طرح دار در تهران، انواع ایزوگام طرح دار در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع، ایزوگام سنگریزه ای با کیفیت بسیار بالا و در رنگهای متنوع، ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با کیفیت مثال زدنی، تیم های نصب کارآزموده به همراه مشاورین با تجربه، تنها بخش کوچکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت ایزوگام هیرمان است.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!