خانه / ایزوگام / ایزوگام پلیمری BPP دلیجان با فرمول خاص

ایزوگام پلیمری BPP دلیجان با فرمول خاص

ایزوگام پلیمری BPP دلیجان با فرمول تولیدی خاص باعث شده توجه بسیاری از فعالان اقتصادی صنعت ایزوگام شده است و با فروش عمده بهترین محصولات
تولید ایزوگام پلیمری BPP دلیجان با فرمول های تولیدی خاص جهت افزایش کیفیت و طول عمر آن توسط بزرگترین شرکت ها و برند ها برای رقابت در بازار های داخلی و جهانی برای فروش ایزوگام در حال انجام می باشد.

ایزوگام پلیمری BPP

ایزوگام پلیمری BPP دلیجان

یکی از جدیدترین و منحصربه فرد ترین انواع عایق رطوبتی در سال های اخیر ایزوگام پلیمری BPP دلیجان بوده که به واسطه ی کیفیت و ماندگاری بالا جایگزین بسیاری از محصولات عایق های بی کیفیت و نامرغوب شده است.
مواد تشکیل دهنده ایزوگام پلیمری :

 • قیر خالص پالایشگاهی
 • لایه تیشو
 • پلی استر با تراکم بالا
 • وزن و ضخامت استاندارد
 • فویل آلومینیومی ایزوگام ( یا انواع روکش )

ایزوگام پلیمری BPP دلیجان به عنوان یک عایق ضد رطوبتی استاندارد و عالی توانسته تمامی نیاز های مصرف کنندگان برای عایق بندی:

 • تونل ها
 • استخر
 • پوشش کاری خطوط انتقال سیالات
 • سقف و بام
 • دیوارها
 • کف سرویس های بهداشتی و حمام
 • شیروانی ها را برآورده سازد.

ایزوگام پلیمری BPP

عوامل مهم موثر در قیمت ایزوگام دلیجان

عوامل مهمی در تولید انواع ایزوگام دلیجان به صورت ایزوگام پلیمری BPP تاثیر مستقیم می گذارد که در هنگام خرید ایزوگام به هر یک از ان ها باید توجه نمود.

 1. فویل آلومینیومی که هم زیبایی و هم استحکام ایزوگام را دوچندان می کند.
 2. الیاف تیشو که در لایه داخلی ایزوگام  BPP استفاده می شود و از شکستگی ایزوگام جلوگیری می کند.
 3. الیاف پلی استر که جذب قیر را بهتر و بیشتر می کند.
 4. قیر پلیمری که بیشترین میزان مصرف را در تولید ایزوگام دارد و دو نوع ۷۰/۶۰ و قیر دمیده دارد.
 5. نوع ایزوگام که موجب نفاوت قیمت انواع ایزوگام پلیمری BPP با ضخامت های مختلف می شود.

ایزوگام پلیمری BPP

فروش عمده مستقیم ایزوگام دلیجان

خرید و فروش ایزوگام پلیمری BPP به صورت عمده و مستقیم در میزان قیمت ها و کاهش هزینه ها بسیار موثر است و می توانید بهترین و مرغوب ترین ایزوگام دلیجان را به صورت مستقیم از شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تهیه کنید.

امکانات فروش ایزوگام و خرید ایزوگام پلیمری BPP را می توانید از سایت شرکت ایزوگام دلیجان دریافت و نمونه های موجود را بر اساس قیمت و کیفیت انتخاب نمایید.

 

 

نکات مهم برای داشتن عایق بندی با کیفیت

ما باید کیفیت ایزوگام را از کیفیت در عایق بندی تفکیک کنیم. کیفیت ایزوگام بستگی مستقیم به مواد اولیه در ایزوگام دارد و کیفیت در عایق بندی وابسته به نصاب و شرایط محیطی محل کار است.
برای داشتن عایق بندی با کیفیت، مجموعه ای از عوامل دخالت دارند که مهمترین آنها می تواند در زیر به آن اشاره شده باشد:
۱ – برای عایق کاری محل از ایزوگام با کیفیت نظیر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان استفاده شده باشد.( کیفیت این برند ایزوگام سرآمد میان تولیدات دیگر است ).
۲ – از کارشناسان و مشاورین زبده و آموزش دیده برای  بررسی میدانی محل قبل از نصب ایزوگام مشاوره دریافت شده باشد.
۳ – رفع هر گونه نقص و یا ایراد در بستر؛  قبل از نصب ایزوگام توسط نصابان خبره انجام شده باشد.
۴ – فصل و زمان مناسب در اجرا بطور اصولی رعایت شده باشد.
۵ – کار نصب ایزوگام به افراد با تجربه و آموزش دیده سپرده شود.
شاید بتوان به این لیست گزینه های بیشتری را هم افزود اما بنظر میرسد استفاده از محصولات ایزوگام شرکت هیرمان میتواند برای حصول اطمینان، انجام درست کار و دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام و عایق کاری راهگشا باشد.

