خانه / ایزوگام / شرکت ایزوگام هیرمان با بهترین محصولات پلیمری

شرکت ایزوگام هیرمان با بهترین محصولات پلیمری

شرکت ایزوگام هیرمان با بهترین محصولات پلیمری همواره همه هموطنان را با انواع ایزوگام درجه یک غاقلگیر کرده است و آن ها را به خرید ترغیب نموده است.

شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان یکی از برند هایی بزرگی در کشور شناخته می شود که با از متخصصان و کارشناسان ماهر و باهوش در زمینه ی تولید ایزوگام و نصب ایزوگام استفاده می کند.

شرکت ایزوگام هیرمان

انواع ایزوگام پلیمری و مشخصات هر یک

بهترین محصولات ایزوگام پلیمری

یکی از مهم ترین مزایای شرکت ایزوگام هیرمان در زمینه ی تولید ایزوگام نسبت به شرکت های دیگر این است که شرکت هیرمان با استفاده از متخصصان و کارشناسان داخلی توانایی تولید ایزوگام با فرمولاسیون های ویژه و خاص برای مناطق مختلف با شرایط جوی مختلف از جمله مناطق سردسیر و گرمسیر کشور را دارد و تنوع محصولات این شرکت بسیار زیاد می باشد.
تولید ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر و مناطق گرمسیر گامی جدید در پیشرفت صنعت ایزوگام در شرکت ایزوگام هیرمان است که می تواند در تمام کشور گسترش پیدا کند.

نکته!

نکته!

ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر هم ضخامت بیشتری دارد و هم مقاومت بالاتری در برابر عوامل محیطی دارد.

شرکت ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان با نصب

شرکت ایزوگام هیرمان در زمینه ی تولید ایزوگام خدمات بسیار خوبی را ارائه می کند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به نصب ایزوگام در مدت زمان بسیار کم و با متخصصان باتجربه می باشد و نصب قوی و ماندگار از جمله خدمات ویژه ای شرکت به شمار می آید.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در تولید ایزوگام از فویل آلومینیومی درجه یک و مرغوب استفاده می کند و محصولات خود را بسته بندی مقاوم و مناسب نیز روانه بازار می کند.
همه این عوامل موجب شده است که نصب چنین ایزوگامی به بهترین شکل ممکن انجام می شود و برای سال ها دوام و ماندگاری خواهد داشت و نام شرکت ایزوگام هیرمان به این ترتیب ماندگار است.

 

شرکت ایزوگام هیرمان تمامی محصولات خود را با قیر پلیمری و با کیفیت بالا و استاندارد تولید می کند و به این ترتیب در هنگام نصب ایزوگام شرکت ایزوگام هیرمان با مشکلی مواجه نخواهید بود.

شرکت ایزوگام هیرمان

تنوع محصولات در شرکت هیرمان

این شرکت تولیدی با شرکت های بازرگانی مختلف در زمینه ی صادرات ایزوگام نیز همکاری های خوب و سود آوری داشته اند و در حال حاضر نیز همکاری خود برای وارد شدن به بازار های جهانی در زمینه ی تولید و فروش ایزوگام را ادامه می دهند.
برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط فروش محصولات تولیدی شرکت ایزوگام هیرمان پیشنهاد می گردد با مشاوران این سایت ارتباط برقرار نمایید.

قیر و نقش آن در ایزوگام هیرمان دلیجان

قیر چیست؟
تا الان به این محصول توجه خاصی نشان ندادیم و نمیدانیم قیر چیست و چگونه تولید می شود و نقش آن در تولید ایزوگام چیست.
احتمالا فقط میدانیم ماده ای سیاه رنگ است و خمیری مانند، چسبناک و بسیار از آن گریزانیم.
قیر در حقیقت تشکیل شده از چند ماده و یا عنصر است که به دو صورت در طبیعت یافت می شود. یکی قیری که در زیر تپه ها و کف دریاچه های نفت وجود دارد و دیگری قیری  که تصفیه شده است و از ته نشینی نفت خام بدست می آید.
قیر از بهم پیوستن اکسیژن، هیدروژن و مقدار بسیار زیادی کربن بوجود می آید. در صد مواد اولیه شکل دادن و تشکیل قیر به این صورت است که تنها ۲ در صد اکسیژن، حدود ۱۲ درصد هیدروژن و الباقی کربن خالص می باشد.
قیر به دو صورت تولید می شود :
روش اول اجرای مستقیم است که یک هیدرو کربن با غلظت بالا می باشد که وجود ماده ای به نام آسفالتین می تواند در سفت و سخت  بودن و یا روانی قیر تولید شده با روش مستقیم تاثیر بسیار داشته باشد.
روش دوم که با دمیدن هوای بسیار داغ و با حرارت بالا به قیر امکان تولید پیدا می کند به قیر دمیده شهرت دارد که در صنعت تولید ایزوگام از این نوع قیر استفاده فراوان می شود.
همانطور که احتمالا بیشتر ما از آن اطلاع داریم ، قیر در ساخت و ساز های بنا های مسکونی، راه سازی، عایق کاری جاده ها و پل ها، آسفالت کاری، عایق کاری پشت بام و غیره کار برد دارد.
این محصول با توجه به مکان مصرف می تواند از مشخصه های بسیار متفاوتی هم برخوردار باشد. با دقت در فرایند تولید قیر، قیر با انواع و درجه های مختلف تولید می شود که از نظر آزمایشات گوناگونی، نظیر نفوذ پذیری، درجه جوش، انعطاف پذیری، تست حلال شدن و نرم شدن و تست های دیگر تقسیم می شود.
البته باید این نکته را هم مد نظر قرار داد که این آزمایشات و تست های مختلف که بر روی قیر انجام می شود خود به دو نوع تقسیم می گردند.
یک دسته آزمایشاتی که بر روی خود قیر صورت می گیرد و دسته دیگر هم آزمایشاتی است که بر اساس نوع پالایش و یا مراحل و فرایند صورت گرفته بر روی قیر طبقه بندی می شود.

