خانه / ایزوگام / نمایندگی ایزوگام تهران دلیجان با فروش و نصب

نمایندگی ایزوگام تهران دلیجان با فروش و نصب

نمایندگی ایزوگام تهران با خدمات فروش نصب بهترین امگانات برای دسترسی به ایزوگام با کیفیت پلیمری را فراهم کرده است و درسریع ترین زمان ممکن این خدمات را ارائه می کند.

اکثر مردم و صاحبان ساختمان های مسکونی یا تجاری و اداری ترجیح می دهند ایزوگام را با خدمات فروش و نصب خریداری کنند زیرا اکثر شرکت های تولیدی نیز ایزوگام را با خدمات فروش و نصب به مشتریان ارائه می کنند و تنها در مواردی که مشتریان و تاجران قصد خرید عمده ایزوگام در حجم های بسیار بالا را داشته باشند، شرکت های تولیدی امکان فروش ایزوگام از درب کارخانه را فراهم می کنند و نمایندگی ایزوگام تهران هم در حال فعالیت است.

نمایندگی ایزوگام تهران

ایزوگام دلیجان در تهران

بعضی از بزرگترین برند های تولید کننده ایزوگام امروزه دارای نمایندگی های فروش مجاز در شهر ها و شهرستان های مختلف کشور می باشند و ایزوگام را با خدمات فروش و نصب کامل به مشتریان ارائه می کنند. تاجران و شرکت های پخش ایزوگام که در زمینه ی خرید و فروش ایزوگام فعالیت کرده و به عبارتی در صنعت ایزوگام تجارت می کنند، در اکثر مواقع ترجیح می دهند ایزوگام را در حجم های بالا و با قیمت دست اول از درب کارخانه خریداری کنند.

نمایندگی ایزوگام تهران

نمایندگی ایزوگام تهران با نصب

نمایندگی ایزوگام تهران یکی از بزرگترین و مهم ترین مراکز در زمینه ی فروش جزئی ایزوگام با خدمات فروش و نصب می باشد. این مرکز دارای متخصصان و نیرو های باتجربه در حوزه ی نصب دقیق و قوی ایزوگام بوده و در مدت زمان بسیار کمی نیز پس از سفارش مشتریان فرآیند ارسال و نصب ایزوگام را برای مشتریان انجام می دهند.

پیشنهاد می شود برای خرید ایزوگام با خدمات فروش و نصب از نمایندگی ایزوگام تهران با مشاوران فروش سایت و کارشناسان ارتباط برقرار نمایید.

نمایندگی ایزوگام تهران

اخذ نمایندگی ایزوگام تهران

در شرایط حاضرکه فروش ایزوگام تهران گاهی اوقات متاسفانه به صورت غیر استاندارد و غیر اصل صورت میگیرد، برای جلوگیری از وارد شدن ضرر و زیان و خسارت به واحدهای مسکونی و یا پروژه های عمرانی تعداد نمایندگی ایزوگام در تهران افزایش یافته است و همکاری نزدیک آن ها با کارخانه های ایزوگام سبب کم شدن فعالیت این گروه ها شده است.

نکته!

نکته!

نمایندگی ایزوگام دلیجان در تمام تهران فعالیت گسترده و مدوام دارد.

برای دریافت شرایط اخذ نمایندگی ایزوگام تهران می توانید از اطلاعات سایت و یا مشاوره کارشناسی بهره مند شوید.

نمایندگی انحصاری ایزوگام دلیجان

بسیاری از شرکت ها و کارخانه های تولید ایزوگام در دلیجان دارای نمایندگی و دفتر فروش مستقل در تهران و یا شهر های دیگر هستند.
برای دریافت نمایندگی مراحلی را باید طی کرد تا بتوان بعنوان نماینده فروش یک شرکت تولیدی مشغول به کار شد.
در زمینه ایزوگام، دریافت نمایندگی برای فروش ایزوگام می بایست شناخت کافی از منطقه مورد استفاده و میزان ساخت وساز در منطقه، مورد کارشناسی و به دقت بررسی گردد.
دیده شده است که برخی از بهترین برند های موجود در تولید ایزوگام دلیجان با انتخاب مکان غیر کارشناسی شده و دور از واقعیت موجود نتوانسته اند به کار خود ادامه داده و به اجبار از این کار دست کشیده اند.
متراژ محل مورد استفاده و شرایط نگهداری رول های ایزوگام و داشتن انبار قابل توجه برای نگهداری ایزوگام که منطبق بر استاندارد های انبار داری باشد، در زمینه ایزوگام و فروش آن بسیار با اهمیت است.
اما نمایندگی انحصاری مقوله دیگری است. اگر فرض را بر این بگیریم که نمایندگی عادی می تواند از تولیدات دیگر کارخانجات و انواع مصالح ساختمانی برای اخذ نمایندگی استفاده کند، تولید کننده هم می تواند در یک شهر دارای چندین نمایندگی برای فروش محصولات خود داشته باشد.
اما تولید کننده و کارخانه دار تمایل دارد یک نماینده انحصاری در یک منطقه داشته باشد که توزیع و فروش تولیدات خود را تنها از طریق نماینده فروش انحصاری خود در منطقه دیگر به فروش برساند.
در نمایندگی های عام، مدیریت دفتر جهت اشتغال زائی اقدام به دریافت نمایندگی و همچنین برای کسب سود از فروش ایزوگام وارد این صنف می شود و تعیین قیمت از جانب مدیریت انجام می شود، اما در نمایندگی انحصاری، قیمت فروش ایزوگام با قیمت درب کارخانه مطابقت دارد و مدیریت شعبه نمی تواند دخل و تصرفی در قیمت ایزوگام داشته باشد.
به این ترتیب دریافت کنندگان نمایندگی قبل از هر اقدامی باید به این نکات دقت کافی را مبذول داشته و انجام مشاوره با دفتر مرکزی را در اولویت خود قرار داده و سپس اقدام به اخذ نمایندگی و یا نمایندگی انحصاری نمایند.

