خانه / ایزوگام / ایزوگام درجه ۱ دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام درجه ۱ دلیجان با بهترین قیمت

ایزوگام درجه ۱ دلیجان با بهترین قیمت از درب کارخانه پیشرفته ترین و مجهزترین کارخانه تولید ایزوگام دلیجان به فروش می رسد و قیمت های سال جاری به روز شده منتشر می شود.

اکثر کارشناسان صنعت ایزوگام به فعالان اقتصادی و تاجرانی که به تازگی اقدام به سرمایه گذاری در تولید ایزوگام درجه ۱ دلیجان کرده اند توصیه می کنند در ابتدا اطلاعات و دانش تخصصی خود در زمینه ی تولید، خرید و فروش ایزوگام را به میزان قابل توجهی افزایش داده و سپس فعالیت های خود را در این زمینه آغاز نمایند تا در کوتاه مدت دچار ضرر های مالی جبران ناپذیر نشوند. اقدام برای خرید ایزوگام درجه ۱ می تواند به دوام سازه بیافزاید.

 

ایزوگام درجه 1

انواع برند و کارخانجات تولید ایزوگام درجه ۱

تولید ایزوگام درجه ۱ در کارخانجاتی صورت می گیرد که به صورت قانونی و با داشتن استانداردهای روز جهانی به فعالیت می پردازند.
کارخانجات ایزوگام دلیجان در وسعت زیاد، اقدام به تولید ایزوگام درجه ۱ از جمله:

 1. ایزوگام سنگریزه ای
 2. ایزوگام تک لایه
 3. ایزوگام دو لایه روکش دار
 4. عایق های نانو
 5. ایزوگام پودری
 6. انواع ایزوگام خودچسب
 7. انواع ایزوگام طرح دار می نمایند.

ایزوگام درجه 1

ویژگی های ایزوگام درجه یک دلیجان

در شهر دلیجان می توان کارخانه های تولیدی بسیار زیادی را یافت که توانایی تولید ایزوگام درجه ۱ را دارند ولی خرید این محصول با بهترین قیمت کار هر فردی نبوده و به تجربه و شرایط دیگری نیز نیاز دارد.
شناخت هر چه بیشتر ویژگی های ایزوگام درجه ۱ دلیجان می تواند در انتخاب و خرید انواع ایزوگام مرغوب به همگان کمک کند:

ایزوگام درجه ۱ مرغوب و پلیمری دلیجان:

 • از بهترین قیر ۷۰-۶۰ تولید شده است
 • مقاومت مناسبی در برابر عوامل محیطی دارد
 • در برابر خم شدگی و کشش، مقاومت بالایی دارد
 • بعد از نصب، حداقل برای ۱۵ سال کار می کند.
 • مواد اولیه چنین ایزوگامی از قبل مورد بررسی قرار می گیرد

ایزوگام درجه 1

نحوه ثبت سفارش و خرید ایزوگام

خرید ایزوگام دلیجان از طریق نمایندگیها و همچنین به صورت خرید عمده از درب کارخانه ممکن است و شرکت ایزوگام هیرمان توانایی تهیه و تامین بهترین ایزوگام درجه ۱ و تحویل در محل را در زمان اندک دارد.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی در زمینه ی خرید ایزوگام دلیجان درجه ۱ پیشنهاد می شود با کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان همراه باشید.

 

 

قیمت ایزوگام درجه دلیجان درجه یک

بسیاری از کسب و کارها در زمانهای معین دچار رکود نسبی شده و تقاضا برای کالاهای تولید شده به حداقل خود می رسد. ظاهرا این مقوله در تمام کسب و کارها به نوعی مشترک و فقط زمان آن ممکن تغییراتی داشته باشد. برخی از کالاها دوران رکود بیشتری را متحمل خواهند بود و برخی دیگر کمتر.
شاید دلیل این امر به نوع کالای تولیدی بستگی داشته باشد. مثلا در بخش مسکن همیشه دوران اوج طولانی مدت و رکود طولانی تری را به خود می بیند. یا فلزات گرانبها علیرغم اینکه همیشه خواهان و طالبین خود را دارد ولی در این مورد هم می توان فراز و فرود را مشاهده کرد. فقط زمان آن متفاوت است.
در مقوله تولیدات عایق های رطوبتی و حرارتی هم دوران اوج خرید و زمان های رکود را همه ساله تجربه میکند و جالب اینجاست که همیشه این رونق و کساد در ماههای قابل پیش بینی اتفاق می افتد. برخی از کالاها را می توان در دوران رکود با ترفند تخفیف و یا حراج به فروش رساند ولی در زمینه عایق های رطوبتی هیچگاه این اتفاق نمی افتد.
دلیل آن هم کاملا واضح و روشن است. ایزوگام که اصلی ترین مواد تشکیل دهنده آن  قیر می باشد همیشه قیمت بالا و رو به رشدی را دارد و باقی مواد اولیه آن هم از مواد پتروشیمی و سلولزی می باشد که آن هم در دسته مواد اولیه قیمتی و با بازار همیشه رونق روبرو ست.
در واقعیت نتیجه این میشود که قیمت ایزوگام را همیشه در حال افزایش دانست. اما در دوران رکود آیا باید از تولید صرف نظر کرد؟
برای دریافت لیست قیمت ایزوگام با دفتر فروش تماس بگیرید و از نمونه های دیگر و قیمت آنها هم با خبر شوید.
نمونه هائی که با ضخامت بالاتر و کیفیت بسیار مناسب برای شما تولید شده است.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و ایزوگام صادراتی بردین با استفاده از بهترین مواد اولیه و کیفیت فراتر از استاندارد برای استفاده در تمام نقاط ایران تولید شده است.