شرایط لازم قبل از انجام نصب ایزوگام پشت بام

 • قبل از هر گونه اقدامی برای نصب ایزوگام میبایست محدوده مورد نظر توسط کارشناسان و افراد خبره نصب؛  بررسی و تمام مسائل و مشکلات بستر رفع، و آماده سازی لازم برای اجرای ایزوگام انجام گیرد. از نکات بسیار مهم قبل از شروع به کار نصب را که می توان به آن اشاره کرد عبارتند از:
 • پاک کردن بستر کار از هرگونه نم و رطوبت. برای اینکه ایزوگام بتواند به خوبی به محل مورد نظر چسبانده شود باید محل نصب کاملا خشک و بدون نم و رطوبت باشد.
 • رفع هر گونه ترک در پشت بام که باعث نفوذ رطوبت و هوا زدگی زیر لایه عایق شود. ترک های موجود و احتمالی محل نصب ایزوگام باید با مواد پر کننده و مناسب رفع شود و سپس اقدام به نصب ایزوگام صورت گیرد.
 • استفاده از پرایمر و یا قیر قبل از اجرای ایزوگام در محدوده ای که موزائیک کار شده است. درزهای بوجود آمده لابلای موزائیک می تواند محلی برای وارد شدن صدمه به ایزوگام باشد. بنا بر این بررسی و استفاده از پرایمر برای رفع اینگونه درزها می تواند مفید واقع شود.
 • اطمینان از شیب بندی مناسب بستر پشت بام جهت هدایت آبهای سطحی به طرف مجرای خروجی آب (ناودانی ها). ماندن طولانی مدت آب روی ایزوگام می تواند مضر باشد. برای این منظور باید پس از شستشو و یا ریختن آب روی ایزوگام، از تمیز شدن محل و جمع آوری آب مطمئن شد.
 • تمیز کردن بستر از هر گونه آلودگی مانند خاک و نخاله های ریز دانه (که موجب تضعیف گیرائی ایزوگام به بستر را فراهم نماید). به این ترتیب چسبندگی به حد اعلا خواهد رسید و دوام ایزوگام قابل اعتماد می شود.
 • تمیز کاری بستر از مواد چسبیده و اضافه مانند سنگریزه ها؛ بتن و مواد تیز گوشه ( که باعث پارگی و ایجاد سوراخ در ایزوگام شود ).

هزینه نصب ایزوگام چگونه محاسبه می شود و چقدر است؟

در بررسی هزینه نصب ایزوگام آیتم ها وعوامل بسیاری دخالت دارند. از هزینه کارگر برای حمل ایزوگام برای استفاده در محل نصب گرفته تا رفع ایرادات و مشکلات بستر را می توان در نظر داشت.
هر گونه کاستی در نصب عایق می تواند به افزایش هزینه نصب خاتمه یابد. در ساختمان های قدیمی که فاقد آسانسور هستند برای انتقال  رول های ایزوگام به محل؛ نیاز به حمل دستی می باشد. این مهم توسط کارگر صورت می گیرد که هزینه ای را در بر دارد.
یا وجود کولر در پشت بام و باز و بسته کردن آن می تواند در هزینه انجام کار دخالت داشته باشد. مثال دیگری را که میتوان ذکر کرد اینکه وجود ترک های عمیق در بستر و یا وجود موزائیک در بستر پشت بام؛ اجرای یک لایه پرایمر و یا قیر را الزام آور می کند که این مورد هم می تواند به افزایش هزینه های نصب ایزوگام منجر شود.
در نهایت بنظر میرسد قبل از هر گونه اقدام وجود یک کارشناس نصب برای برآورد هزینه و صدور پیش فاکتور الزامی است. تماس با دفتر فروش شرکت ایزوگام هیرمان شما را از هرگونه نگرانی و دغدغه می رهاند همچنین کلیه عملیات اجرائی را از ابتدا تا انتها برای شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام و تضامین مورد نیاز را نیز به شما ارائه خواهند داد.
شرکت ایزوگام هیرمان بزرگترین و به روز ترین شرکت فروش و نصب ایزوگام در کشور است که با داشتن انواع ایزوگام در کیفیت ها و لایه های متفاوت؛ منطبق با هر سلیقه ای و برای هر مکان آمادگی مشاوره و انجام کار را دارد.
این شرکت با عقد قرارداد تامین عایق های رطوبتی و حرارتی از قطب تولید ایزوگام کشور ( دلیجان ) و در اختیار داشتن گروه ها و تیم های مختلف کارشناسی و نصب در سراسر کشور میتواند پاسخگوی تمام نیازهای شما در زمینه ایزوگام باشد.
همچنین ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان یکی از تولیدات شرکت هیرمان می باشد که با ضخامت ۵ میلیمتر و وزن ۵۰ کیلوگرم نظر خریداران را به خود جلب کرده است.
جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات قیمتی به روز با دفتر فروش شرکت ایزوگام هیرمان تماس بگیرید.
راه های ارتباطی بسیار ساده و در عین حال فراگیر در اختیار شما قرار داده شده است تا مسائل مربوط به خرید و نصب ایزوگام را برای شما حل کنند.
تماس تلفنی با دفتر فروش، حضور در دفتر و کارخانه، مراجعه به سایت و استفاده از شبکه های اجتماعی می تواند در این امر برای شما راهگشا باشد.
خرید از هیرمان می تواند به راحتی آب خوردن انجام گیرد. کافی است یکبار امتحان کنید.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!