خانه / ایزوگام / شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران با محصولات ارزان قیمت

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران با محصولات ارزان قیمت

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران با محصولات ارزان قیمت و فروش مستقیم نه تنها بهترین تولیدات در زمینه عایق رطوبتی را دارد بلکه قیمت های فروش آن هم بسیار ارزان و کیفیت آن عالی است.
شرکت ایزوگام پشم شیشه توانسته است تمامی استاندارد ها و گواهی های لازم را برای فروش این محصول در بازار های خارجی و داخلی را فراهم کرده و در حال تبلیغات گسترده برای جذب مشتریان و تاجران حوزه صنعت ایزوگام می باشند.
از مهم ترین اقداماتی که در سال های اخیر شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران باتوجه به رقابت بسیار در بازار و نوسان قیمت در سال ۹۷ کرده است عرضه محصولاتی با قیمت ارزان است.

شرکت ایزوگام پشم شیشه

شرکت ایزوگام پشم شیشه در تهران

شرکت ایزوگام پشم شیشه در تهران فعالیت بسیار گسترده ای دارد و حجم زیادی از فروش انواع ایزوگام درجه یک خود را در تهران انجام می دهد.
تعدادی از مناطقی که شرکت ایزوگام پشم شیشه تهران در آن فعالیت می کند عبارت است:

 • تهران ویلا
 • ستارخان
 • قلهک
 • ظفر
 • سیدخندان
 • نارمک
 • مرزداران
 • حکیمیه
 • شمس آباد
 • فاطمی
 • قائم مقام
 • کریمخان

شرکت ایزوگام پشم شیشه

نمایندگی فروش ایزوگام پشم و شیشه

شرکت ایزوگام پشم شیشه در ابتدا تمامی استاندارد های لازم را برای محصولات تولیدی خود تعریف نموده و پس از آن زیر ساخت های لازم در بخش های:

 1. فروش
 2. حمل و نقل
 3. توسعه ی فرآیند تولید
 4. آغاز فعالیت نمایندگی های را به صورت کاملا تخصصی فراهم کرده اند و تمام تلاش خود را برای رقابت در بازار های خارجی نیز بکار گرفته اند.

آغاز فروش عمده بهترین ایزوگام پلیمری شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران به صورت مستقیم از کارخانه و یا از طریق نمایندگی های فروش ایزوگام به عنوان یکی از مهم ترین شرکت های فعال در حوزه ی تولید و عرضه ایزوگام درجه یک صادراتی بخش از فعالیت این کارخانه است.

شرکت ایزوگام پشم شیشه

آغاز خرید و فروش و نصب ایزوگام پشم شیشه ایران

فروش انواع ایزوگام پشم و شیشه ایران و قیمت ها در سال ۱۳۹۷ به صورت مرتب می تواند زمینه ساز همکاری با پروژه های بزرگ باشد.

اطلاعات بیشتر را از سایت شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران دریافت نمایید.

نقش قیر در ایزوگام دلیجان و پشم شیشه و انواع آن کدام است؟

لایه یا ماده اصلی در تولید ایزوگام، همان قیر است که به دو صورت تولید و در ساخت ایزوگام از آن استفاده می شود.
یکی لایه قیر پالایشگاهی و یا پلیمر و نوع دیگر که قیر دمیده میباشد. این لایه که حاصل پالایش و جداسازی و تقطیر نفت خام بدست می آید در انحصار دولت و در مواقعی شرکتهای نیمه خصوصی بسار بزرگ و با سرمایه بسیار زیاد و تحت نظر کامل دولت به تولید مشغول میباشند.
بنابراین قیمت تمام شده این محصول که همان قیر میباشد مستقیم از جانب دولت به اطلاع خریداران میرسد و با تانکرهای بسیار حجیم و تحت شرایط خاص حمل و تحویل میگردد.
برای تولید ایزوگام رده های مختلف قیر که با اعداد جفت نوشته میشود استفاده میگردد که نشان از درصد خلوص قیر و مواد افزوده به آن میباشد که نشان میدهد، هر رده محصول برای انجام و چه کاری مناسب است، بطور خیلی خاص دیده شده است که افرادی با افزودن مواد بسیار بی کیفیت توانسته اند در مقطعی به سودهای کلان دست یابند ولی تنها خریدار متضرر شده است.
خریداری که آخرین نقطه چرخش حیات این صنعت محسوب میرسد و این تولیدات بخاطر آنها انجام میگیرد. از جمله این مواد افزودنی میتوان به گازوئیل اشاره نمود که در اختلاط با قیر درجه خلوص آنرا پائین آورده و محصول نهایی علیرغم ظاهر مناسب، کیفیت بسیار پایینی را دارد.
بطوریکه هنگام چسباندن ایزوگام و رسیدن شعله مستقیم برای چسباندن، شعله ور میشود و به لایه های عمیق تر و اصلی تر نیز آسیب جدی وارد می کند. البته بنا به سفارش خریدار و محل استفاده ضخامت ایزوگام میتواند متغیر باشد و حتی وزن محصول هم میتواند کاهش یابد.
بعنوان مثال در یک پروژه پلسازی بنا به سفارش مهندس مجری ایزوگامی تولید شده است که از ضخامت کمتر از ۳ میلیمتر برخوردار بوده است. شاید تعجب کنید از مصرف ایزوگام برای پلسازی، اما شایان ذکر است که این ایزوگام در مرحله ای به اجرا درمیآید که کار بتن ریزی عرشه پل به اتمام رسیده است و در مرحله بعد میبایست لایه ای برای حائل بین آسفالت و بتن پل ایجاد شود تا بتوان در نهایت تردد بدون مشکل روی پل انجام گیرد.
باید اذعان کرد که نقش اصلی ایزوگام در این مقوله همان نقش عایق بودن است. به این دلیل که طی سالیان آتی و پس از افتتاح پل و انجام تردد  روی آن شاهد ترکهای طولی و عرضی بسیار بواسطه گرم و سرد شدن و ناهمگونی ضریب حرارتی بتن و آسفالت پدید میاید که در نهایت منجر به نفوذ آبهای حاصل از بارندگی های فصلی به بتن میشود.
و با توجه به اینکه بتن جذب کننده آب میباشد ممکن است باعث آسیب دیدگی پل و نفوذ آب به لایه های زیرین باشد. به این ترتیب و با نفوذ آب به بتن ، میلگردهای آن سولفاته و در انتها عمر مفید آن کاهش خواهد یافت.