کدام نوع از ایزوگام دلیجان را انتخاب کنیم؟

برای رسیدن به بالا ترین زمان نگهداری هر محصول و رسیدن به طول عمر مفید تضمین شده توسط تولید کنندگان و سازندگان هر محصولی می بایست بر اساس روش های استفاده، دستور العمل های اعلامی از جانب کارخانه تولید کننده و مراجعه به استاندارد هایی که برای این منظور وجود دارد و منحصر به همان کالای خریداری شده می باشد استناد نمود.
نمی توان انتظار داشت وقتی خلاف روش های مرسوم و معتبر برای نگهداری و استفاده محصول عمل می نمائیم به اطمینان و اعتماد حداکثری دست یابیم. در ادامه نمیتوان از محصولی که برای کار در مکان بخصوصی تولید و طراحی شده است، در مکان دیگری و مشابه با آن استفاده نمود.
خریداران ایزوگام باید به این نکته دقت داشته باشند که هر نوع تولیدی را نمی توان برای مصرف در عموم اماکن که تشابهی برای آن وجود دارد استفاده نمود. به همین دلیل تولیدات ایزوگام بر مبنای محل مصرف و یا نوع کاربری طراحی و تولید می شود.
همچنین قابل ذکر است که برای تولید ایزوگام و قبل از اینکه بدست خط تولید سپرده شود آزمایشات و تست های متفاوتی از قبیل توان باربری، توان مقاومت در برابر نیرو های کششی و خمشی، آزمایشات مختلف تعیین دانسیته و چگالی. و غیره صورت می گیرد.
یکی از موارد انتخاب ایزوگام برای مصرف، لایه های بکار رفته در آن است و تفاوتی که نمونه های تولید با هم دارند.
تفاوت بین ایزوگام تک لایه و دو لایه، تفاوت میان محل استفاده آنهاست. ایزوگام تک لایه و دولایه از نظر مشخصات فیزیکی تفاوت هایی با هم دارند و همچنین از نقطه نظر موارد کار برد نیز میتواند مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند.
ایزوگام تک لایه بخاطر انعطاف و سبک تر بودن در بعضی مناطق قابل استفاده است و دولایه را برای استفاده در مکان های دیگر تولید می کنند.
باید برای انتخاب نوع ایزوگام مصرفی برای منطقه و محل استفاده به مشاور و کارشناس مربوطه مراجعه کرد و از راهنمائی و مشاوره آنها برخوردار شد.
علیرغم کیفیت بالای محصولات هیرمان، قبل از هر خریدی با کارشناس فروش و نصب هیرمان تماس گرفته و مشاوره های لازم را بگیرید.
شما می توانید با مراجعه به دفاتر فروش شرک تولید کننده ایزوگام هیرمان و تماس با نمایندگی های فروش آن در سراسر کشور از خدمات مشاوره رایگان بهره ببرید و یا با ارتباط تلفنی با آنها و بدون حضور نیز راهنمائی های لازم را دریافت و بهترین انتخاب را مطابق با نیاز خود دریافت کنید.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام در لایه های متفاوت و با استفاده از آزمایشگاه های مجهز و محققین و متخصصین جوان و با دانش روز، گامی اساسی در این راه برداشته و با تولید ایزوگام با کیفیت و منحصر به مکان های قابل اجرا، ایزوگامی مطمئن و قابل اعتماد را تولید نموده است.
وجود مشاوران و کارشناسا ن در بخش فروش شما را در امر انتخاب و خرید یاری نموده و ضمانت نامه های معتبر و بیمه نامه های قابل اعتنائی را پس از خرید در اختیار شما قرار می دهند تا از اطمینان محصول خریداری شده حداکثر بهره را ببرید.

کمی از ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بدانیم

تولید ایزوگام بر اساس استاندارد ابلاغی از جانب سازمان ملی استاندارد صورت می گیرد. فراتر از استاندارد تولید کردن و با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار دادن نشان از نگاه مدیریت به تولیدات دارد.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با ضخامت ۵ میلیمتر و ۵۰ کیلوگرم وزن، فراتر از استاندارد تولید شده است. مکان های مورد استفاده برای این نوع از ایزوگام می تواند دامنه کاربرد بزرگتری را در بر داشته باشد.
از مناطق گرمسیر تا سردسیر، با آلایندگی های بسیار و تغییرات دمائی بالاتر. مشخصات فنی و شیمیائی ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به گونه ای است که برای صادرات آن هم مشکلی نخواهد بود و کشور های اروپائی و منطقه هم می توانند از داشتن آن بهره ببرند.
استفاده از قیر پالایشگاهی خالص و آزمایشات کنترل کیفیت سختگیرانه در تولید این محصول، آنرا از محبوبیت بسیار برخوردار کرده است و در مقابل قیمت آن بسیار کمتر از کیفیت می باشد.
ایزوگام دلیجان هیرمان، سال ها برای شما می ماند. آرامش و آسایش را به همراه امنیت در خرید از هیرمان انتظار داشته باشید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!