سرگذشت عایق از اندود تا ایزوگام دلیجان

بطور قطع و یقین میتوان به نمونه های بسیار زیادی در این مورد اشاره کرد. از کشورهایی که میزان بارندگی در آنها در طول سال قابل ملاحظه است گرفته ( کشورهای حوزه بالکان و اسکاندیناوی و حتی استوایی ) تا آنهاییکه میزان بارندگی در آنها بسختی به چند میلیمتر میرسد . اما یک چیز در تمام این کشورها بطور ملموس و مشترک به چشم میخورد…. عایق .
چه، کشورها یی که دست به ساخت بزرگترین سازه آبخیز داری جهان میزنند و چه آنهاییکه در قسمت اعظم سال گرفتار بارش و بارندگی های مستمر و مداوم میباشند و چه سرزمین هایی که در تمام طول سال بی بهره از بارش هستند و مجبورند با شدت نور خورشید و خشکسالی در مبارزه باشند.
بنظر میرسد دستاورد بشر در این حوزه توانسته به جایی برسد که بتواند ادعا کند ما میتوانیم بر این نیروی بظاهر خصمانه و سرکش غلبه کنیم.
یکی از راه ها و گزینه های پیش رو که در زمان خودش از استحکام ، تکنولوژی و محبوبیت قابل ملاحظه برخوردار بوده است و حاصل سالها تجربه و انتقال از سینه نسل قدیمی تر به جوانترها بوده است اندود پشت بامها نام داشت.
این اندود که در زمانها و مکانهای متفاوت حاصل تجربیات و بنوعی میتوان گفت سرشار از علوم زمانه بوده است عبارت بوده از مقداری خاک رس با دانه بندی های متقارن که در لایه های با ضخامت متفاوت روی حصیر پخش میشد و در نهایت با استفاده از مخلوط خاک سرند شده و ریز دانه بهمراه کاه و آب، کار عایق غیر قابل نفوذ را به اتمام میرساندند.
البته باید به این نکته هم اشاره کرد که این اندود در مناطق مختلف از ترکیبات مختلف نیز ساخته می شده است.
فقط اشاره ای اجمالی است به این موضوع که انسان در مقابله با طبیعت و جلوگیری از خسارات توانسته در حیطه زندگی خود کارهایی بزرگ انجام دهد و ملزومات یکجا نشینی و زمینه زندگی اجتماعی را با تجربیات خود فراهم نماید .
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که استفاده از اندود کاهگل کماکان در بخشهایی از کشور خودمان و در زمان حاضر هنوز در روستاهای دور و نزدیک استفاده میشود. البته نه بدلیل تجربه مثبت، بلکه بخاطر وجود شرایط محلی و منطقه ای و البته اقتصادی .
بطور وضوح میتوان گفت که استفاده از مواد و متریال برای جلوگیری از نفوذ آب و یا اتلاف انرژی بستگی مستقیم به شرایط منطقه ای و اقتصادی دارد.
با گذشت سالیان دراز و لزوم استفاده از متریال جدید و استفاده از هنر معماری و زیبایی در ساختمانها به این فکر افتادیم تا یک هماهنگی میان کلیه مصالح و متریالهای مورد استفاده در سازه ها ایجاد کنیم تا در نهایت بتوانیم آرامش ، آسایش و امنیت را برای ساکنین به ارمغان بیاوریم.
در واقع شما نمیتوانید از بتن در فونداسیون و سقف طبقات استفاده کنید ولی برای جلوگیری از تابش خورشید و بارش باران و برف هنوز متکی به اندود کاهگل باشید. و یا بالعکس، نمیتوان سازه ای چند طبقه را با استفاده از دیوار گلی بنا نمود و انتظار استحکام و مقابله با عوامل جوی را در روز های خاص داشت. بنابر این لزوم هماهنگی و هارمونی بین اجزا نیز باید به غایت لحاظ شود.
یکی از دستاوردهای بشری در مقابله با نیروهای بارش و نفوذ پذیری آن در ساختمان ایزوگام میباشد. البته استفاده از ایزوگام خود دارای تاریخچه و روند زمانی خاص میباشد که میتوان به چرخه رسیدن به این ماده بسیار ارزشمند اشاره ای گذرا داشت.
از پوشاندن سقف بوسیله شاخه های پر از برگ درختان گرفته و در ادامه حصیر و شاخه، تیر چوبی برای سقف و حصیر،  استفاده از پارچه و تیر چوبی. همچنان در ادامه میتوان به این لیست متریال دیگری نیز افزود. ولی در نهایت و در کشور خودمان در حال حاضر بهترین گزینه برای این مورد استفاده از ایزوگام دلیجان است که مقرون به صرفه ترین از نظر وقت و هزینه میباشد .
کارخانه ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام های تک لایه، دولایه، سه لایه و انواع طرح دار و ساده چرخه تولید ایزوگام را با فن آوری های نوین تلفیق نموده و به تولیدی دست یافته است که می تواند تا سال ها در رتبه اول استفاده در سازه های مختلف تکیه بزند.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!