کاربرد های قیر در صنعت

از کار برد های قیر می توان لیست بلند بالائی تهیه و ارائه نمود، از آن جمله به مهمترین آنها اشاره ای می نمائیم:
۱- قیر در اختلاط با مواد سنگی با اندازه های کوچک تا متوسط و بر اساس تطابق با استاندارد های وزارت راه در تهیه آسفالت برای روکش راه های شهری و بین شهری مورد استفاده قرار می گیرد.
۲- قیر را همچنین می توان برای اندود کردن و نفوذ در منافذ و ترک های طولی و سطحی مورد استفاده قرار داد که پس از سرد شدن و گرفتن حالت چسبندگی به خود می تواند از نفوذ مواد آسیب رسان به عمق و لایه های زیرین ممانعت نماید.
۳- قیر می تواند برای تحکیم خاک نیز مورد استفاده قرار گیرد. به این ترتیب با مخلوط کردن قیر با حلال دیگری مانند گازوئیل می تواند برای اندود سطحی و جلوگیری از برخاستن غبار و ریز گرد ها در صحرا ها و مناطق خشک بکار گرفته شود.
۴- قیر در اندود کردن ستون های پل های فرو رفته در آب و در سطح ستون ها مالیده می شود تا از نفوذ مواد اسیدی به پایه های پل جلوگیری نمایند. این روش ممکن است با نام ایزولاسیون هم شنیده شود.
۵- از قیر همچنین می توان برای تثبیت شن های روان در مناطق خاصی استفاده کرد.
۶- قیر می تواند برای تولید عایق های ضد رطوبت و حرارت مانند ایزوگام و با در صد های معین مورد استفاده قرار گیرد.

قیر مورد استفاده در تولید ایزوگام از چه نوع است؟

قیر مورد نیاز برای تولید ایزوگام معمولا بصورت دمیده و یا قیر نفتی که به قیر پلیمری مشهور است می باشد. قیر دمیده که از دمیدن هوای داغ به قیر خالص و در مراحل پایانی تصفیه نفت خام تولید می شود ممکن است در دمای بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد و توسط لوله های سوراخ دار به مخازن حاوی قیر دمیده می شود.
در اثر این فرایند دمیدن هوای داغ به درون مخازن اتم های هیدروژن موجود در ترکیبات قیر با مولکول های اکسیژن ترکیب شده و تولید مقدار مشخصی آب می نماید که این موضوع باعث برخورداری از نفوذ کمتر نسبت به قیر خالص باشد.
همچنین این نوع قیر از درجه نرمی بیشتری برخوردار است و می توان گفت که درجه حساسیت کمتری هم نسبت به تغییرات دما از خود نشان می دهد.
این نوع قیر با این مشخصات در ایزوگام و فرایند تولید آن نقش بسزائی دارد. و در مورد استفاده دیگر از این قیر می توان به ورق های بکار رفته در پوشش باطری های خودرو اشاره نمود.
ایزوگامی که در تولید آن از نوع دمیده بهره می برد برای مصرف در نقاط و مکان های خاصی می تواند باشد. از این نوع ایزوگام با توجه به خاصیت قیر دمیده که درجه نرمی بالاتر و حساسیت کمتر نسبت به دما دارد در مکان هائی که نیاز به تا کردن تا حد ۹۰ درجه برای ایزوگام لازم است بکار گرفته می شود.
این مکان ها می تواند لبه های پشت بام، کناره های کانال های کولر، محل برخورد پشت بام  با لوله های تاسیسات و یا دیوار های جان پناه اطراف پشت بام را شامل شود.
همچنین می توانیم اشاره ای هم به کانال های عبور تاسیسات در داخل بنا و یا کف و دیوار سرویس های بهداشتی نیز داشته کنیم.
شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان در تولید محصولات خود از هر دو نوع قیر استفاده می نماید و بسته به نیاز شما و برای مصارف خاص شما هم برنامه مشخص و معینی را دارد.
شما می توانید با گرفتن مشاوره از کارشناسان و متخصصین امر ایزوگام در شرکت و یا کارخانه از بهترین راهنمائی بصورت کاملا رایگان بهره ببرید و از انتخاب خود کمال اطمینان را احساس نمائید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با قیر پالایشگاهی تولید و با ضخامت ۵ میلیمتر و در وزن ۵۰ کیلوگرم در بازار عرضه می گردد.
ایزوگام صادراتی بردین هم با کیفیت قابل توجه و مقاومت بسیار بالا می تواند شما را یک عمر در برابر نفوذ رطوبت به مناطق مورد استفاده ایزوگام محافظت نماید.
تلفن، سایت و شبکه های اجتماعی ایزوگام هیرمان برای راحتی شما و برای استفاده شما در اختیار شماست.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!