خانه / ایزوگام / صادرات ایزوگام BOF درجه یک دلیجان

صادرات ایزوگام BOF درجه یک دلیجان

صادرات ایزوگام BOF درجه یک دلیجان به بعضی از کشور های آسیایی از جمله عراق در حال انجام بوده و شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در این زمینه پیشرو است.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان رشد بسیار خوبی در این زمینه داشته اند. البته شرکت های بازرگانی بسیار زیادی نیز در کشور هستند که با شرکت های تولید کننده ایزوگام BOF در حال همکاری هستند.
شرکت ایزوگام دلیجان با شرکت های خارجی قرارداد های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه ی تجارت گستره این ایزوگام امضا کرده اند.
اغلب شرکت های بازرگانی برای این که بتوانند در زمینه ی همکاری با شرکت های خارجی در زمینه ی عرضه عمده ایزوگام BOF عملکرد خوبی داشته باشند سعی می کنند ابتدا نمونه هایی از این ایزوگام را برای شرکت های خارجی ارسال کرده تا آن ها آزمایشات و بررسی های لازم را انجام داده و در صورت تایید کیفیت و مرغوبیت محصول اقدام به عقد قرارداد کوتاه و بلند مدت نمایند.

ایزوگام صادراتی دارای استانداردهای روز جهانی است و کاملا با آن ها مطابقت دارد.
صادرات ایزوگام BOF

 

صادرات از طریق نوآوری در هیرمان چگونه است؟

هستند تولید کنندگانی  که با سرمایه گذاری در امر تحقیق و توسعه فن آوری، زمینه پیشرفت چشمگیری را در این صنعت بوجودآورده اند اما با مراجعه به سوابق این دست تولید کنندگان متوجه شخصی بودن و دلسوزی آنها برای پیشرفت این صنعت خواهیم شد.
کسانی که تنها به سود شخصی خود فکر نمی کنند و کار آفرینی را به معنای واقعی آن انجام می دهند. این تولید کنندگان با ایجاد فضائی امن برای حضور تعداد بسیاری نیروی کار و فعال در کشور، هم درآمدزائی می کنند و هم اجازه توزیع ثروت از طریق انجام فعالیت را می دهند.
شرکت های بسیاری را می توان نام برد که دلسوزانه و با تعصب نسبت به نام کشور و فرهنگ ایرانی به این مهم پرداخته اند و با حضور مستمر و قاطعانه خود در بازار های بین المللی نام ایران و تولیدات ایرانی را در زمینه تولید عایق رطوبتی و ایزوگام، جزو بهترین های این صنعت ثبت کرده اند.
یکی از این شرکت ها که به حق می توان از آن بعنوان مبتکر طرح های صادراتی و تولید کننده نمونه و برتر کشور در امر تولید ایزوگام از آن نام برد شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان است که با تکیه بر دانش و فن آوری توانسته مسیری را برای دیگران در امر صادرات ایزوگام به کشور های دیگر را باز نماید.
نام ایران و ایزوگام ایرانی توام با کیفیت و برند جهانی، با نام این شرکت عجین شده و نظر بسیاری از خریداران را در سرتاسر جهان به خود جلب نموده است.
تولیدات این مجموعه که از کیفیت بسیار بالائی هم برخوردار است، چه در داخل و چه در خارج از کشور محبوبیت بسیاری دارد، که این امر تنها با ارزش نهادن به کیفیت و برآوردن نیاز های واقعی خریداران به دست آمده است.
شما می توانید با خرید محصولات شرکت هیرمان و با دریافت بیمه نامه معتبر و ضمانت نامه معتبر کارخانه، آرامش و امنیت را به منازل خود برده و اطمینان داشته باشید که در مدت استفاده از این محصولات که دارای تنوع بسیاری هم می باشد نیاز صد در صدی شما برآورده خواهد شد.
ایزوگام های تولیدی شرکت هیرمان در انواع تک لایه، دولایه، ساده و طرح دار و همچنین صادراتی تولید می شود که همگی دارای کد استاندارد مخصوص و مهر کنترل کیفیت است.

