خانه / ایزوگام / ایزوگام فویل دار دلیجان با روکش آلومینیومی

ایزوگام فویل دار دلیجان با روکش آلومینیومی

ایزوگام فویل دار دلیجان با روکش آلومینیومی توسط کارخانه ها با فروش ویژه و به صورت عمده صورت می گیرد و باعث شده تا بازار ایزوگام از رونق بسیار خوبی برخوردار شود.
ایزوگام فویل دار دلیجان با روکش آلومینیومی به عنوان جدیدترین و باکیفیت ترین نوع ایزوگام در کشور شناخته شده که امروزه به عنوان یک عایق ضد رطوبتی استاندارد و با طول عمر بالا برای بام انواع ساختمان به شمار می آید.

توجه!

توجه!

ایزوگام فویل دار دلیجان دولایه برای پوشش بام و سقف به صورت پلیمری تولید می شود و ضمانت نامه ۱۰ ساله دارد.

ایزوگام فویل دار دلیجان

انواع ایزوگام فویل دار دلیجان

ایزوگام فویل دار امروزه توسط کارخانه ها و مراکز تولیدی بسیار زیادی در شهر دلیجان تولید می گردد و تعداد برند های فعال در این زمینه بسیار زیاد است و فویل آلومینیومی مصرفی در تولید انواع ایزوگام فویل دار به صورت وارداتی و استاندارد است.
انواع ایزوگام فویل دار دلیجان عبارتند از:

وجود برند های متعدد و بسیار زیاد در زمینه ی ایزوگام فویل دار دلیجان باعث شده تا مشتریان حق انتخاب بیشتری داشته و بهترین ایزوگام روکش دار را به صورت عمده خریداری می کنند.

ایزوگام فویل دار دلیجان

مزایای ایزوگام با روکش آلومینیومی

تولید ایزوگام فویل دار دلیجان موجب شده است که به صورت کاملا واضح به مزایای استفاده از ایزوگام روکش دار دلیجان پی برده و ایزوگام با فویل آلومینیومی وارداتی درجه یک می تواند مزیتی برای تولید ایزوگام استاندارد باشد.

 1. استقامت و استحکام بیشتر
 2. مقاومت در برابر اشعه آفتاب
 3. چسبندگی عالی
 4. یکنواختی و یکدستی ایزوگام و زیبایی
 5. مقاومت ایزوگام در هوای سرد و گرم؛ نمونه هایی از مزایای خرید عمده ایزوگام فویل دار دلیجان است.

فروش عمده ایزوگام در شهرهای مخنلف

شهرهای مختلف ایران می توانند از طریق شرکت ایزوگام هیرمان و پخش و توزیع سریع؛ اقدام به سفارش خرید انواع ایزوگام فویل دار و ایزوگام بدون روکش نمایند.

شهرهایی مانند:

 • تهران
 • همدان
 • ایلام
 • کرمانشاه
 • سنندج
 • ارومیه
 • تبریز
 • کرج
 • اصفهان
 • شیراز؛ مصرف انواع ایزوگام فویل دار و ایزوگام با انواع دیگر ایزوگام روکش دار و بدون روکش خود را از شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تامین می کنند.

ایزوگام فویل دار دلیجان

خرید عمده انواع ایزوگام فویل دار دلیجان و دیگر انواع ایزوگام ؛ بدون واسطه و با ضمانت نامه معتبر کار شما را ساده تر می کند.

 

 

ویژگی های ایزوگام دلیجان استاندارد

بر اساس ابلاغیه های سازمان استاندارد ملی ایران که متولی تعیین و صدور استاندارد کیفی در کشور میباشد؛ ایزوگام استاندارد باید دارای حداقل شرایط و ویژگی های مورد نظر این سازمان باشد.
ویژگی های بسیاری برای تولید ایزوگام در نظر گرفته شده است که قبل از تولید و عرضه به بازار باید مورد تایید این سازمان قرار بگیرد. آزمایشات و تست های بسیار روی نمونه اولیه انجام میگیرد و در صورت تائید اقدام به صدور مجوز و نشان استاندارد برای تولید انبوه صادر خواهد شد.
این ویژگی ها که برای اطمینان از تولید ایزوگام با کیفیت و متناسب با اقلیم و شرایط آب و هوائی مناطق مختلف کشور؛ از جمله تهران تدوین و ابلاغ میگردد را می توان بطور خلاصه در زیر مشاهده نمود:

