خانه / ایزوگام / قیمت ایزوگام BOF درجه یک دلیجان

قیمت ایزوگام BOF درجه یک دلیجان

قیمت ایزوگام BOF درجه یک دلیجان بسته به برند تولید کننده و درصد قیر خالص پلیمری بکار رفته در تولید آن می تواند متفاوت باشد و به همین دلیل نیز در فروشگاه ها و سایت های اینترنتی عرضه کننده انواع ایزوگام شاهد آن هستیم که محصولات تولیدی برند های مختلف از جمله ایزوگام BOF از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت می باشند. کارخانه ایزوگام هیرمان بخش مهمی از تولید انواع ایزوگام در کشور را به عهده دارد.

قیمت ایزوگام BOF

ایزوگام ارزان دلیجان با کیفیت مناسب

اگر بخواهیم انصاف را در مورد ایزوگام های تولید شده در بازار و کارخانجات دلیجان رعایت کنیم، بهترین و با کیفیت ترین محصول، هم به لحاظ تولید با مواد اولیه با دوام و هم به جهت قیمت، تولیدات کارخانه تولید ایزوگام دلیجان هیرمان است.
شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان معتقد است، قیمت را باید به نسبت کیفیت مورد ارزیابی قرار دهیم. ممکن است در برخی تولیدات به جهت استفاده از مواد اولیه با کیفیت، تفاوت قیمت وجود داشته باشد، اما به لحاظ کیفیت محصول و مواد اولیه بکار رفته در آن ارزش ذاتی مورد قبوا را داشته باشد.
به همین جهت پیشنهاد شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان به خریداران ایزوگام، دریافت اطلاعات کیفی و قیمتی محصولات و مقایسه آنها با تولیدات این کارخانه قبل از خرید می باشد.
متاسفانه در بازار عایق های رطوبتی و حرارتی برخی افراد با فروش محصولات بی کیفیت و فاقد استاندارد لازم خسارات بسیار زیادی از جهت هزینه دوباره کاری به خریداران تحمیل کرده اند.
با توجه به گرانی مواد اولیه و افزایش قیمت ایزوگام طی ماه های اخیر، این افراد برای دست یافتن به سودهای غیر منطقی نسبت به افزودن مواد جایگزین در خط تولید اقدام نموده و در نهایت ایزوگام غیر استاندارد را با قیمت پائین تر عرضه و به فروش میرسانند.
برای اجتناب از این موضوع و جلوگیری از دوباره کاری های پر هزینه توصیه میگردد خرید ایزوگام خود را از نمایندگی های فروش معتبر هیرماندر مراکز استان ها و شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان در بازار خرید نمائید.
شرکت هیرمان به منظور حذف واسطه های بدون نام وغیر مسئول، طی سالیان متمادی با ارائه راهکار خرید مستقیم از درب کارخانه، تضمین های لازم در جهت بهبود کیفیت ایزوگام های خود اقدام عملی و موثر را انجام داده است.
شرکت ایزوگام دلیجانهیرمان رسالت خود را در ارائه بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به همشهریان عزیز میداند که با تولید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان هم از لحاظ کیفیت و هم از جهت قیمت میتواند هر سلیقه ای را راضی کند.

ویژگی های ایزوگام استاندارد از نظر هیرمان

ویژگی های بسیاری از دید سازمان ملی استاندارد برای تولید ایزوگام در نظر گرفته شده است، که قبل از تولید و عرضه به بازار باید مورد تایید قرار بگیرد. آزمایشات و تست های بسیار روی نمونه اولیه انجام میگیرد و در صورت تائید، اقدام به صدور مجوز و نشان استاندارد برای تولید انبوه صادر میگردد.
اما ویژگی هائی که برای اطمینان از تولید ایزوگام با کیفیت و متناسب با منطقه مورد استفاده و شرایط آب و هوائی مختلف در کشور از جانب شرکت ایزوگام هیرمان برای تولید محصولات خود در نظر دارد، بصورت منشور تولید ایزوگام دلیجان هیرمان تدوین و به واحد تولید ابلاغ شده است را می توان بطور خلاصه در زیر مشاهده نمود:

 • ایزوگام تولید شده برای هر منطقه ای باید از لحاظ مقاومت در شرایط آب و هوائی مقاومت و تحمل لازم را داشته باشد. رسیدن به این نقاط مشترک منطقه ای و آب و هوائی طی آزمایشات گوناگون بدست آمده است.
 • ایزوگام با کیفیت باید در حرارت های بالا و دمای پائین تحمل داشته باشد، به گونه ای که قیر مورد استفاده در ایزوگام در سرما ترک برندارد و در گرمای شدید حالت خود را حقفظ نموده، روان و به اصطلاح شل نشود.
 • ایزوگام تولید شده بر اساس استاندارد شرکت هیرمان باید نتایج تست های مختلف در برابر فشار و کشیدگی را بخوبی گذانده و در عمل نیز توفیق لازم را بدست آورده باشد.
 • ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان باید بسته بندی مناسب داشته باشد و از نظر زمان تولید و نگهداری در انبار کمترین مدت را داشته باشد.
 • ایزوگام دلیجان هیرمان از لحاظ شکل ظاهری نباید تا شدگی و یا خم شدگی قابل ملاحظه باشد و بصورت کاملا یکدست و بدون خدشه بسته بندی شده باشد.
 • برچسب کارخانه ایزوگام هیرمان با کلیه اطلاعات مورد نیاز را داشته باشد و علامت استاندارد و کد استاندارد هم بطور واضح روی برچسب ثبت شده باشد.

تماس با کارشناسان فروش شرکت ایزوگام هیرمان

شرکت تولید ایزوگام دلیجان هیرمان با دارا بودن نمایندگی در بیشتر مراکز استانها، همچنین نمایندگی های انحصاری در تهران و بسیاری از شهر های بزرگ، برند معتبر و شناخته شده ای است که شما را دعوت به بازدید از محل دفتر فروش خود واقع در تهران می نماید.
برای دریافت آدرس و ساعت های حضور کارشناسان در محل دفتر می توانید با مراجعه به سایت شرکت ایزوگام هیرمان، شبکه های اجتماعی شرکت و یا تماس با تلفن هائی که به همین منظور در آنها درج شده است اقدام لازم را انجام دهید.
شرکت ایزوگام هیرمان با تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب، گامی بسیار مهم و اساسی برای اطمینان بخشی به شما برداشته است.
همچنین وجود تیم های نصب ایزوگام که از افراد بسیار با تجربه و کارآزموده تشکیل شده است شما را از هر جهت یاری خواهند رساند.
ایزوگام های موجود در هیرمان شامل برترین کیفیت و ارزانترین قیمت ایزوگام در بازار است که در کمترین فاصله از شما قرار دارد.
ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام حال حاضر بازار می باشد که با مشخصات فنی فراتر از استاندارد ملی ایران به خریداران عرضه می گردد.
این محصول که در کارخانه هیرمان دلیجان و زیر نظر افراد با تجربه و با تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته تولید می شود در سالهای اخیر توانسته جایزه برترین کیفیت در کشور را به خود اختصاص دهد.
شرکت ایزوگام دلیجان هیرمان این اطمینان را به خریداران گرامی میدهد که با خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با عمر مفید حداقل ۲۵ سال، آرامش و امنیت خاطر را به خانواده خود هدیه میدهید. کافیست یکبار تماس بگیرید و تا سالها آرامش را حس کنید.
به منظور پاسخگوئی سریع و راحت، همچنین در دسترس بودن، شرکت ایزوگام هیرمان برای ارائه خدمات شایسته به مشتریان گرامی، اقدام به استفاده از شبکه های اجتماعی نموده است.
خریداران گرامی می توانند با مراجعه به هر کدام از شبکه های اجتماعی و یا سایت هیرمان به راحتی سفارشات و یا سوالات خود را ثبت نموده و منتظر تماس کارشناسان شرکت باشند.