چرا به رول های ایزوگام برچسب یا لیبل زده می شود؟

وقتی یک رول ایزوگام را به تنهائی مشاهده کنید، صرفنظر از بسته بندی آن و نحوه وکیوم رول برای انتقال به کامیون، یک استوانه سیاه رنگ به ارتفاع یک متر با یک برچسب رنگین که دور رول پیچیده شده است را در نگاه اول میبینید.
با دقت در نحوه زدن برچسب و نگاه دقیق تر به آن متوجه درج اطلاعات روی برچسب خواهید شد. همچنین روی خود ایزوگام که با فونت بسیار درشت نام برند روی یک نوار پهن و به عرض خود رول ایزوگام خود نمائی میکند. این نحوه برچسب زدن و فیلم گذاری جزو استانداردهای بسته بندی ایزوگام می باشد که تخطی از آن موجب پیگیری قضائی است.
این برچسب با عرض حدود ۲۰ سانتیمتر که یک دور کامل پیرامون رول ایزوگام پیچیده میشود حاوی نکاتی است که بسیار مهم و توجه به آن از الزامات خرید محسوب می شود. این نکات میتواند برای خریدار و استفاده کنندگان بسیار سودمند باشد. اطلاعات مندرج در برچسب  از نشانی کارخانه گرفته، منطقه اقتصادی، نام برند تا لوگو و از همه مهمتر کد استاندارد میباشد.
تعدادی از این اطلاعات جنبه عمومی دارند و در تمام تولیدات یک کارخانه بصورت مشترک دیده خواهد شد، مانند آدرس و تلفنهای برقراری ارتباط و لوگوی شرکت. اما برخی از آنها کاملا اختصاصی بوده و فقط منحصر به یک نمونه تولید خاص می باشد. مانند اسم برند و کد استاندارد محصول.
نام و کد محصول از مشخصه های اختصاصی ایزوگام تولید شده به شمار می آید و بیشتر جنبه شناسایی بصری و همچنین تفکیک آن با دیگر تولیدات یک کارخانه را دارد. ضمن اینکه این کد و نام در سامانه اداره استاندارد ثبت و برای رجوع به پکیج اطلاعات کلی کارخانه مورد نیاز میباشد.
کد استاندارد پس از طی مراحل قانونی و بازدیدها و آزمایشات بسیار سخت گیرانه از جانب متولیان اداره استاندارد به یک محصول اختصاص می یابد و در واقع میتوان گفت بنوعی مجوز تولید محصولی را با این کد که حاوی اطلاعات و دانش فنی و کیفیت مورد نیاز است را به تولید کننده واگذار می کند.
تولید کننده با دریافت کد استاندارد موظف است بر اساس آنچه که به اداره استاندارد اعلام کرده و نمونه آنرا برای تائید ارائه داده است، تمام تولیدات را دقیقا منطبق با نمونه تائید شده تولید و به فروش برساند. خریداران هم میتوانند با درج این کد در سامانه ای که برای استعلام کد استاندارد طراحی و در دسترس عموم قرار دارد، نسبت به حصول اطمینان از محصول و کیفیت آن و کلیه اعتبارات زمانی لازم برای نوع محصول دسترسی داشته باشند.

ایزوگام دلیجان و نحوه ثبت سفارش و خرید

برای خرید بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام دلیجان می توانید به سایت شرکت هیرمان مراجعه کنید. در این سایت کلیه محصولات و مشخصات فنی لازم در اختیار مراجعه کننده قرار دارد که می تواند با مقایسه انواع ایزوگام دلیجان به انتخاب بهتر دست یابد.
مشاورین و کارشناسان فروش و نصب ایزوگام در هیرمان شما را از ابتدای راه همراهی می کنند تا در نهایت بهترین نوع را برای مکان مورد نظر در اختیار داشته باشید.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین از آن جمله تولیدات است که مشخصات و کیفیت برتر را دارد و می تواند نظر شما را به خود جلب نماید.
برای اطلاع از محصولات و قیمت ایزوگام دلیجان با دفتر فروش هم می توانید تماس گرفته و نیاز خود را مطرح نمائید تا ضمن دریافت اطلاعات مورد نظر از خدمات فروش و پس از فروش آگاه شوید.
هیرمان، نماد آرامش و اطمینان.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!