چرا هیرمان به صادرات ایزوگام می اندیشد؟

پیشرفت بشر در علوم و تولید کالا هایی که کمک موثر و بیشتری به انسان امروز برای زندگی در محیطی امن برای تامین رفاه بیشتر، موجب شده تا کشورها نیاز به تعامل با یکدیگر را برای رسیدن به این مقصود بصورت کاملا تخصصی مد نظر داشته باشند.
اکثر کشورها برای اینکه بتوانند در جامعه جهانی حضور موثر داشته باشند و بتوانند از لحاظ تولید علم و دانش فنی حرفی برای گفتن داشته باشند، سرمایه گذاری بسیاری را در این زمینه برای تحقیق و توسعه در نظر می گیرند.
پرداختن به امر تحقیق و توسعه یکی از آیتم های بسیار ارزشمندی است که تمام دست اندرکاران در هر کشوری علاقه دارند از این طریق بتوانند تولید دانش و فن را به روز کرده و از این مسیر به بازار های فرا مرزی دست یافته و از نتایج آن بهره لازم را ببرند.
یکی از صنایعی که می توانیم از وجود مواد اولیه و نیروی متخصص برای تولید و استاندارد سازی متناسب برای کشور های خواهان، سرمایه گذاری و پیشرفت نمائیم صنعت تولید عایق های رطوبتی و حرارتی است.
وجود منابع عظیم نفتی در کشور، بهره گیری از توان تخصصی نیرو های کار آمد و وجود سرمایه لازم در امر تحقیق و توسعه پایدار می تواند مجموعه ای از امکانات برای این منظور تلقی شود.
بسیاری از کشور ها در شرایط جوی ناپایدار قرار دارند، به گونه ای که یا بارندگی در آنها بسیار زیاد است و یا تابش آفتاب در آن سرزمین مداوم و هوای بسیار گرمی دارند. همچنین وجود منابع و ذخایر نفت در آنها بسیار کم و یا اینکه پالایشگاهی برای تامین مواد اولیه در آنها وجود ندارد.
منطقه دلیجان با وجود تعداد بسیار زیادی کارخانه تولید ایزوگام و نزدیکی آن به پالایشگاه های اصفهان و تهران و هزینه پائین تولید می تواند به منطقه ای برای تولید انبوه و صادراتی این محصول باشد.
اگر بتوانیم به سمت طرح های حمایتی دولت در زمینه اختصاص سهم مواد اولیه به کارخانجات تولید کننده ایزوگام با قیمت های پائین برویم و حمایت دولت در امر تحقیق و توسعه را نیز داشته باشیم، توان تخصصی و تولید دانش فنی لازم برای پیشرفت و به روز کردن این صنعت، در شرکت تولید ایزوگام دلیجان هیرمان موجود است.

لزوم مشاوره با کارشناس نصب ایزوگام هیرمان قبل از خرید

بنظر می رسد کار کرد عایق ها بیشتر برای ایجاد احساس خوشایند در انسان و رسیدن به آرامش ذهنی و امنیت روانی از نبود حادثه تولید می شوند.
نصب و یا چسباندن ایزوگام در پشت بام ها به تنهائی کافی نیست، بازدیدهای دوره ای و سالیانه می تواند از رسیدن آسیب جدی در آینده جلوگیری نماید.
توصیه میگردد در مورد همه چیز بازدید و بررسی دوره ای را در برنامه خود داشته باشید و ایزوگام کردن مکان های در معرض رطوبت هم به همین منوال است.
می بایست حتما برنامه ای برای تعمیر و نگهداری آن در نظر داشت و الزاما می بایست با افراد دارای صلاحیت در این مورد مشورت کرد و راهکار مناسب را دریافت نمود.
صرف نظر از نوع ایزوگام مصرفی و کیفیت اعلام شده توسط تولید کننده می بایست هر ماه بطور مستمر و مداوم به این نقاط سرکشی کرد و از سلامت ایزوگام اطمینان حاصل نمود.
البته باید یادآوری کردکه نقاطی مثل کف سرویس های بهداشتی و یا آشپزخانه را که ایزوگام در لایه های زیر سرامیک و کاشی کار شده است نمی توان دید ولی کار اصولی این است که می توانید از بندهای بین سرامیک و کاشی بازدید کنید و در صورتی که آسیب دارند و یا ملات بین درزهای آن مخدوش و یا کنده شده است بازسازی نموده تا از ایجاد آسیب به لایه های زیرین خودداری شود.
همیشه نصب ایزوگام را به افراد با تجربه و دارای صلاحیت بسپارید و خودتان کار نصب را انجام ندهید. نکاتی در این زمینه و ریزه کاری هائی وجود دارد که احتمالا شما از آن اطلاع نداشته باشید و ممکن است در ظاهر بتوانید کار نصب را انجام دهید و در نهایت این امکان هم وجود دارد که از تجربه بالائی برخوردار نباشید و طی یک فرایند کوتاه مدت مجبور به دوباره کاری و تعویض قسمت هائی از آن شوید.
نکته مهمی در این کار وجود دارد و آن این است که معمولا دوباره کاری هزینه بسیار بیشتری دارد و نصاب حرفه ای کار دست دوم را به سختی انجام میدهند.
شما در زمینه نصب ایزوگام و یا انتخاب نوع ایزوگام برای مصرف می توانید با کارشناسان و مشاورین شرکت هیرمان تماس برقرار کنید و اطلاعات و مشاوره رایگان را در این مورد دریافت نمائید. این شرکت با سالها تجربه در امر صنعت ایزوگام می تواند راهنمای بسیارخوبی برای شما باشد.