زمان تحویل و چگونگی حمل و نقل ایزوگام

تفاوت قیمت باعث شده تا خریداران و تاجران در هنگام خرید ایزوگام دچار تردید شده و مجبور به بررسی تمامی شرایط فروش و مسائل کیفی محصولات تولیدی برند های مختلف می باشند تا بتوانند در نهایت یک انتخاب منطقی و عالی داشته باشند.
در اینجا قصد داریم تا توضیحاتی در رابطه با قیمت ایزوگام و زمان تحویل و چگونگی حمل و نقل ایزوگام BOF ارائه نماییم. تفاوت های ایزوگام BOF و ایزوگام BPP عبارتند از:

 1. طول عمر و کیفیت قیرهای پلیمری از قیرهای اکسیده بسیار بیشتر است.
 2. مقاومت و استحکام قیر پلیمری در سرما و گرما بیشتر از قیر اکسیده است.
 3. ضخامت قیر پلیمری از قیر اکسیده کمتر است و به همین جهت هم فشار کمتری به ساختمان وارد می شود.
 4. بوی قیر اکسیده نامطبوع بوده و قیر پلیمری از خود بوی بدی به جای نمی گذارد.

ایزوگام تولید شده با قیر اکسیده یا همان ایزوگام BOF نوعی عایق رطوبتی است که بر پایه قیر اکسیده تولید شده است و تیشو و لایه پلی استر در آن به کار گرفته شده و به عنوان ایزوگام دو لایه BOF شناخته می شود.
ایزوگام BOF هم بر اساس نعداد لایه های تشکیل دهنده مانند ایزوگام BPP به دو دسته:

 • ایزوگام با روکش فویل آلومینیوم
 • ایزوگام ساده یا بدون روکش؛ تولید می شود.

ایزوگام دو لایه روکش دار برای سقف و پشت بام مناسب است. فویل آلومینیوم علاوه بر ایجاد زیبایی روی سطح کار، باعث انعکاس اشعه UV خورشید و کاهش جذب گرما در سقف و دیوار ساختمان می شود.

مزایای قیر اکسیده

برخی از کارخانه های تولیدی محصولات خود را برای تحویل درب کارخانه تعیین می کنند و برخی دیگر از کارخانه ها براساس محل تخلیه ی ایزوگام و در مکان مشتری قیمت ایزوگام BOF را مشخص می کنند و هزینه ی حمل و نقل ایزوگام را نیز به محصول اضافه می کنند.

 1. کلیه استانداردها در تولید ایزوگام BOF رعایت می شود.
 2. ایزوگام تولید شده با قیر اکسیده برای ۱۵ سال عمر میکند و اطمینان کافی از تولید عایق رطوبتی با این قیر وجود دارد.
 3. قیر اکسیده از مواد بازیافتی تولید نمی شود و قیر موجود در آن ترکیبی از قیرهای تولید پالایشگاه های کشور و با فرمولاسیون خاص است.
 4. عایق رطوبتی تولید شده با قیر اکسیده دارای بیمه نامه تضمین کیفیت ۵ ساله است.

ایزوگام تولید شده با قیر اکسیده از استانداردهای تعیین شده برخوردار است و با کیفیت تضمین شده به فروش می رسد. این ایزوگام هم مانند ایزوگام پلیمری کاربردهای خاص خود را داشته و بادوام است.
قیمت ایزوگام BOF

قیمت ایزوگام BOF درجه یک

اکثر کارشناسان صنعت ایزوگام به تاجران و شرکت های پخش توصیه می کنند ایزوگام BOF درجه یک دلیجان را با قیمت درب کارخانه خریداری کنند و برای حمل و نقل ایزوگام سعی کنند با شرکت های باربری قرارداد امضا نموده و با آن ها همکاری بلند مدت و یا کوتاه مدت داشته باشند.