 • ایزوگام تولید شده باید از لحاظ مقاومت در شرایط آب و هوائی تاب و تحمل لازم را داشته باشد. این آزمایشات می تواند از جنبه شکنندگی و یا در دستگاه آون برای مقاومت در برابر گرمای بسیار باشد.
 • ایزوگام با کیفیت باید در برابر حرارت های بالا و دمای پائین تحمل داشته باشد و در سرما ترک برندارد و در گرما روان و به اصطلاح شل نشود. این تست ها برای این بصورت سختگیرانه انجام می گیرد تا به اطمینان و اعتماد لازم برای تولید انبوه رسانده شود و در مناطق مختلف کشور قابل عرضه و فروش باشد.
 • ایزوگام استاندارد باید تست های مختلف در برابر فشار و کشیدگی را بخوبی تحمل نماید. چه ایزوگام در پی ساختمان استفاده شود، چه در پشت بام، فشار زیادی روی آن خواهد بود. ممکن است این فشار باعث پارگی و آسیب به ایزوگام گردد. به همین دلیل قبل از تولید انبوه مقدار تحمل فشار برای ایزوگام سنجیده می شود تا در کنترل کیفیت و ارائه به خریدار نقاط قوت و ضعف ایزوگام اطلاع رسانی شود.
 • ایزوگام تولید شده باید بسته بندی مناسب داشته باشد و از نظر زمان تولید و نگهداری در انبار، مدت کمتر از شش ماه را داشته باشد. به هر حال ایزوگام هم می تواند دارای محدودیت هائی از نظر زمان نگهداری داشته باشد. با توجه به اینکه تولید ایزوگام با مواد اولیه بر پایه نفت نجام می گیرد، اما متنوع بودن مواد در آن می تواند در مجموع عمر مفید محدودی را برای ایزوگام رقم بزند.
  به همین علت نگهداری ایزوگام در انبار نباید بیش از شش ماه از تاریخ تولید گذشته باشد.
 • ایزوگام با کیفیت از لحاظ شکل ظاهری نباید دچار شکستگی ظاهری و یا خم شدگی قابل ملاحظه باشد. تغییرات در ظاهر می تواند بیانگر کیفیت پائین ایزوگام و یا نگهداری نا مناسب باشد. به هر جهت ایزوگام سالم و بدون خدشه می تواند نشان از سلامت تولید و کیفیت مواد اولیه تلقی شود.
 • برچسب کارخانه با کلیه اطلاعات مورد نیاز را داشته باشد و علامت استاندارد و کد استاندارد هم بطور واضح روی برچسب ثبت شده باشد.
  اطلاعات مفید و ارزشمندی روی برچسب ایزوگام وجود دارد که با دقت روی آن می توان بدست آورد. خریداران و مصرف کنندگان باید از وجود این اطلاعات آگاه باشند تا در انتخاب خود آن را لحاظ نمایند.

ایزوگام ارزان با کیفیت مناسب

متاسفانه در بازار عایق های رطوبتی و حرارتی برخی افراد با فروش محصولات بی کیفیت و فاقد استاندارد لازم خسارات بسیار زیادی از جهت هزینه دوباره کاری به خریداران تحمیل کرده اند. با توجه به گرانی مواد اولیه و افزایش قیمت ایزوگام؛ این افراد برای دست یافتن به سودهای غیر منطقی نسبت به افزودن مواد جایگزین در خط تولید اقدام نموده و در نهایت ایزوگام غیر استاندارد را با قیمت پائین تر عرضه و به فروش میرسانند.
برای اجتناب از این موضوع و جلوگیری از دوباره کاری های هزینه بر، توصیه میگردد از نمایندگی های معتبر و شرکت های صاحب نام در بازار خرید نمائید. شرکت ایزوگام هیرمان به منظور حذف واسطه های بدون نام وغیر مسئول، طی سالیان متمادی با ارائه تضمین های لازم در جهت بهبود کیفیت ایزوگام های خود اقدام عملی و موثر را انجام داده است.
شرکت ایزوگام هیرمان رسالت خود را در ارائه بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به همشهریان عزیز میداند. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان یکی از آن تولیداتی است که هم از لحاظ کیفیت و هم از جهت قیمت میتواند هر سلیقه ای را راضی کند.
قصد موشکافی در بازار ایزوگام را نداریم. نمی خواهیم برچسب سودجوئی به کسی بزنیم. اما بسیار نگرانیم که خریداران ایزوگام به اندازه ای که هزینه می کنند از کیفیت مناسب ایزوگام بهره کافی را نبرند. بطور کلی سودجوئی و طمع عامل اصلی در عرضه ارزان ایزوگام و هر کالائی بوده است.
به این ترتیب که کیفیت ایزوگام تولید شده را تا حد امکان پائین آورده و در مقابل با قیمت های وسوسه کننده در بازار اقدام به فروش می شود.
این سودجوئی و طمع گریبان چه کسی را خواهد گرفت؟ خسارات وارد شده بواسطه این کار بعهده چه کسی است؟ کاملا بدیهی و واضح است که مصرف کننده و خریدار می بایست تاوان این اقدام را بدهند.
اگر و تنها اگر قبل از اقدام به خرید با نمایندگی معتبر و یا فروشنده صاحب نام مشورت شود نه تنها خسارتی تحمیل نخواهد شد بلکه کلیه خدمات؛ از انتخاب تا نصب را هم میتوان به این مراکز واگذار کرد.
شرکت ایزوگام هیرمان به منظور جلوگیری از خسارات وارده به خریداران ایزوگام تقاضا دارد قبل از هر تصمیمی با مشاورین و کارشناسان این شرکت تماس گرفته و از راهنمائی های افراد با تجربه در این زمینه بهره مند شوید. مصداق مثال معروف” هیچ ارزانی بی دلیل و هیچ گرانی بدون علت نیست”
اگر بخواهیم انصاف را در مورد ایزوگام های تولید شده در بازار رعایت کنیم؛ از نظر این شرکت بهترین و با کیفیت ترین محصول؛ هم به لحاظ تولید با مواد اولیه با دوام و هم به جهت قیمت؛ ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان است.
به نظر شرکت ایزوگام هیرمان قیمت را باید به نسبت کیفیت مورد سنجش قرار دهیم. ممکن است در برخی تولیدات قیمت بسیار بالا تر هم باشد؛ اما به لحاظ کیفیت محصول و مواد اولیه بکار رفته در آن ارزش ذاتی نداشته باشد. به همین جهت پیشنهاد هیرمان به خریداران ایزوگام دریافت اطلاعات کیفی و قیمتی محصولات و مقایسه آنها با دیگر تولیدات می باشد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!