صادرات ایزوگام BOF

شرکت های تولیدی بسیار زیادی در شهر دلیجان در زمینه ی صادرات ایزوگام BOF فعالیت می کنند و محصولات تولیدی آن ها مورد تایید بسیاری از شرکت های خارجی نیز می باشد.
این مسئله باعث شده تا شرکت تولید کننده ایزوگام BOF درجه یک دلیجان در بازار های جهانی به برند های معروف و معتبر شناخته شوند.
کارشناسان شرکت هیرمان دلیجان در زمینه ی روش های صادرات ایزوگام BOF دلیجان و شرایط آن آماده ی همکاری با شرکت های بازرگانی و تاجران باتجربه در زمینه ی صادرات و واردات ایزوگام می باشد.
ایزوگام صادراتی دلیجان دارای تمام مشخصات و ویژگی های ایزوگام برتر پلیمری است.

ایزوگام صادراتی اگر چه با قیر دمیده تولید می شود اما استاندارد و مقاومت آن کاملا تایید شده است.

مشخصات ایزوگام صادراتی

کارخانه ایزوگام دلیجان اقدام به تولید ایزوگام پلیمری و ایزوگام با قیر دمیده کرده است.
ایزوگام پلیمری یا BPP و یا ایزوگام دمیده BOF  هر یک دارای مشخصات و ویژگی های خاص است.
ایزوگامی که با قیر دمیده تولید می شود به ایزوگام BOF شناخته می شود و باید کیفیت آن کاملا مورد بررسی قرار بگیرد.
ایزوگام BOF برای پروژه های خاص و با ثبت سفارش تولید می شود و صادرات ایزوگام BOF بر حسب سفارش خریدار خواهد بود.

کلیه تولیدات کارخانه ایزوگام دلیجان دارای استاندارد و اصل است و مواد اولیه و جزئیات تولید بر روی لیبل عایق رطوبتی درج شده است.
صادرات ایزوگام BOF

صادرات ایزوگام به کشورهای منطقه

کشورهای منطقه یکی از مصرف کننده های بزرگ ایزوگام ایران هستند و به جهت انجام پروژه های ساختمانی و عمرانی؛ نیاز به عایق رطوبتی امری بدیهی است.
ایزوگام صادراتی دلیجان با توجه به این که دارای مجوزهای گمرکی است و پلمپ شده ارسال می شود کاملا مورد تایید است.
صادرات ایزوگام BOF و یا ایزوگام پلیمری به کشورهایی مانند:

 • ترکیه
 • عراق
 • ارمنستان
 • تاجبکستان
 • ترکمنستان
 • گرجستان
 • افغانستان
 • پاکستان
 • روسیه و سوریه؛ پاره ای از این کشورها هستند.
  ایزوگام درجه یک دلیجان آرم استاندارد دارد و ضخامت آن ۴ میلمیتر است.
صادرات ایزوگام BOF

صادرات ایزوگام از طریق بازارچه های مرزی

کارخانه ایزوگام دلیجان برای صادرات عایق های رطوبتی از راه های زمینی، هوایی و آبی استفاده می کند.
بازارچه های مرزی نقش موثری در صادرات ایزوگام BOF و دیگر انواع عایق رطوبتی دارد.

 • بازارچه مرزی سیرانبند
 • بازارچه مرزی ایلام
 • بازارچه مرزی بیله سوار
 • بازارچه مرزی تمرچین
 • بازارچه مرزی باشماق
 • بازارچه مرزی مهران
 • بازارچه مرزی جوانرود و ….راه های ورود و صادرات انواع محصولات از جمله ایزوگام استاندارد ایران است.
صادرات ایزوگام BOF

راه های ارتباطی در سایت آماده همکاری با شرکت ها برای صادرات ایزوگام BOF است.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
error: محتوا محافظت شده است!!