 • مشاوران فروش شرکت هیرمان دلیجان می توانند اطلاعات فروش و قیمت ایزوگام BOF را برای حجم های مختلف به مشتریان و متقاضیان عمده ارائه نمایند.
 • قیمت ایزوگام اکسیده ( BOF) با در نظر کرفتن نوسانات قیمت در بازار خرید و فروش مواد اولیه و از همه مهم تر قیر؛ تعیین می شود.
 • تشخیص ایزوگامی که با قیر کسیده تولید شده است به عهده کارشناسان است و افراد عادی نمی توانند آن را مشخص کنند.

ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری بسیار بادوام تر است اما در تولید عایق های رطوبتی با قیر اکسیده هم دقت شده و استاندارد های لازم رعایت می شود. ایزوگام BOF هم با افزودن پلیمرها در حال حاضر دارای کیفیت بسیار بالایی است.
قیمت ایزوگام BOF

نحوه انتخاب ایزوگام مرغوب

جهت انتخاب ایزوگام مرغوب می توان از روش هایی استفاده کرد، که در زیر به دو مورد از این روش ها اشاره می کنیم:

 1. سبک
 2. مقاوم در برابر سرما و گرما
 3. عدم پوسیدگی
 4. انعطاف پذیری بالا
 5. مقاومت در برابر انبساط و انقباض
 6. نصب راحت و سریع
 7. جلوگیری کامل از نفوذ آب
 8. قیمت مناسب با محصول
 9. برچسب عایق های استاندارد اصل است.
 10. تاریخ تولید و انقضاء دارد.
 11. اگر عایق خم و یا شکسته شود جنس آن خوب نیست.

انتخاب ایزوگام کاری است که باید توسط متخصصین و کارشناسان انجام شود.
ایزوگام خوب و مرغوب دلیجان با ماندگاری بالا برای سالها می تواند از تعمیر و بازسازی در امان باشد.
ایزوگام مرغوب دلیجان که با برندهای مختلف در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید می شوند دارای استاندارد اصل و کیفیت عالی هستند.

ایزوگام مرغوب دلیجان با کیفیت پلیمری و یا به صورت ایزوگام BOF در نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر فروش ایزوگام دلیجان موجود بوده و قیمت ایزوگام BOF و ایزوگام BPP را به شما اعلان می کنند.
قیمت ایزوگام BOF

فروش عمده ایزوگام پلیمری در شهرهای مختلف

ایزوگام پلیمری و ایزوگام با قیر اکسیده در سراسر کشور توزیع می شود و در بسیاری از پروژه های مسکونی و عمرانی از انواع عایق های رطوبتی با توجه به قیمت و نحوه کار و همچنین میزان هزینه ها استفاده می شود.

 1. ایزوگام پلیمری ۱۵ سال عمر مفید داشته و در صورت نصب ایزوگام به صورت صحیح بسیار بادوام تر هم می شود.
 2. ایزوگام پلیمری در سرما و گرما بسیار مقاوم است و درجه انعطاف پذیری بالایی دارد.
 3. قیر خالص در ایزوگام پلیمری، موجب وزن مناسب می شود.این عایق در گروه عایقهای نوع A قرار دارد.
 4. ایزوگام های پلیمری استانداردهای روز جهانی را دارند.

کلیه شهرهای ایران از جمله:

 • تهران
 • شیراز
 • کرمان
 • اصفهان
 • یزد
 • نیشابور
 • گرگان
 • زنجان
 • قزوین
 • سمنان
 • سنندج
 • مشهد
 • تبریز
 • بوشهر
 • بندرعباس
 • چابهار
 • اردبیل
 • بیرجند
 • بروجرد؛ تحت پوشش فروش ایزوگام دلیجان و توزیع عمده قرار دارند.

قیمت ایزوگام BOF و دیگر انواع ایزوگام دلیجان را از طریق تماس های تلفنی و همچنین مراجعه به دفتر مرکزی فروش ایزوگام هیرمان و یا به صورت اینترنتی دربافت کنید.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!