خانه / ایزوگام / شرکت تولیدی ایزوگام مرغوب دلیجان

شرکت تولیدی ایزوگام مرغوب دلیجان

شرکت تولیدی ایزوگام مرغوب دلیجان بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار دارد و با کادری مجرب اقدام به تولید عایق رطوبتی درجه یک می کند.
اکثر شرکت های بازرگانی که در زمینه ی صادرات ایزوگام فعالیت می کنند به عوامل و مشخصه های کیفی شرکت تولیدی ایزوگام بسیار اهمیت می دهند.
این شرکت ها ترجیح می دهند با کارخانه هایی همکاری داشته باشند علاوه بر داشتن نشان استاندارد ایران، دارای نشان استاندارد اروپا نیز باشند.

نمایی از شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان

شرکت تولید ایزوگام

چگونگی خرید عمده ایزوگام

با استفاده از نیروی کار مجرب و مواد اولیه عالی شرکت تولیدی ایزوگام بسیار راحت تر می تواند اعتماد و نظر مشتریان خارجی را برای خرید عمده ایزوگام جلب نمایند و به همین دلیل نیز امروزه بسیاری از کارخانه و شرکت های تولید کننده ایزوگام دلیجان در حال تلاش برای دریافت نشان استاندارد سازمان های استاندارد اروپایی نیز می باشند.
مزایای خرید عمده به شرح زیر است:

  • پایین آمدن قیمت ایزوگام
  • صرفه جویی در هزینه ها از جمله حمل و نقل و ایاب و ذهاب
  • جلوگیری از آسیب به رول های ایزوگام
  • انتخاب و خرید هر نوع ایزوگام

شرکت تولیدی ایزوگام

شرکت تولیدی ایزوگام و مشخصات آن

تولید کنندگان ایزوگام مرغوب در شهر دلیجان و شرکت تولیدی ایزوگام به دلیل وجود رقبای بسیار زیادی که در بازار های خارجی و داخلی دارند و همچنین مسائل مربوط به برند سازی معمولا در تولید ایزوگام مرغوب و استاندارد توجه ویژه ای کرده و با استفاده از متخصصان داخلی خود به موارد کیفی بسیار دقت می می کنند.

نکته!

نکته!

ایزوگام مرغوب و خوب با قیر پلیمری تولید می شود و بادوام تر است.
مشخصات ایزوگام درجه یک و مرغوب دلیجان که با قیر استاندارد پلیمری تولید شده است از طریق شرکت تولیدی ایزوگام  برای هر خریداری بارز و قابل توجه است.

شرکت تولیدی ایزوگام

شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان

یکی از دلایلی که باعث شده امروزه اکثر کارخانه ها و شرکت تولیدی ایزوگام در شهر دلیجان اقدام به تولید محصولات مرغوب و استاندارد نمایند که حتی شرکت های خارجی نیز محصولات آن ها را از نظر کیفیت تایید نمایند، رقابت در بازار های داخلی و خارجی است.

نکته!

نکته!

قیمت ایزوگام بسیار مهم است اما دقت کنید که ایزوگام ارزان بدون کیفیت نخرید و از همین الان جلوی ضرر را بگیرید.
به همین دلیل نیز هر کدام از طریق راه های مختلف در حال بهبود سطح کیفی محصولات خود و همچنین افزایش سطح خدمات خود می باشند.
برای آگاهی از انواع ایزوگام و میزان کیفیت هر یک و همچنین شناخت هر چه بیشتر ایزوگام پلیمری به فیلم زیر دقت نمایید:

راه های ارتباطی خرید ایزوگام

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید و فروش ایزوگام مرغوب دلیجان توصیه می شود با مدیران فروش آنلاین شرکت تولیدی ایزوگام و  سایت ارتباط برقرار کرد.
تهیه و خرید ایزوگام مستقیم از شرکت تولیدی ایزوگام کاری ساده تر و مرقرون به صرفه تر است.

 

استاندارد ایزوگام برای چیست؟

سازمان ملی استاندارد ایران یکی از بخش های مهم دولتی محسوب می شود که وظایف بسیاری را بر عهده دارد. از مهمترین این وظایف می توان به تدوین قوانین در مورد تولید و عرضه کالا های خاص اشاره نمود.
شاید به جرات بتوان این نکته را ذکر کرد که قوانین تدوین شده در سازمان ملی استاندارد می تواند راهگشا و اطمینان بخش در جهت صادرات و واردات محصولاتی باشد که این سازمان آنرا تایید می نماید.
در مورد کالاهای تولید شده داخلی هم با دریافت مجوز و اختصاص کد استاندارد به کالا می توان آنرا با اطمینان خاطر خریداری و مصرف نمود.در این میان استاندارد ها و کد های اختصاص یافته به هر محصولی را می توان رد یابی و از این سازمان اطلاعات مربوط به محصول را دریافت نمود.
اما نکاتی در این بین مطرح میشود که دقیقا استاندارد به چه معناست؟ و در مورد کالائی نظیر ایزوگام و یا عایق های رطوبتی و حرارتی چه کاربردی دارد؟
مجموعه قوانین و مشخصاتی که برای یک کالای تولید شده تدوین و به رشته تحریر در می آید، اجرای آن برای کلیه تولید کنندگان الزامی است و عدول و یا سهل انگاری در برآورده نمودن خواسته های این سازمان، تولید کننده را با مشکلات قانونی مواجه و بعضا منجر به تعطیلی واحد تولیدی خواهد شد.
به این ترتیب می توان گفت استاندارد یک کالای خاص مانند ایزوگام می تواند مجموعه ای از مشخصات فیزیکی و شیمیائی را شامل باشد که در جهت بهبود فرایند تولید کالا جهت استفاده در داخل و صادرات مورد وثوق تمام تولید کنندگان قرار دارد.
استاندارد یک کالا تنها به مشخصات ظاهری نظارت نمیکند و بیشتر بحث کیفیت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا را هم شامل می شود.
کلیه مواد اولیه مورد استفاده برای تولید ایزوگام هر کدام بصورت مجزا باید تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران را داشته باشند.
از لایه فویل آلومینومی که در روی ایزوگام قرار دارد گرفته تا تیشو و الیاف منسوج در ایزوگام و لایه پلی استر تا قیر بکار رفته که از اصلی ترین لایه ها و مواد اولیه موجود در ایزوگام می باشند، همگی باید دارای کد استاندارد باشند.

