خانه / ایزوگام / شرکت ایزوگام بردین با محصولات باکیفیت برتر

شرکت ایزوگام بردین با محصولات باکیفیت برتر

شرکت ایزوگام بردین با محصولات باکیفیت برتر خود شناخته می شود و فروش ایزوگام در شرایطی است که استانداردهای لازم برای این محصولات رعایت می شود.
شرکت ایزوگام بردین در زمینه ی تولید محصولات صادراتی و استاندارد و عایق های رطوبتی درجه یک اقدامات بسیار زیادی را انجام داده است که از جمله مهم ترین اقدامات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تولید ایزوگام با قیر پالیشگاهی درجه یک و خالص
 • استفاده از تیشوی بسیار مرغوب وارداتی و یا ساخت کارخانجات داخل کشور
 • استفاده از پلی استر با تراکم بالا و باکیفیت
 • استفاده از فویل آلومینیومی استاندارد ۱۴ میکرون
 • تولید ایزوگام با وزن و ضخامت کاملا استاندارد و مطابق با سفارش

شرکت ایزوگام بردین

جایگاه ویژه شرکت ایزوگام بردین

مجموع این عوامل سبب شده است که شرکت ایزوگام هیرمان در بین تولید کننده های ایزوگام جایگاه ویژه ای داشته باشد.

نکته!

نکته!

در زمان خرید ایزوگام به نکات مهمی که در بالا اشاره کردیم دقت نمایید.

شرکت ایزوگام بردین

محصولات متنوع شرکت ایزوگام بردین

شرکت ایزوگام بردین با تولید محصولات باکیفیت و استاندارد توانسته وارد بازار های خارجی شده و به عنوان یکی از برند های معتبر و شناخته شده در بازار های جهانی شناخته می شود و این شرکت تبلیغات گسترده و وسیعی در زمینه ی فروش ایزوگام و تولید محصولات باکیفیت انجام داده است و همچنین که از تکنولوژی روز و تجهیزات جدید در زمینه ی تولید محصولات جدید خود در شرکت ایزوگام بردین استفاده می نماید.
تعدادی از تولید انواع شرکت ایزوگام بردین عبارتند از:

 • ایزوگام تک لایه فویل دار
 • ایزوگام دو لایه فویل دار
 • ایزوگام ماسه ای
 • ایزوگام فویل دار طرح دار و رنگی
 • ایزوگام پودری
 • انواع ایزوگام سفارشی برای پروژه های مختلف

ساختار فروش شرکت ایزوگام بردین به گونه ای می باشد که متخصصان و کارشناسان فروش این شرکت ایزوگام علاوه بر جذب مشتریان و تاجران داخلی، مشتریان و تاجران شرکت های خارجی را نیز جذب نمایند و آن ها را برای عقد قرارداد بلند مدت وارد ایران نمایند و تا کنون نیز این شرکت در این زمینه به موفقیت های خوبی دست یافته است.

شرکت ایزوگام بردین

تولیدات باکیفیت ایزوگام بردین

جلب رضایت مشتری و ارائه ی خدمات عالی به مشتریان عمده و همکاری با تاجران تازه وارد در صنعت ایزوگام از جمله مهم ترین فعالیت های این شرکت در صنعت ایزوگام بوده است و امروزه شاهد وجود نمایندگی های فروش ایزوگام بردین در شهر ها و استان های مختلف کشور می باشیم.
شرکت ایزوگام بردین توانسته است بهترین تولیدات خود را به صورت ایزوگام فویل دار و ایزوگام طرح دار توسط گروه های نصب ایزوگام بسیار ماهر عرضه نموده و خدمات خود را تکمیل تر کرده است.

برای شناخت و آشنایی بیشتر با بهترین محصولات شرکت ایزوگام بردین بهتر است با مشاوران فروش و سایت های تماس گرفته و تمامی سئوالات و ابهامات خود را از طریق آن ها رفع کرد.

رابطه کیفیت با طول عمر مواد اولیه ایزوگام دلیجان

هر ماده ای در طبیعت دارای یک عمر مفید می باشد. با نگاهی به اطراف خود و دقت در پیرامون می توانیم شاهد این ماجرا باشیم. در حقیقت خاصیت پایداری مواد اولیه ایزوگام به مرور زمان کم شده و در نهایت از حالت اولیه خارج شده و تغییر خواهند کرد.
اهمیت درک این وضوع از آن جهت است که هیچ ماده ای در طبیعت نیست که عمر مفید و یا حالت بقای آن طولانی باشد و با یک بار استفاده از آن نیاز به ترمیم، تعمیر و یا تعویض نداشته باشد. موادی هم که با ترکیب و اختلاط چند ماده دیگر بدست می آیند هم از این قانون جدا نیستند و لاجرم بعد از سپری کردن عمر خود باید از چرخه خارج شوند.
برای استفاده مواد همیشه یک دستور العمل وجود دارد که نحوه استفاده و مشخصات فنی و شیمیائی آن درج و تحویل می گردد. مثلا دستگاه ها دارای یک دفترچه هستند و یا مواد ساده تر یک برگه را برای استفاده منظور می نمایند و نیاز به توضیح کمتری دارد.
برای بکارگیری برخی مواد می بایست بصورت پیش فرض عملیاتی را انجام داد که در مرحله بعدی از ماده اصلی بتوان استفاده کرد. روی سخن ما استفاده از ایزوگام است.
ایزوگام و یا همان عایق رطوبتی و حرارتی که در بازار ساخت و ساز به وفور از آن استفاده می شود، قبل از بکار گیری آن باید شرایط محیط و زیر سازی نصب را آماده کرد.
دلیل این کار این است که دوام و طول عمر ایزوگام، با بستر سازی مناسب می تواند تا سال ها افزایش یابد. یکی از اصلی ترین کار های قبل از نصب اطمینان از صاف و یک دست بودن سطح مورد نظر است.
این سطح نباید پستی و بلندی داشته باشد. چون آب های سطحی روی آن باقی می ماند و خسارت به بار می آورد.
قبل از نصب ایزوگام باید سطح مورد نظر از وجود سنگریزه ها و بتن چسبیده به سطح، عاری و زدوده شود. زیرا در زمان نصب همین سنگریزه ها و بتن های به ظاهر بی اهمیت می تواند موجب شکستگی و پارگی ایزوگام شود.
به این ترتیب، و با وجود استفاده از بهترین ایزوگام هم نمیتوان اطمینان داشت که دوام و طول عمر آن تا پایان مدت اعلام شده باشد.
استفاده از مشاورین با تجربه و آموزش دیده قبل از اقدام به نصب لازم و توصیه اکید کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان است.
به اینترتیب عمر ایزوگام با استفاده از تولیدات هیرمان تضمین شده خواهد بود.