استاندارد تولیدات ایزوگام دلیجان هیرمان

استفاده از مواد اولیه ای که دارای نشان و کد استاندارد نباشد یعنی جنس بدون کیفیت و خارج از سیستم تولید با مجوز تائید شده.
بنابراین تولید کننده و استفاده کننده هر دو در برابر قانون می بایست پاسخگو باشند، ضمن اینکه مجوز تولید و توزیع در بازار مصرف را هم نخواهند داشت و از نظر قانون می تواند قاچاق محسوب شود.
به همین دلیل باید یاد آور شد، خرید ایزوگام با کیفیت یعنی خرید ایزوگامی که در کارخانه تولیدی استاندارد تولید شده باشد و دارای تمام مجوز های قانونی و در انتها از سازمان ملی استاندارد هم برخوردار باشد.
مشخصات تولید کننده، نام تجاری محصول، کارخانه و آدرس آن، نام تولید کننده و کیفیت تولید، تماما در یک کد لحاظ شده است و در واقع این کد به محصولی داده می شود که تمام آزمایشات و تست های لازم را در این سازمان با موفقیت به اتمام رسانده باشند.
به عنوان مثال استاندارد ایران در مورد طول و عرض ظاهری ایزوگام تعریف مشخصی دارد و افزایش و یا کاهش آن در اثر نیروهای وارده بیش از اندازه تعریف شده، یعنی ایزوگام بدون کیفیت و استفاده از مواد بدون کیفیت در تولید بکار رفته است.
کلیه استاندارد های لازم برای مواد اولیه و ایزوگام در شرکت هیرمان موجود و خریدار می تواند به این اطلاعات دسترسی داشته و از خرید ایزوگام مورد نظر خود مطلع باشد.
ایزوگام دلیجان هیرمان برای این منظور، انواع استاندارد ها و نتایج آزمایشات روی تولیدات خود را در صورت نیاز در اختیار خریدار قرار خواهد داد.

استاندارد و برچسب روی رول های ایزوگام دلیجان

حتی لایه فیلم پلی اتیلن هم که برای بسته بندی رول ایزوگام و برای جلوگیری از چسبیدن لایه ها در زمان رول کردن استفاده می شود دارای استاندارد و کیفیت مشخص است. در زمان بسته بندی و وکیوم رول ایزوگام، برچسبی روی آن نصب میشود که حاوی نکات بسیاری است.
نکته بسیار مهمی روی این برچسب وجود دارد و آن درج علامت استاندارد و کدی است که از طرف سازمان ملی استاندارد ایران به کالای مورد نظر تعلق و روی برچسب باید و لازم است که درج شود.
احتمالا شنیده و یا دیده اید که در تبلیغات برخی از تولید کنندگان شماره رجوع به استاندارد ملی ایران را اعلام می نمایند. این شماره که ۳۸۸۵ و با زیر مجموعه های ۱ و ۲ و ۳  مشخص شده است حاوی نکات بسیار ارزشمندی است که مطالعه آن را به عموم خریداران گرامی پیشنهاد میدهیم.
در این شماره استاندارد جدولی وجود دارد که کلیه تنش های مورد قبول و استاندارد ایزوگام را چاپ و منتشر کرده اند. به عنوان نمونه می توانیم یکی از این بخش ها را که بسیار مهم است ذکر نمائیم. این بخش از جدول مربوط به حداقل مقاومت ایزوگام مورد آزمایش در برابر پارگی است.
مقاومت در برابر پارگی از آن جهت دارای اهمیت است که ایزوگام تحت سرد و گرم شدن و انبساط طولی و عرضی بتواند از خود مقاومت نشان دهد و تا حدودی که قانون برای آن تعیین کرده است افزایش طول و یا عرض را داشته باشد.
البته شاخصه های دیگری هم در این جدول وجود دارد که حداقل نفوذ پذیری، ضخامت، وزن واحد سطح و …و… از آن جمله است.
به نظر می رسد تولید کننده ایزوگام مراحل بسیار سخت و راه پر پیچ و خمی را باید طی کند تا محصول خود را برای تولید و عرضه منطبق بر استاندارد های تعریف شده آماده تولید نماید. وجود کد استاندارد در تولیدات ایزوگام دلیجان هیرمان به شما این اطمینان را می دهد، که ایزوگام تولید شده دارای تمام شرایط استفاده برای ایجاد لایه و یا عایق رطوبتی را دارا می باشد.
شرکت ایزوگام هیرمان که سالهاست گواهی استاندارد تولیدات خود را از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت نموده است یکی از برند های دارای اعتبار و ویژگی های لازم است که برای استفاده شما مصرف کنندگان گرامی مسیر سخت و صعب العبور استاندارد را طی نموده است.
این شرکت کلیه محصولات و تولیدات خود را علاوه بر استاندارد با ضمانت نامه های معتبر و بیمه نامه های عمر محصول به فروش می رساند تا آرامش و آسایش را در سایه امنیت داشته باشید. در هنگام خرید حتما از فروشنده این گواهی ها و ضمانت نامه ها را دریافت نمائید .

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!