چرا قبل از نصب ایزوگام دلیجان باید محل را بررسی کرد؟

همه این عوامل تخریب ایزوگام وقتی دست در دست هم میدهند موجب ضایع شدن ایزوگام و در کل خسارت به خریدار یا استفاده کننده را به دنبال دارد.
به این عوامل میتوان حرفه ای بودن نصاب را هم اضافه نمود. کار نصب اگر به دست افراد غیر حرفه ای و بدون تجربه انجام شود اتلاف سرمایه و تخریب را به دنبال خواهد داشت.
با بر شمردن این عوامل می توان این نتیجه را گرفت که در صورت عدم توجه و دقت به شرایط اعلام شده روی کاتالوگ ایزوگام، اگر بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام که همان ایزوگام هیرمان است را داشته باشید باز باید برای ترمیم و تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمائید، هزینه دوباره کاری را بپردازید و خسارات ناشی از این سهل انگاری را هم به جان بخرید.
این فرایند نشان دهنده این واقعیت است که مواد در حالت کلی دارای یک عمر مفید ذاتی هستند و در صورت استفاده نا مناسب و نا درست از آنها از عمر آنها کاسته شده و حتی به تخریب هم کشیده خواهند شد.
به مجموعه عوامل بالا یک نکته را هم باید اضافه نمود، دیده شده که مصرف کنندگان برای صرفه جوئی و یا خرید با قیمت پائئین تر زودتر از زمان اقدام به خرید می نمایند و ایزوگام را در شرایطی نگهداری می کنند که کاملا نامناسب و از نظر انبار داری با قوانین نگهداری آن فاصله بسیار دارد.
انبارهای تعبیه شده در ساختمان های در حال ساخت، که عبارت است از یک اطاقک کوچک و در گوشه حیاط اصلا مکان مناسبی برای نگهداری ایزوگام نیست. حتی شاهد آن بودیم که برای نگهداری ایزوگام آنها ا روی هم و بصورت خوابیده دپو کرده اند.
ایزوگام را حتی نباید بصورت عمودی و در چند ریف نگهداری نمود. شرایط نگهداری ایزوگام با توجه به مواد اولیه بکار رفته در آن کاملا روشن و واضح است کما اینکه در کاتالوگ هم به تفصیل به آن اشاره شده است.
شرایط نگهداری، دمای مناسب برای انبار کردن ایزوگام، سطح انبار برای جای دادن تعداد زیاد رول ها و تهویه مناسب از عوامل اصلی برای نگهداری ایزوگام است.
به این ترتیب ملاحظه می شود که بدون توجه به مجموعه ای از عوامل نصب، نگهداری و شرایط محل از عمر مفید ایزوگام کاسته شده و در نهایت مجبور به تعویض خواهیم بود.
ایزوگام های تولید شده در شرکت هیرمان از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید می شود و برای نصب این تولیدات می توانید با نصاب مورد اطمینان خود برای نصب مشورت و قبل از نصب از محل مورد نظر بازدید و نکات ذکر شده در بالا را مد نظر قرار دهید.
همچنین با استفاده از مشاورین مجموعه هیرمان و نمایندگی های مورد اعتماد این شرکت تماس گرفته و نیاز خود را با آنها در میان بگذارید تا هم عمر مفید ایزوگام را به حداکثر برسانید و هم از وجود یک ایزوگام با کیفیت در ساختمان خود بهره لازم را ببرید.

تماس و راه های ارتباط با هیرمان

شرکت هیرمان با طراحی سایت و حضور مستمر در شبکه های اجتماعی راه های بسیار آسانی را برای ارتباط شما با مجموعه فراهم نموده است.
علاوه بر این راه ها حضور در دفتر فروش و یا تماس با کارخانه هم می تواند برای شما مفید باشد. مفید از آن جهت که انواع تولیدات، کیفیت آنها و قیمت ایزوگام را به همراه آموزش های لازم دریافت خواهید نمود.با هیرمان آرامش و آسایش را به همراه امنیت خریداری نمائید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!